Kompaktinės integruotos virtuvės gaubto pasirinkimas

Kompaktinės integruotos virtuvės gaubto pasirinkimas

Kompaktinės integruotos virtuvės gaubto pasirinkimas

Šiuolaikiniai buitiniai prietaisai turi turėti dvi papildomas savybes - būti kuo funkciškesni ir puikiai pritaikyti virtuvės interjero stiliui. Kai mažuose butuose trūksta laisvos vietos, atsiranda dar vienas reikalavimas - kompaktiškumas. Mes stengsimės suprasti, kokios savybės turėtų būti pastatytos 50 cm pločio virtuvėje, kad atitiktų savininkų poreikius ir užtikrintų reikiamą komforto lygį.

Įmontuojamos buitinės technikos privalumai

Praktika rodo, kad įmontuotus modelius teikia pirmenybė ne tik mažo dydžio būsto savininkai, bet ir prabangių butų savininkai, kurių plotas yra 20 m² ar daugiau. Tai, kad mažų techninių prietaisų lengviau nuslėpti kelio fasadai, dekoruoti klasikinio stiliaus ar kaimišku stiliumi, kur šiuolaikiniai elektroniniai ir mechaniniai pagalbininkai yra ne visai tinkamas.

išmetimas

Krosnis už baldų fasado klasikiniame interjere

Be patogių montavimo matmenų, 50-50 standarto virtuviniai gaubtai turi šiuos privalumus:

  • turi mažą triukšmo lygį, nes jie yra mažiau galingi;
  • taupyti energiją;
  • padėkite baldams ant krosnies;
  • skiriasi biudžeto verte.

Trūkumai taip pat egzistuoja: pavyzdžiui, kompaktiški modifikacijos negali apimti viso oro kiekio dideliuose kambariuose, taigi, jį kokybiškai valyti. Įrengto tipo techninių įtaisų pasirinkimas yra daug labiau ribotas nei kupolo sienos ir salų analogų asortimentas.

Reikalingas arba ne oro kanalas

Oro kanalo buvimas, vedantis į ventiliacijos angą, nepriklauso nuo korpuso dydžio, todėl rinka gali rasti įvairių modifikacijų variantus. Renkantis verta pradėti nuo kamufliažo galimybių, kad gofruotas vamzdis arba tūrinis stačiakampis dėžutė nebūtų pastebima. Jei kanalas gali būti paslėptas už pakabinamos konstrukcijos arba dekoratyvios baldų interjero detalių, verta apsvarstyti pasiūlymus su ortakiu.

gaubtas su kanalu

Kapotas su kanalu yra paslėptas spintelių viduje

Jei sąlygos neleidžia jums švelniai ir tyliai nustatyti kanalo naudojamam orui judėti, rekomenduojame sustabdyti recirkuliacijos modelį su filtrais. Šiuo atveju oro vamzdis nereikalingas, nes oro valymas vyksta dėl filtravimo mechanizmo, esančio korpuso viduje. Virtuvėje nuožulnūs ir plokšti gaubteliai gali būti montuojami bet kur, nes nėra pririštas prie ventiliacinės angos.

50 cm pločio gaubto techninės charakteristikos

Atsižvelgiant į siaurų įterptųjų įrenginių galimybes, pastebėsite, kad jie yra daug mažesni už panašių atskirai esančių parinkčių galimybes. Tačiau, net ir naudojant mažą pasirinkimą, galima rasti skirtumų galios, triukšmo lygį ir keičiamų filtrų skaičių. Išsamiau aptarkime svarbiausias 50 cm pločio įtaisytų įrenginių charakteristikas ir sužinokite, kuris iš siūlomų pavyzdžių yra geresnis.

Produktyvumas: skaičiavimo formulė

veiklos priemonė visiškai priklauso nuo ploto ir išmetimo modulio galia silpna, neteisinga priemonė nepavyksta visiškai susidoroti su valymo orą. Yra keletas formulių, kurios leidžia apskaičiuoti techninio įrenginio našumą. Čia yra viena iš paprasčiausių apskaičiuoti:

tūris (L x W x H) x 12 x 1.3

Tūris yra lengvai apskaičiuojamas naudojant statybinę ruletę, matuojant plotį, ilgį ir aukštį. 12 numeris yra minimalus recirkuliacijos ciklų skaičius, o 1,3 - klaidos koeficientas. Produktyvumas prarandamas, kai oras išleidimo angos per kanalą arba filtravimo valymo metu patenka į įvairių atsparumą. Beje, modelių su filtrais klaidingumo koeficientas yra šiek tiek didesnis - 1, 7.

1
įmontuotas gaubtas

Visiškai integruota išmetimo sistema KuppersbergInlinea 52 C tinka visiems interjerams

Norint pasirinkti reikiamą galią, palyginkite savo skaičiavimus su gamintojo instrukcijose nurodytais skaičiavimais. Pavyzdžiui, "KuppersbergInlinea 52 C" modulio našumas yra 650 m³ / h, tai yra pakankamai, kad sukurti patogų mikroklimatą 15-18 m² ploto kambaryje.

Triukšmo lygis - ne aukštesnis nei įprastas

Tai yra klaida manyti, kad triukšmo lygio indikatorius yra antrinis. Tiems, kurie daug laiko praleidžia valgio gamybai ar virtuvių kambario savininkams, ši charakteristika turėtų būti antras po atlikimo.

Virtuvės nuo 50 iki 50 arba 60-60 šiuolaikiški raundiniai gaubtai turi akustinę apsaugą nuo ventiliatorių ir variklių, kurie veikia veikiant triukšmą. Be to, garsai atsiranda, kai oras juda vėdinimo konstrukcijų viduje. Iš tokio tipo triukšmo vienintelis būdas atsikratyti - sumažinti ventiliacijos kanalų sūkių skaičių arba padidinti vamzdžių skersmenį.

ElikorIntegrated GLASS 50

"Elikor" GLASS 50 integratorius, kurio triukšmo lygis yra 55 dB

Gamintojai, kurie rūpinasi vartotojų sveikata, imasi įvairių priemonių, kad sumažintų triukšmą, ir bando jį išlaikyti žemiau 60 dB. Tačiau net ir dabar galima patenkinti pasiūlymus (daugiausia plokščius autonominius modifikacijos) su parametrais 62 dB. Optimali galimybė sukurti patogią atmosferą yra 50-55 dB.

Apšvietimas - komfortas darbo zonoje

Daugelyje šiuolaikinių modelių yra apšvietimo lempos - halogeninės arba šviesos diodų lempos, esančios apatinėje plokštėje. Jie yra toje pačioje plokštumoje, kaip ir tepalo filtrai, ir yra apsaugoti patvariu matiniu arba visiškai skaidriu stiklu. Apšvietimas yra būtinas, kai baldų moduliai iš dalies užgeso lubų apšvietimą, o papildomų lempų, esančių po spintelėmis, nėra.

apšvietimas

Apšvietimas apšviečia viryklę

Mažų lempų, esančių palei išorinio skydo perimetrą, buvimas dekoratyvinis vaidmuo kambario interjerui. Gražus nikeliu padengtas paviršius ir blizgūs fasadai atrodo daug patrauklesni dirbtinės šviesos spinduliuose.

Kontrolė - lengva reguliuoti

Patogi valdymo sistema greitai pasirinks reikiamą režimą, įjungs papildomą apšvietimą, pakeis maitinimo parametrus. Yra du tipai - rankinis (mechaninis) ir nuotolinis (su nuotoliniu valdymu). Rankinis, savo ruožtu, gali būti slankiklis, mygtukas ir paliesti.

Kompaktiškose pakabintuose gaubtuose virtuvėje be standartinio pločio ortakio paprastai mechaninis reguliavimo tipas, ty valdymas atliekamas naudojant mygtukus, esančius priekiniame skydelyje. Pavyzdžiui, modelis Shindo METIDA 50 B su mygtukais gali pakeisti režimą (ištekėjimą arba cirkuliaciją), įjungti lemputę, pakeisti greitį. Su programuojamais modifikacijomis intervalo ventiliacijos režimas gali būti nustatytas vienu mygtuko paspaudimu.

autonominis išmetimas

Plokščias autonominis siurblys su spyruokliniu valdymu

Kai kurie gamintojai padidina integruotų modulių liniją dėl koregavimo galimybių. Pvz., Tarp "Bosch" prekės ženklo pavyzdžių galite rasti 60 cm ir 50 cm slankiojančius gaubtelius su įvairiais valdymo būdais:

  • BOSCH DHL545S - slankmatis;
  • BOSCH DHL575C - mygtukas;
  • BOSCH DFS067K50 - jutikliniu ekranu.

Pasirinkimai su jutikliniu ekranu yra didesnės kainos.

"Bosch Touch Panel DWB 068J50

Kompaktiški prietaisai interjere

50 cm pločio ir 60 cm pločio modulių dizainas nesiskiria, tačiau pasirinkdami gali būti naudingi keli niuansai. Jums visiškai nereikia nerimauti dėl pilnai įterptų modifikacijų atsiradimo: jie yra paslėpti virš spintelės esančio spintelės, ir netgi valdymo blokas nėra matomas. Jei interjero stilius nereiškia, kad yra kupolo arba židinio tipo, geriausias variantas yra 50 arba 60 cm pločio virtuvėje esantis vidinis gaubtas.

įmontuotas modulis

Visiškai integruotas modulis

Plokšti įtaisai yra aiškiai matomi. Jie laikomi sąlygiškai integruotu, nes jie užima mažai vietos ir yra tiesiai virš plokštės. Pagrindinis skirtumas yra spalvų dizainas. Parinkti yra klasikinė paletė: balta, juoda, smėlinga, sidabriška.

virtuvė

Biudžeto variantas plokščia versija

Už fasado sumontuoti įmontuoti moduliai, paslėpti darbinę dalį su varikliu (arba dviem varikliais), ventiliatoriai, filtrai, programinis įrenginys ir jutiklinis arba mygtukų komplektas yra priekinėje pusėje. Prie spalvų dizaino įvairovės pridedama dekoratyvinės juostos - plastiko, stiklo, matinės, blizgios, medinės. Paprastai juostos dizainas atitinka virtuvės komplekto fasadą.

išmetimas

Slankmatis dekoruotas dekoratyviniu skydeliu, kuris pakartoja fasado tekstūrą

Geriausių gamintojų įvertinimas

Norėdami pasirinkti geriausią virtuvės gaubtą, galite naudoti įvertinimus, kurie sudaro priklausomai nuo funkcinių savybių, dizaino ir individualių techninių parametrų. Mūsų 5 geriausi produktai yra pagrįsti prekių ženklų populiarumu Rusijoje. Pirmieji trys priklauso Vokietijos produktams, kurie visada būdingi aukštos kokybės ir ilgam tarnavimo laikui. Pasirinkdami geriausius virtuvės gaubtus 2016 m., Tai buvo "vokiečiai".

Bosch

"Bosch" siūlo bet kokio tipo prietaisus: pilną, apsauginį, vidinį korpusą virš viryklės.

Pirmoji grupė apima DHL575C nerūdijančio plieno pavyzdį, kuris dizaineriams ir inžinieriams suteikia visišką pasirinkimo laisvę. Privalumai: būdingi šiam prekės ženklui mažas triukšmo lygis (53 dB), optimalus veikimas (610 m³ / h), patogus elektroninis valdymas, automatinis pasirinkto režimo išjungimas. Sėkmingai įrengta apšvietimo lemputė visiškai apšviečia darbo zoną.

Jei baldų ausinėms yra specialus dėklas virš viryklės, tinkamas DHI646CQ modelis su stumdomuoju ekranu ir dekoravimo dekoravimo galimybe. Ypač ramus (48 dB), energiją taupantis modulis tinka mažiems patalpoms, nes jo talpa yra 300 m³ / h.

Bosch technologija

Neišvystyta ir produktyvi technologija "Bosch"

Visame pasaulyje gerai žinomo prekės ženklo versija yra skydelio tipo įrenginys, pvz., DHU645U. Iš išorės jis labai nesiskiria nuo kitų markių, iš tikrųjų medžiaga, iš kurios pagamintas prietaisas, yra stipresnė, o pakeičiantys filtrai tęsiasi ilgiau. Argumentai "už": du varikliai, itin ramus veikimo režimas (52 dB), trijų pakopų galios perjungimas.

DHU645U skydelio tipas

Modelis DHU645U kilpos tipas

Krona

Kitų vokiečių prekės ženklo populiarumas paaiškinamas platų pasirinkimą ir prieinamumą, nors net nebrangūs "Krona" modeliai yra puikios kokybės.

Kompaktiška įmontuota "Krona"

Atkreipkite dėmesį į naujausias "Kamilla" linijos modifikacijas:

  • "KamillaWood" - tinka šiuolaikiniams ir klasikiniams interjerams, įrengta stilinga stumdomoji plokštė su galimybe pritvirtinti dekoratyvinį juostą.
  • "KamillaSlim" turi labai ploną 17 mm pločio juostą.
  • KamillaPower - galingiausi atstovai su dviem varikliais ir 800 m³ / h talpos.

Taigi, KamillaPower atrodys kaip interjeras

Kompaktiškumo ir tylos koncenoriai vertins "KAMILLA slim 500 INOX" pavyzdį, kurio triukšmo lygis yra 38 dB, talpa 390 m³ / h ir trys greitaeigiai režimai.

"Siemens"

Trečias Vokietijos atstovas yra "Siemens". Tai geriau žinoma kaip mobiliųjų telefonų gamintojas, tačiau šios prekės virtuvės prietaisai pasirodė esą tik iš geriausios pusės.

http://www.v24.lv/userfiles/img/c/1341/cda50b7c7c85b97e420da58b5f237354.jpg - Stumdomoji plokštė visiškai užima "karštą" zoną

Pavyzdžiui, mano Siemens LI67RB540 nerūdijančio plieno - nišoje į spintelę modulis su dvigubu režimu (cirkuliacinis / prapūtimo) skirtingo 5 etapus galia 740 m³ / h, triukšmo lygio 42 dB. Valdomas mygtukais, visi duomenys įrašomi į 7 segmentų ekranu. Privalumas yra tai, efektyvumas - vidutinis metinis suvartojamos energijos kiekis yra 34,9 kWh / metus. Metalo tepalas filtras gali būti lengvai valomi indaplovėje.

ASKO

Ketvirtoje eilutėje mes įdėsime prekės ženklą ASKO iš Slovėnijos, kuri taip pat aktyviai naudojasi Rusijos vartotojai. Tipiškas šio prekės ženklo atstovė yra CC4527S modulis su elektroniniu valdymu, kuris dėl 52 cm pločio ir 620 m³ / h gamybos tinkamas įvairių dydžių patalpoms.

http://microklimat.pro/wp-content/uploads/2016/03/17-c.jpg - linkę ASKO modeliai konkuruoja visiškai integruotoje

Dvi lemputės sukuria ryškų apšvietimą darbo zonoje, 4 greičiai leidžia pasirinkti patogiausią režimą. Išvalomas lengvai valomas aliuminio filtras, laikmatis, filtro nešvarus indikatorius yra nedideli, bet svarbūs niuansai, kurie padeda rūpintis.

ELIKOR

Vertinant gamintojų virtuvės gaubtuvus, mes taip pat turime atkreipti dėmesį į šalies įmonę. Labai žinomas Rusijos prekės ženklas ELIKOR, gerbėjai, kurie tiekiami iš Italijos, nėra blogai. Ypač atkreipiame dėmesį į "Integra" modulius - ekonominius įrenginius su stumdomu skydeliu. Naujoji turbina, sukurta Italijos technologijomis, leidžia išlaikyti triukšmo lygį patogioje 34 - 55 dB ribų (skirtingiems režimams).

http://remont-volot.ru/uploads/posts/2015-10/thumbs/1444847129_design-kuhni-6-kv-metrov-7.jpg - dekoratyvinis medinis skydas

Du greičiai, apšvietimas 2 lempos, gaminančios 400 m³ / h - universalus techninių charakteristikų rinkinys, tinka 10-15 m² ploto priežiūros plotui. Stumdomos plokštės dekoruotos natūralia mediena, pasirinktos virtuvių fasadų spalvos.

Susiję vaizdo įrašai

Vaizdo įrašų apžvalgos padės sužinoti daugiau apie namų krosnį, o pasirinkdami nebus padaryta klaidų.

ElikorIntegra 50/60 - trumpa, bet informacinė apžvalga:

ELEYUS STORM teleskopinės modifikacijos vaizdo peržiūra:

Viskas apie populiarią Rusijos prekės ženklą Elikor:

Įterptų ir plokščių modelių palyginamoji apžvalga:

Prekių ženklų įvairovė ir įvairūs modifikacijos leidžia pasirinkti plokštelės gaubtą su reikalingais techniniais parametrais ir matmenimis. Integruotas 50-60 cm ilgio modulis yra puikus sprendimas įrengti virtuvę šiuolaikiškai arba klasikiniu stiliumi, ekonomiškas, ramus ir patogus valdyti.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

39 − 34 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map