Kokį šaldytuvą geriausia pirkti namuose: atrankos kriterijai ir prekės ženklo įvertinimas

Kokį šaldytuvą geriausia pirkti namuose: atrankos kriterijai ir prekės ženklo įvertinimas

Kokį šaldytuvą geriausia pirkti namuose: atrankos kriterijai ir prekės ženklo įvertinimas

Jis atėjo, įsimylėjo ir nusipirko - tai ne apie šaldytuvus. Bet kokia buitine technika turi kruopščiai pasirinkti, o dar labiau brangus. Geras šaldytuvas vertas laiko praleisti laiką ieškant. Jei surasite tinkamą modelį, tai sumažins virtuvės priežiūros savininką ir truks daugelį metų. Kuris šaldytuvas pasirinkti? Kas iš namų apyvokos prietaisų gamintojų patiki savo komfortą? Svarstysime svarbiausius parametrus ir sudarysime geriausių prekių ženklų sąrašą.

Šaldytuvo pasirinkimas: 5 svarbiausi parametrai

Parengta daug straipsnių apie geriausių šaldytuvų pasirinkimą. Jie turi daug naudingos informacijos, bet ne visada galite rasti instrukcijas, apibūdinančias tinkamo modelio pasirinkimo algoritmą. Kadangi lentose trūksta aiškios struktūros, lengva supainioti.

šaldymo įranga

Tipai šaldymo įrangos namuose

Taigi, koks geriausias namų šaldytuvas? Pažvelkime į 5 pagrindinius parametrus, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį:

 1. Modelio matmenys ir jo tūris.
 2. Vieta, skaičius, šaldiklių tūris.
 3. Kompresorių skaičius ir tipas.
 4. Atitirpinimo ypatybės.
 5. Papildomų funkcijų buvimas / nebuvimas.

Žemiau mes išsamiai išnagrinėsime kiekvieną charakteristiką, konstrukcijų tipus, jų pranašumus ir trūkumus. Mes išsiaiškinsime, kokie šaldytuvai yra geresni, mes pasiūlysime patikimų prekių ženklų sąrašą.

virtuvė

Kompaktiškas modelis mažoje virtuvėje

Kokios yra modelio pasirinkimo klaidos

Šiuolaikinis žmogus neturi įsitraukti į kasdienę medžioklę, rinkimą ar gyvulininkystę. Visi produktai, kuriuos gauname paruošta forma. Kainų komfortas - būtinybė tinkamai laikyti maistą, ypač baltymą, kuris, kai suskaidomas, išleidžia labai pavojingas medžiagas. Todėl labai svarbu pasirinkti šaldytuvą, kuris ilgą laiką užtikrintų produktų šviežumą.

Modelis turėtų būti pakankamai didelis, kad jis atitiktų visas atsargas šeimoje. Kiekvienas maisto rūšis laikomas tam tikroje temperatūroje, o tarpas tarp pakuočių turi būti pakankamas laisvai cirkuliuoti orą. Pageidautina, kad šiuo atveju technika būtų kuo mažiau vietos ir atrodytų gražiai. Yra daug reikalavimų, ir kiekvienas iš jų yra svarbus.

šaldytuvas

Keturių durų tūrinis modelis

Jei modelis netinkamai pasirinktas pagal apimtį, reikės nuolat apriboti šeimos poreikius ir pirkti mažiau produktų nei būtina. Pernelyg didelis kiekis taip pat yra blogas. Kameros bus tuščios, o elektros sąskaitas reikia sumokėti visiškai. Tai yra nepelninga. Netinkamas dizainas bus nepatogus, o nesėkmingas dizainas sugadins virtuvės išvaizdą.

šaldytuvas

Baras šaldytuve - papildoma parinktis, kurios nereikia visiems

Svarbu atkreipti dėmesį į šaldytuvų prekinius ženklus. Taupymas kokybe visada virsta vargo, papildomos remonto išlaidos. Nepasitikėkite abejotinais gamintojais, nes realus gyvenimas yra daug prozasmingesnis nei reklamos pažadai. Jei abejojate, kurį šaldytuvą nusipirkti, profesionaliojo meistro patarimas bus labai patogu.

Norint pasirinkti geriausią šaldytuvų firmą, reikia sutelkti dėmesį ne tik į paties produkto kokybę, bet ir į techninę priežiūrą. Galimybė pasiekti tinkamą aptarnavimo centrą yra puiki premija už gerą šaldytuvo markę. Priešingu atveju pirmasis smulkesnis suskirstymas bus tikra katastrofa.

šaldytuvas

Modelis su aušintuvu virtuvės interjere

Kaip pasirinkti tinkamą dydžio ir apimties metodą

Prieš pradėdami ieškoti patikimo jūsų namų šaldytuvo, turėtumėte nustatyti jo dydį. Per didelis įrenginys virtuvėje sukurs gniuždymo jausmą, ir mažo modelio gali nepakakti. Būtina sujungti du pagrindinius parametrus - norimą tūrį ir matmenis.

1
Whirlpool ARC 103 AP

Kompaktiškas modelis Whirlpool ARC 103 AP be šaldiklio

Matmenys: nuo kompaktinio iki didžiausio

 • Mažas šaldytuvas Šie modeliai yra 1-1,5 m aukščio ir 59 cm pločio. Jie tinkami montuoti nameliuose, biuruose. Dažnai ši technika yra įdėta į kambarius ar apartamentus, kurie yra skirti nuomai kasdien. Yra riboto funkcionalumo modeliai, pavyzdžiui, mini barai, kur galima laikyti gėrimus.
vieno langelio modelis

Mažas vienos kameros modelis

 • Standartiniai modeliai. Standartas laikomas 1,7-1,85 m aukščio ir 60 cm pločio. Tai patogus buitinis prietaisas, skirtas vidutinei mažai virtuvei. Tinka 2-4 žmonių šeimai.
šaldytuvas

Standartinis modelis

 • Europos standartas. Šie modeliai gali siekti 2 m aukščio ir 80 cm pločio. Puikus virtuvės pasirinkimas.
šaldytuvai

Europos standartas

 • Side-by-side. Nuspręskite, kaip pasirinkti didelės šeimos šaldymo įrangą? Daugiasieniai "Side-by-Side" modeliai idealiai tinka saugoti visus reikiamus daiktus. Jie labai patogu naudoti, nes yra suskirstyti į skirtingų tipų gaminių skyrius.
šaldytuvas

Modelis šalia pusės

Kaip apskaičiuoti reikiamą kiekį

Yra toks dalykas kaip "naudingas šaldymo kameros tūris", ir šis skaičius gali skirtis nuo bendro tūrio dešimtimis litrų, nes pertvaros užima daug vietos. Apskaičiuojant, jie vadovaujasi vidurkiu rodikliais - 120 litrų vienam asmeniui. Ir kiekvienam vėlesniam šeimos nariui pridedama ne 120, o 60 litrų.

Išnagrinėsime pavyzdžiu, kaip apskaičiuoti garsumą. Jei asmuo gyvena atskirai, jam pakanka kuklų modelio. maksimalus tūris, kuris bus reikalingas, yra 120 litrų. Dviem žmonėms jums reikia 180 litrų naudingo tūrio, trims - 240 litrų, keturiems - 300 litrų. Jei dažnai yra svečiai ar šeima, tai yra įprasta pirkti produktus ateityje, jie prideda dar 60 litrų "rezervo".

Hilton RF 6901

Hilton RF 6901 380 litrų su mini baru

Įvairios apimties modelių savybės:

 • 50 litrų. Tai yra nedideli modeliai (80-90 cm aukščio), kurie darbe yra labai triukšmingi. Jie dažnai turi būti atšildyti.
 • 380 litrų. Paprastai tai yra dviejų kamerų modeliai. Šaldiklių talpa yra 50-160 litrų.
 • 400 litrų. Tai yra trijų kamerų konstrukcijos, kartais su stalčiais apačioje. Specifikacijos gali labai skirtis priklausomai nuo gamintojo.
 • 500-800 litrai. Tai yra bendros dviejų durų šaldymo spintos, kurios dažnai suteikia papildomų funkcijų. Tokios įrangos kaina priklauso nuo funkcijų, apimties, prekės ženklo skaičiaus.
šaldytuvas

Pietų Korėjos prekės ženklo apimties modelis

Šaldiklių vieta ir talpa

Didelis įrangos dydis nereiškia, kad šaldytuvų talpai šeimoje yra pakankamai. Daugeliu atvejų tai taip pat priklauso nuo jų buvimo vietos. Viršutinių kamerų tūris yra ne daugiau kaip 200 litrų, o apatiniai - iki 300 litrų. Tai reiškia, kad to paties dydžio modeliai gali skirtis.

šaldiklis

Galimybės įdėti šaldiklį

Kamerose gali būti įrengta keletas stalčių. Tai patogu, jei norite įšaldyti įvairių tipų produktus. Pavyzdžiui, mėsa ir daržovės turėtų būti dedami atskirai. Dėžutės paprastai yra apačioje esančiose šaldikliuose.

Side-by-Side modelių pranašumas yra didelio tūrio ir šoninio šaldiklio išdėstymo. Norėdami gauti maisto, nesulenkti ar ištempti. Naudingasis Side-by-Side įrangos tūris gali siekti 500 litrų.

didelis šaldytuvas

Šaldytuvas didelėms šeimoms

Kaip technikos darbas priklauso nuo kompresorių skaičiaus

Yra du pagrindiniai kompresorių tipai - linijiniai ir inverteriai, o abu yra sėkmingai naudojami šaldymo įrangos gamyboje. Dažnai kyla abejonių, kokį šaldytuvą geriau pirkti - vieną ar du kompresorius. Abi galimybės turi savo nuopelnus ir trūkumus.

Jei kompresorius yra vienas, jis įsijungia, jei bent viena temperatūra pakyla. Tačiau antroje temperatūroje nesvarbu: įranga vis dar veikia. Jei yra du kompresoriai, kameros aušinamos atskirai, tačiau įranga sunaudoja 20-30% daugiau elektros energijos.

Taigi, kuris šaldytuvas pirkti? Manoma, kad du kompresoriaus modeliai yra puikus šaltinis ir gali trukti ilgiau. Teoriškai šis teiginys atrodo teisingas, tačiau praktikoje tai nėra patvirtinta.

Tikroji dvigubos kompresoriaus įrangos privalumai yra didesnė našumas ir galimybė atskirai atjungti fotoaparatus. Dažniausiai pirkėjams tokie niuansai nėra pagrindiniai.

Atkreipkite dėmesį! Manoma, kad kokybiški šaldytuvai namuose turėtų būti šiek tiek triukšmingi. Gamintojai reklamuoja sumažintą triukšmo lygį kaip didžiulį pranašumą. Ši technika yra brangesnė. Tačiau visų šiuolaikinių modelių triukšmo lygis yra santykinai mažas. Užmokestis dėl abejotinų privalumų nėra verta.

struktūra

Kompresoriaus konstrukcija

Šaldymo įrenginių atitirpinimo sistemos

Patyrę meistrai, patardami renkantis šaldytuvą, atkreipkite dėmesį į atitirpinimo sistemas. Yra trys:

 • Lašinamas. Šio tipo atitirpinimas yra išdėstytas taip, kad šaltis atsistotų ant šaldiklio galinės sienos. Kai kompresorius išjungiamas, ledo valtis išsilydo, o vanduo išleidžiamas į specialų konteinerį, kuriame jis išgaruoja.
 • Nėra šalčio. Režimas suprojektuotas taip, kad ledo dalelės nepaslystų ant sienos konstrukcijos. Šaltasis oras yra tolygiai paskirstytas visame tome. Kai kuriuose modeliuose yra vėsių vietovių, kuriose maisto produktai lėtai praranda drėgmę ir ilgai lieka švieži.
 • Visas ne Frostas. Tai savaime yra "No Frost" sistema su atskiestu garintuvo atitirpinimu.

"No Frost" sistemos schema

Svarbios Nuances: papildomos savybės ir ypatybės

Kaip pasirinkti gerą šaldytuvą ir mokėti tik už tai, kas tikrai naudinga? Atkreipkite dėmesį į papildomas technologijos galimybes. Iš pradžių atrodo, kad jų nereikia, tačiau kai kurie iš jų iš tiesų palengvina gyvenimą.

 • Super aušinimas. Ši funkcija bus vertinama šeimininkių, su kuriais netikėtai gali ateiti netikėtai svečiai. Šiltus maisto produktus ir gėrimus galima atvėsinti iki +2 laipsnių per minutę. Vasarą tokia galimybė yra neįkainojama.
 • Super šaldymas. Šviežios daržovės, vaisiai, rankų darbo pusgaminiai gali būti užšaldyti, neprarandant skonio. Šis režimas idealiai tinka ruošiniams, kurie bus naudojami ateityje. Temperatūra šaldytuve sumažėja iki -24 laipsnių.
 • "Atostogos". Kuris šaldytuvas yra patikimesnis ir pelningesnis? Vienas, kad gali rūpintis šaldiklio turinį savininkų nėra, o ne praleisti nereikalingus resursus. Į "Holiday" šaldiklio veikia įprastu režimu, o šaldymo kamera atšaldomas iki minimumo. Tokia sistema taupo sąskaitas už energiją.
 • Elektroninė kontrolė. Šiuolaikinėmis technologijomis galima įrengti įprastus termostatus arba elektronines valdymo sistemas. Antrojo tipo modeliai yra daug patogesni. Galite programuoti temperatūrą laipsniu.
 • Antibakterinė apsauga. Tai gali būti arba speciali danga ant vidinių kamerų, arba sidabro jonų generatorius. Tokios sistemos užkerta kelią bakterijų dauginimui, kad produktai būtų ilgesni. Brangus, bet labai praktiškas. Jei jūs galvojate apie tai, kaip pirkti šaldytuvą, o biudžetas padengia papildomą apkrovą, imtis modelį su sidabro jonų generatoriumi.
super glazūravimo režimas

Super ligų kontrolė

Kurį šaldytuvą geriau pirkti - vertinimas

Kokie prekės ženklai nusipirkti šaldytuvą yra patikimi? Vienintelis atsakymas į šį klausimą negali būti. Kai kurie pirkėjai ieško labiausiai aukštos kokybės modelių su daugybe papildomų funkcijų, o kiti ieško nebrangių, bet gerų šaldytuvų. Norėdami pradėti, atidžiau pažvelkime į populiariausius prekės ženklus, o tada pateiksime įmones, kurios gamina tinkamos kokybės modelius.

prekių ženklai

Populiarios prekės šaldytuvų

TOP-5 geriausių šaldytuvų gamintojų

 • Liebherr. Jei paprašysite specialisto patarimo, kuriame firmoje pirkti šaldytuvą, iš pradžių girdėsite šio prekės ženklo pavadinimą. Gamintojas atsižvelgia į viską nuo dizaino mados tendencijų iki klientų norų. "Liebherr" technika yra brangi, tačiau prekės ženklas laikomas kokybės standartu, todėl išlaidos yra pagrįstos.
šaldytuvas

Liebherr ECN 6156

 • Bosch. Pažangios technologijos, nepriekaištingas dizainas, klientų aptarnavimas yra išskirtiniai "Bosch" prekės ženklai. Svarbus privalumas - platus asortimentas. Jei norite, galite rasti nebrangų aukštos kokybės modelį. Jei abejojate, kurį geriausiai pasirinkti šaldytuvą - "LG" arba "Bosch", sustabdykite antrąjį variantą.
šaldytuvas

Bosch

 • "Samsung". "Samsung" arba "Bosch" šaldytuvo prekės ženklo pasirinkimas yra tikrai sudėtingas. "Samsung" kreipėsi Twin vėsinimas (dvigubas šaldymas), erdvė Max technologija ir kiti technologijų, kad vartotojai gyvenimą geriau (AN tūrio kameroje padidėjimas). Naujovės, aukštos kokybės, prieinamos kainos ir puikus aptarnavimas yra neginčijami prekės ženklo privalumai.

"Samsung T9000"

 • LG. LG daugelį metų konkuruoja su "Samsung". Gamintojas suteikia 10 metų garantiją savo įrangai, teikia techninę priežiūrą ir visapusišką klientų aptarnavimą. Visi modeliai puikiai atrodo. Geros kokybės ir priimtinos kainos yra puikus pirkėjo derinys.
šaldytuvas

Modelių dizainas LG

 • Atlantas. Į 2016 m. Įregistruotas prekinis ženklas "Atlant". Ankstesniais metais šią vietą užėmė kiti prekių ženklai, ypač "Electrolux". Kuris firmos šaldytuvas yra geresnis? Abu gamintojai verti dėmesio, tačiau "Electrolux" periodiškai mažėja dėl dažnų remonto problemų. Atlant turi mažiau pretenzijų. Galutinis pirkėjo pasirinkimas.
šaldytuvas

Atlantas

Patikimų šaldytuvų prekių ženklų sąrašas

Toliau pateikiamas visų šaldytuvų, kuriuos klientai pasitiki, prekės ženklų sąrašas. Šie prekių ženklai neįtraukti į penkias populiarus, tačiau jų produktai atitinka kokybės standartus:

 1. Gorenje (Slovėnija);
 2. Hotpoint-Ariston (Italija);
 3. Indesit (Italija);
 4. Whirpool (Italija);
 5. Candy (Italija);
 6. "Electrolux" (Švedija);
 7. Zanussi (Italija);
 8. Beko (Turkija);
 9. Shivaki (Japonija);
 10. Sharp (Japonija).
šaldytuvas

Indesit

Anksčiau, sąrašas sudarytas iš dviejų kelių ženklų - "Nord" ir "Stinol", tačiau pastaraisiais metais jų populiarumas smarkiai krenta dėl didelio skaičiaus remonto. Ekspertai pataria kruopščiai apgalvoti sprendimą pirkti šį produktą. Viena vertus, ši technologija yra prieinama ir nėra problemų su atsarginių dalių paieška. Kita vertus, patikimumas yra didelis klausimas.

šaldytuvas

Nord

Žingsnis po žingsnio vaizdo instrukcijos, kaip pasirinkti šaldytuvą

Mes siūlome vaizdo instrukcijas, padėsiančias naršyti pagal prioritetus:

Tik pirkėjas gali nuspręsti, kuri kompanija pasirinkti namą šaldytuvą. Daugeliu atžvilgių tai priklauso nuo asmeninių pageidavimų. Svarbiausia, kad pasirinktas modelis atitiktų kokybės kriterijus ir būtų efektyvus energijos naudojimas (idealiu atveju - "Super A" klasė). Klauskite pardavėjų, skaitykite modelių aprašymus ir jų apžvalgas žiniatinklyje. Galutinis sprendimas turėtų būti priimtas tik remiantis sveiku protu, o ne reklama. Jei abejojate, užduoti klausimus technikams.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 2 = 7

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map