Teka umyvadla z nerezové oceli a umělé žuly – tradice a inovace

Teka umyvadla z nerezové oceli a umělé žuly – tradice a inovace

Telefon: 8 (495) 64 500 64

Telefon oficiálního servisního střediska: 8-800-2-500-501

Oficiální webové stránky: http://www.tekaindustrial.com/en

Najděte nejbližší obchod Teka: http://www.tekaindustrial.com/en/wheretobuy

Dalším hrdinou našeho cyklu recenzí kuchyňských dřezů jsou sanitární a technické přístroje značky Teka. Velké mezinárodní sdružení Tekagroup vyrábí řadu produktů pro různé účely pro domácí a průmyslové využití. Obzvláště populární mezi spotřebiteli jsou Teki umyvadla.

O společnosti TekaGroup

TekaGroup počítá s oficiálním rodokmenem od roku 1924, i když kořeny společnosti vedly zpět do Německa v 19. století. Dnes drží hospodářský kapitál Švýcarska, Německa, Španělska, Holandska a Norska. Průmyslová skupina má 57 dceřiných společností, 25 velkých moderních továren v Evropě, Asii a Jižní Americe, vlastní výzkumné a vývojové střediska. Výrobky jsou prezentovány na trzích 116 zemí světa a nejsou omezeny pouze na značku Teka. Jistě, čtenáři se seznámí se slavnou kuchyňskou technikou Kuppersbusch, je to jen jedna z mnoha aktivit společnosti TekaGroup.

TekaGroup

TekaGroup je jedním z uznávaných světových lídrů v oblasti výroby kuchyňských spotřebičů obecně a zejména sanitární keramiky

kartě

Teka sanitární keramika pro kuchyň je dobře známá nejen v Evropě, vysoce kvalitní výrobky najdou vděčné kupující v 116 zemích světa

Vlastnosti dodávky zařízení na místní trhy

Pro každou ze zemí, ve kterých jsou zastoupeny produkty společnosti Teka, společnost vytváří vlastní sortiment výrobků s ohledem na vlastnosti trhu, logistiku, kupní sílu obyvatelstva.

Sortiment uvedený na “ruském” místě je omezen na mezinárodní katalog a odkazuje se na program skladu a může být rychle dodán prodejcům. “Zrušený” seznam vybavení místního trhu neznamená, že kupující nemohou objednat model z globálního katalogu. Tuto příležitost poskytují mnozí prodejci, pouze zboží bude muset čekat a zaplatit za něj trochu víc než pro analogový výrobek určený pro místní trh.

Pro každou ze zemí SNS je nabídka sortimentu sanitárního a jiného vybavení. Kliknutím na některý z výše uvedených odkazů najdete přechod na regionální verze webu TekaGroup. V horní části stránky je klepnutím na ikonu označující zemi.

instalatérství

Sbírka sanitární keramiky od firmy Tek zahrnuje stovky moderních modelů podložek, jejich variant a příslušenství. Bohužel, skladový program pro ruský trh zahrnuje pouze část této rozmanitosti. Modely, které nejsou uvedeny v katalogu RU, jako sklokeramické dřezu COMPACTLUX s integrovaným dotykovým indukčního vařiče, lze zakoupit u některých prodejců objednávat

Použité materiály

Budeme věnovat samostatný oddíl materiálům používaným k výrobě kuchyňských umyvadel Teka. Mezi nimi jsou oba známí i originální:

Nerezová ocel

Nerezová ocel je tradiční levný praktický materiál pro klempířské instalace. Nerezová ocel je ideální z hlediska hygieny, extrémně odolná, tepelně a chemicky odolná, velmi trvanlivá. Nemá žádnou alternativu při uspořádání profesionálních kuchyní, je to dobré doma. Ocelová skořepina nemůže být přerušena, ale od silného nárazu se objeví jen malý zub. Pokud je povrch poškrábaný, může být jeho původní vzhled obnoven broušením. Nerezové výlevky Teka může mít tři typy povrchů: leštěnou, matnou a mikro texturu.

Theca Shells

Nerezové výlevky Teka mohou mít různé textury

Tegranit Plus

Tehrani Plus – kompozitní materiál složený ze tří čtvrtin mělkých žuly čipů (velikost částic ,03-0,08mm) a čtvrt akrylové pojivo s barvicích přísad, které poskytuje řadu odstínů. Povrch kamenu na dotek je mnohem teplejší než kov, na něm téměř žádná patrná špína a skvrny. Vzhledu a vlastností Tehrani Plus obecně podobného umělého kamene od jiných výrobců, ale je třeba vzít na vědomí zvláštní pevnost, tepelnou odolnost (280 ° C) a vysokou odolností proti oděru ve srovnání s levných konkurenčních výrobků.

Umělá žula, samozřejmě, není tak silná jako ocel, ale není snadné ji poškodit. Při pečlivém zacházení bude instalace trvat mnoho desetiletí. Desky z Tegranitu Plus mají vysokou udržovatelnost: škrábance a malé třísky, pokud se vyskytují, mohou být broušeny a leštěny, velké defekty je možné odstranit pomocí speciálních opravných směsí.

Tegranit Plus barvy

Barvy společnosti Tegranit Plus, nabízené v hlavním programu pro ruský trh

Péče o povrch se provádí pomocí běžných čisticích prostředků, vápenný usazenina z tvrdé vody se může odstranit stolním octem nebo zředit vodou kyselinou citrónovou.

Nanogranite

Nanogranite je další kompozit složený ze dvou třetin velmi malých (0,03 mm) kamenných štěpků, 1/6 akrylových pryskyřic a stejného množství barevné pasty. Zatímco Nanogranit má stejné výhody jako Tegranit Plus, má další výhody. Díky malému agregátu a vlastnostem výrobní technologie je umělý kámen velmi hustý a povrch je velmi hladký.

Koberečky z teaku z nanogranitu mají vlastnosti odpuzující nečistoty, které se snadno udržují v čistotě. Velké množství barviva materiálu poskytuje šťavnaté, nasycený tsvet.U nanogranita je další pozoruhodné vlastnosti: část kompozitu zahrnuje řadu materiálových vlastností zlepšující přísady, včetně – ionty stříbra. To dává sanitám nanogranitu také antibakteriální vlastnosti.

čištění

Nanogranit je snadněji ošetřen než u jiných typů povlaků, povrch sám odpuzuje nečistoty

Bohužel výrobky TEKa z nanogranitu nejsou zahrnuty do skladového programu ruského trhu. Jsou drahé, takže je můžete koupit pouze na objednávku.

Tvrzené sklo

Sklo – to je vlastní “čip” společnosti, jen málo lidí stále vyrábí takové hygienické vybavení pro kuchyň. Je pravda, že pouze horní část umyvadla Teka je ze skla, která se nachází nad deskou. Základna pro sklo a misku je vyrobena z nerezové oceli.

Sklo je tvrzené, což zajišťuje vysokou pevnost. Při náhodném vynechání ze sušicí desky se ani velké, tvrzené sklo nezlomí. Zatím zcela nerozbitný to nelze nazvat, jestli sadanut houpal kladivo nebo něco podobného v temperované povrchu skla, to je, samozřejmě, být rozbit. Současně se rozdělí do mnoha malých úlomků, aniž by způsobil trauma osobě. Pro profesionální kuchyně není sklo vhodné, ale pro uklízené majitele je skvělá volba.

tvrzené sklo

Tvrzené sklo – nový materiál pro kuchyňské instalace, velkolepý. Společnost Teka je lídrem ve výrobě skleněných myček

Metoda instalace

Návrh a vzhled klempířských instalatérů je z velké části určován technologií instalace. V závislosti na způsobu instalace jsou produkty společnosti rozděleny do následujících typů:

Nad hlavou

Jsou instalovány přímo na spodních skříních, mají celkovou šířku 60 cm, jsou vyrobeny pouze z nerezové oceli. Rozměry skříně musí přesně odpovídat rozměrům umyvadla. Pultová deska na tomto místě není nainstalována, hlavní deska ji nahrazuje.

Modely nadzemního podlaží mohou být použity jak pro domácí tak pro profesionální kuchyně. V katalogu ŽP nejsou skořápky zastoupeny, přestože v mezinárodním programu existuje mnoho z nich. Evropská společnost se na ruském trhu nepomíná, protože domácí a asijští výrobci nabízejí levnější výrobky tohoto typu.

Mortise na stole

Mortise na stole (stolní instalace) – nejběžnější typ, instalovaný v moderních domácích kuchyních. V desce stolu se rozřízne otvor, do něhož je vložen umyvadlo. Jeho okraj spočívá na pracovní ploše. Popularita těchto modelů je způsobena jejich snadnou instalací a schopností používat jakýkoliv druh desek, včetně cenově výhodných laminovaných dřevotřískových desek.

Otvor pod umyvadlem můžete řezat sami. Velikost spodní skříně nehraje velkou roli, hlavně je, že miska je umístěna v ní a “křídlo” (boční plošina, sušení) může být umístěno nad sousední skříňkou. Většina modelů s “křídlem”, určená pro instalaci v obdélníkové skříni – je reverzibilní. To znamená, že mohou být nasazeny takovým způsobem, že “křídlo” je vlevo nebo vpravo.

Video: Montáž nástěnné podložky Teka na 10 minut

Hloubková vrstva s přepážkou

Takové modely jsou mísa s malou stranou, někdy s “křídlem”. V desce stolu se drážka frézuje tak, aby plochá strana umývadla mohla být instalována ve stejné rovině jako pracovní plocha.

Řešení je velmi výhodné, malé úlomky a vylitou vodu z desek lze jednoduše kartáčovat přímo do misky. Nicméně není snadné zvolit frézovanou drážku pro takové umyvadlo, křižovatka zůstane viditelná, takže by to mělo být dokonale provedeno. Taková práce může být provedena na dobrém stroji ve výrobě nebo v terénu se šablonou a profesionálním směrovačem. Je obtížněji namontovat proplach s deskou než instalovat skořepinu, přičemž utěsnění misky vyžaduje zvláštní péči.

Modely, spláchnuté proplachováním, je žádoucí kombinovat s nebavými vrchními vrstvami vlhkého stolu z přírodního nebo umělého kamene, včetně akrylu. Je povoleno instalovat umyvadla a proplachovat s pracovními deskami z laminované dřevotřískové desky, ale nezapomeňte, že dřevotříska má velmi nízkou vodotěsnost. Nejmenší chyba v instalaci – těsnění spoje pracovní plochy a ráfku bude rozbito, voda padá do dřevotřísky a bude bobtnat.

Video: technologie instalace úrovně umyvadla s stolem

Mortise pod stolem

Mortise pod stolem (instalace pod podlahou). Strukturálně podobné těm instalován v úrovni s horní, představují pohár bez „křídlo“ mírně pod bortikom.Ustanavlivaetsya pracovní plochu pod předpřipravených otvorů, které musí splňovat přesně vnitřní obrysy mísy. Umyvadlo je připevněno zespodu ke stolu se speciálními šrouby přes ráfek, spoj je utěsněn. Okraje (konce) otvorů v desce jsou otevřené současně, voda se na ni dostane. Vrchol stolu by proto měl být vodotěsný a dostatečně pevný, aby držel upevnění umyvadla zavěšeného ze spodku. Vhodný akrylový stůl, kamenný, přírodní nebo umělý. Samozřejmě jsou tyto materiály zpracovávány pouze při výrobě.

Vložte podobný plášť pod desku stolu ze dřevotřísky stejným způsobem jako v kamenné desce, nefunguje, dřevotříska bude nechráněná. Je však možné umístit horní část stolu pod plastový kryt, odstraňovat dřevotřísku pod řezákem, ale laminát opouštět. K tomu je nutné vytvořit velmi přesný otvor, vybrat drážku pro vnější rozměry dřezů instalace spodní konstrukce a vložit ji na epoxidovou pryskyřici a utěsnit spáru sanitárním silikonem. Tato filigránská práce a dokonce ani žádný zkušený truhlář se s ním dokáže vypořádat.

Video instrukce: instalace podložky pod desku umyvadla

Všimněte si, že umyvadla, která jsou vložena pod deskou, jsou relativně levná, ale jejich instalace není příliš drahá, bez ohledu na technologii.

Odvodňovací systémy společnosti Thek

Všechna švestka pro sanitární zařízení Teka jsou vybavena přeplněním, které vylučují zaplavení místnosti, pokud majitelé zavírající spodní ventil zapomněli vypnout vodu. Existují tři typy spodních ventilů, které zakrývají odtok z misky:

 • Ruční tlakový spodní ventil.
spodní ventil

Chcete-li zavřít ruční spodní ventil, musíte ho stisknout z horní části, otevřít – vytáhnout nahoru

 • Poloautomatický spodní ventil. Jeho plus je, že můžete otevřít / zavřít ventil s otočnou rukojetí, pohodlně umístěné na straně dřezu, na úrovni desky. Nemusíte ruce vkládat do špinavé vody a vyjměte desky, pokud je umyvadlo plné nádobí.
dřezu

Dřez pro praní s dvěma mísami a přeplněním. U znázorněného modelu je jeden ze spodních ventilů tlakem a druhý je poloautomatický. Otočná rukojeť, umístěná na úrovni stolu, ovládá poloautomatický ventil pomocí kabelu

 • Automatický ventil – vypadá jako poloautomatický, ale není rukojeť, ale tlačítko. Nemusíte se otáčet, stačí stisknout tlačítko.
spodní ventil

Ovládání spodního ventilu je často umístěno naproti mixéru, blíže k okraji stolu

Přehled modelů Teka ze skladu

Rozhodli jsme se, že nebudeme “houpat” do plného a velmi rozsáhlého mezinárodního katalogu, ale omezit se na modely prezentované na regionální webové stránce pro Rusko. Ale i omezený seznam modelů pro místní trh je dostatečně velký na výběr toho správného. Zvažte řadu produktů, které kombinují produkty různých velikostí, ale s podobným designem:

Dřezová deska z ušlechtilé oceli

Rozpočtové modely

 • Princezna

Levná kuchyňská instalace z oceli o tloušťce 0,6-0,8 mm. Reverzibilní, vybavený tlakovým spodním ventilem. Pevnost konstrukce poskytuje reliéfní žebra.

dřezu

Princess 580.500 1B, celková rozměry – 580×500 mm, určená pro instalaci do šířky skříně minimálně 45 cm

dřezu

Princess 800.500, velikosti – 800×500, spodní skříň od šířky 60

 • Klasické

Série rozpočtových obalů tradičního designu. Všechny pět modelů řady Classic jsou obdélníkové, tloušťka oceli je 0,8 mm. Povrch je leštěný nebo mikro texturovaný. Spodní ventily jsou ručně stisknuty. Reverzibilní, místo pro montáž směšovače je umístěno na obou stranách, ale otvor musí být řezán. Lze je použít společně s nástěnnou směšovací jednotkou.

dřezu

Klasický 1½B 1D, rozměry – 1000×500 mm, skříň šířka 80 cm

dřezu

Classic 80 2B, velikosti – 800×500, pouzdro od 80

dřezu

Classic 1B 1D, velikosti – 860×500, případ od 50

dřezu

Klasický 1½B, rozměry – 650×500, skříň od 65

dřezu

Classic 1B, velikosti – 650×500, případ od 50

 • Universo

Další rozpočtové řady, vyrobené v tradičním stylu. Kuchyňské umyvadlaUniverso obdélníkové, tloušťka oceli 0,7 mm. Povrch leštěný, matný nebo mikro textury. Spodní ventily jsou ručně stisknuty. Reverzibilní, lze použít s nástěnným nebo umývadlem.

dřezu

Universo 79 1B 1D, rozměry – 790×500 mm, skříňka od 45 cm

dřezu

Universo 1 1/2 B, rozměry – 650×500, skříň od 60

dřezu

Universo 79 2B, velikosti – 790×500, pouzdro od 80

dřezu

Universo 116.50 2B 1D, rozměry – 1160×500, pouzdro od 80

 • Stylo a DR

Rozpočet kompaktní kuchyňské dřezy z leštěné nerezové oceli o tloušťce 0,6 (DR) a 0,7 mm (Stylo). Tradiční design, zaoblené obrysy. Všechny tři modely Stylo jsou k dispozici v leštění a s mikro texturem, umývadlo lze zakoupit také v matném provedení. Standardní vybavení: přeplnění (pokud jsou v jedné z nich dvě mísy), tlakový spodní ventil. Velikost misky je poměrně velká, umývání nádobí a vaření v ocelových umyvadlech je výhodné.

dřezu

Stylo 1B, rozměry – 465h485 mm, skříň od 45 cm

dřezu

Stylo 1B 1D, velikosti – 830×485, případ od 45

dřezu

Stylo2B, velikosti – 828×485, případ od 90

dřezu

DR 77 1B 1D, rozměry – 770×500, skříň od 45

 • Centroval

Kompaktní kulaté umyvadlo pro malou kuchyň, kde není místo pro velký umyvadlo. Bez “křídla” za miskou je malá plocha pro instalaci směšovače. Otvor pro kohoutek se předpokládá pouze z protilehlé strany, lze použít umývadlo na stěnu s dřezem. Ocel 0,8 mm, matná, leštěná a mikro texturovaná verze k dispozici.

dřezu

Centroval, průměr 510 mm, skříň od 45 cm

Modely střední úrovně

 • VITAE

Jedno a půl metr umyvadlo “bez ozdůbek” s dlouhým křídlem z oceli o tloušťce 0,8 mm. Nevratný, dostupný v levé a pravé verzi, je pro mixer díra.

dřezu

VITAE 60 B, rozměry – 1000×500 mm, skříň 60 cm

 • Úhel 2B

Úhlová podložka nestandardního tvaru L. Skořepina je určen pro instalaci v nestandardním tvaru L rohové skříňky, jejíž šířka diagonálně musí být alespoň 90 cm. Má symetricky dvě velké plné velikosti pohár a podložku s místě pod mixer mezi nimi. Přeplnění je pouze na jedné ze dvou misky, na obou tlakových spodních ventilech jsou instalovány.

dřezu

Úhlový 2B, skloněný pro montáž do skříně ve tvaru písmene L s šířkou úhlopříčky nejméně 90 cm, celkové rozměry – 830×830 mm

 • Stena

Série šesti modelů, ale pouze tři jsou určeny pro instalaci do počítače. Vyrobeno z leštěné nebo mikro texturované nerezové oceli o tloušťce 0,7 mm. Návrh je lakonický. Stena je částečně navržena pro vysoce kvalitní profesionální kuchyňské vybavení, ale na rozdíl od profesionála to není nákladní list, ale narazí na desku.

TekaStena umyvadla mají vylepšenou funkčnost a jsou určeny pro ty, kteří mají rádi domácí vaření. Důkazem je tvar poměrně velkého “křídla”, který je navržen pro snadnou instalaci řezné desky a dostupnost odnímatelného cedníku pro další misky. Spodní ventil je poloautomatický. Obdélníková instalace je reverzibilní.

dřezu

Stena 45 E, rozměry – 800×500 mm, délka úhlopříčky rohové lichoběžníkové skříně není menší než 90 cm, při instalaci do přímé skříně je dostatečně 45 cm

dřezu

Stena 45-B 1B 1D, rozměry – 860×500, skříň od 45

dřezu

Stena 50-B 1B 1D, rozměry – 860×500, skříň od 50

Nejlepší modely

Stylové podložky vyrobené z leštěné oceli o tloušťce 0,9 mm zvyšují komfort a funkčnost. Vzhledem k konstrukčním prvkům je nemožné, aby byly reverzibilní, tam jsou levé a pravé varianty. Hluboká a široká mísa umístěn co nejblíže k osobě, za ním je široká a pohodlná police, na kterém, pokud je to žádoucí, mohou být umístěny detergenty, houby, ručníky a další maličkosti, které jsou přítomné v každé kuchyni. Na straně směšovače je umístěn tlakový kohout pro mycí prostředek a ovládací tlačítko pro automatický spodní ventil.

Kromě ventilového ventilu, pohodlného grilu a zásobníku pro tekuté mýdlo, každý model obsahuje plastový kolandér. ModelyTekaFrame kombinují možnosti profesionální instalace, vysoký komfort a vyladěný minimální design. Ideální pro špičkový interiér v moderním stylu hi-tech.

dřezu

Frame1BPlus, rozměry – 595×510 mm, pouzdro od 60 cm

dřezu

Frame1 1 / 2B, velikosti – 595×510, případ od 60

dřezu

Frame1B 1DPlus, velikosti – 970×510, případ od 60

Podložky pod omítku z nerezové oceli

 • BEF

Řada kompaktních, trvanlivých miskových umyvadel z oceli o tloušťce 0,9 mm s tlakovým spodním ventilem.

dřezu

BEF 15,38 F, rozměry – 201×426 mm, skříň od 30 cm

dřezu

BEF 34,38 F, velikosti – 386 x 426, případ od 40

dřezu

BEF 52,38 FPlus, rozměry – 566×520, případ od 60

 • Stena

Již známe na řadě přísuvných podložek, z nichž jsou tři modely instalovány v jedné rovině s deskou. Formulář, vylepšená funkčnost a přísný design opakují výše popsané možnosti plochy. Rozdíl je pouze v konstrukci ráfku a způsobu instalace. Na rozdíl od většiny nainstalovaných jednorázových kuchyňských dřezů s deskami, máte boční plošiny (“křídla”). Poloautomatický spodní ventil, sada obsahuje nerezový kalandr pro další misku.

dřezu

Stena 50-BF 1B 1D, rozměry – 864h504 mm, skříň z 90 cm

dřezu

Stena 60-BF 1½B 1D, rozměry – 984×504, skříň ze 100

dřezu

Stena 45-EF 1B 1D, rozměry – 804×504, délka úhlopříčky úhlového lichoběžníku nebo šířka přímého skříně není menší než 90 cm

Podložky z nerezové oceli

BE a BELinea – řada desek tlustého milimetru z nerezové oceli namontovaných pod deskou. Vnější rozměry plášťů jsou malé, ale vnitřní rozměry velkých nádob umožňují bez problémů umývat velké nádobí a snadno vařit. Tlak v dolním ventilu nebo automatický (pro Linea), ovládací tlačítko musí být vyvedeno na povrch desky.

dřezu

BE 390, rozměry – průměr 450 mm, skříň od 45 cm

dřezu

BE 34.40.20 PLUS, velikosti – 367×427, případ od 45

dřezu

BE 40.40.20 PLUS, velikosti – 435×435, případ od 45

dřezu

BELINE 34,40 R15, rozměry – 380×440, skříň od 40

dřezu

BELINE 40.40 R15, rozměry – 440×440, skříň od 50

dřezu

BELINE 50.40 R15, velikosti – 540×440, případ od 60

Podlahové podložky z umělého kamenu

 • Simpla 45 TG

Jednoduchý, ale komfortní a spíše velký vratný dřez. Přídavná mikrovlnka na “křídle” usnadňuje přípravu a řezání produktů na desce, která je umístěna na misce. Tlak dolního ventilu. Dostupné barvy: bílá, písková, uhlíková a černá kovová.

dřezu

Simpla 45 TG, rozměry – 860×500 mm, skříňka od 45 cm

 • Centroval 45 B-TG

Kompaktní praní v podobě kruhu pro malou kuchyň, kde není místo pro velký umyvadlo. Barvy: bílá, písek, topaz a uhlík. Tloušťka kamene je 9 mm. Poloautomatický spodní ventil.

dřezu

Centroval 45 B-TG, průměr 510, skříň od 45

 • Cara 45B TG

Tradiční kuchyňský dřez vyrobený z 9 mm kamene s “křídlem”, reverzibilním, poloautomatickým spodním ventilem, mikrovlnnou miskou. K dispozici v barvách: bílá, písek, topaz, uhlík a černá metalíza.

dřezu

Cara 45B TG, velikosti – 795×500, případ od 45

 • Kea

Série kamenných výplachů o tloušťce 9,5 mm s “křídlem”. Jsou obdélníkové, vyrobené v omezené minimalistickém stylu. Šířka je pouze 435 mm, umyvadlo lze instalovat na neštandardní úzké desce. Reverzibilní tlakový spodní ventil. Barvy: bílá, písek a uhlík.

dřezu

Kea 45 B-TG, rozměry – 860h435 mm, skříňka od 45 cm

dřezu

Kea 60 B-TG, velikosti – 860×435, případ od 60

 • Cabrera 45B TG

Relativně kompaktní mytí umělého kamene o tloušťce 10,5 mm s “křídlem”, reverzibilní, přetečení v mikročipu, poloautomatický spodní ventil. Nabízí se v barvách: písek, topaz, antracit.

dřezu

Cabrera 45B TG, rozměry – 680×460 mm, skříň od 45 cm

 • Texina 45E TG

Rohová umyvadla pro trapézovou nebo obdélníkovou skříňku, tloušťka kamene je 10 mm. Poloautomatický ventil. Dodává se s nerezovou nerezovou ocelí pro extra misku. Barvy: písek, topaz, antracit.

dřezu

Texina 45E TG, celkové rozměry – 800×500 mm, trapézová skříň s šířkou úhlopříčky nejméně 90 cm

 • Glorie

Série umývadel minimalistického provedení z umělé žuly 10 mm s “křídlovým” rámem, dokonale přizpůsobeným pro práci s prkénkem. Přepad je umístěn v misce nebo mikrovlnné misce, pokud existuje, tlakový spodní ventil. Za miskou je vhodná platforma pro instalaci směšovače a umisťování čisticích prostředků. Pláště nejsou vratné a jsou k dispozici pouze v levé verzi (levé “křídlo”). Barvy: vanilka, písek, uhlík, čokoláda.

dřezu

GloriaB-STG, velikosti – 680×500 mm, pouzdro od 40 cm

dřezu

GloriaB-TG, velikosti – 780×500, případ od 40

 • Astral

dřezy řady (3 zboží, možnosti barevných 7) z umělého tloušťky žuly 10 mm.Dizayn diskrétní produkty převládají propracovaný striktní obdélníkový tvar. TekaAstrální umyvadlo harmonicky zapadá do interiéru jakéhokoli stylu, ale bude efektivní zejména v moderním minimalistickém prostředí.

Série obsahuje modely určené pro instalaci do pravoúhlého nebo lichoběžníkového (rohového) skříně. Vestavěné umyvadla, zpevněné na desce, mají přeplnění na všech miskách, hotové nebo plánované otvory pro mixážní pult. Spodní ventil je poloautomatický. Barvy k výběru jsou béžový písek, vanilka, topaz, křemen, uhlík, čokoláda a černá metalíza.

dřezu

Astral 45BTG, celkové rozměry – 650 x 500 mm, je určen pro instalaci do šířky skříně minimálně 45 cm

dřezu

Astral 60 B-TG, velikosti – 780×500, spodní skříň od šířky 60

dřezu

Astral 80 E-TG, pro instalaci v rohové skříně zúženou šířku podél úhlopříčky alespoň 90 cm, obschierazmery – 1002h500 mm. Rohové skořepiny nejsou reverzibilní

 • Perla 45BTG

“Křídlo” z kamene o tloušťce 10,8 mm s originálním kulatým tvarem. Reverzibilní tlakový spodní ventil. Barvy: písek, topaz a černá metalíza. Plášť v černé barvě je vybaven poloautomatickým ventilem.

dřezu

Perla 45BTG, rozměry – 790×500 mm, spodní skříň z šířky 45 cm

 • Menorca 60 S-TG

Jedno praní bez „křídlo“, ale s velkou misku (513h358 mm) a o průměrné hloubce (180 mm), který může být promyt v hrnci 10-litrového nebo robustní meloun bez problémů. Tloušťka kamene je 11 mm, poloautomatický spodní ventil. Barvy: vanilka, písek, uhlík, černá kovová.

dřezu

Menorca 60 S-TG, rozměry – 570×510 mm, spodní pouzdro od 60 cm

Dřezové výlevky z umělé kámenové konstrukce

Radea – jediná řada umyvadel z umělé žuly instalace podstanice ze skladu v Rusku. Pláště bez křídla, tloušťka kamene je 10 mm. Šířka pouhých 430 mm může být instalována na zúžené tabuli. Velikost misky však není menší než u standardních podložek. Tlakový spodní ventil. Barvy: vanilka, písek, uhlík.

dřezu

Radea 490/370 TG, rozměry – 550×430 mm, spodní pouzdro od 60 cm

dřezu

Radea 550/370 TG, velikosti 550×430, případ od 60

Výlevky z tvrzeného skla

Mytí sklenic Teka- exkluzivní design, vzhled, kvalita a dobře uspořádané tsene.Pri pracovní osvětlení skleněné panely vypadají velmi působivé, hrající odrazy a odlesky na vodorovnou plochu a spektrální modulace na fasetovaným kromkah.Pri všemi výhodami z instalatérství existují nevýhody: Tvrzené sklo je silné, ale stále vyžaduje pečlivé zacházení. Kromě toho, skleněné umyvadlo je nutné udržovat v čistotě, protože, jak moderní smartphone na obrazovce, špína na lesklý povrch chytí glaza.Steklyannye modelu dokonale ladí s drahým nábytkem v moderním interiéru.

 • Lux 1B 1D 78

“Winged” mytí středně velkého tradičního uspořádání. Leštěné tváří 8 milimetrů tvrzeného skla s mléčným prvky vytvořenými pouze horní panel, základny a mísy – milimetr z leštěné nerezové oceli. Nevratné, můžete si koupit modely s levým nebo pravým “křídlem”. Poloautomatický spodní ventil. Sklo může být namalováno v černé nebo bílé barvě.

dřezu

Lux 1B 1D 78 s černým sklem, rozměry – 780×510 mm, spodní skříňka od 45 cm

dřezu

Lux 1B 1D 78 s bílým sklem, rozměry – 780×510, skříň od 45

 • I-Sink 95 DX od nejvyšší kolekce firmy Ethos

„Smart“ praní, sada elektronické termostatické baterie a dotykový panel, jehož prostřednictvím si můžete vybrat požadovaný režim výtok úrovní tlaku vody teplotě 5 a 17 dílky. Procesor umožňuje provádět individuální nastavení v paměti. Spodní ventil je automatický. Horní panel je vyroben z černého tvrzeného skla s fazetovanou hranou, základna a miska jsou leštěné nerezové oceli. I-Sink – exkluzivní instalatérské pro zajištěné lyudey.Razmer malé misce v dobrých domech k čištění nádobí stará myčka, dřez a vypláchnout sklenice z českého křišťálu a artyčoky.

dřezu

I-Sink 95 DX, rozměry – 950×520 mm, spodní pouzdro z 50 cm

Prohlížení videa: washingTekaI-SINK 95 DX

Model s termostatickým mixérem, nastavením průtoku snímače a teplotou vody je dnes nejpokročilejší typ kuchyňské instalace.

Dřezové příslušenství a míchačky Teka

K mnoha modelům umyvadel Teke si můžete objednat další příslušenství, díky němuž je práce v kuchyni pohodlnější. Jedná se o ocelové a plastové mříže, mosazníky, koše, řezací desky, vícenásobné stroje, systémy třídění odpadu.

Teka

Profesionální teka Teka vám umožňuje rychle a pěkně nasekat nebo rošt libovolnou zeleninu. Pokud to není nutné, je zkroucené do trubky a nezachytí žádný úložný prostor

Příslušenství ve tvaru a velikosti odpovídají rozměru umyvadel a nejsou univerzální, u různých modelů existují možnosti.

příslušenství

Příslušenství nabízené pro výlevky Teka

Nabízíme také drtiče (drtiče odpadu), který obsahuje vrchol na boku nebo stolu. Je skvělé, mele čištění zeleniny, masa a kousky i malé kosti, čímž se snižuje množství odpadu z domácností, s cílem usnadnit práci v kuchyni a nedocházelo k ucpání kanalizace.

drtiče

Rozvaděč může být instalován na jakémkoliv umyvadle Teka za předpokladu, že odtoková trubka je vyrobena podle SNiP

A nakonec o mixérech do kuchyně. Existuje mnoho z nich, design a funkce jsou pestré, barvy odpovídají odstínům skořápek.

mixér

Při výběru kuchyňské umyvadla Teke si musíte pamatovat, že může být vybrán vhodný pro konstrukční a funkční mixér od stejného výrobce

Mějte na paměti, že ceny za Teka nejsou v žádném případě nízké, vysoce kvalitní evropské instalatérské práce stojí za své peníze a nemohou být levné. Doporučujeme důvěřovat jak instalaci zařízení, tak montáži kuchyňského nábytku pro všeobecné profesionály. Nemá cenu ušetřit na kvalifikaci umělců.

decor

Leave a comment