Tai geriausia virtuvei - plytelėms ar linoleumui

Tai geriausia virtuvei – plytelėms ar linoleumui

Tai geriausia virtuvei - plytelėms ar linoleumui

Populiariausi grindys Rusijoje pagal statistiką yra linoleumas. Tai yra pigi ir patvari medžiaga, kuri, be to, yra lengva rūpintis. Keraminės plytelės užima tik trečią vietą, suteikiant garbingą antrą laminatą. Tačiau kai kalbama apie virtuvę, keli žmonės perka laminatą, nes ši medžiaga bijo drėgmės. Taigi, jūs turite nustatyti, kas yra geresnė - jūsų virtuvės plytelių ar linoleumo.

Tai geriausia virtuvei - plytelėms ar linoleumui

Kuris yra geriau - plytelės ar linoleumas

Linoleumo privalumai ir trūkumai

Šis grindų danga pagaminta iš polivinilchlorido, kuris yra nevienalytis ir vienalytis. Heterogeninis polivinilchloridas susideda iš kelių sluoksnių. Pirmasis (apatinis) sluoksnis yra veltinio, poliesterio, džiuto, PVC pagrindas. Antrasis sluoksnis (gali būti keli iš jų) yra stiklo pluoštas, vinilo putos. Trečias (viršutinis) sluoksnis yra skaidrus sunkiojo vinilo sluoksnis.

Tai geriausia virtuvei - plytelėms ar linoleumui

Linoleumas virtuvėje

Argumentai už linoleumą

 • Platus dizaino ir spalvų pasirinkimas. Bet kokioje statybos parduotuvėje bus pasiūlyta daugiau nei 20 šios dangos variantų, o jo spalva bus ta, kurią norės jūsų širdis: su geometriniais figūromis, raštais, marmuru ar medžiu, plytelėmis ar laminatu.
 • Kaina linoleumo pigiau. Mažesnė kaina yra nuo 120 rublių už bėgimo metrą.
 • Labai lengva dirbti su medžiaga, netgi žmogus, kuris toli nuo remonto darbų, galės uždengti šį dangą.
 • Linoleumą lengva prižiūrėti, nereikia jokių specialių ploviklių.
 • Medžiaga yra malonus liesti, o ne kaip šalta kaip plytelės. Grindys, padengtos linoleumi, yra elastingos ir tuo pačiu metu gana minkštos. Dangtis yra gana stiprus, ypač kai kalbama apie dėvėti atsparų linoleumą.
 • Linoleumas, sukurtas vietoms su dideliu žmonių judėjimo pajėgumu, tarnauja dešimtmečius, neprarandant patrauklaus išvaizdos. Buitinis linoleumas taip pat bus naudojamas gana ilgai, jei atidžiai jį tvarkysite.
Tai geriausia virtuvei - plytelėms ar linoleumui

Linoleumas virtuvėje

Linoleumo minusai

 • Jei kambaryje yra daug saulės spindulių, bet koks linoleumas gali prarasti spalvą (dega saulėje).
 • Medžiaga nėra atspari mechaniniams poveikiams. Jei peilis ar šakutė nukris ant jo, o jei juo vaikščiate batai su dygsniais, tai gali pakenkti grindų dangai.
 • Linoleumas netoleruoja temperatūros kritimo.
 • Tai gali pasirodyti dėmių. Pavyzdžiui, riebalai, acetonas, dažai ir kitos nemalonios medžiagos labai nuplaunamos nuo linoleumo paviršiaus. Tačiau dėmelis neatsiranda, jei nedelsiant reaguoja ir naikina tai, kas lašėjo ar išsiliejo.
 • Linoleumas bijo chemikalų. Jis gali būti sugadintas su kai kuriais agresyviais plovikliais. Yra dėmių, dėmių ir net plikų dėmių, todėl naudokite tik grindų plovimo linoleumo priemones.
Tai geriausia virtuvei - plytelėms ar linoleumui

Netinkamas linoleumas gali sugadinti interjerą

Keraminės grindų plytelės virtuvėje

Virtuvė yra laikoma erdviu kambariu, todėl grindų danga daugelyje naudojamos keraminės plytelės. Apsvarstykite šios medžiagos privalumus ir trūkumus.

Keramikos privalumai

 • Plytelė yra daug stipresnė nei linoleumas. Jis gali tarnauti dešimtmečius, o tuo pačiu metu jos išvaizda išliks patraukli.
 • Didžiulis spalvų ir tekstūrų asortimentas. Statybos parduotuvėse galite pamatyti ne tik keramines plyteles, bet ir įvairius porceliano plyteles, taip pat stiklo plyteles. Keraminės plytelės gali turėti matinį arba blizgantį paviršių, papuošti mediniu, akmens, metalo pavyzdžiu.
 • Keraminės plytelės yra atsparios temperatūros pokyčiams, todėl jas galima pastatyti tiek patalpoje, tiek už jos ribų (pavyzdžiui, verandoje ar atviroje terasoje).
 • Medžiagos atsparumas drėgmei yra didelis. Čerpė praeis be jokių problemų dėl potvynio, jei toks yra.
 • Plytelė atspari dėmėms ir cheminėms medžiagoms. Jūs tiesiog pasirūpinsite grindų, ant kurių yra klijuojamos plytelės, nes medžiaga nebijo jokios chemijos, o dėmės jam "neužklijuokite".
Tai geriausia virtuvei - plytelėms ar linoleumui

Plytelių virtuvės interjere

Trūkumai plytelių

 • Nepaisant visų privalumų, plytelių turi keletą trūkumų. Ir pagrindinis jų yra šaltis. Čerpelės gali būti šildomos tik įdiegiant "šilto grindų" sistemą.
 • Aukštas (palyginti su linoleumu) kaina. Kartais, norint nusipirkti grindų plytelę, jums reikia išleisti nemažą pinigų sumą, ypač jei jūs perkate brangias aukštos kokybės plyteles, o ne pigų Kinijos klastojimą.
 • Plytelė yra gana sudėtinga medžiaga. Ir jei su linoleumu ne tik pradedantysis statybininkas susidoros, bet net ir žmogus toli nuo remonto darbų, tada tik kvalifikuotas plytelių ekspertas gali įdėti kokybės plyteles. Plytelių montavimas yra sudėtingas ir sunkus darbas. Jei norite, kad jis būtų gražiai sukonstruotas, turėsite sumokėti ne tik pačią plytelę, bet ir specialisto darbą.
 • Skiedinys greitai praranda savo išvaizdą. Jei plytelės išlieka patrauklios išvaizdos dešimtmečius, tada tarpinių sąnarių skiedinys gana greitai suskaidomas. Todėl naudokite purkštuką tamsesni ir pasirinkite specialias priemones, skirtas sultingoms siūlėms prižiūrėti. Puikus purškimas SILIT BANG, skirtas plytelių priežiūrai. Jis pašalina pelėsių ir visų rūšių nešvarumus. Jis turėtų būti purškiamas ant plytelių ir siūlių, paliekamas 10 minučių ir praskalauti vandeniu.
 • Žalos pavojus. Jei šviesus vaikas, besisirbantis virtuvėje, patenka ant linoleumo grindų, jis nepakenks tiek, kiek pateks į plytelių grindis. Be to, plytelės, ant kurių pilamas vanduo, tampa labai slidžios. Tačiau dauguma gamintojų jau atkreipė dėmesį į tai, o problemos išsprendimui sukurkite plyteles su specialia reljefine danga. Jo dėka, jūs galite jaustis tikri drėgnose grindyse.
Tai geriausia virtuvei - plytelėms ar linoleumui

Plytelė yra graži ir atspari dilimui medžiaga

Kuris yra geriau - plytelės ar linoleumas: darome išvadas

Apibendrinant visus aukščiau išvardytus dalykus, galima pastebėti, kad abi šios medžiagos tinkamos stiliaus virtuvėje. Tačiau linoleumas, greičiausiai, žlugs gana greitai, nes bet koks nesėkmingas sunkių ir aštrų daiktų kritimas, kuris naudojamas virtuvėje, yra gausu, gali padaryti žalos. Tą patį galima pasakyti apie vietas. Sumuštinis, išsiliejusios sultys, kava arba karšta alyva gali palikti dėmeles.

Plytelė - apdailos medžiaga, kuri puikiai tinka virtuvėje, jei neatsižvelgiama į šalčio. Nors, jei jūs einate į namus batus, jums nerūpi. Svarbiausia įsigyti plyteles su matiniu paviršiumi, nes blizgus gali sukelti sužalojimus.

Tai geriausia virtuvei - plytelėms ar linoleumui

Plytelių ir linoleumo derinys ant grindų virtuvėje

Taigi, plytelė yra stipresnė, patikimesnė ir ilgesnė nei linoleumas. Bet tai nereiškia, kad linoleumas virtuvėje negali būti naudojamas. Tiesiog reikia būti atsargiems su šia danga. Ir jūs netgi galite sujungti šias dvi medžiagas, išleisti stiprią plytelių darbo zonoje ir linoleumą valgomajame, malonią lietimą.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

3 + 7 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map