Koks yra virtuvės kamštienos grindys: ekologinio dangos privalumai

Koks yra virtuvės kamštienos grindys: ekologinio dangos privalumai

Koks yra virtuvės kamštienos grindys: ekologinio dangos privalumai

Korkas grindys virtuvėje apjungia praktiškumą, ekologiškumą, grožį ir ilgaamžiškumą, tačiau įdomus yra ne pigūs. Korkas yra natūrali medžiaga, turinti daug privalumų, palyginti su kitų tipų grindimis. Į kamštienos virtuvėje grindys yra ne elektrifikuotas, dulkės nesikaupia, yra neįmanomas puvimo procesus, graužikų ir kitų kenkėjų, jie nesudaro pelėsių, jie nebijo riebalų ir drėgmės, nesugeria kvapų, neišskiria kenksmingų medžiagų ir nepalaiko degimo. Be to, dėl Korkas gebėjimą atkurti savo formą, ji neturi likti nubrozdinimų ir įbrėžimų.

Cork grindys - gera interjero detalė bet kokiu stiliumi

Kamštienos grindys puikiai tinka interjerui, bet kokiu stiliumi

Virtuvės kamštienos grindų privalumai

Unikalios eksploatacinės savybės leidžia drąsiai naudoti natūralią kamštį bet kurioje gyvenamojoje erdvėje, įskaitant virtuves ir vonios kambarius. Išskirtinis tekstūros, sodrios spalvos, su harmoniją akmens, stiklo, medžio, keramikos plytelių, metalo ir tekstilės išlieti dizaino eksperimentus, todėl organiškai tinka kištuką į bet kokį interjerą, užpildyti jį su šiluma ir komfortu. Dėl savo didelio elastingumo, atsparumo ir unikalių šoko sugeriančios savybės, kamštienos grindys sukurti šviesos pavasario poveikį kelyje, kuris yra labai teigiamą poveikį sąnarių sveikatai ir visai skeleto raumenų sistemai. Šilumos izoliacijos savybės medžiagos padeda išlaikyti patogų mikroklimatą kambaryje.

Korinio vamzdis struktūra panašus ir medaus yra sudarytas iš daugelio mažų ląstelių, pripildytas nedidelius kiekius dujų ir vandeniui nelaidžių atskirtos lanksčia apvalkalu. Būtent ši unikali struktūra apdovanoja kamščiu stebina savybės: elastingumą, vanduo ir garso izoliacija, lengvumo, atsparumo dilimui, chemiškai neaktyvus, ilgaamžiškumas, šilumos izoliacija ir sunkiai užsidegantys. Tinkamai prižiūrint net po 20 metų, virtuvės kamštienos grindys atrodys nauji!

Naudokite kamštinės dangtelį, skirtą kambario zonavimui

Daugelis kamštinės dangos spalvų variantų leidžia efektyviai ją naudoti zonos zonoje

Unikali spalvų paletės tekstūra ir turtingumas

Korko grindys iš kitų tipų grindų naudingiau skiriasi ne tik su unikaliais eksploatacinėmis charakteristikomis, bet ir su plačiomis dekoratyvinėmis savybėmis. Kamštienos tekstūra gali būti nuo smulkiagrūdės iki marmurinės plokštės. Natūrali spalvų schema apima malonius šiltus rudos, geltonos ir ochros atspalvius. Atgaivinkite virtuvės interjerą, kad padėtų spalvotam kamštukui ir spalvingiems inkliuzams. Šiuolaikinės technologijos leidžia gamintojai kurti kamštienos nuotraukų paketą, kuris imituoja vertingų medžių, akmens, marmuro, akmenukų, smėlio medžių spalvą ir tekstūrą. Priklausomai nuo plokščių dydžio ir klojimo būdo, virtuvės grindys su kamšteliu dengiant skirtingą apšvietimą atrodys visiškai skirtingi. Korkas yra ne stilių ir laiko medžiaga, todėl dizaineriai dažnai ją taiko, kad nustatytų pusiausvyrą tarp klasikų ir avangardo. Dizaineriai mėgsta kamštį ir puikiai suderinamos su kitomis apdailos medžiagomis. Labiausiai naudinga yra kartu su mediena, akmuo, bambukas ir linai. Kartu su didelės apimties tekstilės gaminiais, taip pat baldais iš pieno ir verdančio atspalvio, ultramoderni baltos spalvos kamštiena atrodo neįtikėtinai išskirtini. Originalios karkaso grindų virtuvės dizaino galimybės, jo tekstūrų ir spalvų derinimo galimybės apsiriboja tik dizainerio vaizduotė.

Spalvos ir atspalviai kamštinių grindų dizaino idėjų įgyvendinimui

Dizaineriai labai vertina ne tik technines kamštinių grindų savybes, bet ir jų dekoratyvines savybes, ypač labai malonių spalvų ir atspalvių

Kokybė ir ekologiškumas sveikai ir emocinei atmosferai

Kamštienos naudojimas yra puiki proga sukurti patikimą grindų dangą virtuvėje, nenaudojant kenksmingų cheminių medžiagų. Grindų dangai naudokite kamštienos plytelių storį nuo 3 iki 8 mm. Kuo storesnės plytelės, tuo patvaresnė grindų danga. Kaip medžio parketas, kamštienos parketas gali būti lengvai atnaujinamas, šlifuojant ir poliruojant paviršių. Atskiriems gabalus iš kamštienos žievės pasuko kamštienos grindys, žievė nedidelį pjūvį, įdėti į orkaitę ir spaudžiamas. Tuo pačiu metu ji pradeda išsiskirti iš kamštienos suberinas - natūralus ląstelių medžiaga, įmirkymas ir klijavimo visus gabalus, sukant juos į lentoje. Kamščio sluoksnis susideda iš aglomerato - kamščio, medžio dervos sluoksnio ir dulkių, dar vienas aglomerato sluoksnio sluoksnis ir iš viršaus dekoratyvinis fanera iš natūralaus medžio arba kamščio pati kelis kartus poliruotas arba vinilo. Kai kurie nesąžiningi gamintojai naudoja kietėjančias plyteles vietoj natūralaus formaldehido ir poliuretano dervos. Kai jis ateina į aukštos kokybės produktus ir atitinka aukščiausius saugos reikalavimus ir aplinkosaugos savybių, kaip klijai medžiagos gali būti naudojamos tik natūralios medžiagos - gamtinės dervos, įskaitant dervos iš kamštienos. Taip pat reikėtų vengti danga kamštinės grindys sintetinių medžiagų, pavyzdžiui, akrilo dervos ir polivinilo chlorido, nes jie labai sumažinti teigiamas savybes pateiktus gamta Gamtinė kamštiena, nors gerokai išplėsti parketo gyvenimą.

Netradiciniai korko dangos klojimo būdai

Jei norite, galite padidinti kamštinės dangos dekoratyvumą, taikydami netradicinius stiliaus formavimo būdus

Lipni arba "plaukiojantieji" kamštienos grindys virtuvėje

Korko grindų tekstūra kaip dekoratyvinis elementas

Ypatinga, unikali kamštienos grindų tekstūra gali atlikti dekoratyvinę funkciją

 Kamštienos grindų dangos gali būti suskirstytos į dvi pagrindines rūšis:

  • Klijai

Klijuotojo kamštienos parketas gaminamas mažomis 2,3,4 ir 6 mm storio plokštėmis su specialia baze. Dėl didesnio patvarumo jis kainuoja daugiau nei plūduriuojantis. Lipnios kamštienos plytelės yra dviejų tipų: suspaustos (lakuotos) ir nekompactos. Užblokuotas plytelių nereikia papildomai apdoroti. Jis yra paruoštas naudoti iš karto po montavimo. Grindų dangos iš nekomponentų kamštienos plyteles prieš paleidžiant reikia papildomai apdoroti laku, aliejumi ar vašku.

  • "Plaukimas"

Tai specialus kamštienos parketo tipas. Skirtingai nuo tradicinių technologijų, kamštienos plytelės nėra klijuojamos prie grindų. Naudojant unikalią užrakto sistemą, jūs galite pritvirtinti plokštes viena su kita be klijavimo. Judant, tokius grindis galima lengvai išmontuoti ir paimti su savimi į naują vietą.

Kadangi "plaukiojantis" parketas yra labiau jautrus temperatūros pokyčiams ir intensyviam drėgmės poveikiui, patartina virtuvės grindyse naudoti kamštį.

Apšvietimas pristatys naujas dekoratyvines kamščio grindų savybes

Apšvietimas, sumontuotas atsižvelgiant į virtuvės apdailos medžiagų savybes, leis naujoje šviesoje pateikti kamštinės dangą

 Kamštienos klojimas žingsnis po žingsnio

  • Klijų pasirinkimas klojant kamštienos parketą

1

Kadangi kamščiui būdingos linoleumo savybės, jei plytelių nugarėlė nėra apdorota dirbtiniais junginiais, galite saugiai naudoti tokias pačias medžiagas kaip ir linoleumo montavimui. Ypač gerai, kad kamštienos parketas yra tinkamas dispersinis klijai.

  • Pagrindo paruošimas kamštinės grindims

Korko parketas puikiai dengia bet kokius lygius paviršius, anksčiau išvalytas nuo dulkių, drėgmės, riebalų ir dažų. Paviršius turi būti plokščias ir lygus. Pirmiausia gruntuojamos paviršiai, kurių stiprus įsiskverbimas yra gruntas, naudojant dispersinį dispersinį klijų vandenį. Prieš pradedant parketo klojimą, gruntas turi visiškai išdžiūti. Grindys virtuvėje su mediniu, linoleumo, kiliminės dangos ar bet kokios kitos sintetinės medžiagos danga netinka parketo pagrindui. Netinkama danga turi būti pašalinta arba padengta medžio drožlių plokšte.

Natūralus kamštienos medžio dizainas taps grindų apdaila

Natūralus kamštienos medžio dizainas yra labai patrauklus ir gali dekoruoti bet kokius grindis

  • Korko grindų apdaila virtuvėje po pamušalo

Kaip minėta aukščiau, papildomame paviršiaus apdirbime reikia, kad iš kamštienos plytelės nebūtų buvę kamštienos grindys. Yra du pagrindiniai būdai, kaip apdoroti dangas iš kamštienos: vaško arba aliejaus danga ir dengimas laku.

  • Kamštienos danga su vašku arba aliejumi

Optimalus natūralios kamštienos paviršių apdirbimo būdas, leidžiantis išsaugoti visas natūralios medžiagos savybes. Prieš taikydami vašką ar aliejų, pageidautina sumaišyti paviršių, impregnuojant jį natūraliais dervomis. Įmirkykite drėgnu paviršiumi. 15 minučių po grindų apdorojimo natūralia derva, perteklinė derva turėtų būti pašalinta audiniu. Po to, kai gruntas visiškai išdžiūvo, galite pradėti paviršiaus apdorojimą vašku ar aliejumi. Toks subtilus medžiagos apdirbimas su natūraliomis medžiagomis leidžia išsaugoti natūralią kamštienos struktūrą, kad paviršius būtų šviesus, apsaugotų nuo nešvarumų ir užtikrintų lengvą priežiūrą kamštinių grindų virtuvėje.

Korko dangtis yra ne tik gražus, bet ir patvarus

Stebėdami paprastas eksploatacijos taisykles, kamštinės dangtelis patiks ne tik grožį, bet ir ilgaamžiškumą

  • Karkaso paviršių dengimas laku

Darbinio paviršiaus apdorojimas lako sluoksniu maksimaliai apsaugo kamščių grindis, ypač virtuvėje, nuo užteršimo ir supaprastina jo palaikymą. Nors lako danga išlaiko korko grindų pojūtį, lakas uždaro medžiagos poras ir atmetė daugybę teigiamų natūralių savybių. Laukų pasirinkimas šiandien yra labai platus. Labiausiai saugūs ir nekenksmingi laikomi vandens dispersijos lakais.

Korko grindų priežiūra

Natūrali kamštienos parketo spalva tinka bet kokiai spalvų grupei

Natūralūs kamštienos parketo atspalviai harmoningai derinami su ryškiomis ir kontrastingomis virtuvės baldų spalvomis

Norint optimalią grindų dangų priežiūrą iš natūralios kamštinės, šiek tiek šilto vandens pakanka pridėjus nedidelį kiekį švelnios muilo. Pratęskite kamštinių grindų gyvenimą virtuvėje, padėsime specialiems poliravimo mišiniams, susidarysite apsauginę plėvelę ant paviršiaus ir suteiksime kampui gražų blizgesį. Siekiant atkurti lakuotų ir vaškuotų ar alyvuotų paviršių blizgesį, bus lengviau užpildyti grindis. Pernelyg užterštas paviršius pirmiausia nulupamas ir smulkintą švitrinį popierių, o po to padengiamas vašku, aliejumi arba laku.

Rinkos lyderiai

Kamštiena yra išgaunama iš kamštienos ąžuolo žievės, kuri daugiausiai auga Viduržemio pietryčiuose: Ispanijoje, Portugalijoje, Alžyre, Maroke. Daugiau nei 50% žaliavų yra iš Portugalijos. Kamštienos ąžuolas yra amžinai medis, pasiekiantis 10-12 m aukščio ir 1 m pločio. Žievė paimta iš medžių, kurių amžius yra 20 metų. Naujasis žievelis auga 9-11 metų. Medžio gyvenimo trukmė yra nuo 250 iki 350 metų. Korkas yra vertinga natūrali atsinaujinanti žaliava. Daugiausia naudojama grindų dangoms, izoliacinėms medžiagoms ir buteliams gaminti. Slėgio ir aukšto temperatūros sąlygomis susmulkinta kamštienos trupiniai presuojami į blokus, iš kurių vėliau gaminamos kamštienos plokštės. Jei sintetinės medžiagos nenaudojamos spaudimo procese, vartotojui tenka 100% natūrali medžiaga, atitinkanti aukščiausius aplinkosaugos standartus. Korko naudojimas taip pat kelia pavojų aplinkai. Žymūs kamštienos grindų gamintojai, atstovaujami Rusijos rinkoje: Wicanders, Ibercork, Corksribas, Baumtex, Valerio, MJO, Bertran Cork, Roda, Primacork, Arescork, DECOSA.

Kamštienos pavyzdžio pasirinkimas

Patyręs meistras pasirinks viršelio struktūrą, kad savo tekstūrą ir spalvas pristatytų palankiausiomis šviesomis

Kamštienos grindys: įvairūs raštai ir tekstūros

Didelis pasiūlymų įvairovė rinkoje leis drąsiausius dizaino projektus

Korko grindų spalvą lemia interjero spalvų schema

Atsižvelgiant į bendrą virtuvės spalvų schemą, galite pasirinkti kietmedžio grindis iš tamsių ir šviesių spalvų

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

89 − 82 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map