Kaip padaryti, kad virtuvėje būtų palangė: idėjų ir medžiagų pasirinkimas jo įgyvendinimui

Kaip padaryti, kad virtuvėje būtų palangė: idėjų ir medžiagų pasirinkimas jo įgyvendinimui

Kaip padaryti, kad virtuvėje būtų palangė: idėjų ir medžiagų pasirinkimas jo įgyvendinimui

Daugelyje virtuvių lango erdvė lieka nenaudojama. Geriausiu atveju jis dekoruotas gražiu dekoru: gėlių puokštėmis, vaistažolėmis ir kitais virtuvės reikmenimis. Tačiau šie neįkainojami centimetrai gali būti naudojami daug didesne nauda ir našumu. Apsvarstykite, kaip gaminti langą virtuvėje ir originalų dizainą.

Kaip įveikti palangę: vilioja idėjas kiekvienam skoniui

Norint tinkamai pasirinkti naujos stalviršio matmenis, svarbu atsižvelgti į keletą niuansų: paties kambario išdėstymą, aukštį nuo grindų iki lango atidarymo ir likusio baldo vietą. Žemos palangės bus tiesiog nepatogu, nes lentelėse, o iš aukšto, geriau įrengti baro staliuką. Todėl mes išsamiai aptarsime įvairias dizaino idėjas, kad būtų lengviau nustatyti, kokį vaidmenį jūsų virtuvėje gali atlikti modernizuota palangė.

Countertop

Graži viršutinio slenksčio forma

virtuvė

Šioje lentelėje yra patogu, užkandis ir darbas, o naudingasis patalpos plotas trunka mažiausiai

Funkcionalus - papildomas darbinis paviršius

Langų slenkstis gauna didžiausią natūralią šviesą, kuri bus nereikalinga kurdami kulinarinius šedevrus. Kaip papildomas darbinis paviršius tinka paprasčiausias dizainas - tiesinis stalviršis išilgai viso lango (plotis pasirenkamas atskirai ir priklauso nuo medžiagos stiprumo ir laisvos vietos).

Countertop

Platus stalviršis su papildomomis atramomis

Į atnaujintą lango slenksnį harmoningai susimaišiusi prie virtuvės interjero, jūs netgi galite galvoti apie dizaino ir išdėstymo laisvą rankinį įrangą remonto stadijoje taip, kad stalviršis tampa viso darbo paviršiaus tęsiniu. Ir jei ryšiai yra leidžiami, čia galima įdiegti kriauklę, kad indų plovimo metu galėsite mėgautis kraštovaizdžiu.

nuskristi

Kriauklė ant palangės taupo vietą

virtuvė

Pagal langą galite sutvarkyti papildomas saugojimo vietas, tačiau su radiatoriaus šildymu tai sutrikdys konvekciją patalpoje

Pastaba! Dideliame kvadratinės arba U formos, pusiau ar keturkampio formos stalviršiai, kurie vienu metu padengia trijų sienų paviršių, yra labai veiksmingi.

virtuvė

Pavyzdys virtuvės su įmontuotais slenksčiais

virtuvė

Sėkmingas virtuvės sprendimas su įlankos langais

Patogus - baro baras arba pilnas stalas

Stalviršis, o ne virtuvės slenkstis, dažniausiai naudojamas kaip alternatyva standartiniam pietų stalui mažame ar siauriame kambaryje. Vėlgi paprasčiausias sprendimas yra tiesioginis stalas su parama arba be jo.

Bet galite užsisakyti ir daugiau originalių dizainų:

 • Sofos - dalis stalviršio galima sulankstyti ant palangės arba nusileidžia, kad netrukdyti virtuvėje judėjimo, ir, jei reikia - paversti visą pietų stalo, kur keli žmonės galės laisvai gyventi.
prieplaukos stalas

Sulankstomos staltiesės

 • Kampas - jei virtuvės komplektas yra šalia lango, prasminga padaryti, kad stalas būtų tęstinis darbinis paviršius. Šis dizainas atrodo labiau harmoningas. Net jei aukštis nesutampa, lašas nepastebės akių, jei stalviršiai pagaminti iš tų pačių medžiagų.
 • U formos - standartinės palangės plotas gali būti nepakankamas, kad tilptų 3-4 žmonių šeima. Jei leidžia išdėstymas, galite tęsti stalo viršelį baro skaitikliu arba visą lentelę.
Countertop

Stalviršis toje pačioje stiliaus kaip ir darbo sritis

ramstis

Baro stalas - geras virtuvės studijos sprendimas

stalas

Palangės tęsinys gali būti įprastas stalas

Efektyvus - sofa arba falsh-židinys

Jei ieškote tikrai nestandartinės idėjos, kaip įveikti žemą palangę, pagalvokite apie kurti vietoj plataus stalo ... kamino portalas. Galų gale, didžioji dalis planavimo apima radiatorių patalpinimą tiesiai po langu, o tinkamas variantas juos užmaskuoti bus dekoratyvinis apgaulingas židinys.

kaminas

Langų dekoravimo pavyzdžiai po langu

Tai gali būti gaminami naudojant tradicinius gipso kartono dėžės, papuošti savo sieną tinkavimas, atsparus vandeniui tapetai pagal mūro, plytelės, plokštės su imituojant marmurą ar kito akmens su gražia struktūros. Radiatoriai turi būti uždaryti su gražia grotelėmis, o pailgi slenksčio viršuje bus židinys, kuris taip pat gali būti naudojamas kaip darbinis paviršius.

Kitas nestandartinis palėpės erdvės naudojimo idėja - paversti jį siaura sofa natūra. Dėl to stalviršis pagamintas iš patvariųjų medžiagų, galintis išlaikyti asmens svorį, yra sugriebtas bet kokiu tankiu audiniu su minkštu užpildu (pavyzdžiui, sinteponu). Tada ant naujos sofos galėsite įdėti ryškių pamokų ir pasigrožėti akvariumo ar kavos akiniu iš lango.

pelėdos

Kaip padaryti jaukią sofą iš palangės

Pastaba! Apgaulingas židinys ar sofos iš palangės yra tikslinga įrengti tik didelėse virtuvėse arba studijose, kur nėra ypatingo poreikio kovoti už kiekvieną centimetrą naudingos erdvės. Ne mažiau įspūdingi tokie sprendimai atrodys namuose, vaikų darželyje ar miegamajame.

Medžiagų parinkimas ant stalviršių

Statybų rinka siūlo platų pasiruoštų dizainų ar individualių medžiagų bet kokį biudžetą, spalvą ir stilių. Tačiau, norint pasirinkti iš to, ką reikia padaryti tam, kad langas būtų pritaikytas konkrečiam interjerui, svarbu atsižvelgti į dekoratyvias ir stiprias medžiagas, kurios padės suprasti jūsų idėją į realybę.

1

Plastikas arba medžio drožlių plokštės

Plastikinės palangės yra pigiausias ir mažiausiai ilgalaikis pasirinkimas. Todėl tokia lentelė gali būti naudojama tik kaip dekoratyvinis stendas įvairiems priedams (netgi tiems, kurie nėra sunkūs - pagal plazminį puodą su masyvais vonia, greičiausiai greitai sulauks).

Patikimesnis variantas - medžio drožlių plokštės, padengtos laminuota plėvele arba apdorotos plastikine HPL, CPL. Iš šios medžiagos virtuvėje vietoj lentos gaminami countertops, kurios gali būti naudojamos kaip baro stovas ir kaip darbinis paviršius.

Countertop

Kaip stalviršis pagamintas iš medžio drožlių plokštės

Medžiagų pranašumai:

 • Įperkama kaina (apie 15 USD už 1 metrą).
 • Platus spalvų, tekstūrų ir brangių apdailų imitacijos, pavyzdžiui, akmuo ar medis.
 • Greitas gaminimas ir paprastas montavimas (jūs galite tai patys tvarkyti).
 • Laikui bėgant, galite išardyti ir pakeisti brangesnę dangą.

Pasirinkdami baldų iš medžio drožlių plokštės, įsitikinkite, kad medžiagos sertifikate nurodyta emisijos klasė E1 (idealiu atveju - E0). Tai yra indikatorius, kad iš formaldehido dervų išgaravimo lygis, naudojamas plokščių gamybai, atitinka gyvenamųjų patalpų standartą. Jei dokumento trūksta arba nėra tokios eilutės charakteristikų sąraše, ieškokite kito tiekėjo.

Taip pat pageidautina pažvelgti į parodų pavyzdžių pjūvį, kurio pagrindas yra plokštė. Geriausias variantas - medžio drožlių plokštė su drėgmei atspariu apdirbimu, kuris skiriasi nuo įprastų plokščių su melsvai žalios spalvos atspalviu.

Pastaba! HPL danga reiškia, kad medienos drožlių plokštė yra apdorota aukšto slėgio plastiku. Tai užtikrina griežtą apsauginį sluoksnį ir geresnes stiprumo savybes nei pigesnio plastiko VKI.

Trūkumai:

 • Plastmasė nestabili spalvotųjų skysčių - vyno dėmės, šviežios ar kavos negalima pašalinti net naudojant abrazyvinių medžiagų.
 • Jei apsauginis sluoksnis ant medžio drožlių plokštės yra prasta, vanduo gali sudaryti lizdines plokšteles. Be to, per pažeisto apsauginiu sluoksniu bus ištekėti garavimo formaldehido dervos (dėl tos pačios priežasties, rekomenduojama prieš montavimo vediklio "ventiliacija" šviežiai stalviršis ne mažiau kaip 3-5 dienas ore).
 • Žemas šiluminė varža - tai aišku, kad plastikas neturėtų kelti karšto puodus ir keptuves, tačiau tik nedaugelis žmonių žino, kad net iš arbatos ant jo puodeliai gali likti pėdsakų Išmeskite debesuota (ypač jei danga yra blizgus).
 • Trumpas tarnavimo laikas - vidutiniškai ne daugiau kaip 5-7 metai.

Patarimai! Jei pagaminsite lengvą plastikinę stalą iš palangės, tai bus mažiau matomos dėmės ir išvalytos vietos. Dėl tos pačios priežasties, matinės dangos dažniausiai yra praktiškesnės nei blizgesys.

Mediena arba MDF dengta

Virtuvėje lentynėlė gali būti pagaminta iš medžio - natūralaus masyvo arba MDF plokščių, padengtų ta pačia plastikine arba PVC plėvele. Tokios medžiagos neturi išgaruoti jokių kenksmingų medžiagų (sudarytas iš MDF nuorodą veikia lignino ir parafino vietoj formaldehido dervų), todėl jie yra saugūs sveikatai.

stalas

Priekabos langas su ventiliatoriumi

Medinių kėdžių privalumai:

 • Įspūdinga išvaizda suteikia komfortą ir harmoniją virtuvės atmosferai (masyvas turi gražią natūralią struktūrą, o MDF diapazonas leidžia pasirinkti bet kokio interjero spalvą ir tekstūrą).
 • Malonūs lytėjimo pojūčiai.
 • Ekologinis suderinamumas.
 • Kietosios pratybos gali būti atkurta ir vėl laku arba alyva vašku impregnuotas MDF ir sugadinti nors nėra atlygintinos, tačiau neišskiria kenksmingų medžiagų, tokių kaip medienos drožlių plokštės.
 • Vidutinė kaina - medienos drožlių plokščių stendų kaina prasideda nuo 30 USD už metrą, o masyvo kaina priklauso nuo medienos klasės ir klasės.

Tarp trūkumų galima pastebėti, kad reikia atsargiai - ten, kur kaupiasi drėgmė, gali prasidėti grybas, o pati medis gali išsipūsti. Be to, intensyviai naudojamas medinis paviršius greitai praranda savo įspūdingą išvaizdą, dengia įbrėžimais, o nuo karščio - su nuobodu dėmėmis.

Virtuvės baldams geriausias sprendimas bus kietmedžio medis - bukas, klevas, kukmedis, ąžuolas, vengeas, graikiniai riešutai, pelenai. Jas geriau toleruoja drėgnoje atmosferoje ir mažiau kenčia nuo mechaninės žalos, nei pigesnės, bet minkštos pušies, liepų arba alksnio. Kalbant apie MDF stalviršius, labiausiai atspari danga yra aukšto slėgio plastikas (HPL).

Pastaba! Norėdami pagaminti stipraus stalo, jums reikia medienos storis 40 mm, o klasė ne mažesnė nei AB (idealiu atveju - A, nors tai kur kas brangesnė). Tokiu masyvu bus mažai mazgų ir kitų defektų, kurie paveiks tarnavimo laiką ir išvaizdą stalviršio.

Countertop

MDF - verta dėmesio skirti biudžeto sprendimui

Natūralus akmuo - granitas arba marmuras

Stalviršiai iš natūralaus akmens, bus įspūdingas akcentas ir puošmena bet virtuvėje. Populiariausi medžiagos - marmuro ir granito. Jie turi puikų atsparumą nusidėvėjimui, yra atsparus mechaniniam dilimui ir drėgmės, atrodo brangu, kietas ir su minimaliomis priežiūros gali trukti dešimtmečius.

Countertop

Granito stalviršis - patikimas ir įspūdingas

Pastaba! Akmeninių stalviršių slenksčius rekomenduojama įrengti tik didelėse ir erdvios virtuvėse - mažose patalpose jie atrodo sudėtingi.

Countertop

Natūralus akmuo visada atrodo tvirtas

Suvart iš natūralaus akmens:

 • Didelės kėdutės kainos (nuo $ 250 už 1 m2) ir montavimo darbai.
 • Iš marmuro spalvos gali likti dėmės (granitas šiuo atveju yra pelningesnis).
 • Praktiškai negalima atkurti.
 • Sunkiam svoriui reikia tvirto pagrindo.
 • Ant paviršiaus, ilgesnio nei 2,5 m, bus matomos siūlės.

Svarbu! Granitas pagal gamtą turi padidėjusį spinduliavimo foną. Todėl įsitikinkite, kad sertifikate nurodyta 1 klasė konkrečiai radionuklidų veiklai. Tokia medžiaga leidžiama naudoti gyvenamosiose patalpose.

Countertop

Marmuro struktūra visada yra unikali

Dirbtinis akmuo - akrilas arba aglomeratas

Ne mažiau įspūdingas yra stalviršis kambaryje, pagamintas iš natūralaus akmens. Ir yra analogų, kurie, atsižvelgiant į jų stiprumo charakteristikas, yra ne mažesni nei garsaus granito. Tai apie aglomeratą - kvarco arba marmuro trupę. Dėl epoksidinių dervų pridėjimo, jo paviršius nepašalina, nesugeria dažančiųjų medžiagų ir neuždega saulėje. Tiesa, toks akmuo brangus, kartais pralenkdamas originalią medžiagą už kainą, ir gana sunkus - platus staliukas reikalauja stabilios bazės ir papildomos paramos.

palangės

Palangės pagaminti iš kvarco aglomerato - stiprios ir gražios

Tiems, kurie negali sau leisti aglomeracijos, galite patarti daugiau biudžeto pasirinkimo - akrilo akmens. Jis pagamintas iš mineralinės trupinės ir akrilo dervos su įvairių spalvų pigmentais.

Countertop

Skystas akmuo gali būti bet kokios formos

Akrilo stalviršių privalumai:

 • Didelė spalvų ir formų pasirinktis leis įkūnyti originaliausius dizaino sprendimus.
 • Turite "šilto" efekto, kai paliesti.
 • Net didelių paviršių nėra siūlių.
 • Palaikykite drėgmę.
 • Jie turi daug mažiau svorio nei natūralaus akmens ar aglomerato.
 • Negalima degti saulėje ir nevėluoti, kai aktyviai jį naudojate.
 • Tinka atkūrimui - gali būti pašalinti įbrėžimai ir drožlės.

Žinoma, čia yra keletas trūkumų: akrilas turi labai mažą atsparumą karščiui, gali būti dažomas šviesiais gėrimais ir gaminiais, o stalviršių gamybą galima vilkti mėnesį ar ilgiau.

Svarbu! Pasirenkant lentyną iš dirbtinio akmens, nurodykite, kokia medžiaga buvo naudojama kaip pagrindas (stiklas, mediena, MDF), tai turi įtakos konstrukcijos svoriui ir stiprumui. Pageidautina, kad akmens sluoksnio storis būtų ne mažesnis kaip 12 mm.

Countertop

Gaminiai iš dirbtinio akmens gali būti bet kokios formos

Savigynos niuansai

Apdoroto stalviršio iš medžio drožlių plokštės, plastiko, medžio ar MDF montavimas ant palangės nėra sudėtingesnis nei montuojant virtuvės komplekto darbinį paviršių. Tačiau yra keletas skirtumų:

 1. Jei po langu yra sumontuotas radiatorius, įsitikinkite, kad konstrukcija netrukdo šilto oro cirkuliacijai, nes kitaip kondensatas ant langų kaupsis - didelio drėgnumo įrodymai, kurie kupina formų dėmių atsiradimu.
 2. Pagal pastato standartus palangės negali būti sumontuotos žemiau 20 cm nuo lango krašto.
 3. Montavimo darbai yra pageidaujami po lango keitimo, tačiau prieš baigiant apdailos darbus, kad nebūtų pažeista apdaila.

Patarimai! Jei be stalviršio, esančio po langu, taip pat bus baldakmenių, niša su radiatoriumi gali būti užkimšta ažūrine tinkleliu

virtuvė

Kaip paslėpti virtuvės baterijas

Kaip padaryti stalviršį savo rankomis nuo slenksčio

Norėdami savarankiškai gaminti lango slenksčius virtuvėje, jums reikia 12-18 mm storio drėgmei atsparios faneros lapo, pjovimo ir montavimo putos.

Montavimo darbai atliekami tokia tvarka:

 1. Būsimos lentelės kontrolės matavimai atliekami. Standartiniam stačiakampio formos projektui pakanka žinoti stalo ilgį ir plotį, o sudėtingesnėms konfigūracijoms reikia nustatyti išpjovos liniją (galite padaryti popierinį eskizą).
 2. Lentelės pagrindą pjausto peiliukas.
 3. Senas palangės išardomas, paviršius nulupamas, išlygintas iki lygmens ir įžemintas.
 4. Ant džiovinto paviršiaus padengiamas montavimo putplastis, viršutinė plokštė tvirtai pritvirtinama prie stalo. Norint nesulyginti lygumo, galite naudoti atramas iš medinės sijos arba cemento.
 • Po to, kai putos sukietėja, medis gali būti padengtas laku, aliejumi, vašku, dažais ar kita apdaila.
montavimas

Lango sluoksnio montavimas ant putplasčio

Vaizdo įrašas: kaip įrengti medinį langą

Nors stalas ar darbo vieta ant palangės gali būti visiškai aprūpintos savo rankomis, kai kuriais atvejais prasminga naudotis profesionalių meistrų paslaugomis. Pvz., Jei tai nėra standartinė stalviršis, bet sudėtinga konfigūracija su kriaukle ar įmontuotais pjedestaliais, tai pradedantiesiems valdytojo įdiegimas gali užtrukti ilgą laiką. Ir, žinoma, jei užsisakėte natūralaus ar dirbtinio akmens stalą, jo įrengimas taip pat būtų patikimesnis specialistams.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

7 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map