Tradiciniai ir neįprasti būdai pritvirtinti lentynas prie sienos

Tradiciniai ir neįprasti būdai pritvirtinti lentynas prie sienos

Tradiciniai ir neįprasti būdai pritvirtinti lentynas prie sienos

Šiuolaikinio kambario interjero lentynos turi dvi pagrindines funkcijas: jie tampa patogiu stendu knygoms, naudingiems daiktams ar maloniems puošmenims, taip pat padeda pabrėžti originalų stilių. Svarbu yra ne tik estetinis komponentas, bet ir techninė pusė, tai yra produktų kokybė ir jų nustatymo būdas. Pabandykime išsiaiškinti, kada reikia naudoti tradicinius lentynos ant sienos, o kai - paslaptis ar neįprasta.

Lentynos kaip nepakeičiamas baldas

Šiuolaikinės patalpos be lentynų atrodo nebaigtos: dažnai jos liečia, dėl ko baigiasi interjero dizainas. Jei pažvelgsite į baldų komplektų katalogą, pastebėsite, kad be spintelių, lovų ir komodos, šie miniatiūriniai daiktai būtinai yra. Jie būna įvairių formų, spalvų ir dydžių, tačiau visada atitinka bendrą stiliaus kryptį.

dekoras

Du viename: ryškus dekoras ir patogūs interjero daiktai

Ir regos apeliacinį skundą, funkcionalumas ir kokybė labai priklauso nuo stipraus ir patikimo montavimo lentyna ant sienos, todėl šis straipsnis bus labiau skirta metalinio srityje, patogus montavimui skliausteliuose, gudrus nematomas kabliukai ir smeigės.

lentynos

Neribojantys tvirtinimo detalės nesumažina dizaino dėmesio

Pirkdami gatavų baldų komplektų, paprastai tiekiamos jungiamosios detalės ir tvirtinimo medžiagos, tačiau dažnai pageidaujama originaliai dekoruoti savo rankomis, todėl svarbu pasirinkti tinkamą tvirtinimo būdą.

Paprastas priedas prie kampų: išsamios instrukcijos

Atrodytų, kad nieko nėra lengviau nei užmušti į sieną vinių pora ir pakabinti ant jų lentynos su iš anksto pritvirtintomis ausimis. Bet ne viskas taip paprasta. Be svarbiausios užduoties - surasti tinkamiausią vietą - reikia atsakyti į kitus klausimus: kokie nagai, kur tiksliai reikia "ausų" pritvirtinti, ar tokie tvirtinimai atlaikys struktūros svorį?

metaliniai kampai

Gražūs metaliniai kampai "suklastoti"

Apsvarstykite paprasčiausią versiją su kampais. Tarkime, kad turime paprastą medinę lentyną - paprastą horizontalų produktą be dekoratyvinių elementų. Įrankis ir medžiaga parenkami pagal šį sąrašą:

 • metalinis kampas (2 arba 3 vienetai, priklausomai nuo ilgio);
 • valdiklis, pieštukas, pastato matavimo juosta;
 • lazerio lygis;
 • gręžimo ir grąžtai;
 • sraigtai arba kaiščiai.

Jei pagrindas yra medinis, vietoj varžtų galite naudoti įprastus nagus.

kampas

Viena iš kampo nustatymo galimybių

Instrukcija:

 1. Pasirinkite tinkamiausią vietą. Stenkitės pasirinkti svetainę, kuri pasiekiama - tai nėra per daug (daugelio mėgėjų dizainerių klaida). Negalima sutramdyti paviršiaus, jau anksčiau zadekorirovannoy (pavyzdžiui, nuotraukas ar nuotraukas), geriau pasirinkti laisvą vietą. Mes pritaikome produktą ir įsitikinkite, kad jis puikiai tinka interjerui. Jei viskas jums tinka - eikite į kitą etapą.
 2. Mes atidžiai apsvarstome apatinę lentos dalį ir stengiamės pasirinkti priedų vietas. Statybinių medžiagų parduotuvėje galima nusipirkti paruoštų metalinių tvirtinimo elementų komplektą lentynoms prie sienos. Pritvirtiname juos prie apatinės konstrukcijos dalies: su mažu gręžtuvu gręžkite nedideles skylutes ir metalinius elementus sureguliuokite varžtais.
 3. Mes atliekame žymėjimą. Vėlgi, padėkite lentyną į pasirinktą vietą, kampuose esančiose skylutėse pieškite pieštuko ženklą, geriausia į kiekvieną skylę.
 4. Gręžkite gręžimo skyles bazėje, bandydami tiksliai nukristi į ženklą. Betoninėms plokštėms geriau naudoti kaiščius.
 5. Mes pastatėme lentyną taip, kad skylės kampuose ir sienoje sutampa. Mes priverždami varžtus, bandome juos sklandžiai ir sklandžiai atlikti. Pakabinimo procesas baigtas.
 6. Mes žavisi rezultatu, organizuojame žaislus, vazas, knygas.
priveržimas

Dekoratyvinės tvirtinimo detalės yra papildomos dekoracijos

Rekomenduojame iš anksto susipažinti su elektros instaliacijos schema, kitaip yra galimybė į kabelį grąžinti grąžtą arba atsuktuvą, kuris yra labai pavojingas.

Statybos triukai: slaptos tvirtinimo detalės

Visi metaliniai kampai lentynoms ant sienos, patogūs laikikliai, konstrukcijos profilis yra tinkami tik tuo atveju, jei jie yra tinkamai suderinti ir visiškai atitinka stiliaus elementus. Bet kartais techninės detalės nėra derinamos su aplinka, o vienas turi eiti į apgauti - naudoti vieną iš slaptų tvirtinimų būdų.

1
virtuvės dekoras

Dekoratyvinė sudėtis be nereikalingų detalių

Yra keletas visuotinai priimtų variantų, pagal kuriuos nematomi elementai suteikia tvirtą sankryžą ir standų fiksavimą. Apsvarstykite tris populiariausius:

 • paslėptos kilpos;
 • medinis baras;
 • metalo strypai.

Pirmasis metodas yra populiariausias. Lanksčios šarnyruose pakabintos plokščios vyriai yra pritvirtinti prie galinės lentynos pusės, tada pakabinti konstrukciją ant varžtų su įsukimu. Svarbiausia yra tiksliai išmatuoti atstumą tarp kilpų, kitaip papildomos skylės "atiduos" techninį gudrybę ir sugadins idėją. Norint išlyginti horizontą, rekomenduojame naudoti pastato lygį.

lentynos virtuvėje

Šiuolaikinis griežtas stilius

Antrasis būdas - gaminio pagrindo sriegimas ant tvirtų metalinių kaiščių, implantuotų betoninėje plokštėje arba plyteles. Smeigtukų vaidmenį gali atlikti tam tikras armatūros detales arba šiuo tikslu numatyto norimo skersmens plienines sriegines smeiges. Kuo sunkesnis produktas (kartu su potencialiu užpildu), tuo daugiau smeigtukų reikės įsukti į sieną. Siekiant užtikrinti stabilumą, medinių lentynų tvirtinimo skerspjūvis turi būti ne mažesnis kaip 12 mm, o ilgis priklauso nuo sąlygų.

Trečioji galimybė - juostos su kvadrato ar stačiakampio skerspjūvio įrengimas, kuris vėliau yra pagrindas. Maskavimas vyks, jei juostos storis ir ant jo pakabinamų lentynų storis idealiai atitiks. Jungiamosios detalės tarp dviejų paviršių yra nagelės - mediniai kaiščiai. Norėdami sustiprinti stiprumą prieš prisijungdami prie dalių, jie klijuoti klijais.

sieninis komplektas

Sieninis trijų skirtingų dizaino rinkinys

Jei jūsų interjero dizainas neapima papildomų matomų elementų naudojimo, paslaptingi baldai padės.

Originalūs lentynų pakabinimo būdai

Tradiciniai metodai yra tinkami paprastoms, nesudėtingoms struktūroms pateikti į vieną horizontalią plokštę arba į stiklinę dėžutę primenantį gaminį. Tačiau šiuolaikinių dizainerių vaizduotė yra tokia turtinga, kad leidžia sukurti nuostabias struktūras labirintais, medžiu, gėlėmis, gyvatėmis. Tvirtinimai gali būti tokie neįprasti kaip lentynos, nors kai kuriais atvejais tinka tos pačios paslapties kilpos arba dekoratyviniai kampai.

Leiskite apsvarstyti kai kuriuos variantus, kaip galima pritvirtinti lentynas prie sienos, jei, įgyvendinant neįgyvendintą, pasirinktas ne visiškai įprastas projektas.

Nestandartiniai interjero sprendimai

Naudojant pažįstamą objektą - medinę lentą, kurios storis 17-20 mm - galite sukurti unikalų dizainą. Išmėtyti ant geometrinių formų įvairių spalvų sienos, į kurį įtrauktos GPGB su plitimo sparnais siluetas, kampinis filialas medį, didžiulis spiralės - reiškia interjero aksesuarų galite padaryti labiausiai neįtikėtiną įsikūnijimą.

sienos lentyna

Originali sudėtinė daugiapakopio lentyna sienoje paauglių kambaryje

Labai paprastas, bet įdomus sprendimas yra šeimos medžio kūrimas. Abiejų pusių lentynos pritvirtintos prie vertikaliai esančios plokštės - bagažinės. Dizainas yra toks paprastas, kad vieną vakarą jis gali būti pastatytas savarankiškai. Kad atitiktų temą, atskiros plokštės dažomos natūraliomis spalvomis. Abu tirpalų tvirtinimo medžiaga lieka nematoma.

šeimos medis

Šeimos medis nuotraukose

Šviesus ir elegantiškas kontrastingų spalvų elementų sudėtis gali dekoruoti virtuvę, svetainę ar miegamąjį. Atkreipkite dėmesį į tvirtinimo detales: lakoniškos šviesos kampai nepablogina viso vaizdo, nes jie sėkmingai sujungiami su fono paveikslėliu. Produkto svoris yra mažas, todėl galite naudoti paslėptus kaiščius montavimui.

lentynos

Kontrasto sudėtis

Jei naudojate dekoratyvinius medinius stendus, gausite rimtesnį vaizdą.

Odinis diržų pasirinkimas

Kartais labiausiai stebina yra paprastų sprendimų, o porą improvizuotų dalių gali tapti puikiu interjero apdaila. Kaip medinės lentynos (įprastos poliruotos plokštės) tvirtinimo detalė yra odinis diržas. Gamybos medžiaga nebūtinai yra natūrali oda, ji gali būti dirbtinis analogas arba apskritai plati tekstilinė juosta. Pagrindinė pakabų kokybė yra jėga.

retro sudėtis

Jaukus retro sudėtis, naudojant diržus

Akivaizdu, kad horizontaliai įdėta doosochka ant pakabų, papildomai nefiksuota, negali atlaikyti sunkių knygų krūvos ir nėra patikima parama kristalų suvenyrų. Jo paskirtis - būti dekoratyviniu sienelės elementu, ant kurio galima įrengti nedidelius suvenyrus, aksesuarus, šviesius daiktus.

lentyna

Elegantiška stambių elementų lentyna

Diržų tvirtinimo detalių elementai yra ilgi sraigtai su plastikiniais kaiščiais, kurie bus šiek tiek didesni už originalų dekorą. Procedūra yra tokia:

 • dažome lentas norima spalva, jei būtina išlaikyti tekstūrą - mes padengiame laku;
 • parengti du senus tapačius diržus (arba naujus, įsigytus parduotuvėje);
 • supjaustykite kiekvieno diržo galus, apdaila, 2-2,5 cm nuo krašto, gręžkite nedideles skylutes;
 • naudojant gręžtuvą ir plaktuką 60-70 cm atstumu sureguliuokite kaiščius;
 • užfiksuokite galus prie kaiščių, kad kilpų formos diržai pakirstų;
 • mes įdėkite į parengtas kilpas lentą, mes lygiuojame horizontaliai.

Pasirodo gražus dekoratyvinis stendas. Kompoziciją galite komplikuoti pastatydami žemiau arba virš kito panašaus lygio.

Atsargiai: trapus stiklas

Stiklas interjere vaidina ypatingą vaidmenį. Viena vertus, tai yra patikima medžiaga, galinti išlaikyti didelį svorį, kita vertus - trapi medžiaga, kurią lengvai galima sunaikinti su vienu nepatogu judėjimu. Lentynose naudokite specialiai grūdintą, ypač tvirtą stiklą, kurį sunku sulaužyti net su plaktuku. Nerekomenduojama savarankiškai formuoti reikiamų matmenų, pjaustyti geriau užsakyti į paslaugą, užsiimančią stiklo apdorojimą.

metaliniai laikikliai

Dekoratyviniai metaliniai laikikliai stiklo lentoms tvirtinti

Tai stebina: skaidrios plokštumos sukuria iliuziją apie laisvą, o ne užterštą erdvę, taigi stiklinis dekoras dažnai naudojamas patalpose su ribotu plotu. Norėdami pritvirtinti stiklo plokštes, naudokite specialius metalo ir plastiko laikiklius su minkštais elastingais pagalvėliais viduje.

šviestuvas

Kaip tvirtinimo elementas išsikiša ilgas metalines adatas

Norėdami įdiegti, pirmiausia sureguliuokite skliaustas: pritvirtinkite sagtis, įkiškite varžtus, pritvirtintus prie laikiklio, nepamirškite įdėti poveržlę. Pritvirtiname skliaustus, patikrinkite, ar jie yra suderinti vienas su kitu. Mes įdedame į lentyną. Kartais vietoj sienų laikiklių naudojami dar įdomūs elementai - plonieji metaliniai kabeliai arba ilgi kaiščiai, panašūs į mezgimo adatas.

metaliniai kabeliai

Metaliniai kabeliai leidžia jums sukurti nesvarų, sparčiai plintantį orą

Kurso metu yra patogios medžiagos

Interjero dizaino metu visada vertinama originalių sprendimų, kūrybinių idėjų, fantastiškų įpročių, atrodytų, įprastų projektų. Naudodamiesi įprastais tvirtinimo elementais, bet pakeitus tradicinę horizontalią liniją objektu iš aplinkos, galite sukurti neįprastą kompoziciją, kuri derėtų su bendrąja stiliumi.

dėžutė

Gipso kartono dėžutė polipropileniniame bangute

Mes panaudosime statybinių medžiagų likučius, pvz., Apipjaustykime didelius kanalizacijos vamzdžius, kurie liko iš dujotiekio įtaiso prie dachos. Mes nustatome tokio paties ilgio detales ant ilgo stiletto kulkų arba be jokių tvirtinimo detalių: mes sujungiame vamzdžius su paketu ir įstatome juos ant grindų.

Batų laikymo vamzdžiai

Jaukios batų iš plastikinių vamzdžių laikymo sistemos

Senieji priedai nepraranda aktualumo, galiausiai pereina nuo mados elementų kategorijos į vintage kategoriją. Atėjo laikas pasiimti lagaminus-keliautojus iš mezzanine ir papuošti vieną iš jų su laisvomis sienomis - gausite prabangų dekoratyvinę kompoziciją, pasižymintį nostalgija.

lagaminai

Naujas senų lagaminų gyvenimas

Net iš išmestos medžiagos, jei norite, galite sukurti šedevrą. Seni vaisių dėžės po valymo, šlifavimo ir apdirbimo lengvai virsta nuostabiomis lentynėlėmis, kurios nesigėdija dekoruoti vaikų darželio, prieškambario ar miegamojo.

stalčiai

Senos dėžės - retro dekoro

Pažvelk aplink - gal jūsų išvaizdą rasite įdomų daiktą nuobodu kampe, ir jūsų rankos pavers jį į neįprastą sienų dekoro. Tačiau nepamirškite apie įdomius sprendimus ir lentynų tvirtinimą prie sienos: sutvirtinti mediniai laikikliai, kaltiniai ažūriniai kampai, vos pastebimos juostos, paslėptos kaiščių.

Darbas su gipso kartonu: tiksliai ir tiksliai

Nugręždami nagus į medinius rąstus arba pritvirtinant skylutes bet kokioje betono ar plytų mūro dalyje, mes tikrai žinome, kad tvirtinimo detalės neapsiribos ir tęsis tol, kol to reikės. Tačiau su gipso kartonu vis sunkiau. Patogus, greitai pastatytos interjero pertvaros nėra patikimas pagrindas kabinti sienų dekoro.

lentynos

Lentynos apšviestos gipso kartono dėžutėje

Lentynos tvirtinamos prie gipso plokštės pagrindo. Pirmasis skirtas lengviems, mažiems tūriams, o antrasis - sunkiems ir sunkiems produktams.

Norėdami sumontuoti lengvą lentyną, turėtumėte atlikti įprastą techninę procedūrą: atidžiai išgręžkite skyles, stenkitės nesugadinti medžiagos, užsukite kaiščius, tada varžtus. Patikimumas gali būti padidintas specialiais gniužulais - "skėčiais" arba "drugeliais".

kontūrai

Dramblio drožlių diegimo schema

Didžiuliai interjero elementai yra skirtingi. Jų įrengimas turi būti numatytas dar prieš statant pertvarą. Vietose, kur jie bus, jūs turite įdiegti papildomą vertikalią arba horizontalią metalinę profilį arba medines strypus, prie kurių pritvirtinsite savisriegius varžtus ar varžtus.

montavimas

Įterptųjų medinių barų montavimas

Ekspertai reikalauja inkaro varžtų, nes jie laiko juos patikimiausiu sunkiųjų daiktų pakabai.

Susiję vaizdo įrašai

Įdomūs vaizdo įrašai yra naudingos informacijos, kuri tikrai bus jums naudinga taisant ar tobulinant.

Kaip pakabinti lentyną parduotuvėje su paslėptais vyriais:

Vienas iš nematomos tvirtinimo būdų yra ekscentrikai:

Darbas su gipso plokšte:

Kaip matote, tvirtinimo detalių įvairovė suteikia puikią galimybę pasirinkti visų rūšių dizaino lentynas. Žinant paslėptų sienų elementų paslaptis, galite papuošti kambarį patys naujais baldais. Jei vis dėlto atsiras komplikacijų ar klausimų, kreipkitės į profesionalus, kurie žino, kokia prasme, arteliuose.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

46 − = 37

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map