Stilingas ir prieinamas: kaip padaryti savo virtuvės stalviršį keraminėms plytelėms

Stilingas ir prieinamas: kaip padaryti savo virtuvės stalviršį keraminėms plytelėms

Stilingas ir prieinamas: kaip padaryti savo virtuvės stalviršį keraminėms plytelėms

Virtuvės stalviršis yra galutinis prisilietimas, kuris suteikia baldams pilną ausinę. Didelė svarba tiek iš praktinio požiūrio, funkcionalumo, tiek iš estetikos pozicijos turi materialią ir paviršinę tekstūrą.

Pagrindinės naudotos medžiagos:

 • Natūralus marmuras, granitas - brangios natūralios medžiagos. Be didelių kainų, yra ir kitų trūkumų. Akmens paviršiai yra per sunkūs, reikalaujama ypatingos priežiūros, yra didelė lūžių ir įtrūkimų susidarymo rizika. Su visais trūkumais tokie stalviršiai atrodo brangūs ir prabangūs.
 • Stalviršiai virtuvei iš plytelių - tinkama alternatyva brangus akmuo. Jei atliksite techniką, vienetai gali tarnauti dešimtmečius.
keramikos viršus

Įdomus erdvios virtuvės sprendimas: stalviršis, salė ir arka yra išklotos kontrastingos keramikos

 • Laminuotieji medžio drožlių plokštės leidžia kurti monolitinį bet kokios formos paviršių, o dekoratyviniai plėveliai atkuria visas tekstūras ir atspalvius. Trūkumas yra silpnas atsparumas drėgmei, jautrumas mechaniniams pažeidimams, trapumas.

Stalviršio plytelės: nebrangus virtuvės sprendimas

Apdailos keraminės plytelės mažoms arba didelėms virtuvėms yra nebrangus būdas nustatyti unikalų: įvairių tekstūrų ir spalvų sprendimai, plytelių formos leidžia atkurti bet kokios natūralios medžiagos išvaizdą, nebent investuos į didelių kiekių taisymą. Naudojant apdailos metodą taip pat patartina, kai reikia taisyti ar pakeisti seną darbo paviršių.

granito paviršius

Granito plytelės tinka visiems paviršiams

Keramikos privalumai ir trūkumai: ar verta plytelių darbo zonoje

Keraminės plytelės ant virtuvės stalviršio - praktiška ar ne? Privalumai:

 • Galite sukurti darnią erdvę, pasirinkdami plyteles iš vienos grindų, darbų paviršiaus ir tarpusavio erdvės ar prijuostės.
mozaikinis stalviršis

Daugiaspalvis mozaikinis staliukas

 • Teisingai apdorotas paviršius - absoliučiai standus, nevirsta vandeniu, garu.
 • Keramika turi pakankamai stiprumo - paviršius nėra subraižytas.
 • Lengvai valomas: lengva valyti, skirtingai nei medienos gaminiai ar medžio drožlių plokštės, neatlieka tepalų, drėgmės, produktų, išleidžiančių dažančias sultis.
 • Galima pakoreguoti: plytelių plytelės arba plotas su lengvai supjaustoma vieta, pakeičiantis pažeistą plytelę.

Pagrindinis trūkumas yra nesugebėjimas paviršius visiškai monolitinis, be siūlių ir spragų.

Kaip pasirinkti medžiagą countertop: patarimai kapitonas

Renkantis naujos virtuvės stalviršio plyteles, turite atsižvelgti į 3 parametrus:

 • Viršutinio sluoksnio tekstūra. Virtuvėje reikia pasirinkti keramiką su labiausiai lygiu dekoratyviniu sluoksniu. Plytos tekstūruotos plytelės idealiai imituoja akmenį, bet netrukus bus problema su valymu: purvą lengvai sugenda mažos ertmės. Veidrodis blizgus glazūra taip pat nėra praktiškas. Jums reikės išvalyti plyteles kelis kartus per dieną specialiais būdais.
plokščias paviršius

Lygus paviršius be glazūros glazūros

 • Dydis. Renkantis dydį svarbu tik darbinio paviršiaus plotas: jums reikia pasirinkti plytelę, kad atliekant darbus būtų mažiau atliekų, o reikia iškirpti tik galinius elementus. Dėl susiduria su tinkama keramika bet kokio dydžio - nuo mozaikos iki mažos, didelės, kuri daugiausia naudojama grindims.
 • Medžiaga. Patartina nenaudoti ir nerekomenduoti medžiagos intensyviam naudojimui. Plytelės iš porceliano keramikos yra ideali alternatyva. Medžiaga atspari trinčiai, drėgmei, temperatūros svyravimams ir mechaniniams pažeidimams.
Countertop

Karnizas šone: puikus derinys su plytelėmis ant darbo paviršiaus ir sienos

Be pagrindinės aikštės keramikos, prasminga pirkti specialias tekstūruotas galines plyteles - užtvaras. Tai padės sutaupyti laiko pritaikyti ir pažangiausius plyteles.

Gamybos ir stalviršio apdailos technika: instrukcija

Naujos virtuvės stalviršio gamyba keraminėms plytelėms susideda iš 3 etapų:

 1. Senojo stalviršio išardymas.
 2. Substrato įrengimas ir paruošimas.
 3. Susidūrimas

Įrankiai ir medžiagos: kas bus reikalinga darbe

Visų pirma, jums reikia nusipirkti keraminių plytelių countertop. Apskaičiuokite reikiamą visų paviršių kiekį: pagrindinį, prijuostę (jei numatyta), galus. Prie pagrindo plokštės, būtina apskaičiuoti plotą, įsigyti plytelę su rezervo plotas: pridėti 10 - 15%. Ištekliai yra reikalingi, kad būtų dedama neišsami plytelės ir pakeista skaldyta dalis.

plytelių pakavimas

Gamybinėje pakuotėje ženklinimas nurodo pakuotės dydį ir kiekį (vienetais ar kvadratiniais metrais)

Priešui, medžiagos kiekis nustatomas panašiai: pageidautina pateikti juostelės aukštį, lygų plytelių ilgiui: nebūtina iškirpti norimo ilgio gabaliukų. Pasirinktos kraštinės (ar apvadu) apatinės plokštės, apskaičiuojant elementų skaičių išilgai paviršiaus ilgio. Pridėkite keletą vienetų atsargoms.

1

Kad substratas būtų padengtas, būtina paruošti:

 • Drožlių plokštės - tai ypatinga drėgmei atspari plokštė. Jei senas medžio drožlių plokštės darbinis paviršius, galite palikti jį kaip pagrindą.
 • Drėgmės įrodymas fanera. Būtina sudaryti dviejų sluoksnių dangą. Lakšto storis yra nuo 10 iki 15 mm.

Įrankiai ir medžiagos:

 • Gruntas, skirtas plytelių klijai (vandeniui atsparus), klijai (sausa kompozicija) plytelėms, dekoratyvinis skiedinys.
 • Lipnus tinklelis, skirtas sutvirtinti šoninius paviršius, dažymo juosta.
 • Savisriegę - pageidautina su korozijai atsparia danga, nuo 38 ilgio - 45 mm, priklausomai nuo substrato storis.
 • Atsuktuvas, elektrinis gręžtuvas su purkštukų maišytuvu, bulgarų ar pjovimo staklės su keramikos pjovimo peiliu, elektrinis pjovimas.
 • Valdovas, lygis, pieštukas, mentelės (platus ir siauras).
 • Plastikinis plytelių dangtis.

Bazė: paviršiaus paruošimas keraminėms plytelėms

Senasis stalviršis turės būti pašalintas. Prieš atidarant naują plokštę, reikia apskaičiuoti bendrą aukštį nuo grindų iki darbinio paviršiaus viršaus: plokštės storis pridedamas prie stalo aukščio, o 2 cm - klijų sudėties ir plytelių aukštis. Ypač atsargiai reikėtų atsižvelgti į išankstinius skaičiavimus, jei rinkinyje - ne įmontuota, o atskira plokštė. Būtina patikrinti, ar galima plokštelę ir laisvų rankų įrangą su kojomis lyginti.

Countertop

Stalviršio plytelės

Išmontuojant pradeda atsidaryti senoji plokštė. Išmatuokite reikiamą plotį ir ilgį, naudojant kreivės ištraukite kampinių formų figūrą. Tiksliai pažymėkite kriauklės ir viryklės skylių formą ir kraštus. Patartina pasirinkti plokštę, kad paviršius sudarytų iš vieno gabalo. Iškirpkite skylutes elektriniu pjūklu, kraštai apvalūs.

elektrofilmo darbas

Skylės pjaunamos elektriniu pjūkleliu

Stalviršiai, ant kurių bus tvirtinamos keraminės plytelės, tvirtinamos prie rėmo, naudojant savisriegius varžtus, kurių pjūviai yra nuo 5 iki 10 cm. Savipriekio sraigtų sraigtų įėjimo taškai yra išlyginti glaistai. Nustačius kraštus, subraižyti, patikrinkite, ar nėra techninių skylių susidarymo teisingumo. Plovimo griovelio kraštus keletą kartų valo hidroizoliacinis mišinys.

Paruoštas paviršius turi būti gruntuotas. Tik po grunto sluoksnio išdžiūvimo, galima pradėti klijuoti.

stalviršių šlifavimas

Šoniniai paviršiai turi būti šlifuoti

Jei naudojate fanerą vietoj medžio drožlių, turėsite iškirpti 2 sluoksnius. Apatiniai ir viršutiniai paviršiai sutampa taip, kad apatinės ir viršutinės lakštų siūlės nesutampa. Sąnarių, prijungimo technologijos punktas yra uždaromos su silikono, akrilo sandariklio gruntu.

paviršiaus gruntavimas

Po pagrindu dengiamas hidroizoliacinis sluoksnis arba paviršius sumaišomas

Kaip pagrindas po plytelėmis, naudojami gipso pluošto lakštai arba cemento pagrindu: pluošto storis paprastai yra 10 mm. Substratas pritvirtintas prie įprasto plytelių klijų. Visame antgalio paviršiuje padengiamas drožliu kraštu mentelė su kompozicija, nustatomas ir paspaustas lakštas. Užtepkite vieną sluoksnį drėgmei atsparaus dirvožemio.

cemento pagalvė

Užuot griežta lakštinio pagrindo, meistrai iš klojinio sudaro cemento pagalvę

Mūro darbai: apdailos technika ir tvarka

Ant ilgo, lygaus paviršiaus yra būtina, kad išdėstymą keraminių plytelių virtuvės countertops. Pažymėkite ir laikykite centrines horizontalias ir vertikalias linijas. Mūro darbai atliekami iš centro į kraštus arba iš vieno kampo, jei po technikos šonu ant paviršiaus nėra skylių.

kraštų klojimas

Galite atlikti plyteles nuo krašto

Skaičiuokite eilučių skaičių: nebaigtos (pjaustytos) plytelės turi būti viršutinėje arba apatinėje eilutėje. Jei naudojamas sieninis dangtis, jo kraštas suvyniotas po galiniu paviršiumi.

lentynos veda prie krašto

Plokštė yra po kraštu, o mūro darbai prasideda nuo centro

Gruntuotu paviršiumi užtepkite platus dantytojo spaustuvo adatą, kurio storis ne didesnis kaip 0,8 cm.

klijavimas

Dėl plytelių klijų kompozicija nesukelia

Pažymėjus plyteles, jis yra tolygiai, bet ne stipriai spaudžiamas visame paviršiuje. Patikrinkite, kaip tiksliai nustatytos plytelės, sudėkite kitą. Tarpai yra atskiriami skirstant kryžius. Plotis pasirenkamas pagal plytelių dydį, standartinis dydžio tarpas yra 2,5 - 4 mm.

mūro

Montavimas atliekamas horizontaliose eilutėse

Galiniai paviršiai: mūro pasirinkimai

Yra dviejų galimybių kraštų apdailai:

 • Stalo viršutinio pagrindo paviršiaus išorinės plytelės turi būti užlenktos 1 cm atstumu nuo krašto į išorę, po jomis - užpakalinių galų.
 • Sankabos galutiniai žiedai veikti kartu su projekcija į viršų, perdengiamos pagrindinio paviršiaus išorinių žiedų kraštus.
plytelės klojimas

Galinis veidas turi išsikišti už viršutinio krašto

Lengviausias būdas yra nusipirkti specialias karnizas ir apkaustai. Storis yra lygus pagrindinės plytelės storiui, elementai yra lengvai iškirpti ir sumontuoti ant stalviršio, apdoroti klijais.

skiedinys

Apdailos ir dengimo sąnariai

Apdailos apdaila: dekoratyvinis skiedinys

Užbaigtas grindų dangtis su keraminėmis plytelėmis paliekamas keletą dienų. Norint visiškai nustatyti ir išgaruoti drėgmę iš klijų tirpalo, trunka iki 3 dienų. Iš karto po apdailos darbų drėgnu skudurėliu išimkite lipnius likučius. Nenaudokite paviršiaus keletą dienų.

Galutinis apdirbimas - dumblių sujungimas. Paruošti nedidelį kiekį injektavimo: tirpalas prarado savybes 20 - 30 minučių, todėl praskiesto kompozicija mažomis porcijomis. Taikyti mišinį guminiu lankstančiu mentele.

bendras apdorojimas

Naudodamiesi mentele, kruopščiai dirbkite sujungimus

Pašalinkite perteklių. Po 24 valandų po įdėjimo, galima išvalyti tirpalo likučių paviršių.

skiedinys

Skiedinys

Be to, po džiovinimo, šias siūles galima apdoroti skaidraus vandeniui atspariu gruntu. Taikoma kompozicija plonu teptuku. Šis apdorojimas apsaugo skiedinį nuo tamsumo ir pelėsio.

Vaizdo įrašai: virtuvės prijuostės ir stalviršių montavimas ir apmušimas

Vaizdo gidas, kaip plytelių keraminių plytelių prijuostė ir stalviršis.

Plytelių klojimo procesas yra pakankamai paprastas, jei turite įgūdžių dirbti. Padaryti keramikos Countertop tikrai gali būti savimi, jei paviršius yra lygus ir nereikia pjauti sudėtingų formų pranašumą. Jei paviršiaus - kelių lygių, ir reikia dirbti su granitu, yra geriausia palikti prie pagrindinio proceso. Pjovimo metu sugadinta, plytelės turės būti pašalintos, o neteisingai išdėstyta keramika bus įtrūkusi ir nuimama.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 70 = 79

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map