Išsamios instrukcijos surinkti virtuvės komplektą savo rankomis

Išsamios instrukcijos surinkti virtuvės komplektą savo rankomis

Išsamios instrukcijos surinkti virtuvės komplektą savo rankomis

Paprastai kompanijoms, gaminančioms virtuvės komplektus, siūloma rinkti už mokestį. Kaip citata, produkto kainos dalis (paprastai tai kainuoja nuo 6 iki 10%). Profesionalai greitai susidoroja su savo užduotimi, surinkimas neužima daug laiko. Bet jei norite, galite padaryti viską patys. Daugelis žmonių nežino, kaip surinkti virtuvės komplektą, ir manau, kad tai yra gana sudėtingas ir varginantis procesas. Bet jūs galite su juo susidoroti, jei atliksite atitinkamas instrukcijas. Pagrindinis užduotys įrenginiuose - surinkti iš skirtingų elementų aukštos kokybės rinkinį, kuris bus įtrauktas į parengtą prielaidą.

Virtuvės komplekto surinkimas yra kruopštus ir sudėtingas, bet įmanomas dalykas

Surinkti virtuvę, kurią kiekvienas turi savarankiškai

Jei nuspręsite patys įdiegti virtuvės komplektą, paprašykite pardavėjo, jei virtuvė tiekiama kartu su dokumentais (montavimo instrukcija). Deja, gamintojai ne visada prideda išsamų kiekvieno spintelės surinkimo ir montavimo aprašymą, todėl jūs turite praleisti laiko suprasti, kaip surinkti virtuvę.

Kaip surinkti virtuvės komplektą: parengiamasis darbas

Prieš pakabinant virtuvės spinteles reikia atlikti parengiamąjį darbą. Sienos, kuriose bus pritvirtintos spintelės, turi būti visiškai lygios ir kampai turi būti lygūs 90 laipsnių kampui. Prieš montuodami virtuvės komplektą, būtina atlikti visus elektros instaliacijos darbus, taip pat. viršutinių šviestuvų, gaubtų ir kt. jungčių ir vamzdžių montavimas Sienelė po spintelėmis turėtų būti padengta tapetais arba dažytos, nes po to, kai spintelės montuojamos, yra gana problema, kad ant jų taptų tapetai.

Sunkumas ir kruopštus instrukcijų reikalavimų laikymasis užtikrina sėkmę surenkant virtuvinį bloką

Įdiegus virtuvę savo rankomis, reikia rūpestingai laikytis instrukcijų

Prieš dirbdami su pakabinamomis virtuvės spintelėmis, atkreipkite dėmesį į jų galinio galo dizainą. Jei medienos drožlių plokštė (medienos plaušų plokštė) prikibama prie korpuso galinės sienelės - jei pritvirtinsite "vyriai", mechanizmas nebus lengvai tvirtinamas prie sienos. Kadangi tokio tipo spintelė yra tiksliai pakabinta, reikia pasiekti mažą įstrižą iš sienos apačioje. Todėl laisvù rankù çrangos apaèià reikia rasti 1-1,5 cm ant virtuvinio prijuosté. Šio tipo pakabinamų spintelių montavimas turėtų būti atliekamas tik baigtame virtuviniame prijuostė.

 Tuo atveju, kai medienos drožlių plokštė įterpiama į griovelius ir gilesnės viduje, laisvų rankų įranga gali būti pakabinta kaip arčiau perono, ir ją sutaptų. Įrengdami korpusą, patikrinkite perono lygį naudodami lygį. Jei yra nuokrypis - geriau pakabinti spinteles, sujungiančias priekinį žiedą. Tai padės nuslėpti defektus. Tais atvejais, kai vis dar trūksta virtuvės priaugo, reikia pakabinti spinteles, išlyginti jų horizontalią padėtį ir tada atlikti prijuostės įrengimą. Ši seka leidžia tvirtai pritvirtinti prijuostę ir virtuvę.

Kaip surinkti virtuvės bloko dugną

Tai yra paprastesnis darbas nei viršutinių spintelių montavimas. Paprastai dugno elementai įrengiami iš kampo arba iš skalbimo spintelės. Jei nusipirkote paruoštą rinkinį, jums tik reikia įdėti savo dalis į iš anksto suplanuotas vietas. Turėkite omenyje, jei virtuvėje yra nelygių grindų, turite nustatyti nykščius iš aukščiausio taško. Po montavimo ir tvirtinimo patikrinkite horizontalią padėtį, traukdami nailono sriegį išilgai viršutinio kampo. Paveikslėlyje parodyta virtuvės spintelės surinkimas. Jūsų darbas yra daug paprastesnis, jei pagaminote pagamintus nykščius namuose.

Jei kasetės išardomos, tai geriau pradėti montuoti, surūšiant visas detales, tada pasirinkite tuos, kurie bus naudingi pirmiausia. Pavyzdžiui, nusprendėte susirinkti kabinetą. Norėdami tai padaryti, jums reikia šių dalių: apačioje - 1 dalis, užpakalinė sienelė - 1 dalis, lentynos - 2 vienetai, šoninė sienelė - 2 vnt.

Skylės išsamiai išgręžiamos, kai sienos montuojamos viena kitai ir tiksliai tvirtinamos. Kiekviena dalis pridedama etapais. Bet jūs taip pat galite surinkti jį kitu būdu, kai visos tvirtinimo angos paženklintos ir išgręžiamos iš anksto, ir tik tada jie surenkami. Šis metodas reikalauja ypatingo tikslumo, kad visi poravimosi dalių skylės sutampa ir nejudėtų.

Pirmas dalykas, kurį galite padaryti, yra pasiimti dėžutes. Dažniausiai jie turi rinkinį ritininių vadovų, kuriuos reikia pritvirtinti prie šonų. Tada pradėkite montuoti pagrindinį dėžutę. Uždėkite tvirtinimo medžiagos skylių žymes. Paprastai spintoje 7 cm nuo krašto, o spintelėse - 5 cm. Tada pažymėkite lentynų laikiklių skylutes ir jas montuokite. Dabar galite prijungti dugną ir du lagaminus, tada užsukite viršutines šonkaulius, kurie bus pritvirtinti prie stalo viršaus. Šiame etape rekomenduojama išmatuoti dėžutės įstrižas. Jie turi būti vienodi.

1

Mes pradėsime montuoti galinę sienelę. Jo dydis turėtų būti šiek tiek mažesnis nei dėžutės dydis. Medienos drožlių plokštės sienelę perkelkite į ilgą dėžutės pusę, tada patikrinkite įstrižaines. Jei reikia, pataisykite dėžutės padėtį ir sutvirtinkite medienos drožlių plokštės sieną su keliais vinimis. Dabar užmaukite nagus aplink perimetrą maždaug 10 cm atstumu. Norėdami tvirtesnę fiksaciją, galite naudoti varžtus. Jei kasta užpildyta kojomis - pasukite dėžutę ir įdiekite juos. Paskutinis surinkimo etapas yra dėžutės įrengimas. Jūsų kasetė yra paruošta. Panašiai, visa kita virtuvės dalis yra surenkama.

Jums nereikia viską surinkti iš karto: spinteles, apmušalus, virtuvės pieštukų dėklus ir tt, nes tai apsunkins virtuvę. Montavimas turi vykti griežtai dalimis. Už kampinę virtuvę, pirmiausia, yra baldai, kurie yra vienoje sienoje, o kitoje.

Viršutinė viršuje sukrauta. Jei jis susideda iš kelių dalių, naudokite specialias jungtis.

Virtuvės spintelės surinkimas turėtų būti atliekamas griežtai

Šioje sekoje yra sumontuotos virtuvės kabineto suolai

Sieninių spintelių montavimas

Laikydami spinteles, turite tinkamai paskirstyti savo aukštį. Tai pradinis įrenginio etapas, nuo kurio priklauso, kaip patogiai veikia ausinės. Bet ne tik patogumui, jums reikia nustatyti aukštį. Virtuvės spintelės visada yra akių lygyje, todėl reikia sužinoti, kokia jų vieta bus darni.

Virtuvės komplekto aukštį lemia naudotojų siūlomi parametrai ir pakabinamų elementų aukštis. Paprastai spintelės pakabinamos 55-60 cm atstumu nuo stalviršio. Šis aukštis leidžia patogiai naudoti įvairius buitinius prietaisus, kurie paprastai yra ant skaitiklio: virdulys, mikrobangų krosnelė, maisto perdirbėjas ir kt. Minimalus aukštis, kuriuo spintos turi būti virš stalviršio, kuris nustatytas GOST, yra 45 cm. Ši vertė tinka mažoms virtuvėms arba aukštos virtuvės spintelėms.

Norėdami paslėpti virtuvės ryšius, kai kuriose spintelėse reikia gręžti papildomas skyles

Kai kuriose viršutinėse spintelėse reikės gręžti papildomas skyles, kurios turėtų būti iš anksto atsižvelgta

Sienoje sumontuotų talpyklų tipai

Virtuvės komplekto montavimas atliekamas padedant priedais, kurie paprastai yra komplekte. Norėdami nustatyti aukščiausias spinteles, rekomenduojama naudoti specialų mechanizmą - montavimo griovelį (barą). Ši dalis yra atrama su kablys, kuri yra pritvirtinta prie korpuso vidinės šoninės sienos. Montavimas atliekamas taip, kad kabliukas su kabliu šiek tiek išeina iš už galinės ausinės sienelės.

Norėdami saugiai pritvirtinti virtuvės spintelę ant sienos, rekomenduojama naudoti tvirtinimo juostą

Naudojant tvirtinimo juostą, galite tvirtai ir patikimai pritvirtinti spintelę prie sienos

Prie sienos, ant kurios kabina kabina, pritvirtinama montavimo plokštė, dėl kurios galima užkabinti mėginio kablys. Šis tvirtinimo tipas turi daug privalumų, nes vienas asmuo gali surinkti virtuvės komplektą. Jei sienos spintelės montuojamos įprastomis vyriais, turi būti naudojami du meistrai: vienas turi spintelę, o kitas atlieka maketą. Mechanizmas "vyriai-lenta" leidžia padidinti darbo tikslumą ir greitį, nes nereikia nuolat laikyti kabinetą.

Vyryje yra reguliavimo varžtai, kurie leidžia reguliuoti virtuvės spintelės padėtis dviem kryptimis: pirmyn-atgal ir aukštyn žemyn. Taigi, mechanizmas leidžia jums lyginti spinteles, o tai yra labai sunku įprastomis vyriais (ypač virtuvėse su nelygiais sienomis).

Su tvirtinimo plokštelės reguliavimo varžtais galite reguliuoti virtuvės spintelės padėtį

Montavimo plokštės reguliavimo sraigtai leidžia reguliuoti virtuvės spintelės padėtį

Dėl "šarnyrinio skląsčio" pritvirtinimo, konstrukcijos patikimumas žymiai padidėja. Montavimo plokštėje yra plyšio pjūviai, kurie leidžia reguliuoti jo ilgį. Jei sienų guolių talpa yra puiki - yra galimybė sutaupyti pertraukdami juostelę į 10 cm ilgio gabaliukus ir tvirtinant juos į vietas, kuriose dedami mėginiai. Viena dirželio dalis pritvirtinta prie 3 varžtų. Jei sienoje nėra tvirtinimo detalių ir "sūpynių", rekomenduojama nesulaužti juostos, bet visiškai ją sureguliuoti prie visų skylių. Taigi, spintelės bus pritvirtintos prie daugiau varžtų, o apkrova bus tolygiai paskirstyta.

Jei žinote, kaip surinkti virtuvės komplektą, jums reikia tik 2-3 valandų dirbti, tačiau visa tai priklauso nuo ausinių elementų skaičiaus ir jūsų pastato įgūdžių. Spintelių išmontavimas su šiuo tvirtinimu taip pat yra lengvas ir greitas. Darbą galima atlikti su paruošta virtuve. Jei spintelės montuojamos ant įprastų vyrių, tada tiksliam žymėjimui pageidautina išlyginti išlyginimo briauną išilgai kabančios laisvų rankų įrangos apatinio krašto, kuris vėliau išmontuojamas. Apvirstant montavimą dažniausiai reikalaujama gręžimo skylių, kurios gali būti labai sudėtingos naudojant gatavą virtuvę. Naudodami mechanizmą "kablys", tokios problemos nebus.

Deja, šis tvirtinimo būdas turi trūkumų. Pirma, tai yra didelė kaina, palyginti su tvirtinimu, naudojant įprastines kilpas. Antra, mechanizmo konstrukcija yra tokia, kad viršutinėje dalyje esančios spintelės laisvai prigludusios prie sienos, paliekant nedidelį tarpą.

Savo rankų virtuvės komplekto surinkimo niuansai

Norėdami įdiegti virtuvės komplektą, reikės tokių įrankių: gręžimo (galbūt su perforatoriumi), ilgo lygio, juostos matmenimis ar ilgiu valdikliu, atsuktuvu, spaustukais, plaktuku. Jei tvirtinimo plokštė tvirtinama prie inkaro, taip pat reikės veržliarakčio.

Prieš montuodami virtuvės bloką patikrinkite, ar nėra tvirtinimo detalių. Varžtai paprastai tiekiami komplekto virtuvės komplektui. Kai kurie gamintojai praktikuoja vyrį "po spaudu", kuriam nereikalingos papildomos tvirtinimo detalės, montuojamos gamykloje. Visi varžtai turi būti su kaiščiais, kad apsaugotų užuolaidą prie sienos. Tarpusavio įtvarai, kurie paprastai yra įtraukti, naudojami baldų spintų skyrių prijungimui prie vienos kitos.

Norint išvengti klaidų surinkimo procese, meistrai pataria pradėti rinkti ausines iš kampo arba nuplauti kabiną

Rinkinys surenkamas iš kampo arba iš skalbimo spintelės, ši seka yra laikoma pačia patogiausia

Jei baldai yra su instrukcija, atidžiai jį išnagrinėkite. Virtuvės komplekto montavimas, nepaisant formų ir modelių skirtumų, atliekamas pagal tą patį principą. Pirmasis etapas - naudojant tvirtinimo varžtus, nustatykite kabliuką į vidurinę padėtį. Tada pritvirtinkite prie kabamųjų spintelių vidines šonines sienas, kad kabliukas tęsiasi keletą milimetrų už gaubto galinės sienelės, leidžiančios jai prikabinti montavimo griovelį. Dabar reikia užfiksuoti užuolaidą ant sienos esančių skylių ženklinimo. Jei šarnyne esančių laisvų rankų įrangos aukštį nustato šaldytuvo arba virtuvės pieštukų dėklų aukštis, pirmiausia juos įstatykite. Jei "įkišimo" juostos mechanizmas naudojamas kaip tvirtinimo įtaisas, nustatykite, kaip spintelės bus montuojamos priešais virtuvinį priekinį žiedą: užpakalis arba apvalkalas.

Šarnyrinė padanga turi būti žemiau viršutinio spintelės krašto. Kad būtų galima išmatuoti šį atstumą, būtina uždėti šarnyrinę padangą prie korpuso galinės sienos, nes ji būtų pakabinta ant jo. Naudodami lygį, nubrėžkite liniją ant sienos, kurioje nurodomos viršutinės linijos kraštas ir spintelių viršutinė dalis. Pieškite geriausiai iš kampo spintelės, tačiau nerekomenduojamas matuoti atstumą nuo lubų arba nuo grindų, tk. yra tikimybė, kad jie gali nebūti netgi. Tačiau, jei esate tikri, kad lubų arba grindų linija eina griežtai horizontaliai, be menkiausių defektų, po žymėjimo geriau patikrinti dar kartą padarytą ženklą, kad būtų išvengta netikslumų. Dabar jūs turite padaryti ženklus gręžimo skylėms, pritvirtindami padangą su viršutine briauna iki ištrauktos linijos.

Išgręžtuose skylėse įstatykite tinkamus kaiščius. Pritvirtinkite montavimo griovelį su tvirtinimo detalėmis. Po to jūs galite pradėti sustabdyti spinteles juostoje. Naudodami reguliuojančius varžtus ant vyrių, suderinkite spintelių padėtį viena su kita, patikrinkite rezultatą lygiu. Tada, naudodamiesi spaustukais, būtina spinteles sureguliuoti poromis, pradedant kampu. Kad nesugadintumėte spintelių, įkiškite mažą medinį pleištą tarp korpuso ir spaustuko.

Užsegimas su spaustukais leidžia išvengti iškraipymų ir laisvųjų spindulių susidūrimo su laisvų rankų įranga

Laikina fiksacija su spaustukais yra būtina siekiant užtikrinti, kad visos ausinių detalės būtų tinkamai užfiksuotos

Dabar kruopščiai gręžkite prijungtas spinteles tarp sekcijų. Jei medienos drožlių plokštės (laminuotas medžio drožlių plokštės) virtuvės komplekto medžiaga, gręžimo metu gali atsirasti skaldos. Siekiant išvengti šios problemos, tvirtai paspauskite medinį bloką į išleidimo angos arba gręžkite dviem grąžtais. Pirmoji skylė pagaminta plonu gręžtuvu, o po to išplėsta iš kiekvienos pusės į kitą iki norimo skersmens. Naudodami tarpslanksčius lygintuvus, prijunkite spinteles viena su kita. Paskutinis žingsnis - pakabinti duris, naudojant vyrių reguliavimo sraigtus. Jūsų virtuvės komplektas surenkamas.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

80 − = 74

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map