Teka paslanmaz çelik ve yapay granit – gelenek ve yeniliklerden oluşan lavabolar

Teka paslanmaz çelik ve yapay granit – gelenek ve yeniliklerden oluşan lavabolar

Telefon: 8 (495) 64 500 64

Resmi servis merkezinin telefonu: 8-800-2-500-501

Resmi web sitesi: http://www.tekaindustrial.com/en

En yakın Teka mağazasını bulun: http://www.tekaindustrial.com/en/wheretobuy

Mutfak lavabosu incelememizin bir sonraki “kahramanı”, Teka markasının hijyenik ve teknik cihazlarıdır. Tekagroup’un büyük uluslararası bir birliği, ev ve endüstriyel kullanım için çeşitli amaçlar için çeşitli ürünler üretmektedir. Tüketiciler arasında özellikle popüler olan Teki lavabolar.

TekaGroup Hakkında

TekaGroup, 1924’ten beri resmi soy ağacını sayar, ancak şirketin kökleri 19. yüzyıla kadar Almanya’ya geri döner. Bugün holding, İsviçre, Almanya, İspanya, Hollanda ve Norveç’in iş sermayesini birleştiriyor. Sanayi grubunda 57 iştirak, Avrupa, Asya ve Güney Amerika’da 25 büyük modern fabrika, kendi tasarım ve araştırma merkezleri bulunuyor. Ürünler dünyadaki 116 ülkenin pazarlarında sunulmakta olup, tek başına Teka markasıyla sınırlı kalmamakta olup, birçok okuyucunun ünlü Kuppersbusch mutfak tekniğine aşina olması, TekaGroup’un birçok etkinliğinden sadece bir tanesidir.

TekaGroup

TekaGroup, genel olarak mutfak eşyalarının ve özellikle de sıhhi tesisat ürünlerinin üretiminde dünya liderlerinden biridir.

harita

Mutfak için Teka sağlık gereçleri sadece Avrupa’da değil, yüksek kaliteli ürünler de dünyanın 116 ülkesinde minnettar alıcılar bulmaktadır.

Ekipmanların yerel pazarlara sunumu özellikleri

Teka ürünlerinin temsil edildiği ülkelerin her biri için, şirket, pazarın özelliklerini, lojistik, nüfusun satın alma gücünü dikkate alarak kendi ürün yelpazesini oluşturuyor.

“Rus” sitesinde gösterilen ürün çeşitliliği uluslararası katalog ile sınırlıdır ve depo programına atıfta bulunur ve bayilere hızlı bir şekilde sevk edilebilir. Yerel pazara yönelik bir “parça” listesi, alıcıların modeli global katalogdan sipariş edemeyeceği anlamına gelmez. Bu fırsat birçok bayi tarafından sağlanmakta, sadece mallar yerel pazar için öngörülen analogdan daha fazlasını beklemek ve ödemek zorunda kalacaktır.

BDT ülkelerinin her biri için, sıhhi ve diğer teçhizatın ürün çeşitliliği vardır. Yukarıdaki bağlantılardan herhangi birine tıkladığınızda, TekaGroup sitesinin bölgesel sürümlerine geçişi bulabilirsiniz, sayfanın en üstünde, ülkeyi gösteren tıklanabilir bir bayrak vardır.

sıhhi mühendislik

Tek şirketten sağlık gereçleri koleksiyonu, yüzlerce modern yıkayıcı modelini, bunların çeşitlerini ve aksesuarlarını içeriyor. Ne yazık ki, Rus pazarı için depo programı bu çeşitliliğin sadece bir kısmını içeriyor. Entegre sensör indüksiyonlu ocaklı COMPACTLUX cam seramik lavabo gibi RU kataloğunda yer almayan modeller, talep üzerine bazı firma bayilerinden satın alınabilir.

Kullanılan malzemeler

Teka mutfak lavabolarını yapmak için kullanılan malzemelere ayrı bir bölüm ayıracağız. Bunların arasında hem tanıdık hem de orijinal var:

Paslanmaz çelik

Paslanmaz çelik, mutfak tesisatı için geleneksel ve ucuz bir pratik malzemedir. Paslanmaz çelik, hijyen, son derece dayanıklı, termo ve kimyasal dirençli, çok dayanıklı olarak idealdir. Profesyonel mutfak düzenlerken alternatif olmaz, ev için iyidir. Çelik kabuk kırılamaz, üzerindeki güçlü etkiden sadece küçük bir diş çıkar. Yüzey çizilirse, orijinal görünümü taşlama ile geri yüklenebilir. Paslanmaz lavabolar Teka üç tip yüzeye sahip olabilir: cilalanmış, mat ve mikro doku.

Theca Kabukları

Paslanmaz Teka lavaboları farklı dokulara sahip olabilir

Tegranit Plus

Tegranit Plus, üç çeyrek için ince granit yongaları (partikül boyutu 0.03-0.08 mm) ve çok çeşitli renk tonları sağlayan boya katkı maddeleri ile bir dörtte bir akrilik bağlayıcıdan oluşan kompozit bir malzemedir. Taşın dokunuşa olan yüzeyi metalden çok daha sıcaktır, hemen hemen hiç fark edilmeyen kir ve lekeler yoktur. Görünüm ve özelliklerde, Tegranit Plus genellikle diğer üreticilerin suni taşlarına benzer, ancak rakiplerinin ucuz ürünleri ile karşılaştırıldığında özel mukavemeti, ısı direnci (280 ºC) ve yüksek aşınma direnci not edilmelidir.

Yapay granit, tabii ki, çelik kadar güçlü değildir, ama ona zarar vermek kolay değildir. Dikkatli kullanıldığında, sıhhi tesisat uzun yıllar sürecek. Tegranit Plus’ın lavaboları yüksek bir sürtünme özelliğine sahiptir: çizikler ve küçük cipsler, meydana geldiyse, zemin ve cilalanabilir, büyük kusurlar özel tamir bileşikleri yardımıyla çıkarılabilir.

Tegranit Plus renkleri

Rus pazarı için ana programda sunulan Tegranit Plus’ın renkleri

Yüzeyin bakımı olağan deterjanların yardımıyla gerçekleştirilir, sert sudan gelen kalsiyum birikimi, masa sirkesi ile uzaklaştırılabilir veya sitrik asitle su ile seyreltilebilir.

Nanogranit

Nanogranit, çok küçük (0.03 mm) taş yongaların üçte ikisinden, 1/6 akrilik reçineden ve aynı miktarda renkli macundan oluşan bir başka kompozittir. Nanogranit, Tegranit Plus ile aynı avantajlara sahip olsa da, ek avantajlara sahiptir. Üretim teknolojisinin küçük agrega ve özellikleri nedeniyle, yapay taş çok yoğun ve yüzey çok pürüzsüz.

Nanogranit tik ağacının kabukları kir tutmaz özelliktedir, temiz tutmak kolaydır. Boyanın büyük bir miktarı, materyalin sulu, doygun bir renge sahip olmasını sağlar. Nanogranit, bir başka dikkat çekici özelliğe sahiptir: kompozitin bileşimi, aralarında – gümüş iyonları dahil olmak üzere, malzemelerin malzemesinin özelliklerini geliştiren bir dizi içerir. Bu, nanogranitin ayrıca antibakteriyel özelliklere sahip olmasını sağlar.

temizlik

Bir nanogranit için diğer herhangi bir kaplama tipinden daha kolaydır, yüzey kendisi kir bırakır

Ne yazık ki, nanogranitten TEKA’nın ürünleri Rusya pazarının depo programına dahil değildir. Pahalılar, bu yüzden onları sadece sipariş üzerine satın alabilirsiniz.

Sertleştirilmiş cam

Cam – Bu şirketin tescilli bir “çip”, birkaç kişi hala mutfak için bu tür sıhhi ekipman üretirler. Gerçek, Teka batığının sadece üst kısmı tezgahın üzerinde bulunan camdan yapılmıştır. Cam ve kase tabanı paslanmaz çelikten yapılmıştır.

Cam sertleştirilmiş, bu da yüksek mukavemetini sağlar. Yanlışlıkla kurutucu plakadan dışarı düşmüş, büyük, temperli bir cam bile kırılmayacaktır. Ama yine de, kesinlikle kırılmaz bir isim vermek imkansızdır: eğer bir çekiçle ya da sertleştirilmiş bir cam yüzeyi gibi bir çekiçle sallanırsanız, kesinlikle kırılacaktır. Aynı zamanda, bir kişiye travmaya neden olmadan birçok küçük parçaya ayrılır. Profesyonel mutfaklar için cam uygun değildir, ancak düzenli sahipleri için mükemmel bir seçenektir.

sertleştirilmiş cam

Sertleştirilmiş cam – mutfak sıhhi tesisat için yeni bir malzeme, çok muhteşem. Teka şirketi cam yıkama üretiminde liderdir.

Kurulum yöntemi

Mutfak sıhhi tesisatının tasarımı ve görünümü büyük ölçüde tesisat teknolojisi ile belirlenir. Kurulum yöntemine bağlı olarak, şirketin ürünleri aşağıdaki tiplere ayrılır:

havai

Doğrudan alt dolaplara monte edilmiş, 60 cm’lik genişliğe sahip, sadece paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Kabinin boyutları, lavabonun boyutlarıyla tam olarak eşleşmelidir, buradaki tezgah takılı değildir, üstteki lavabonun yerini alır.

Havai modeller hem ev hem de profesyonel mutfaklar için kullanılabilir. RU kataloğunda, uluslararası programda birçoğu olmasına rağmen, kabuklar temsil edilmemektedir. Avrupalı ​​şirket, bu türden daha ucuz ürünler sunan yerli ve Asyalı üreticilerle Rus pazarında rekabet etmekte acele etmiyor.

Masa üstü gömme

Masa üstü gömme (masaüstü kurulumu) – modern ev mutfaklarına monte edilen en yaygın tip. Masa üstü içine bir lavabonun yerleştirildiği bir delik kesilir. Kenarları çalışma yüzeyinde durmaktadır. Bu modellerin popülaritesi, montaj kolaylığı ve ucuz lamine sunta dahil olmak üzere her tür tezgahı kullanma yeteneğinden kaynaklanmaktadır.

Lavabo altındaki delik kendiniz kesilebilir. Alt kabinin boyutu büyük bir rol oynamaz, ana şey çanağın içine yerleştirilmiş olmasıdır ve “kanat” (yan platform, kurutma) bitişik dolabın üstünde bulunabilir. Dikdörtgen bir kabine monte edilmek üzere tasarlanmış “kanatlı” modellerin çoğu tersine çevrilebilir. Bu, “kanat” solda veya sağda olacak şekilde yerleştirilebilecekleri anlamına gelir.

Video: Teka duvar tipi çamaşır makinesinin 10 dakikaya montajı

Tezgah üstü ile gömme seviyesi

Bu tür modeller, kimi zaman “kanat” olan kük bir tarafı olan bir çanaktır. Tablada, oluk, lavabonun düz kenarı, çalışma yüzeyi ile aynı düzleme monte edilebilecek şekilde öğütülür.

Çözelti çok elverişli, küçük molozlar ve tezgahtan dökülen sular kolayca kabın içine kolayca fırçalanabilir. Bununla birlikte, böyle bir lavabo için öğütülmüş bir oluk seçmek kolay değildir, bağlantı görünür kalır, bu yüzden mükemmel bir şekilde yapılmalıdır. Böyle bir iş, bir şablon ve profesyonel bir yönlendirici ile üretimde veya sahada iyi bir makinede yapılabilir. Bir conch kabuğunu takmaktan ziyade tezgah ile aynı hizada monte etmek daha zordur, kabın sızdırmazlığı özel bir dikkat gerektirir.

Floş ile yıkanan modeller, akrilik de dahil olmak üzere doğal veya yapay taştan yapılmış, nemden arındırılmış nem tablaları ile birleşmek istenebilir. Lavaboları monte etmek ve lamine sunta tezgahları ile yıkamak için izin verilir, ancak suntaların çok düşük su direncine sahip olduğunu unutmayın. Kurulumdaki en ufak kusur – çalışma yüzeyinin ve jantın sızdırmazlığının kesilmesi kırılacak, su sunta içine düşecek ve şişecek.

Video: bir masa üstü ile bir lavabo seviyesinin kurulum teknolojisi

Masa üstü altında gömme

Masanın altındaki gömme (zemin altı kurulum). , Üst düzeyde yüklü olanlara Yapısal olarak benzer tam olarak çanağın iç hatlarını aynı olmalıdır önceden yapılmış delikler aşağıda yüzeyi çalışma hafifçe bortikom.Ustanavlivaetsya altında “kanat” olmadan fincan temsil etmektedir. Lavabo tabandan özel vidalarla masanın üstüne sabitlenir, derz sızdırmaz. Tezgahtaki açıklıkların kenarları (uçları) aynı anda açıktır, su onlara girer. Buna göre, masa üstü suya dayanıklı olmalı ve lavabonun alttan asılı sabitlenmesini sağlayacak kadar sağlam olmalıdır. Uygun akrilik masa üstü, taş, doğal veya suni. Doğal olarak, bu malzemeler sadece üretimde işlenir.

En iyi çalışmaz taş levha ile aynı şekilde, yonga yapılmış masanın altına macuna benzer lavabo, sunta korumasız olur. Bununla birlikte, tablanın plastik kapağın altına yerleştirilmesi, yonga levhanın kesicinin altında çıkarılması, ancak laminatın bırakılması mümkündür. çok dikkatli bir şekilde bunu bir delik yapmak için, dikiş hijyenik silikon conta, underbench yükleme yıkama dış boyutları için, bir yuva ve seçimi, epoksi reçinesi yapıştırın. Bu telkari çalışması ve her deneyimli marangoz bile onunla başa çıkamaz.

Video talimatı: lavabonun tezgahının altında gömme montajı

Tek başına, tezgahın altına gömülen lavaboların nispeten ucuz olduğunu, ancak teknolojiden bağımsız olarak kurulumlarının çok pahalı olmadığını unutmayın.

Thek’in drenaj sistemleri

Sıhhi tesisat Teka için tüm erikler, alt valfi kapatan sahipleri, suyu kapatmayı unutmuşlarsa, odanın taşmasını dışarıda bırakan taşmalarla donatılmıştır. Kaseden tahliyeyi kapatan üç tip alt valf vardır:

 • Manuel basınç alt valfi.
alt valf

Manüel alt valfi kapatmak için, yukarıdan bastırmanız gerekir, açık – yukarı çekin

 • Yarı otomatik alt valf Bunun yanı sıra, lavabonun yan tarafında, tezgahın seviyesinde uygun şekilde konumlandırılmış bir döner tutamak ile valfi açıp kapatabilirsiniz. Elinizi kirli suya düşürmeniz ve lavabonun mutfak gereçleriyle dolu olması durumunda tabakları çıkarmanız gerekmez.
yıkama

Iki kase ve taşma ile yıkamak için lavabo. Gösterilen modelde, alt vanalardan biri basınçtır, diğeri ise yarı otomatiktir. Bir halat vana vasıtasıyla tezgah katında yer Döner kolu Yarı otomatik kontrol

 • Otomatik vana – yarı otomatik gibi görünüyor, ancak bir tutamaç değil, bir düğme. Çevirmek zorunda değilsiniz, sadece basın.
alt valf

Alt vananın kontrolü genellikle tablanın kenarına daha yakın olan karıştırıcının karşısına yerleştirilir.

Teka modellerinin depo programından genel bakış

Tam ve çok kapsamlı bir uluslararası kataloğa “karar vermemeye” karar verdik, ancak kendimizi Rusya için bölgesel bir web sitesinde sunulan modellerle sınırlandırmaya karar verdik. Ancak yerel pazar için sınırlı sayıda model bile doğru olanı seçmek için yeterince büyük. Farklı boyutlardaki ürünleri birleştiren, ancak benzer bir tasarıma sahip bir dizi ürünü düşünün:

Paslanmaz çelik masa lavabo

Bütçe modelleri

 • prenses

0,6-0,8 mm kalınlığında çelikten ucuz mutfak sıhhi tesisat. Tersinir, bir basınç alt valfi ile donatılmıştır. Yapının sertliği kabartma kaburgaları verir.

yıkama

Prenses 580.500 1B, genel boyutları – 580×500 mm, en az 45 cm’lik bir dolap genişliğine montaj için tasarlanmıştır

yıkama

Prenses 800.500, boyutları – 800х500, alt genişlik 60 durumda

 • klasik

Geleneksel tasarımın bir dizi bütçe mermisi. Classic serisinin beş modelinin tamamı dikdörtgen, çeliğin kalınlığı 0.8 mm’dir. Yüzey cilalı veya mikro dokulu. Alt valfler manuel olarak basılır. Tersinir, mikserin montaj yeri her iki tarafta da temin edilir, ancak delik kesilmelidir. Duvara monte edilmiş bir karıştırıcı ile birlikte kullanılabilir.

yıkama

Klasik 1½B 1D, boyutlar – 1000х500 mm, kabin 80 cm genişliğindedir.

yıkama

Klasik 80 2B, boyutları – 800х500, 80’den bir dava

yıkama

Klasik 1B 1D, boyutları – 860х500, 50’den bir dava

yıkama

Klasik 1½B, boyutlar – 650×500, kabineli dolaplar 65

yıkama

Klasik 1B, boyutları – 650х500, 50’den bir dava

 • Universo

Geleneksel tarzda yapılan başka bir bütçe serisi. Mutfak lavabolar dikdörtgen biçimli, çelik kalınlığı 0,7 mm’dir. Yüzey cilalanmış, mat veya mikro doku. Alt valfler manuel olarak basılır. Tersinir, duvara monte veya yıkamalı bir karıştırıcı ile kullanılabilir.

yıkama

Universo 79 1B 1D, boyutlar – 790×500 mm, dolap 45 cm

yıkama

Universo 1 1/2 B, boyutlar – 650×500, dolap 60

yıkama

Universo 79 2B, boyutları – 790х500, 80’den bir dava

yıkama

Universo 116.50 2B 1D, boyutları – 1160х500, 80’den bir dava

 • Stylo ve DR

Bütçe kompakt mutfak lavaboları 0,6 (DR) ve 0,7 mm (Stylo) kalınlığında cilalı paslanmaz çelikten yapılmıştır. Geleneksel tasarım, yuvarlak özetliyor. Üç Stylo modelinin tamamı parlatmada ve mikro bir dokuda mevcuttur, lavabo da mat yüzeyden satın alınabilir. Ekipman standardı: taşma (sadece bir tanesinde iki kase varsa), basınçlı alt valf. Kaselerin büyüklüğü oldukça büyüktür, bulaşık yıkamak ve çelik lavabolarda yemek pişirmek elverişlidir.

yıkama

Stylo 1B, boyutlar – 465h485 mm, dolap 45 cm

yıkama

Stylo 1B 1D, boyutları – 830х485, 45’den bir dava

yıkama

Stylo2B, boyutları – 828х485, 90’dan bir dava

yıkama

DR 77 1B 1D, boyutlar – 770×500, dolap 45

 • Centroval

Büyük bir lavabo için yer olmayan küçük bir mutfak için kompakt yuvarlak lavabo. “Kanat” olmadan, kasenin arkasında karıştırıcıyı kurmak için sadece küçük bir alan vardır. Bir musluk deliği sadece karşı taraftan öngörülmüş olup, lavabo ile duvara monte edilen bir karıştırıcı kullanılabilir. Çelik 0.8 mm, mat, parlak ve mikro dokulu versiyon mevcuttur.

yıkama

Centroval çapı 510 mm, dolap 45 cm

Orta seviye modelleri

 • ÖZGEÇMİŞİ

0,8 mm çelikten yapılmış uzun bir kanat ile bir buçuk metre lavabo “fırfırlar olmadan”. Geri dönüşümsüz, sol ve sağ versiyonda mevcut değil, mikser için bir delik var.

yıkama

VITAE 60 B, boyutlar – 1000х500 mm, dolap 60 cm

 • Açısal 2B

Standart olmayan L şeklindeki açılı yıkayıcı. kabuğu, çapraz genişliği en az 90 cm olmalıdır standart dışı L ​​şeklinde köşe kabin, monte edilmek üzere tasarlanmıştır. Simetrik olarak karıştırıcı aralarında altında bir yer olan iki büyük bir tam-boy fincan ve yastık vardır. Taşma, her iki kasanın sadece bir tanesi üzerinde, her iki basınç altındaki vanalar da monte edilmiştir.

yıkama

Açılı 2B, en az 90 cm çapraz genişliğe sahip L şekilli bir kabine montaj için açılı, toplam boyutlar – 830×830 mm

 • Stena

Altı modelden oluşan bir seri, ancak üç tanesi masaüstü kurulumu için tasarlandı. Cilalı veya mikro dokulu paslanmaz çelikten 0.7 mm kalınlığında. Tasarım laconic. Stena, yüksek kaliteli profesyonel mutfak ekipmanları için kısmen tasarlanmıştır, ancak profesyonelden farklı olarak, bir yol gösterici değildir, ancak tezgahın üzerine çöker.

TekaStena lavaboları gelişmiş fonksiyonlara sahiptir ve ev yemeklerine meraklı olanlar için tasarlanmıştır. Bu, kesme tahtasının kolay montajı ve ek kaseler için çıkarılabilir bir kevgir elde edilebilmesi için tasarlanmış oldukça büyük bir “kanat” şekli ile kanıtlanmıştır. Alt valf yarı otomatiktir. Dikdörtgen sıhhi tesisat tersine çevrilebilir.

yıkama

Stena 45 E, boyutlar – 800×500 mm, köşe trapezoidal kabinin diyagonal uzunluğu 90 cm’den az değil, doğrudan dolaba monte edildiğinde 45 cm

yıkama

Stena 45-B 1B 1D, boyutlar – 860х500, 45’den dolap

yıkama

Stena 50-B 1B 1D, boyutlar – 860х500, kabinden 50

En modelleri

Çerçeve tipi şık rondelalar, 0,9 mm kalınlığında ve daha fazla konfor ve işlevsellik sağlayan cilalı çelikten yapılmıştır. Tasarım özellikleri nedeniyle, onları geri döndürülebilir yapmak imkansız, sol ve sağ varyantlar var. Arkasında kişiye mümkün olduğunca yakın bulunan Derin ve geniş kase geniş ve kullanışlı raf üzerinde, istenirse, deterjanlar, süngerler, havlu ve herhangi bir mutfak mevcut olan diğer küçük şeyler yerleştirilebilir olduğunu. Karıştırıcının yan tarafında, deterjan için bir basınç musluğu ve otomatik alt valf için bir kontrol düğmesi bulunmaktadır.

Valf vanasına ek olarak, uygun bir ızgara lavabo ve sıvı sabun için bir dağıtıcı, her model plastik bir kevgir içerir. ModelsTekaFrame, profesyonel sıhhi tesisat, yüksek konfor ve ince ayarlı minimal tasarım olanaklarını birleştirir. Yüksek teknoloji ürünü moda tarzındaki üst düzey iç mekanlar için idealdir.

yıkama

Frame1BPlus, boyutları – 595х510 mm, 60 cm’den bir çanta

yıkama

Frame1 1 / 2B, boyutları – 595х510, 60 durum

yıkama

Frame1B 1DPlus, boyutları – 970х510, 60’dan bir dava

Sıva altı paslanmaz çelik yıkayıcılar

 • BEF

Bir basınç alt valfi ile 0.9 mm kalınlığında çelikten yapılmış bir dizi kompakt, dayanıklı kase lavabo.

yıkama

BEF 15.38 F, boyutları – 201×426 mm, kabin 30 cm

yıkama

BEF 34.38 F, boyutları – 386х426, 40’dan bir dava

yıkama

BEF 52.38 FPlus, boyutları – 566х520, 60 durum

 • Stena

Üç modelin tezgahla aynı hizada monte edildiği, besleme masuralı rondela serisine zaten aşina oldu. Form, geliştirilmiş işlevsellik ve sıkı tasarım, yukarıda tartışılan masaüstü seçeneklerini tekrarlar. Fark sadece jantın yapımında ve kurulum yönteminde. Tezgâhların çoğunda mutfak tezgahları ile donatılmış gömme, yan platformları (“kanat”) var. Yarı otomatik alt valf, kit ek bir kase için paslanmaz çelik bir takvim içerir.

yıkama

Stena 50-BF 1B 1D, boyutlar – 864h504 mm, kabinden 90 cm

yıkama

Stena 60-BF 1½B 1D, boyutlar – 984×504, kabinden 100

yıkama

Stena 45-EF 1B 1D, boyutlar – 804х504, açılı trapezoid diyagonalin uzunluğu veya doğrudan dolabın genişliği 90 cm’den az değildir

Paslanmaz çelikten gömme maşalar

BE ve BELinea – tezgahın altına monte edilmiş bir dizi kalın milimetrik paslanmaz çelik levha. Kabukların dış boyutları küçüktür, ancak büyüklerin iç boyutları büyük boyutlu tabakları sorunsuz bir şekilde yıkamanıza ve kolaylıkla pişmenizi sağlar. Alt valf basıncı veya otomatik (Linea için), kontrol düğmesi tezgahın yüzeyine çıkarılmalıdır.

yıkama

390, boyutlar – çap 450 mm, dolap 45 cm

yıkama

34.40.20 PLUS, boyutları – 367х427, 45’den bir dava

yıkama

40.40.20 PLUS, boyutları – 435х435, 45’den bir dava

yıkama

BELinea 34.40 R15, ölçüleri – 380×440, kabineli 40

yıkama

BELinea 40.40 R15, ölçüleri – 440×440, kabinden 50

yıkama

BELinea 50.40 R15, boyutları – 540х440, 60’dan bir dava

Suni taştan masaüstünden gömme merdane yıkayıcılar

 • Simpla 45 TG

Basit ama konforlu ve oldukça büyük tersinir bir lavabo. “Kanat” üzerindeki ek mikro çanak, ürünleri, çanak bölümüne yerleştirilmiş kesme tahtası üzerinde hazırlamak ve kesmek için daha uygun hale getirir. Alt valf basıncı. Mevcut renkler: beyaz, kum, karbon ve siyah metalik.

yıkama

Simpla 45 TG, boyutları – 860×500 mm, dolap 45 cm

 • Centroval 45 B-TG

Büyük bir lavabo için yer olmayan küçük bir mutfak için bir daire şeklinde kompakt yıkama. Renkler: beyaz, kum, topaz ve karbon. Taşın kalınlığı 9 mm’dir. Yarı otomatik alt valf

yıkama

Centroval 45 B-TG, çap 510, kabineli 45

 • Cara 45B TG

“Kanat”, tersinir, yarı otomatik alt vana, mikro kase ile 9 mm taştan yapılmış geleneksel evye. Mevcut renkler: beyaz, kum, topaz, karbon ve siyah metalik.

yıkama

Cara 45B TG, boyutları – 795х500, 45’den bir dava

 • Yeni Zelanda koca papağanı

“Kanat” ile 9,5 mm kalınlığında bir dizi taş yıkama. Dikdörtgensel, minimalist bir tarzda yapılmış. Genişlik sadece 435 mm, lavabo standart olmayan dar bir tezgah üzerine monte edilebilir. Tersinir, basınçlı alt valf. Renkler: beyaz, kum ve karbon.

yıkama

Kea 45 B-TG, boyutlar – 860h435 mm, dolap 45 cm

yıkama

Kea 60 B-TG, boyutları – 860х435, 60’dan bir dava

 • Cabrera 45B TG

Bir mikroçip, yarı otomatik alt valf içinde bir “kanat”, tersinir, taşma ile yapay taş 10.5 mm kalınlığında nispeten kompakt yıkama. Renklerde sunulur: kum, topaz, antrasit.

yıkama

Cabrera 45B TG, boyutları – 680×460 mm, dolap 45 cm

 • Texina 45E TG

Trapez veya dikdörtgen bir dolap için köşe lavabo, taş kalınlığı 10 mm’dir. Yarı otomatik valf Ekstra bir kase için paslanmaz çelik paslanmaz çelik ile birlikte gelir. Renkler: kum, topaz, antrasit.

yıkama

Texina 45E TG, boyutlar – 800×500 mm, diyagonal genişlik 90 cm’den az olmayan trapez sac

 • Gloria

Bir kesme tahtası ile çalışmak için mükemmel bir şekilde uyarlanmış bir “kanat” platformlu 10 mm yapay granit yapılmış minimalist tasarımlı bir dizi lavabo. Taşma, eğer varsa, bir kapak veya mikro çanak içine yerleştirilir. Kasenin arkasında, bir karıştırıcının yerleştirilmesi ve deterjanların yerleştirilmesi için uygun bir platform bulunmaktadır. Kabuklar geri dönüşlü değildir ve sadece sol versiyonda (sol “kanat”) mevcuttur. Renkler: vanilya, kum, karbon, çikolata.

yıkama

GloriaB-STG, boyutları – 680х500 mm, 40 cm’den bir kılıf

yıkama

GloriaB-TG, boyutları – 780х500, 40’dan bir dava

 • Astral

10 mm.Dizayn gizli ürünler baskın suni granit kalınlığı yapılan Seri lavabolar (3 ürün, renk seçenekleri 7) dar bir dikdörtgen şekle çalıştı. TekaAstral lavabo, her tarzın iç tasarımına uyum sağlayacak, ancak modern minimalist bir ortamda özellikle etkili olacak.

Seri, dikdörtgen veya trapezoidal (köşe) bir dolapta kurulum için tasarlanmış modelleri içerir. Ankastre lavabolar, tezgah üzerinde gömme, mikser için tüm kaseler, hazır veya planlanmış açıklıklar üzerinde taşma var. Alt valf yarı otomatiktir. Seçebileceğiniz renkler bej kum, vanilya, topaz, kuvars, karbon, çikolata ve siyah metaliktir.

yıkama

Astral 45BTG, genel boyutları – 650h500 mm, en az 45 cm’lik bir dolap genişliğinde kurulum için tasarlanmıştır

yıkama

Astral 60 B-TG, boyutları – 780х500, alt genişlik 60

yıkama

Astral 80 e-TG, en az 90 cm, obschierazmery köşegeni boyunca bir köşe dolap konik genişlik montaj – 1002h500 mm. Köşe kabukları geri dönüşlü değildir

 • Perla 45BTG

“Kanatlı” lavabo, yuvarlatılmış yuvarlak şekilli 10.8 mm kalınlığında taştan yapılmıştır. Tersinir, basınçlı alt valf. Renkler: kum, topaz ve siyah metalik. Siyah renkli kabuk, yarı otomatik bir valf ile donatılmıştır.

yıkama

Perla 45BTG, ölçüleri – 790×500 mm, alt dolap 45 cm genişliğindedir.

 • Menorca 60 S-TG

Tek “kanat” olmadan yıkama ama sorunsuz bir 10 litrelik kap ya da ağır bir karpuz yıkanabilir büyük bir kase (513h358 mm) bir ortalama derinliği (180 mm) ile. Taşın kalınlığı 11 mm yarı otomatik subaptır. Renkler: Vanilya, kum, karbon, siyah metalik.

yıkama

Menorca 60 S-TG, boyutları – 570х510 mm, alt kasadan 60 cm

Suni taş alt yapıdan gömme gömme lavabolar

Radea – Rusya’daki depo programından yapay granit trafo merkezi kurulumundan tek lavabo serisi. Kanatsız kabuklar, taş kalınlığı 10 mm’dir. Sadece 430 mm’lik genişlik, daraltılmış masa üstüne monte edilebilir. Ancak kaselerin büyüklüğü standart yıkayıcılardan daha az değildir. Basınç alt valfı. Renkler: Vanilya, kum, karbon.

yıkama

Radea 490/370 TG, boyutları – 550х430 mm, alt kasa 60 cm

yıkama

Radea 550/370 TG, boyutları – 550х430, 60 durum

Temperlenmiş cam lavabolar

Cam yıkama Teka- tasarımında özel, görünüm, kalite ve iyi yerleştirilmiş tsene.Pri çalışma ışığı cam panelleri dezavantajları vardır, bir sıhhi tesisat yontulmuş kromkah.Pri tüm avantajları yansımaları ve parlama yatay bir yüzey üzerinde ve spektral modülasyon oynayan çok etkileyici bir görünüm: Temperli cam güçlüdür, ancak yine de dikkatli kullanım gerektirir. Ekrandaki Modern akıllı telefon gibi, parlak yüzeyde kir modern iç pahalı mobilyalarla uyum içinde mükemmel glaza.Steklyannye modelini yakalar, çünkü ek olarak, bir cam lavabo, temiz tutmak gereklidir.

 • Lux 1B 1D 78

Orta ölçekli geleneksel düzen “kanatlı” yıkama. cilalı paslanmaz çelikten milimetre – sadece üst paneli, taban ve kaseyi oluşan buzlu unsurları ile Cilalı yönlü 8 milimetrelik temperli cam. Geri dönüşlü değil, sol veya sağ “kanat” düzenlemesi olan modelleri satın alabilirsiniz. Yarı otomatik alt valf. Cam siyah veya beyaz boyanabilir.

yıkama

Siyah camlı Lux 1B 1D 78, boyutları – 780х510 mm, alt dolap 45 cm

yıkama

Beyaz camlı Lux 1B 1D 78, boyutlar – 780х510, 45 kişilik dolap

 • Ethos’un en üst koleksiyonundan I-Lavabo 95 DX

“Akıllı” yıkama, en çok 5 ve 17 kademeler sıcaklığının istenilen mod ağzı su basınç seviyeleri seçebileceği üzerinden elektronik termostat karıştırıcı ve dokunmatik ekran, bir dizi. İşlemci, bellekte bireysel ayarlar yapmanıza izin verir. Alt valf otomatiktir. Üst panel, bir kenarlı siyah temperli camdan yapılmıştır, taban ve kase cilalanmış paslanmaz çeliktir. I-Lavabo – bulaşıkları temizlemek için iyi evlerde emniyete lyudey.Razmer küçük kase için özel sıhhi tesisat, bulaşık makinesi, lavabo umurunda ve Bohemya kristal ve enginar gözlük durulanmalıdır.

kabuk

I-Lavabo 95 DX, boyutları – 950х520 mm, alt kasa 50 cm

Video incelemesi: washingTekaI-SINK 95 DX

Termostatik karıştırıcı, sensör akış ayarı ve su sıcaklığı olan model, bugün için en gelişmiş mutfak tesisatı tipidir.

Lavabo bataryaları ve karıştırıcıları Teka

Teke lavaboların birçok modeline, mutfakta daha rahat çalışmayı sağlayan ek aksesuarlar sipariş edebilirsiniz. Bunlar çelik ve plastik ızgaralar-collanders, sepetler, kesme tahtaları, multitrailler, atık ayırma sistemleridir.

Teka

Profesyonel teka Teka, herhangi bir sebzeyi hızlı ve güzel bir şekilde doğramanızı veya rendelemenizi sağlar. Gerekli olmadığında, bir boru içine bükülür ve herhangi bir depolama alanı almaz

Şekil ve boyuttaki aksesuarlar, lavaboların boyutlarına uygundur ve evrensel değildir, farklı modeller için seçenekler vardır.

aksesuarlar

Teka lavaboları için sunulan aksesuarlar

Ayrıca yan ya da masa üstü bir pinnacle içeren bir öğütücü (atık parçalayıcı) sunuyoruz. Mutfaktaki çalışmayı kolaylaştırmak ve kanalizasyon tıkanmasını önlemek için, evsel çöpün hacmini azaltmaya olanak tanıyan, sebze temizliği, et budaması ve hatta küçük kemikleri mükemmel bir şekilde öğütür.

dispouzer

Drenaj borusunun SNiP’ye uygun olarak yapılması şartıyla, herhangi bir Teka havuzuna yerleştirilebilir.

Sonunda mutfak için karıştırıcılar hakkında. Birçoğu vardır, tasarım ve işlevsellik çeşitlidir, renkler kabukların gölgelerine karşılık gelir.

karıştırıcı

Teke lavabo mutfağını seçerek, aynı üreticinin tasarım ve fonksiyon mikseri için uygun seçilebileceğini hatırlamanız gerekiyor.

Teka’nın fiyatlarının hiçbir şekilde düşük olmadığını, yüksek kaliteli Avrupa tesisatının paraya değer olduğunu ve ucuz olamayacağını unutmayın. Genel profesyonellerde teçhizatın montajını ve mutfak mobilyalarının montajını güvene almanızı öneririz.İşleyicilerin nitelikleri üzerinde tasarruf etmek faydalı değildir.

decor

Leave a comment