Yılbaşı dekoru: Festival dekorasyonu için 7 resepsiyon

Yılbaşı dekoru

Yeni Yılı kutluyoruz, evimizi mümkün olduğunca zarif ve güzel hale getirmeye çalışıyoruz. Ağacı, pencereleri ve duvarları kendi ellerimizle süslüyoruz ve zafer zamanı geldiğinde masayı biz belirliyoruz. Ne eksik? Doğru, sandalyeler. Basit bir dekor, onları başka hiçbir şeyden daha az etkileyici yapmaz. Bugün sizlerle Yeni Yıl dekorasyonlarının fikirlerini sizlerle paylaşacağız ve bu önemli mobilyayı dekore etmenize yardımcı olacak sırları size anlatacağız.

Yayları bağlarız

Süslemenin en yaygın yollarından biri, sadece Yeni Yıl için değil, diğer tatiller için de kullanılıyor – sandalyenin arkasında toplanıyor. Düğümlü yaylar, bir dokunuş hissi ile hafif bir dekor yaratır. Kumaş, en önemlisi, şekli iyi tutmak için neredeyse her şey olabilir. Çok iyi birkaç katmanda atlas ve organza bakar; ve eğer tatil atmosferi sizin için daha rahatsa, keten veya yoğun pamuk uygundur. Yay, herhangi bir yükseklik ve tarzda bir sandalyeye bağlanmak için uygun ve uygundur. Yüksek sırtlı sandalyelerde, büyük bir yay iyi görünüyor, ancak açık bir sırtlı küçük olanlarda daha küçük bir yay bağlamak daha iyidir. Merkezin etrafına küçük bir dikdörtgen parça kumaşın bir ip ile bağlanmasıyla küçük bir yay oluşturulabilir ve sandalyenin arkasına tutturulmuş daha geniş bir kumaş şeridine tutturulabilir. Böyle bir kompozisyon çok düzgün görünecek. Bu arada, kendi ellerinizle tekrar etmesi kolay olan bir yayı bağlamak için birçok yol var. Fotoğrafta sunduğumuz seçeneklere hayran kalın.

İpucu: Yayların kaymasını önlemek için, kumaşı çift taraflı bir scotch üzerinde sandalyeye bağlayın.

 • sandalyeler yaylar
 • sandalyeler yaylar
 • sandalyeler yaylar
 • sandalyeler yaylar
 • sandalyeler yaylar
 • sandalyeler yaylar
 • sandalyeler yaylar

Yılbaşı çelenklerini sabitliyoruz

Yeni Yıl, Yılbaşı çelenkleriyle uzun zamandır ilişkilendirilmiştir, çünkü bu festival dekorasyonunun evrensel bir yoludur. Sadece onları asmıyoruz! Evet ve sandalyeler de! Genellikle kapıya veya pencereye asılanlardan daha küçük olacaklar, ancak daha az zarif değiller. Burada yaratıcılık için bir bütün alanın bulunduğunu unutmayın, çünkü kendi elleriyle bir çelenk yapmak için hem canlı hem de yapay çiçekler, dallar, meyveler ve dekorun diğer unsurları olacak. Genellikle fotoğrafları üzerinde olduğu gibi, onu genellikle bir kurdeleye veya sandalyenin arkasındaki bir dizeye bağlarlar.

 • Sandalyelerdeki yeni yıl çelenkleri
 • Sandalyelerdeki yeni yıl çelenkleri
 • Sandalyelerdeki yeni yıl çelenkleri
 • Sandalyelerdeki yeni yıl çelenkleri
 • Sandalyelerdeki yeni yıl çelenkleri

Kendi elleriyle yeni yıl çelengi nasıl yapılır

Bir sandalye üzerinde çizim

Kendi ellerinizle güzellikler çizmeyi ve yaratmayı seviyor musunuz? O zaman sandalyelere resim yapmayı seveceksiniz! Yeni Yıl için geleneksel araziler: kardan adamlar, Yılbaşı yazıtları, hayvanlar ve daha fazlası. Bütün bunlarla birlikte, her bir sandalyenin deseni değişebilir. Boyalı sandalyeler bir yıl boyunca kaldırılabilir ve sadece tatilden önce alınabilir ve bu da bir tür Yeni Yıl geleneğidir. Ve eğer tabloyu sadece koltukla süslüyorsanız, o zaman bir yıl içinde yastıkla birlikte “görünüşünü” koruyabilirsiniz. Aşağıdaki resimdeki sandalyeleri boyamanın en farklı yolu görülebilir.

İpucu: Boyamaya başlamadan önce, dışkıyı kirden temizlemeli ve astarlanmalıdır. Gerekirse, astarlamadan önce, yüzeyi zımpara kağıdıyla zımparalayın. Daha sonra çizim uygulanır ve sonunda vernik ile kaplanır. Astar, boya ve vernik aynı temelde olmalıdır.

 • Yeni yılda kendi elleriyle sandalyelerdeki çizimler
 • Yeni yılda kendi elleriyle sandalyelerdeki çizimler
 • Yeni yılda kendi elleriyle sandalyelerdeki çizimler
Yeni yılda kendi elleriyle sandalyeler üzerinde çizim yapmak

Sandalyeler için yeni yıl kapakları

Herhangi bir sandalye için başka bir güzel dekor sandalyeler için özel Yeni Yıl kapsar. Kendiniz hazır, sipariş üzerine üretilebilir veya dikebilirsiniz. Bütün bunlar tembelliğin derecesine bağlıdır. Kendi kendine üretim için en basit kapak Santa Claus şapka. Ve özellikle penguenleri ve kardan adamları severiz. Göreceksiniz, bu dekor gibi çocuklar tam zevkle olacak. Davanın yerine geçecek olursak, bir sandalyenin etrafına sarılmış ve broşunun arkasından toplanan güzel bir kumaş olarak hizmet edebilir – kendiniz yaratmak kolaydır. Tüm bu ve diğer tür kapaklar fotoğraftaki bizden alınır.

 • yeni yılda sandalyeler için kapakları
 • yeni yılda sandalyeler için kapakları
Yeni yılda kendi elleriyle sandalyeler için kapaklar

Sandalyeler ekspres dekor

Birdenbire çok geçmeden yeni yıl olduysa ve sandalyelerin dekorunu unuttuysanız, ekspres dekora dikkat edin. Örneğin, bir sandalyenin arkasında, bir Noel ağacının boncuklarını süsleyebilir ya da Yılbaşı görüntüleri ile dergilerden ve kartpostallardan oyulmuş Noel ağacı üçgenlerinin kağıt çelenkini yapabilirsiniz. Tinsel bile kullanılabilir! Herhangi bir doğaçlama kaset fabrikasında bir kaç Noel oyuncağı ve bu kasayı arkaya as. Kendi elleriyle Yılbaşı üzerinde yapılan ve aşağıda fotoğrafta kısa sürede nelerin güzellik el ve ayakların böyle öngörülemeyen hareketler yeni yıl kutlamaları … Bakın, – Daha iyi elinde bir kürek ile partiden avunmak etmemek için bu plastik topları olmasına izin.

 • Yılbaşı sandalyeleri kendi elleriyle hızlı ve kolay bir şekilde
 • Yılbaşı sandalyeleri kendi elleriyle hızlı ve kolay bir şekilde

Yeni yıl için dekor sandalyeler

Büyük bir şirket için dekor

Yeni Yıl, bir büyük şirket için masa seti, bu Noel Baba her sandalye mandal şapka eklemek mümkündür – masada oturan konuklar koydu ve tatil parçası haline gelir. Ve eğer her konuk için bir hediye varsa, o zaman bir Yılbaşı çorapına koyabilirsin, ve sonra da arkana bir çorap ekleyebilirsin – kendinin yaptığı bir süs değil! Aynı şekilde tatlılarla yapabilir ve arkaya, örneğin tatlı bir Yeni Yıl değnekine bağlayabilirsiniz. Arkada ise dekorun kağıt şeritler veya isimleri ile çerezleri asması halinde hoşunuza gidecek. Aşağıda görebileceğiniz büyük bir şirkete ilham veren fotoğraflar ve sandalyeler dekoru.

 • Yeni yıl dekorasyonları
 • Yeni yıl dekorasyonları
Yeni yıl için sandalyeler dekorasyonu

Orijinaller için. Yeni Yıl, öne çıkmanın başka bir yoludur. Biz kabarık kanatlı dekor gibi özgün tasarım seçeneği arasında, uygun özelliklere sahip kış giyim elemanları (ladin dallar ile çocuk eldivenleri içeride çok şirin görünüyordu) ve elfler, Santa Claus yurtdışı küçük yardımcıları şeklinde sandalye bacakların ayakları üzerinde özel kapakları. Uygun yeteneklere sahipseniz, bunları kendiniz dikebilirsiniz. Birisi bile sandalyenin arkasındaki kış patenlerini takar! Uzun zamandır bizimle uğraşan bir başka teknik de çarpmalar. Onları pazarlarda ya da pazarda ya da ormanda kolayca bulursunuz, o zaman neden koltukların arkasını süslemesiniz? Burada yine bantlara ihtiyacınız olacak ve stil duygusunu unutma!

yeni yıl için sandalyeler orijinal dekor
yeni yıl için sandalyeler orijinal dekor
yeni yıl için sandalyeler orijinal dekor

Ülkemizde uzun süredir devam eden gelenekler sayesinde, Yeni Yılı, sevdiklerimizin olduğu bir masada genellikle kutladığımız bulundu. İlk, eski görerek anda ve sadece yeni yıl karşıladıktan sonra kolayca bize bir festival havası yaratacak, masanın toplam biz çok fazla zaman harcamak ve bu nedenle, masa dekorasyonu ve hurda malzemeler kullanılarak sandalyeler hizmet veren ve el süslemeleri ile yaptı. Umuyoruz ki, sandalye süslemeyle ilgili tavsiyemiz sizin için faydalı olacaktır ve üzerinde oturduğunuz tüm arzular mutlaka gerçekleşecektir!

decor

Leave a comment