Bufetas interjere: močiutės paveldėjimas ar šiuolaikinė tendencija?

Bufetas interjere: močiutės paveldėjimas ar šiuolaikinė tendencija?

Bufetas interjere: močiutės paveldėjimas ar šiuolaikinė tendencija?

Patogūs ir ergonomiški integruojami spinteliai išsikišę iš arti Chruščiovo gražių baldų detalių - spintelių, konsolių, skaidrių ir šoninių durelių, be kurių anksčiau nebuvo virtuvės interjero. Su naujo išplanavimo erdvių apartamentų atsiradimu virtuvės spintelė vėl grįžo į savo teisėtą vietą ir tapo ne tik kita funkcine laikymo sistema, bet ir tapo išskirtiniu dekoratyviniu valgomojo komplekso elementu.

Šiuolaikinis savitarnos virtuvės interjeras

Uždarytos ir pusiau atviros spintelės indų, virtuvės reikmenų, stalo tekstilės, maisto produktų laikymui pasirodė seniai, daugiau nei prieš penkis šimtmečius. Iš pradžių patogūs baldai sužavėjo Europos šalis, tada Rusija. Dabar turite madingą ir prestižinį drabužių spinta. Tai galima rasti prabangioje valgomajame, erdviame virtuvėje, svetaine, studijoje ir net salėje.

virtuvė

Šiuolaikinis modelis baltos spalvos

Iš išorės šiuolaikiniai analogai smarkiai skiriasi nuo savo senovių pirmtakų: apatine masyvia dalimi užfiksuota spintelė su lentynomis arba permatomu fasadu, dažniausiai uždengta aklinėmis durimis. Viršutiniai "grindys" skirti parodyti valgomojo komplektai valgomojo rinkiniai, kristalai, arbatos ir kavos rinkiniai, ant apatinių lentynose yra saugomi vazonai, virduliai, salotų dubenys. Pagal stalviršį, esantį apačioje, patogu sulankstyti stalo įrankius.

baldai

Klasikinio dizaino valgomojo baldų komplektas

Virtuvėje virtuvėje patiekalų nėra labai reikalinga, nes jos funkcijos lengvai įgyvendinamos naudojant įmontuotus dizainus. Tai gana svarbu, kaip estetinę interjero detalę, pabrėžiančią kambario stilių arba atstovaujanti tam tikrai šeimos vertybei. Pastaroji kategorija apima buvusius praeities ir praėjusio amžiaus laikus, kurie yra paveldėti ir išsaugoti kaip šeimos relikvijos.

tualetas

Antikvarinis valgomasis

Vadinamoji "replika" - modernus dizainas, pagamintas iš įvairių stilių - dažnai yra modulinių apartamentų valgomųjų kambarių dalis. Yra galimybė sudaryti įdomių lakoniškų komplektų iš stalo, kėdžių, virtuvės indų. Didelėje teritorijoje dažnai įsigyjama standartinė spintelių, spintelių ir spintelių rinkinys.

Virtuvės ir valgomojo interjero sprendimai

Renkantis naują interjero elementą, reikia vadovautis stilistinėmis aplinkinių aplinkybių savybėmis, daugiausia reikia atsižvelgti į jau sumontuotų ausinių spalvą ir tekstūrą. Kartais būna tokia, kaip kambario forma, nišą ar iškyšulį sienoje. Pabandykime suprasti virtuvės spintelių gatavus virtuvės patiekalus šiuolaikiniame ir klasikiniame stiliumiose.

indauja

Italijos "Minacciolo" gamyklos "Tocalo" kabinetas šiuolaikiniu stiliumi

Kokią medžiagą turėčiau pirmenybę?

Dėmesys dizainui, būtinai paklauskite apie gamybinę medžiagą - produkto kaina iš esmės priklauso nuo jo. Šiandien galite rasti išskirtinių šedevrų iš vertingų medienos rūšių, kurių kaina yra kelių šimtų rublių, o praktiniai medienos plokščių modeliai - nuo 15 iki 20 tūkst. Priklausomai nuo medžiagos, priklauso nuo techninių savybių ir tarnavimo trukmės.

baldai

Ąžuolas - tradicinė mediena brangių baldų gamybai

Taigi dažniausiai naudojamos kabineto baldų gamyba:

 • Drožlių plokštės - medžio drožlių plokštės, pigiausias variantas, pagamintas lustuvų klijavimu su įvairių tipų dervomis;
 • Medienos drožlių plokštės, bet vietoj lustai, užpildas yra medienos liekanos, suskaidytos į smulkius pluoštus;
 • MDF - mažų lustų plokštės, pritvirtintos natūraliu ligninu ir kompaktiškos, yra laikomos saugiausiu ir brangiausiu plokščių tipu;
 • natūralios medienos masyvas - natūrali medžiaga, labiausiai aplinką tausojanti ir saugi.

Visos medžiagos turi pakankamai drėgmės, stiprumo ir stabilumo, tačiau kai kurioms medžiagoms reikia papildomo apdorojimo ar specialios dangos (pavyzdžiui, šlifavimo arba laminavimo). Dervos, kurios yra EDF dalis, yra pagamintos formaldehido pagrindu, todėl plokštelės negali būti šildomos, o baldai turėtų būti įrengti patalpose, kuriose gyvena alergiški ir maži vaikai.

baldai

Modernūs moduliniai baldai iš MDF ir medžio drožlių plokščių

Siekiant išsaugoti estetinę baldų vertę, tačiau siekiant sumažinti išlaidas, daugelis gamintojų eina į fikciją: fasadai yra pagaminti iš MDF arba iš medžio, o likusios korpuso dalys pagamintos iš medžio drožlių plokščių. Perdirbimo technologijos pasiekė tokį tobulą lygį, kad paprasto patikrinimo metu netgi specialistai negali atskirti vienos medžiagos iš kitos.

1

Modelis "Palermo" su korpusu, pagamintu iš medžio drožlių plokštės ir MDF fasadų

Struktūriniai bruožai ir matmenys

Spintelių asortimentą lengviau suprasti, jei jūs sąlygiškai suskirstysite visus modelius į kelias kategorijas. Priklausomai nuo diegimo svetainės, yra dviejų tipų:

 • Linijinis, kurio fasadas yra tiesia linija;
 • Kampinis, sukurtas specialiai įrengti kampu.
apšvietimas

Linijinis modelis su matiniu stiklo fasadais ir įmontuotu apšvietimu

Pirmasis tipas yra gana dažnas, o kampinės virtuvės spintelės yra labai reti. Dažniausiai šie modeliai yra užsakomi pagal konkretų dydį. Abu tipai skiriasi stilistikos įvairove ir visais galimais matmenimis, vienintelis skirtumas tarp kampinės įvairovės yra didelis pajėgumas, kurį galima paaiškinti struktūrinėmis savybėmis.

kampinis modelis

Kompaktiškas kampinis modelis-sruogos vyšnios spalvos

Šiuolaikinio dizaino dizainas dažnai skiriasi nuo klasikinių kanonų. Dabar modelių asortimento galite rasti šias parinktis:

 • Tradicinės formos skaidres su 2-3 durimis;
 • spintelės be viršutinių elementų;
 • apvadai su antstatu;
 • stiklo vitrinos;
 • lakoniniai ritininiai ritinėliai-pieštukų dėklai.
spintelė

Bufetas kaip akcentas interjere

Pjedestalus dažnai lydi atskiri elementai, kurie yra pritvirtinti prie sienos (lentynos, veidrodis) ir primenami komodos, tačiau jų paskirtis - indų laikymui - lieka virtuvės interjero daiktai. Savitarnos baro modeliai įrengiami valgomajame arba svetaine, o jie tarnauja tik šventiniam stalui.

tualetas

Kabinetas klasikinis tipo su trimis durimis ir stalčiais

Antstatai, kurie yra sumontuoti tiesiai ant stalviršio arba pritvirtinti prie figūrinių stelažų, kartais atlieka dekoratyvinį vaidmenį. Tačiau daugiau praktinių variantų yra įrengtos mažos lentynos arba stalčių komplektas, į kurias galite pridėti visų rūšių smulkių daiktų servetams - servetėlių žiedai, cukraus žnyplės, stalo sidabras arbatėms.

spintelė

Bufetas su antstatu, pritvirtintas prie stalviršio

Klasikinis spektaklis yra labiausiai paplitęs ir populiarus tarp pirkėjų. Dideli dviejų ar trijų durelių pjedestalai leidžia laikyti daugybę patiekalų, o viršutinėje glazūruotoje dalyje yra patogu laikyti gražius rinkinius ir teminius suvenyrus (pavyzdžiui, plokštes ant stovų, atvežtus iš kelionių užsienyje).

baldai

Elegantiški dekoruoti baldai baroko stiliaus

Vitrinos, kurių sienos yra pagamintos iš skaidrio stiklo, būdingos moderniems interjerams. Jie išsiskiria konstrukcijos paprastumu ir linijų sunkumu, tinkamais kambariui įrengti aukštųjų technologijų stiliumi arba minimalizmui.

vitrina su apšvietimu

Dviejų dalių ekranas su apšvietimu

Matmenys priklauso nuo įvairovės ir dizaino savybių, tačiau yra visuotinai pripažintų standartų: plotis - 1-2 m, dugno gylis iki 60 cm, viršutinis - iki 45 cm, aukštis ne didesnis kaip 2 m. Skirtingai nuo drabužių saugojimo sistemų, šoninės dėžutės nėra priimtinos padaryti "pagal lubas".

spintelė

"Buffet" - patiekalas "Provence", šalies ar chemikų stiliaus virtuvėje

Kaip nustatyti montavimo vietą

Paprastai atskirų interjero detalių įrengimas nesudaro sunkumų, nes jie yra baldų komplektų dalis. Pavyzdžiui, šeimos šventėms yra komplektai su dideliu stalu, keliomis kėdėmis ir bufetu, ir logiška, jei jie yra valgomajame, virtuvėje.

nustatyti

Juodoji spalva valgomajame

Didelis virtuvės plotas leidžia įrengti valgomojo stalus ir spinteles šalia darbo zonos tarnybos, panašiai kaip ir studijos išdėstymo apartamentuose. Nedideli apartamentai su 5 metrų virtuvėmis ir siauros gyvenamosiomis patalpomis neturi didelės erdvės, todėl jiems vienintelis pagrįstas pasirinkimas yra įmontuota struktūra.141

baras

Baras yra virtuvės baldų dalis

Tačiau yra modelių, kurie nėra ausinių dalis. Dažniausiai tai antikvariniai daiktai, kurie yra ypatingos meninės vertės. Jie yra skirti dekoruoti kambarį, salę, valgomąjį ir yra minimaliai naudojami jų tikslams.

interjeras

Puiki "ekspozicija" vintage interjerui

Kokius gamintojus reikėtų pasitikėti

Baldų rinka yra tokia didelė, kad galite lengvai padaryti klaidą ir nusipirkti gražų, bet nepatikimą modelį. Prieš perkant būtinai patikrinkite gamintojo pateiktą informaciją. Jei jis egzistuoja rinkoje ilgiau nei 20 metų ir yra labai įvairus, tikėtina, kad baldų kokybė atitinka griežtus vartotojų reikalavimus.

nustatyti

"Elkor" virtuvės komplektas

Tradiciškai aukščiausios kokybės ir gražus dizainas skiriasi itališki baldai. Prekybos centruose parduodamų prekių kaina siekia šimtus tūkstančių rublių, tačiau taip pat yra ir ausinės, išleidžiamos plačiajai visuomenei.

nustatyti

Puikus stalo rinkinys iš Italijos gamintojo BORDIGNON CAMILLO

Nepamirškite, kad vienas iš atrankos kriterijų yra nepriekaištingas funkcionalumas, todėl pirkimo procese, pabandykite asmeniškai įsitikinti, kad aparatūros stiprumas ir apdailos kokybė, prašykite atitikties sertifikato buvimo.

Buffet StanleyArrondissement - šis gražus vyras iš natūralaus medžio sugebės būsimajam savininkui daugiau nei 3 tūkst.

Medinis modelis su savo rankomis

Jei jums nepatinka gamykliniai gaminiai, galite savarankiškai kurti ir sukurti praktinį savo namų modelį. Apsvarstykite, kaip padaryti savo virtuvėje ar valgomajame savitarnos medžio švedišką maistą, naudojant minimalią medžiagą. Kaip pavyzdį imkime paprastą sprendimą - mažą spintelę, skirtą lengvam aptarnavimui, kurio pagrindinė paskirtis yra šventinės paslaugos saugojimas. Jis turi būti įrengtas šalia valgomojo stalo.

Spintelių surinkimo instrukcijos

Medžiaga - pigūs pušų barai 8x8 cm, fanera, 1,5-2 cm storio lentos ir savavališkai ilgio, kuris yra priklausomas nuo gaminio dydžio, furnitūra (rankenos, vyriai), tvirtinimo detalės (varžtai). Optimalaus galutinio pjedestalo matmenys 1,2-1,5 m ilgio, 45-50 cm gylyje. Norėdami dirbti taip pat reikia noragų, plokštumos, naždachka, atsuktuvų ir varžtų rinkinys.

Procedūra:

 1. Projekto parengimas, kuriame tiksliai nurodyta visų dalių matmenys.
 2. Statykite rėmą iš strypų - mes prijungiame juos varžtais, kad būtų gautas trijų sekcijų rėmas su lentynų ir stalčių skyriaus.
skerdena

Surinkto gaminio rėmas

 1. Mes paruošime tris duris, kurių kiekvienas yra stačiakampis, sumontuotas iš 2 lentų.
 2. Mes patikriname durų ir rėmo matmenų atitikimą, į kurį jie bus pritvirtinti ateityje.
 3. Apipavidalome dugną: mes pastatėme rėmą ant šono, ir pritvirtinome storą fanerą prie apatinio rėmo.
 4. Mes įdedame ir sureguliuojame vidines pertvaras, tada išorines sienas, šonines ir nugarines.
 5. Viršutinėje dalyje nustatome dėžutės vadovus - du medinius skritulius. Galite naudoti metalinį profilį.
 6. Mes renkamės dėžės, bandydami atsižvelgti į jiems skirtų padalinių dydžius. "Sodo" dalių prijungimo prie medinių klijų vietos.
surinkimas

Montavimas proceso viduryje

 1. Mes prisukdami rankenas, patikrinkite dydžių atitikimą, įdėkite dėžes į vietą.
 2. Dekoruojame duris rankenomis, kad jie atrodytų kaip dėžės. Mes pakabinti juos ant vyriai.
 3. Mes nustatome dangtelį.

Turėklai yra pasiruošę, lieka tai, kad jis baigėsi išvaizdą. Visus matomus paviršius sumalkite smulkiagrūdžiu švitriniu popieriumi, pašalinkite dulkes. Mes puošia medį laku arba dažais - mes dedame du plonus sluoksnius. Galite naudoti dėmę, kad medis būtų tam tikras atspalvis.

spintelė

Gatavi savitarnos spintelė su stalčiais ir uždaromis lentynėlėmis

Pasirodo patogus, gražus, aplinkai nekenksmingas baldas, kuris yra naudingas miesto apartamentuose ir name.

Galimi dekoravimo variantai

Gatavo produkto dažymas laku arba dažais yra vienas iš galimų apdailos medžiagų. Tiesą sakant, yra daug įdomių sprendimų, kuriuos galite įgyvendinti save, žinodami dekoratyvinių technologijų niuansus. Visos medžiagos, skirtos klijams, parduodamos pastatų prekybos centruose ir departamentuose siuvinėjimui. Mes siūlome 5 įdomias idėjas, kurios gali būti naudingos ateityje:

 • Paveikslas su akriliniais dažais

Ši parinktis tinka, jei norite greitai papuošti medinį paviršių, neuždengdami naujų technologijų niuansų. Norėdami dirbti, jums reikia šiek tiek akrilo dažų (baltos spalvos) ir skirtingų spalvų. Mes pasirenkame teminį piešinį (floristikas, gyvulininkystė, natiurmortas, ornamentas), renkamės atspalvių, ruošiame spalvas pagal instrukcijas. Naudodami šabloną ar trafaretą mes pritaikome piešinį, dažome - apdaila paruošta.

spintelė

Vaizdai su akriliniais dažais

 • Dekupažas

Dekupažo technika yra paprasta, tačiau jūs galite iš anksto gauti ranką mažesniems objektams, pavyzdžiui, ant neįprastos formos butelio. Tinkamos plonos servetėlės ​​su piešiniu (šviesus arba pastelinis - priklausomai nuo stiliaus) ir specialus lakas. Sumažinti su žirklėmis įvaizdžio jums patiko (daugelis žmonių tiesiog skinti rankomis), įdėti į tinkamą vietą ir lakuoti - iš centro į perimetrą. Kai pirmasis sluoksnis džiūsta, įstatykite dar vieną. Skaičiai yra durų centre, rankenos šonuose, o ornamentai - išilgai sienų arba išilgai perimetro.

glazūruotas fasadas

Stiklo fasado apdaila dekupažo technika

 • Šveitimas

Technologija, kuri reikalauja kantrybės ir įgūdžių, - griūtis, puiki proga pagaminti medieną su metaliniu šepečiu. Bet atsiminkite, kad valant tik tilptų tuos medžius tipų, kurioje minkštas pluoštas yra lengvai pašalinami, ir kietosios medžiagos nekeičia savo tekstūrą: ąžuolo, pušies, uosio, maumedžio, riešutas. Dėl gydymo jūs gausite gražų tekstūruotą paviršių su ryškiu medienos pavidalu.

ausines

Baldų komplektavimas išbrinkęs

 • Patinimas

Jaukiai atrodanti patinuota mediena, apdorota keliais dažų sluoksniais. Eksperimentuodami su sluoksnių skaičiumi ir storiu galite pasiekti unikalų efektą. Pirma, medinis paviršius yra gruntas, gruntuotas ir dažytas, paskui nulupamas ir nudažytas. Įdomų rezultatą galima pasiekti, jei naudosite auksinius, sidabrinius arba juodus dažus.

tualetas

Kompleksinis gydymas patinu ir akrilu

 • Puošimas ir sidabravimas

Galerijos elementų ir dekoratyvinių detalių papuošimas kreipiasi į rūmų stiliaus mėgėjus. Norėdami apdailos, jums reikia aukso dažų gryna forma arba sumaišyti su tos pačios rūšies dažų. Auksinį dangą galima pakeisti sidabruotu arba bronziniu dengimu.

dekoras

Sidabrinės detalės kaip dekoro elementas

Bet kokia dekoratyvinių apdailų rūšis prisideda prie estetinės įvairovės ir paverčia interjero elementą išskirtiniu brangiu daiktu.

"Buffet" idėjų ir meistriškumo klasių vaizdo pasirinkimas

Įdomus video pristatys originalius dizaino sprendimus.

Puiki vaizdo serija su interjero dizaino galimybėmis:

Dovanos tiems, kurie mėgsta Provanso stilių:

Magiškas transformacijos senas dalykas:

Nesvarbu, ar perkate naują bufetą, ar atkuriate seną močiutės kalną, jūsų interjeras taps pastebimai įdomiau ir funkcionalesnis. Ir įdiegti namuose išskirtinį yra geriau, jei jūs pietumsite ar priimsite svečius, nes gražus naudingas situacijos elementas - tai visada papildomas komfortas ir jauki atmosfera.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 60 = 70

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map