Ką TV pirkti virtuvėje: ką reikia žinoti prieš perkant televizorių

Ką TV pirkti virtuvėje: ką reikia žinoti prieš perkant televizorių

Ką TV pirkti virtuvėje: ką reikia žinoti prieš perkant televizorių

Kiekvienam asmeniui virtuvė yra ypatinga vieta namuose. Virtuvėje praleidžiame daug laiko, naudojame ne tik maisto ruošimui ir valgymui. Visi šeimos nariai susirenka čia, kad galėčiau kalbėti širdis, o kartais mes norėtume sėdėti su draugais per arbatos puodelį. Todėl jie bando padaryti tai, kaip taisyklė, patogiausia ir patogiausia namuose. Tačiau už tai nepakanka tik papuošti gražų interjerą. Taip pat svarbu, kad virtuvėje būtų visi prietaisai, kurie leistų laiką skirti įdomiai ir pelningai. Pavyzdžiui, TV. Televizijos buvimas virtuvėje leis jums pamatyti mėgstamą šou valgio metu arba praleisti mėgstamą laidą pietų ar vakarienės metu. Bet kaip pasirinkti televizorių virtuvėje, pagal kokius kriterijus? Tai mums reikia išsiaiškinti.

Didelėje virtuvėje galite sau leisti didelį televizorių

Didelėje virtuvėje didelis televizorius atrodys geriau nei mažas

Kaip pasirinkti tinkamą televizorių virtuvėje: pagrindiniai parametrai

Daugelis žmonių, perka virtuvėje esantį televizorių, pirmiausia vadovaujasi jo išvaizda. Tačiau, be to, būtina atsižvelgti į tam tikrus tam tikrus parametrus ir, visų pirma, TV dydis. Virtuvės televizoriaus dydžio pasirinkimas ir virtuvės funkcijos priklauso nuo virtuvės dydžio.

Svarbu žinoti! Yra paprastai yra televizijos, kuri turi didelį ekraną su įstriža, jums reikia pažvelgti į ne mažiau kaip 2,5 m, arba rimtai atstumas gali nukentėti jūsų viziją. Tačiau 15-20 colių televizoriaus ekraną galima pamatyti 1,5-2 m atstumu.

Taip pat svarbūs virtuvės televizoriaus parametrai pritvirtinimo būdas ir apsauga nuo drėgmės.

Virtuvės televizorius, galintis pasukti ekraną, suteiks galimybę neleisti televizoriui matyti

Virtuvinė televizija su galimybe pasukti ekraną - geriausias virtuvės sprendimas, kuris paprastai turi keletą zonų su skirtingomis funkcijomis

Dėl mažos virtuvės

Mūsų tikrovė yra ta, kad virtuvės dažnai yra mažos (Chruščiovoje ir Brežnevke), ir juose jau daug baldų ir įvairių rūšių prietaisų. Tokiu atveju turėtumėte pasirinkti santykinai miniatiūrinį modelį.

Nedidelis kompaktiškas televizorius puikiai tinka mažos virtuvės padėčiai

Mažoje virtuvėje ir televizoriaus modelis turėtų būti mažas

Geriausias variantas yra televizorius, kurio ekrano įstrižainė yra 15-20 colių. Konkretūs parametrai priklausys nuo to, kaip jūs planuojate "talpinti" televizorių į interjerą.

Jei ketinate pakabinti laikiklį ant sienos, galite pasirinkti 20 colių ekrano dydį. Bet tai ne visada įmanoma padaryti atskirą lentyną pagal TV: laikančiosios sienos nėra lengva gręžti varžtais reikiamą furnitūrą. Be to, televizoriaus vieta gali būti labai nepatogu.

Televizorius su sieniniu laikikliu gali būti patalpintas toje pat vietoje, kur savininkams bus lengviau jį žiūrėti

TV sieninis laikiklis ant tvirtinimo užima mažai vietos ir gali būti įdiegta į labiausiai tinkamoje vietoje

Tokiais atvejais reikia aukoti už tai laisvą paviršių - pjovimo stalą arba esamą lentyną. Dauguma gamintojų sukuria mažus modelius (ekrano įstrižainė yra iki 15 colių). Jei laisvos vietos laisvė yra labai maža, tuomet verta pirkti LCD televizorių su siaurais ir miniatiūriniais atvejais. Bet jis turi elegantišką dizainą, puikiai tinka moderniam virtuvės interjerui. Žinoma, šiuo atveju, turės sumokėti vienas iš pažangiausių modelių, atstovai pirmųjų LCD prietaisų turi nedidelį kampą nuomone: ". Pradings", jei jums judėti šiek tiek į šoną, spalvas ir sienų iškreiptas vaizdas

Mažas virtuvinis televizorius tinka rodyti animacinių filmų, o vakarienė rengiama

Televizija mažai virtuvėje neturi neišspręstų techninių charakteristikų, bet visiškai atitinka pramogų funkciją

Mažoje virtuvėje yra didelė tikimybė, kad televizorius gali būti tokių neigiamų faktorių kaip garo, karšto aliejaus purslų, riebalų kiekio ir kt. Įtaka. Dėl šios priežasties idealus mažų dydžių virtuvių variantas yra specializuotas televizorius su drėgmei atspariu ir karščiui atspariu ekranu, kuris lengvai toleruoja didelę oro temperatūrą ir neužsikrauna nuo garo, išsiskiriančio iš indo.

Sėkmingas sprendimas - televizorius gali būti integruotas į kabineto priekį

Iš visų virtuvės kampelių matysite televizorių, įtvirtintą į kabinos spintelės fasadą

Kas yra toks televizorius? Vienas iš populiariausių virtuvės televizoriaus modelių primena nešiojamo kompiuterio konfigūraciją, kurį sudaro dvi pusės. Viena pusė televizoriaus yra ant vienos iš pakabinamų spintelių dugno, kuri, pavyzdžiui, yra ant stalviršio.

Televizorius virš darbo paviršiaus yra patogus, bet ne labai saugus

Televizorius gali būti montuojamas tiesiai virš darbinio paviršiaus, tačiau nepamirškite apie saugumą

1

Šiame įrenginyje viskas suprantama mažiausiu detaliu. Norėdami perjungti kanalus ant jo ant rėmo yra dideli mygtukai, taip pat drėgmei atsparus skydas, kuris nėra baisus praleisti su drėgnomis rankomis. Ir kad ekranas visada buvo švarus, komplektą sudaro specialios servetėlės ​​ir purškalai, atbaidantys ir pašalinant nešvarumus ir riebalus. Toks modelis kainuoja apie 700 USD ir gali turėti kitokį dizainą.

Šioje virtuvėje yra valgomojo erdvė, todėl televizijos žiūrėjimas nėra labai patogu

Virtuvinė televizija jaukioje nišoje priešais darbinį paviršių yra patogi žiūrėti valgant, bet ne jos priėmimo metu

Tai patogu žiūrėti televizorių ne smulkinimo daržovių, kai plaunant indus, sėdi prie stalo, o jei nereikia, Slam "Cover" ir vaizdas dingsta. Be prilipęs prie baldų apačioje yra visi jo įdaras: CD, DVD, USB, o tai reiškia, kad jei norite, galite žiūrėti savo mėgstamus filmus, išėjimo į pageidaujamą kepimo receptas ekrano patiekalų ar surengti demonstraciją, skirtų naujiems svečiams nuotraukų.

Dėl didelės virtuvės

Jei savininkas buvo laimingas, o virtuvė yra ne taip, kaip spintoje, bet turi daugiau įspūdingų matmenų (tai yra dažniausiai stalinkas, nauji pastatai ar privačiuose namuose), yra tikrai nebėra mažas televizija. Tokios namų šeimininkės virtuvės paprastai suskirstomos į 2 zonas: maisto gaminimo ir poilsio. Televizorius turi būti įrengtas taip, kad būtų lengviau jį žiūrėti iš vienos ar kitos zonos. Didelėje virtuvėje tikrai galėsite rasti vietą, kuri bus toli nuo riebalų ir drėgmės šaltinio. Paprastai tokia vieta yra prie sienos besiribojančios sienos, o ne priešinga darbo sritis.

Šioje virtuvėje televizorius nustatytas taip, kad jį būtų galima peržiūrėti bet kuriame plote

Sėkmingas variantas įdėti televizorių į erdvios erdvios virtuvės ir valgomojo interjerą - tai aiškiai matoma iš visur

Ką ieškoti renkantis televizorių didelės virtuvės? Visų pirma, jūs galite sau leisti didelį ekraną, kurio įstrižainė ne mažesnė kaip 21 colių.

Salės virtuvė puikiai tinka televizoriui įrengti, čia visur yra jo vieta

Salės virtuvėje lengva pasirinkti tinkamą televizoriaus vietą

Kitas yra ekrano tipas. Yra daugybė galimybių, viena negalima patarti. LCD arba LED - kiekviena iš jų turi teigiamą pusę. Pavyzdžiui, LCD televizoriai - geriausias kainos / kokybės pasirinkimas: jie derina gerą kokybę už prieinamą kainą. Neigiamas yra mažas matymo kampas, dėl kurio prarandami kontrasto ir iškreiptos spalvos. Bet šį neigiamą reikšmę galima pašalinti perkant besisukantį laikiklį po televizoriumi.

Integruotas virtuvės prietaisų televizorius - vienas iš naujausių dizainerių pasiūlymų

Neseniai virtuvės prietaisų gamintojai gali papildyti įrangą ir televizorių

LED televizorius yra patogus žiūrėti bet kokiu kampu: aiškus vaizdas bus pateiktas bet kokiu požiūriu. Be šiuolaikinio vaizdo, tokia televizija su šiuolaikiniais šviesos diodais užtikrins tokius pranašumus, kaip sumažinti energijos suvartojimą 40%, unikalią linijų lankstumą (iki šiol LED televizoriai yra mažiausi). Vienintelė neigiama yra santykinė didelė kaina.

Virtuvė - viena iš populiariausių buto vietų, todėl televizorius čia yra beveik būtinas

Televizijos buvimas virtuvėje leis jums pamatyti mėgstamą šou valgio metu arba praleisti mėgstamą laidą pietų ar vakarienės metu.

Modernūs virtuvinių televizorių modeliai

 1. Labai įdomus specializuoto virtuvinio televizoriaus modelis - tai virtuvės baldų ekranas. Kabineto duryse kruopščiai iškirskite reikiamo dydžio anga (geriau už tai pakviesti specialistą), kurioje įdėta labai plona televizija. Tvirtinimo detalės tiekiamos iš nugaros ir yra sujungtos su keturiais varžtais. Svarbu pasirinkti tinkamą vietą, kad atidarę gretimąsias duris, nepažeiskite ekrano rankena. Be to, būtina, kad būtų patogu žiūrėti, nes šiuo atveju televizorius stovi ir nesisuka įvairiomis kryptimis.

  Dideli ir nepatogūs prietaisai buvo pakeisti plokščiais ir kompaktiškais televizoriais

  Šiuolaikinės technologijos mus išgelbėjo nuo sudėtingų prietaisų, o ne į televizorių, įmontuotą į virtuvės spintelės duris

  1
  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
  Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

91 − = 84

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map