Kėdžių su atlošu ir išmatomis apvalkalai: interjero idėjos ir prieinamos meistriškumo pamokos

Kėdžių su atlošu ir išmatomis apvalkalai: interjero idėjos ir prieinamos meistriškumo pamokos

Kėdžių su atlošu ir išmatomis apvalkalai: interjero idėjos ir prieinamos meistriškumo pamokos

Ar norite efektyviai atnaujinti interjerą be didelių remonto darbų? Vienas iš efektyviausių, prieinamų ir praktiškų būdų, kaip paversti erdvę, - siūti dangčius ant kėdžių su atlošu ir išmatomis. Jie gali ne tik suteikti baldams naują gyvenimą, bet ir daugelį metų apsaugoti jį nuo visų rūšių taršos. Norėdami sužinoti visas šio dekoro galimybes, siūlome susipažinti su jo ypatumais, taip pat palaipsniui išsiaiškinti, kaip siūti ir susieti kėdės dangą savo rankomis.

Rūšių savybės apima viršelius

Tekstilinis dekoras kėdėms ir išmatoms klasifikuojamas į tris veiksnius: formą, funkciją ir medžiagą. Kad galėtumėte nuspręsti dėl produkto svyravimo, mes pažvelgsime į tai, kaip skirtingi kėdžių dangteliai skiriasi: nuotraukas ir skirtingų modelių charakteristikas.

Kėdžių apvalkalai

Apima apsaugo baldus ir stilingai papildo interjerą

Formos ir funkcijos

Priklausomai nuo veikimo formos, viršeliai yra suskirstyti į tris kategorijas:

 • Visa - visiškai uždengia baldus: atlošą ir sėdynę. Paprastai jie turi tvirtą fiksavimą, todėl jie gali iš esmės pakeisti kėdės dizainą ir paslėpti visus jo trūkumus.
kėdžių dekoras

Tradicinė dekoro versija kėdėms su atlošu - vientisos apsiaustai

 • Atskiras - susideda iš dviejų dalių: atlošo galvos ir sėdynės. Toks dekoras yra praktiškas ir lengvai prižiūrimas - jį lengva nuimti skalbimui.
atskiras dekoras

Atskiras puošimas sėkmingai derina praktiškumą ir originalumą

 • Siduska - apima tik baldų apačią, ty sėdynę. Praktinė ir ekonomiškiausia dekoro versija.
sėdynės dangtis

Sėdynės dangtis patikimai apsaugo baldų apmušalą

Remiantis funkciniu tikslu, yra dviejų rūšių apima:

 • Kasdien - kasdieniniam naudojimui. Dėl didelės eksploatacinės apkrovos dažnai jas nuplauna, todėl jos yra išsiuvinėtos iš atsparių dėvėjimui, ilgaamžių ir lengvai valomų audinių.
praktiniai atvejai

Tikslūs ir praktiški kasdienio naudojimo dėklai

 • Šventinis - ypatingoms progoms. Jų pagrindinė užduotis - veiksmingai dekoruoti interjerą ir sutelkti dėmesį į tam tikrą erdvę. Produktų ypatybė yra daugybė ornamentų: lankai, gobelenai, juostelės, apsukos, karoliukai.
šventiniai apsiaustai

Šventiniai apsiaustai bus efektyvus iškilmingo dekoro akcentas

Medžiagų atranka

Jei norite paimti savo rankomis ant kėdės skirto kokybės ir patvaraus dangtelio, svarbu pasirinkti tinkamą audinį. Būtina atsižvelgti į keletą veiksnių: medžiagų eksploatacines savybes, funkcinį baldų tikslą ir interjero stilių, dėl kurio dekoro. Šio vaidmens labiausiai pasirodė šios audinių grupės.

Medvilnė - gryna medvilnė, atlasas, džinsai. Argumentai "už": natūralus, hipoalergiškas, tvirtas ir lengvai valomas. Suvartojimai: greitai nusausinkite, lėtai išdžiūvę, išnykstant po pastovios ultravioletinių spindulių poveikio ir blyškus po plovimo. Tinkamiausia interjere Provanso ir šalies stiliumi.

medvilnės kalneliai

Medvilniniai pelenai - elegantiškas tvirtinimas

džinsinio apdailos

Dekoratyvinis dekoras suteikia neįprastą išvaizdą valgomojo baldams

Biflex - lycra arba spandex. Argumentai "už": tankis, elastingumas, valymo paprastumas, atsparumas vandeniui, atsparumas išsekimui. Suvart: sintetinė kompozicija, tendencija elektrifikuoti. Tinka daugeliui stiliaus tendencijų: Art Nouveau, Art Deco, Provence, Neoklasicizmas, Eklektika.

kėdžių dangčiai

Spandex yra labai elastinga, todėl ji visiškai tekuoja aplink kėdės formą

Atkreipkite dėmesį! Kompromisas tarp medvilnės ir bifleksnymi - Gabardynowy, kuris yra pagamintas su vienodo pridedant medvilnės ir Lycra, ši medžiaga apjungia praktiškumą ir natūralumą.

Linai - švarios lininės audeklos, tikmedžio ir drobės. Argumentai "už": ekologiškumas, ilgaamžiškumas, purvo repelentas, stiprumas. Suvart: valymo ir lyginimo sunkumai, grubios tekstūros. Suderinamas su įvairiomis šalies ir etninių interjero formomis, taip pat paletės stiliaus ir minimalizmo erdvėmis.

baldų apmušalai

Lininis drobė atrodo lakoniškas, bet kilnus

Šilkas - krepas-satinas, brokatas, satinas. Argumentai "už": stiprumas, elastingumas, kilnus dizainas, gebėjimas kurti įspūdingus raukšles ir bet kokio sudėtingumo rinkinius. Suvart: reikia švelniai valyti ir lyginti - norint aptarnauti prekes, pageidautina kreiptis dėl sauso valymo. Tinka interjeriams, pagamintiems klasikinėse, neoklasikinėse ir etninėse, ypač arabų ir indų stiliuose.

šilko kalneliai

Šilko kalneliai puikiai pabrėžia situacijos iškilmingumą

brocade

Brocade - prabangos ir funkcionalumo derinys

Atkreipkite dėmesį! Mažiausiai tinkama medžiaga baldams ir viršams yra veliūrinis ir velvetas. Jie yra prastai išvalomi ir po plovimo praranda elegantišką išvaizdą.  

Žingsnis po žingsnio pagal užsakymą

Tekstilės dekoro kūrimo sėkmė tiesiogiai priklauso nuo jos konfigūracijos sudėtingumo, taigi, jei neturite siuvimo patirties, rekomenduojama pradėti nuo tradicinio stačiakampio modelio. Toliau mes išsamiai aptarsime, kaip siuvinėti sėdynių dangčius ant kėdžių savo rankomis - nuo matavimų iki galutinio dizaino.

1
viršūnė

Paprasčiausias kemperio modelis ant nugaros

Mes atliekame matavimus

Pradinis etapas yra matavimų atlikimas. Ši procedūra nustato visų tolesnių veiksmų kokybę - jei yra klaidinga atlikti matavimus, galite tiesiog sugadinti audinį nenaudodami ilgai laukto viršelio. Kad tai nebūtų, nustatykite šiuos darbo parametrus:

 • atlošo aukštis ir storis (įterpimas);
 • kojų aukštis;
 • atstumas tarp kojų;
 • kėdės plotis (matuojama plataus baldo dalis);
 • sėdynės gylis;
 • aukštis nuo atlošo viršaus iki kojų apačios.
darbo matmenų nustatymas

Pirmasis žingsnis - nustatyti darbo matmenis

Atkreipkite dėmesį! Matavimai turi būti atliekami tiksliai pagal baldų matmenis - pradiniame etape neatsižvelgiama į leidimus.

Brėžinys

Antrasis etapas yra scheminio piešinio kūrimas, kuris bus modelio pagrindas. Šiuo įsikūnijimas, ji apima tris pagrindines dalis: ilgas stačiakampis - bus visiškai padengti nugarą abiejų pusių, sėdynė ir atstumas nuo kojų ant grindų priekyje ir gale (priekyje ir gale su sijonu natūra); du trumpi stačiakampiai - padengs atstumą iki grindų, esančių kairėje ir dešinėje (atitinkamai sijų dalys).

apsiaustas

Didžioji dalis viršūnės yra ilgas stačiakampis

Pagrindinio stačiakampio ilgis - tai atlošo aukščio ir storio suma, sėdynės gylis, kojų aukštis ir aukštis nuo atlošo viršaus iki grindų. Be to, ant siūlių, pridėkite 4-5 cm. Pagrindinės dalies plotis - išmatos plotis, 4 cm - leidimai. Šoninių stačiakampių ilgis turėtų būti lygus atstumui nuo sėdynės iki grindų ir pločio iki atstumo tarp kojų. Taip pat nepamirškite apie leidimus - 4 cm tiek pločio, tiek ilgio.

Gavęs būtinų vertes, schematiškai atkreipti prototipas pagalvėlė popieriaus lapą su žymeniu: ribojasi su pirmyn ir atgal galinė dalis, o maksimalus kartus flanšų, saugos ribas (t.y. savo gylis) linijų leidimus sąnarių, o taip pat linijas, dėl kurių sėdynėms turi būti prisiūtos šoniniai stačiakampiai.

Mes sukūrėme modelį

Trečias etapas - kėdės dangtelio ant nugaros modelis. Patikrinkite, ar visi skaičiavimai yra teisingi ir, jei reikia, pataisykite piešinį. Tada perkelkite viršelio schemą į naują lapą - tai bus pirmasis popieriaus modelis. Išbandykite - pritvirtinkite modelį prie kėdės ir švelniai pritvirtinkite juosta. Jei visi elementai atitiks, perkelkite piešinį į audinį - tai bus pagrindinis modelis. Tada atlikite galutinį supjaustymą.

kaip siūti dangtelį

Kaip siūti dangtelį

Svarbu: detales reikia supjaustyti tik akcijų eilutėje, sumažinti riziką
nuleidimas kraštų ir kitų audinio deformacijų.

Siūti dangtelį

Dabar lieka siūti dangtelį tiesiai ant kėdės su atlošu. Darbo seka yra tokia:

 • Pasukite leidimus ir sudaužykite visus keturis ilgio stačiakampio kraštus.
 • Pritvirtinkite stačiakampį prie kėdės ir patikrinkite, ar modelio linijos atitinka baldų detales.
kėdės dangtis

Prieš susiuvant, bandykite ant kėdės detalių

 • Spustelėkite ir vilkite abiejų pusių stačiakampių apatinį, kairįjį ir dešinįjį kraštus.
 • Viršutiniuose kraštuose siūkite šoninius stačiakampius prie anksčiau pažymėtų linijų esančių vietų.
 • Apdorokite visų dalių griežinėliais su ąžuolo arba siūlių siūleliu.
 • Ant nugarėlės pusės, ant sėdynės sienos ir sėdynės priekyje ir užpakalyje, siuvami nėrinius ar juosteles prie dangtelio - jie reikalingi, norėdami pataisyti dekoro ant kėdės. Panašūs sijonai ar juostelės gali būti susietos su sijonu, ty šoniniais stačiakampiais ir ilgo stačiakampio apatinėmis dalimis.

Atkreipkite dėmesį! Jei nenorite netvarka su stygomis, siūles priekines ir galines veržles virš šoninių siūlių - nuo viršaus iki sėdynės atlošo.

ryškus svyravimas

Ryškus variacija

Nėrimo siūlai

Tinkama alternatyva siuvamajam krepšiui yra megzta. Tokiam apsiaustui reikės daugybę įgūdžių ir pastangų, bet dėl ​​to gausite itin originalų ir jaukų dekoro. Toliau mes suprantame, kaip susirišti nėrimo siūlą su nėrimu: diagramos ir aprašymai į jūsų dėmesį.

megzti galva

Megztinės pelekai - originalaus namų dekoro pavyzdys

Atkreipkite dėmesį! Naudojamos santrumpos: - oro kilpa, st.s / n. - stulpelis su nėrimu, st.b / n. - stulpelis be nėrimo, pusė. -polynostalk, st.s / 2n. - stulpelis su dviguba nėrimu.

Opcija Nr. 1: dengta gėlė

Jums reikės kablio numerio 6, bet kokios spalvos ir elastingo verpalų. Mezgimo modelis mezgimo planas:

1-oji eilutė - pritvirtinkite 7 vnt. Grandinę, užtraukite ją su jungiamuoju lazdele ir suspauskite 12 st.b / n.

2-asis pakaitinis 1 epizodas. ir 1 st.b / n. Gaukite po 6 arkinius - kiekvieną iš jų, kaklaraištis: 1 st.b / n, 2 st.s / n., 1 st.b / n.

3 - 6 kartus pakartokite pakaitinimą: 1 pusė, 4 epizodai.

4-asis taškas kiekvienoje gautoje arkoje: 1 st.b / n., 1 pasislinkimas, 1 st.s./n., 1 pol.st., 1 st.b / n. Šioje eilutėje pradėsite piešti žiedlapius.

5-oji - už kiekvieną žiedlapį, susiejama 3 epizodais.

apsiaustai bazė

Dugno pamatas yra daugiaspalvio daugiamečių gėlių

Kitas panašios schemos metu prijunkite 12 žiedlapių. Tada padidinkite arkai nuo 4 iki 6 resp.p .:

 • dvi šios serijos - 1 st.b.n., 1 puse, 3 st.sn., 1 puse, 1 st.b.n .;
 • trys eilutės - 1 st.b.n., 2 st.s./c, 1 st./2n., 2 st.s./, 1 st.b.n .;
 • keturios eilutės - 1 st.b.n., 2 st.s./c., 3 st./2n., 2 st.s./n., 1 st.b.n.

Padidinkite žiedlapių skaičių iki to momento, kai gausite reikalingo dydžio gaminį. Norėdami tvirtai pritvirtinti mezginį dangtelį ant išmatų, paruoškite pagrindą: paskutinės eilės arkos pritvirtinkite 5 st.s / n. - tai padaryti aštuonias eilutes. Paskutinėje eilutėje pritvirtinkite oro kilpas. Užklijuokite krašto viršus ir įkiškite fiksavimo elastinės oro kilpos - dabar galite ant baldų dekoruoti.

gėlių dangalas

Gėlių dangalas gali suteikti originalią išvaizdą net labiausiai asketine išmatose

Opcionas Nr. 2: apvalus atvejis

Paprastesnė balnelio versija yra vilnonių siūlų ratas. Nustatyti nerijos nėrimo raištį, paruošti vilną, elastinę ir du kabliukus - Nr. 2.75 ir 3.75. Užsakytas mezgimo modelis:

1-as eilutė - prijunkite 4 oro linijas, uždarykite jas su jungiamuoju lazdele ir susiriškite juos 6 r.b / n ratu. Priveržkite jungiamąjį elementą ir nuleiskite sriegį.

Antrasis - pirmoje eilutėje 6 st.b / n, pririšamas 12 panašių įrašų, bet su nauju kontrastingos spalvos siūlu.

3-osios kaktos 24 st.b / n: du kiekvienam barui.

4-6 d. Su kiekviena eilute pridėti 6 st.b / n.

7-asis - pridėti 7 st.b / n.

8-10-asis - su kiekviena eilute pridėti 6 st.b / n.

11-asis - dar kartą pridėti 7 st.b / n.

Taip pat susikabinkite tinkamo dydžio galą. Tada neįtraukite aštuonių naujų eilučių. Kitas, formos sienos: prijunkite 2 st.b / n. viename. Galutiniame krašte tvirkškite dar dvi arba tris eilutes be pridėto. Norėdami pritvirtinti dangtelį, pritvirtinkite oro vyrius per paskutinę eilę ir į juos įdėkite guminę juostelę.

megztas dangtelis

Apvalus dėklas yra paprastas, tačiau veiksmingas iš išorės

Nuotrauka: kreivių ir kėdžių keraminiai variantai

e29
e30
e31
e32
e33
e35
e36
e37
e28

Vaizdo įrašas: kaip padaryti originalų dangtį savo rankomis

Meistriškumo klasė siuvant atskirą dangtelį kėdei su nugara

Tvirto kėdės dangos siuvimas

Mes megzti funkcinį ir stilingą nėrimo kablys

Kėdžių dekoravimo būdai

Be jokios abejonės, apvalkalai ir apsiaustai ant kėdžių su nugarėlėmis ir kėdėmis yra veiksmingas ir visuomet realus būdas atnaujinti interjerą. Tipų, stilių ir audinių įvairovė leidžia realizuoti bet kokią dizaino idėją, tokiu būdu sukuriant dekorą, puikiai tinka konkrečiai erdvei. Tačiau norint gauti tokį rezultatą, aiškiai laikykitės gaminio siuvimo ar mezgimo technologijos - vadovaudamiesi taisyklėmis ir dėmesingumu jums pavyks.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

77 − 68 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map