Lubų įtempimas ir dviejų lygių iš gipso kartono - idėjos virtuvėje

Lubų įtempimas ir dviejų lygių iš gipso kartono – idėjos virtuvėje

Lubų įtempimas ir dviejų lygių iš gipso kartono - idėjos virtuvėje

Vieno lygio pakabinamos konstrukcijos išplečia dizaino galimybes, leidžia eksperimentuoti su medžiaga, apšvietimo įrenginiu, dekoravimo metodais. Tačiau dviejų lygių lubos virtuvėje suteikia šias galimybes neribotą: išsiplėsti įrenginius ir gipso kartono konstrukcijas, žemiau esančių nuotraukų galeriją paversti lubų zona į tikrą dizainerių fantazijos ir inžinerijos minties šedevrą.

Dviejų lygių struktūrų privalumai

Siūlome atidžiai išnagrinėti ir analizuoti fotografijų galerijoje pateiktas baldinių pakabukų struktūrų modelius, kad būtų galima įvertinti naudą, kurią naudos virtuvės hibridinės lubos.

Virtuvės interjere parinktos dvišalės lubų nuotraukos

Geometrinės įvairovės formų ir skirtingų medžiagų taikymo įvairovė paaiškinama užduotimis, kurias atlieka dviejų lygių kompozicijos. Visų pirma, jie slepia "vietinių" lubų trūkumus, kaip nurodyta toliau pateiktoje nuotraukoje:

virtuvė

Vieno dizaino virtuvę ir svetainę sujungia

Dviejų lygių modelių rėmai leidžia naudoti įmontuotą taškų apšvietimą papildomam perimetro, centro, valgomojo ir darbo zonų apšvietimui.

armatūra

Praktinė įmontuotų apšvietimo įrangos vieta

Stogo konstrukcijų ir gipso kartoninių dėžių konfigūracijos ir dekoravimas puikiai perteikia virtuvės interjero stilių.

šalies stilius

Šiuolaikinis šalies stilius - paprasta geometrija ir natūralių medžiagų naudojimas

Dviejų lygių lubų dizainas yra puikus būdas zonuoti. Naudojant kintamą glotnį audinį ir matinius įdėklus iš gipso plokštės, galite atskirti virtuvę iš svetainės, virtuvės iš valgomojo, valgomojo zonos virtuvėje ir kt.

virtuvė

Antrasis lygis kaip zonavimo elementas

Atlikite dvigubą funkciją: užtikrinkite pakankamą apšvietimo laipsnį ir vizualiai atskirkite darbo plotą. Tai gerai parodoma šioje nuotraukoje:

virtuvė

Kontrasto akcentas darbo vietoje

Daugelis dizainerių virtuvėje naudoja dviejų lygių įtampą, kad harmoningai užbaigtų interjero dizaino koncepciją: sienų, grindų, baldų, dekoro apdailą.

Strijų ir hibridinių dviejų lygių lubos

Reikėtų pažymėti, kad dviejų lygių lubų funkcinė apkrova nėra būtina. Kartais jie tiesiog tarnauja kaip nuostabus virtuvės ar studijos apdaila. Apsvarstykite keletą pirmos klasės dizaino pavyzdžių.

lubų struktūra

Įdomi idėja - gipso kartono struktūros kontūrai "atsispindi" ant grindų, panašūs į šešėlius

Puikus hibridinės versijos pavyzdys: centriniai blizgantys įdėklai vizualiai padidina dviejų lygių lubų aukštį.

1
virtuvės dizainas

Nuotraukoje - švelni rožinės ir baltos spalvos derinys

Dviejų laipsnių lubos dažnai yra kompleksinio dizaino dalis, įskaitant ne tik tą patį nišų, kolonų, arkų dizainą, bet ir viršutinės virtuvės dalies apdailą.

arka

Sudėtinė dviejų lygių kompozicija su dideliu gipso kartono arku, atskirianti du gretimus kambarius - valgomasis ir prieškambaris

Kartais dviejų lygių spalvų vientisumo ir linijų aiškumo dizainas primena tradicinį vieno lygio dizainą.

įtempiklis

Lakoninis neštukas virš valgomojo zonos

Mažesnis hibridinių lubų lygis gali būti labiausiai fantastinis, sudėtingas formas.

virtuvė

Apvalios ir stačiakampės formos naudojimas pabrėžia interjero linijas

Išnagrinėjus pateikiamus hibridinius konstrukcinius modelius iš įtempių lakštų ir gipso kartono konstrukcijų, galime daryti išvadą, kad nėra aiškių dviejų pakopų viršutinių lubų taikymo taisyklių. Nuotrauka įrodo, kad dizainą diktuoja pasirinktas stilius ir savininkų pageidavimai.

Rūsio lubų savybės

Apsvarstykite įtampų modelių variantus ir išsamesnę informaciją apie pakabinamų lubų su apšvietimu dizainą, diegimo montavimo niuansus ir medžiagos parinkimą.

Privalumai ir trūkumai įtempimo konstrukcijų

Vienas iš pagrindinių lubų lubų yra jų saugumas. Iš tiesų, polivinilchloridas jau seniai buvo pripažintas kaip visiškai saugi medžiaga, o natūralūs ir sintetiniai audiniai iš audinių yra dar labiau nekenksmingi.

audinio danga

Prabangus audinio dangtis su gėlių dizainu

Strijų kompozicijos turi geriausias gyvenamojo ploto struktūrų savybes, būtent:

 • ilgas tarnavimas (atsakingų gamintojų garantija - nuo 10 iki 15 metų);
 • Negalima deformuotis esant aukštai drėgmei ir tiesioginiam vandens įsiskverbimui, kuris yra svarbus, kai užlieja kaimynus iš viršaus;
 • Montuojamas vienai dienai (vidutiniškai - 5-6 valandas);
 • lengvai keičiamas;
 • turi platų tiek biudžeto spektaklių, tiek aukščiausios klasės variantų spektrą.

Kaip ir bet koks pakabos modelis, dviejų lygių ištempiamas lubas puikiai užmaskuoja betoninių plokščių, medinių ir tinkuoto paviršiaus nelygumus, taip pat leidžia ventiliaciją į lubų erdvę.

blizgus audinys

Puikus blizgios linijos derinys virtuvės fasadams

Pasak vartotojų, pagrindinis trūkumas yra nedidelis, ypač PVC. Didelės aprėpties sritys turi pastebimas siūles, o naujos kino medžiagos tam tikrą laiką išskiria tam tikrą kvapą. Negalima standumo konstrukcijas montuoti savarankiškai, nes tai reikalauja kvalifikacijos ir specialios įrangos.

Rutulinių lubų pasirinkimas

Renkantis rūsių lubų konfigūraciją ir spalvą, turite pasikliauti profesinėmis idėjomis ir dizaino patarimais: skirtumas tarp blizgančio arba matinio paviršiaus, hibridinio arba vieno modelio, kontrasto arba neutralaus dizaino yra gana didelis.

rūsys lubos

Klasikiniai ištempiami spektakliai - abu lygiai iš to paties sniego balto blizgesio

Pirmiausia turite nuspręsti dėl medžiagos. Galite nustoti budėti PVC plėvele arba, priešingai, išskirtinio dizaino kolekcionavimo audeklu. Pirmas variantas yra mažiau patvarus ir turi dvi pagrindines versijas: blizgus arba matinis. Antrasis yra patikimas, tačiau reikalingas kruopšta priežiūra.

PVC plėvelė

PVC plėvelės populiarumas paaiškinamas demokratine spalvų sprendimų įvairove

Renkantis, atkreipkite dėmesį į audinio arba plėvelės tekstūrą: kiek tai susiję su konkrečiu interjeru ir ar jis atitinka pasirinktą stilių. Tarkime, kad blizgesys yra natūralesnis naudojantis modernių baldų dekoravimui, o matinis skydas idealiai tinka klasikiniam dizainui.

Skandinaviškas stilius

Šiuolaikinis Skandinavijos stilius: viskas yra balta, nieko nereikalinga

Ne mažiau svarbu spalva. Dviejų lygių lubų konstrukcijoje kartu su tradicinėmis sniego baltomis versijomis aktyviai naudojami pasteliniai arba šviesiai neutralūs atspalviai - smėlio spalvos, minkšta žalia, turkio spalva, rožinė, dažniau kartu su ta pačia balta spalva. Ryškūs sprendimai taip pat nėra išimtis.

interjeras

Juodoji raudona spalva mėgstantiems įspūdingą interjerą

Maksimalus ekspresyvus kontrasto dviejų lygių kompozicijos, pagamintos iš balto / juodo, balto / raudono, balto / violetinio derinio.

Montavimo reikalavimai

Net elegantiškas drobė, pabrėžianti stiliaus nepriekaištingumą ir suvaržymą, atspindintį žibintų spindulius, yra kompetentingos pasirinktos konstrukcijos ir profesionalių, techniškai patikrintų montuotojų darbo rezultatas.

lubų montavimas

Profesionalus hibridinio dviejų lygių modelio įrengimas

Prieš montuodami profilį, būtina paruošti virtuvės patalpą ir lubų pagrindą:

 • pašalinti aukštos baldų, gėlių ir bet kokių daiktų, kurie gali nukentėti nuo aukštų temperatūrų;
 • atlaisvinkite sieneles ir lubas nuo karnizų, apvadu, apšvietimo prietaisų;
 • atlikti elektros laidus ir įrengti įrangą armatūrai;
 • organizuoti ventiliacijos kanalus;
 • Užtikrinkite lubų vientisumą (sandarinimo įtrūkimai, įtrūkimai).

Rekomenduojama šviesos įrangos, kontaktuojančios su plėvele, galia yra 35 W, maksimali šildymo temperatūra visose šviestuvo dalyse yra + 60 ° C.

LED lemputė

Populiarus variantas yra LED žibintai

Už medžiagos saugumą ir statybos darbus atsako rangovas, todėl svarbu teisingai sudaryti sutartį dėl montavimo ir tolesnės priežiūros. Jūs turite teisę reikalauti sertifikatų (atitikties ir ugnies), taip pat garantuoti tam tikrą dviejų lygių įtampos modelio naudojimo laiką. Jei netyčia nupjausite plėvelę arba dvelkite audinį, garantija pašalinama.

Dviejų aukštų lubos virtuvėje

Vaizdas, kad šiuolaikinės gražios pakabinamos lubos tinka tik erdviems kambariams, yra klaidingos: naudodamiesi nuotraukomis ir dizaino idėjomis mažoje virtuvėje, mes įrodysime priešingai. Apsvarstykite dviejų lygių hibridinių lubų modelius ir sužinokite, kokios kitos medžiagos, be stieptojo audinio, gali dalyvauti kuriant originalias kompozicijas.

Gipso kartono konstrukcijos

Skirtingo lygio gipso kartono įrenginiai turi tas pačias funkcines funkcijas kaip ir lubos.

 • slėpti lubų paviršiaus klaidas;
 • sukurti pagrindą įrengimų įrengimui;
 • maskuoti komunikacijos piešimui;
 • zonavimas virtuvėje.

Gipskartonas puikiai atrodo kaip vienkartinis, tiek kartu su įtempimo įrenginiais.

virtuvė

Mažos virtuvės nuotrauka: apšvietimas yra paslėptas figūriniame dėžute, pagaminta iš gipso kartono

Žinoma, virtuvės su nedideliu plotu yra ribotos dizaino galimybės, tačiau net 5-6 kv.m. - nėra kliūtis antrojo gipsokatrono lygio statybai.

false lubos

Lakoninės pakabinamos lubų gipso kartono geltonos ir baltos spalvos tonai

Pasirinkus gipskartonį, kad puoštų dviejų lygių kompoziciją virtuvėje, atidžiai apsvarstykite paletę: šviesios spalvos turi viršyti tamsesnes, sklandžiai per teksturuotus, monochromatinius - per įvairias.

Rack mountable lubos

Siaura plastikinė juostelė yra vienas iš nedidelių virtuvių lubų modelių kūrimo elementų. Nuotraukoje galite matyti, kaip jie ekologiškai tinka bendroje dizaino koncepcijoje, kuri skiriasi nuo naudojamų dalių kompaktiškumo.

darbo zona

Rack-and-pin darbo zonos dizainas

Stovo dizaino įvairovė nėra tokia puiki, tačiau galite rasti spalvotų, blizgančių, auksinių, sidabrinių elementų ir sujungti juos pagal pasirinktą stilių.

lakštų išdėstymas

Srebristo-baltų juostų statmena struktūra skirtinguose lygmenyse

Nepamirškite, kad bėgių metalinė danga atrodo pakankamai ryškiai, o jo atspindžio koeficientas padidina apšvietimo laipsnį.

puošimas

Puošimas ne visada tinka mažų virtuvių dekoravimui

Iš statinių nėra sudėtinga statyti konstrukciją: statybvietėse yra pakankamai instrukcijų, nuotraukų ir piešinių lubų montavimui.

Plastikinės PVC plokštės ant lubų

Pagal montavimo metodą plačių plastikinių plokščių kompozicijos primena plokščių analogus, tačiau jie atrodo skirtingi. Paimkime keletą nuotraukų.

matinis lubas

Balta matinė lubų plokštės klasikinei virtuvei

Plokštėse, kaip ir gipso plokščių variantuose, lengva montuoti įmontuotus prožektorius: jums nereikia paruošti pagrindo atskirai, prietaiso korpusas yra pritvirtintas tiesiai prie plastiko.

apšvietimas

Apšvietimas, skirtas apšviesti visą virtuvę

Kartu su ilgomis plokštelėmis naudojami kvadratiniai elementai - kasetės.

veidrodžio dalys

Veidrodinės detalės vizualiai padidina kambario tūrį

Lubų plastikinis dizainas yra nedidelis: tradicinės baltos spalvos plokštės plius kelių tipų spalvos, veidrodėliai ir metaliniai. Nedidelės virtuvės lubų plokštės su ryškiu piešiniu netinka.

Vaizdo įrašas: dviejų aukštų lubos interjere

Vaizdo serija su dviejų lygių lubų dizaino nuotrauka virtuvėje:

Linksma video istorija apie profesionalų virtuvės interjero transformaciją:

Kaip matote, dviejų lygių virtuvės sprendimai gali įvairinti tiek erdvios studijos, tiek nedidelio kambario interjerą. Pakanka analizuoti vieną ar du šimtus nuotraukų su gatavomis kompozicijomis, pasirinkti medžiagą, pagalvoti apie dizainą ir pakviesti patyrusių specialistų. Naudodami ruožo ar gipso kartono modelį, galite visiškai pakeisti virtuvės atmosferą ir sukurti kambarį savo svajonėms.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

60 + = 66

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map