Kaip įdėti virtuvėje plyteles: išsamus plytelių klojimo proceso aprašymas

Kaip įdėti virtuvėje plyteles: išsamus plytelių klojimo proceso aprašymas

Kaip įdėti virtuvėje plyteles: išsamus plytelių klojimo proceso aprašymas

Dauguma šeimų mano, kad keraminės plytelės yra tinkamiausios virtuvės sienų "drabužiai". Galų gale, plytelė yra atspari didelės drėgmės ir temperatūros, stiprios ir gražios. Gamintojai siūlo tokį šios medžiagos įvairovę, kad virtuvės plytelių parinkimas nebus sudėtingas. Tačiau plytelių klojimo darbai dažnai yra panašūs į paties medžiagos kainą. Todėl daugelis žmonių nori išmokti įdėti plyteles virtuvėje, kad pats galėtų elgtis su šiuo darbu.

Užbaigti virtuvės plytelės - viena iš geriausių medžiagų

Plytelė - viena iš geriausių apdailos medžiagų virtuvėje

Tarkime, kad iškart plytelės, net jei tai labai graži ir brangi, gali sugadinti visą jūsų virtuvės išvaizdą. Todėl dauguma žmonių nenori sutaupyti profesionalių plytelių paslaugų. Bet jei turite informacijos apie tai, kaip plytelių klojimas vyksta virtuvėje, taip pat puikia kantrybės, veiklos kokybę Šis darbas bus dalykas jums yra gana reali. Ypač jei kada nors turėjote laiko stebėti keraminių plytelių klojimo procesą. Neatsitiko? Tai taip pat galima išspręsti. Vaizdo įrašas apie plytelių klijavimą rankomis galite lengvai rasti internete. Svarbiausia yra kantrybė ir troškimas.

Kaip įdėti plytelių virtuvėje: pilnas vadovas

Specialios plastikinės pelekai padeda tiksliai uždėti plyteles

Plytelių klojimas ant sienų atliekamas specialių plastikinių varlių pagalba

Kiekvienas meistras turi savo kelius ir paslaptis klojimo plyteles. Plyteles galite įdėti į tinkuotas sienas arba gipso plokštes (priklausomai nuo sienų apdailos metodo). Jei jūsų virtuvėje sienos yra dažytos dažais, tai yra įmanoma, kad plytelės nebus klijuoti prie tokio paviršiaus. Kai kurie meistrai pataria, kad dažai ne visai išvalomi, bet paprasčiausiai juos išpjaukite. Profesionalai griežtai priešinasi tokiems metodams, jie teigia, kad reikia pašalinti visus dažus, lyginti sienas gipsu, o tada klijuoti plyteles. Tačiau praktika rodo, kad ant dažytos sienos su išpjovomis plytelė yra laikoma normaliai. Ir lygiai jis yra lygus, yra kitas klausimas. Jei sienos anksčiau neišlygintos (o jei tai yra pjūviai ant dažų, tai yra), nėra jokios garantijos, kad plytelės atrodys ant sienos taip, kaip norite.

Kai kurie pataria prieš klojant plytelę, kad keletą valandų pamerktų vandenyje (taip pat ir tarybiniai meistrai). Tariamai tai pagerins pagrindo ir medžiagos sukibimą. Nėra šio metodo veiksmingumo įrodymų. Šiuolaikiniai plytelių klojimo įrankiai puikiai suvoki ir be mirkymo.

Yra trys keraminių plytelių klojimo būdai. Šis klojimas "ant įstrižainės", "prie siūlių" ir "padažu". Labiausiai sunku laikoma įstrižai, nes reikia nupjauti daug plytelių, kurių vartojimas, atitinkamai, didėja. Montuojant "į padažas" aukštesni laipsniai yra atitraukiama pusę plytelių horizontaliai (iš kitą eilutę plytelės viduryje yra per siūlę).

Paviršiaus paruošimas, medžiagos ir įrankiai

Šios priemonės yra naudingos plytelėms klijuoti

Įrankiai, reikalingi aukštos kokybės mūrinėms plytelėms

Sausas tinkuotos sienos turi būti gruntuotos giliai prasiskverbimo gruntu. Dabar parduodami daugybė gruntų tipų, tačiau jų sudėtis yra beveik vienoda. Atminkite, kad jei jūs išmetėte gruntą iš talpyklės, bet nenaudokite jo visiškai, jo nepanaudokite atgal į talpyklą. Po kelių dienų saugojimo pradmenis, kuris jau buvo panaudotas, sukuria labai nemalonų kvapą.

Kai gruntas išdžiovina gipso, smelis nustoja atsiskirti nuo sienos, o klijai bus patikimesni, kad būtų laikoma plytelė.

Gaminamos įvairios klijai. Daugelis meistrų naudoja tik "Ceresit", tvirtindamos, kad nėra geresnių klijų nei šis. Tačiau praktiškai nėra jokio skirtumo tarp importuojamo Ceresit klijų ir bet kokio vidaus klijų sudėties ir kokybės. Tačiau kainų skirtumas yra gana pastebimas. Todėl neskubėkite papildomai sumokėti už prekės ženklą, bet užimkite labiausiai prieinamą klijų vidaus darbams.

Norėdami nustatyti plytelių skaičių, galite tiesiog matuot sienos plotą ir pridėti 10% prie galimo mūšio ir genėjimo. Bet jei jūsų tikslas yra taupyti, o jūs žinote pačios plytelės dydį, galite apskaičiuoti reikiamą kiekį su vieno elemento tikslumu. Jums reikia iškirpti plytelių šabloną iš kartono ir pritaikyti ją ant sienos. Taigi jūs tiksliai žinote, kiek plytelių turite kiekvienoje eilutėje, kiek reikia pjuvenos.

1

Beje, pjovimo plytelių yra geriau išdėstyti tose vietose, kur tai niekas atkreipti dėmesį, pavyzdžiui, ant sienų, baldų ar užuolaidų uždarytas vamzdžių arba tamsių kampelių. Jei norite visiems lizdus jungiklis yra tiksliai plytelių centre ar siūlės viduryje, tada būtina atlikti išsamų išdėstymą plytelių ir pirkti plyteles su gera atsarga.

Ką reikės darbui, išskyrus plyteles ir klijus? Plytelių arba bolgarka, plaktukas krestovinki lygis, liniuotės, vandens kibiras, metalo profilis gipso inkaro nagai, mentelės (įpjovomis ir mažas guma) pieštuko.

Kaip išdėstyti plyteles virtuvėje: žingsnis po žingsnio instrukcija

Sunkumas ir dėmesys yra būtini dirbant su plytelėmis su fotodekoru

Plytelės su nuotraukų redaktoriais sukuria nuostabų vizualinį efektą, bet jums reikia atidžiai ir atsargiai jį įdėti

Paprastai plytelės už virtuvės stalviršių ir pakabinamos spintelės nepateikiamos, nes tai yra reikšmingas medžiagų perteklius. Jei taip pat nusprendėte išsidėstyti tik plytelę prie virtuvės (darbo sienos) su plytelėmis, pradėkite brėžiant horizontalią liniją ant sienos taške, kur baigiasi stalas. Ant šios linijos pritvirtinkite gipso plokštės siauro metalo profilį (su 2-3 cm skirtumu). Tai bus grindžiama plytelių apačioje. Iškirpkite reikalingus profilio gabaliukus ir pritvirtinkite prie sienos, naudojant voleliai. Nepamirškite patikrinti tinkamo priedo, taikydami lygį.

Plastikiniai sparneliai ir pleištai yra naudojami kontroliuojant jungties storį ir plytelių padėtį viena nuo kitos. Jei nuspręsite dygsnių 2 mm, jums reikia nusipirkti kryžius 2 mm storio, jei atitinkamai 3 mm, jums reikia tokio dydžio kryžių.

Darbui naudojamos šluotos dydis priklauso nuo plytelių dydžio. Taigi, jei įdėjote didelę plytelę (230x350 mm), jums reikia didelio pjūvio mentelės, kurio aukštis ir 10 mm dantų plotis. Jei turite mažesnes plyteles, pasirinkite mentele su 8 ar net 6 mm dantenu.

  • Klijuokite

Norėdami sumaišyti klijų su norima konsistencija, atidžiai perskaitykite informaciją ant pakuotės. Jis minkomas rankomis, naudojant galingą grąžtą su užsukamu dangteliu arba elektriniu maišytuvu. Pastarieji, kaip taisyklė, yra tik profesionalūs plytelės - tai brangus malonumas.

Sumaišytas klijus reikia įpilti 5-10 minučių po to, kai jį reikia vėl maišyti. Tai daroma, kad klijai taptų minkštesni ir plastiškesni. Tai taikoma plytelėms su pynimo mentele. Beje, mentelė visuomet turi būti vandenyje, kad ji nesikauptų ir klijai išdžiūtų. Būtent dėl ​​to mums reikia vandens kibiras. Lėktuvų patikrinimui naudojamos aliuminio taisyklės.

Iš šių plytelių klojimo metodų lengva pasirinkti tinkamiausią

Iš esamų trijų plytelių klojimo būdų galite pasirinkti patraukliausią

Nustatykite, kur viršutinė dalis ir kur plytelės apačia padės rodyklę iš nugaros. Jis yra žemiau. Kad nebūtų paversti kiekvieną kartą plytelių rankoje, ieškant rodyklės, padėkite plyteles į krūvą taip, kad rodyklė buvo visi plytelės, iš vienos pusės, ir slysta nuo pieštuko linija veido. Taigi pažymime plytelės viršuje arba apačią. Dabar, žiūrėdamas į užpakalį, galite iš karto suprasti, kuri pusė pritvirtinti šią plytelę prie sienos.

  • Klijai tepkite plytelėmis

Klijai pritvirtinami prie plokštės su įprasta plokščia mentele. Jo perviršis pašalinamas su pynimo mentele. Ir su juo be jokių pastangų iš jūsų pusės, kad skaidrę klijų kaušas (mentele, nes mes turime šlapias, kaip nuolat į vandens kibirą). Ant plytelių apačios liko net griovelių klijai. Stenkitės išlaikyti mentelę be pakreipimo statmenai. Tai priklauso nuo gauto sluoksnio storio.

  • Pataisome plytelę prie sienos
Lengviausias būdas uždėti plyteles galės išmokti net naujokas statybininkas

Plytelių klojimas dažniausiai ir paprastas būdas yra net pradedantiesiems be patirties

Plytelis su klijais tinka sienai ir tolygiai spaudžiamas. Patikrinkite vertikumo ir lygio lygį. Jei siena tinkamai tinkuotos, o profilis yra fiksuotas horizontaliai, pati plytelė tampa tokia, kaip turėtų, yra gana sudėtinga ją spausti labai kaklu. Antroji plytelė yra klijuota šalia pirmosios, iš viršaus ir iš apačios tarp plytelių, kurias mes įdėkite kryžiais. Lėktuvas yra patikrintas pagal taisyklę. Negali būti jokių spragų.

Kai kurie meistrai klijai prideda prie sienos, o ne į plyteles. Tai kitoks klojimo būdas, rezultatas pagal visas taisykles yra ne blogesnis. Daugelis mano, kad tokiu būdu plytelės tinka mažiau tolygiai, nors ir daug greičiau.

  • Kaip pjaustyti plyteles?

Kampe plyteles klijuoti. Plytelės pjaustomos naudojant specialų įrankį - plytelių pjaustyklę. Jei to neturite, sudaužykite įprastą stiklo pjaustytuvą, o tada plytelę plytelėkite ant stalo ar tabureto krašto. Atlikite tai kruopščiai, nes jūs galite pjaustyti save apie aštrų keramikos kraštą. Jei reikia pjaustyti plyteles (po lizdu arba jungikliu), geriausia naudoti šlifavimo staklę su deimanto disku (šlifuokliu). Žinoma, yra daug dulkių, bet ne kiekvienas naujokas kapitonas gali sau leisti specialią pjovimo mašiną su vandeniu.

Atminkite, kad plyteles galite sureguliuoti tik 15 minučių po klijavimo. Jei praėjo daugiau laiko, geriau išimti plytelę, išvalyti sieną ir plyteles, vėl įdėti.

  • Kaip papuošti langų šlaitus ir kampus?
Šis šlaitų apdailos būdas automatiškai pabrėžia jų stilistinę priklausomybę

Originalus būdas papuošti šlaitus leidžia išlaikyti bendrą virtuvės dizainą

Norėdami tiksliai nubrėžti sienos kampą arba lango nuolydį, naudojami plastikiniai kampai, kuriuose yra paslėpti plytelių galai. Kampas turėtų būti apie 2 mm didesnis nei plytelių storis. Pavyzdžiui, jei plytelės storis yra 7 mm, tada kampas turi būti 9 mm, jei jis yra mažesnis, plytelės kraštai nepateks į kampą.

Klijai džiūsta apie 24 valandas. Po to jūs galite pašalinti metalinį profilį, kuris tarnavo kaip apatinė plytelių eilė. Žemyn ji nejudina.

  • Plytelių sąnarių plytelės

Kai visi kerai, kurie yra dedami tarp plytelių, yra pašalinami, galite pradėti įtrinti siūles. Jums reikės specialios skiedinio, atitinkančio jūsų plytelių spalvą. Tai yra milteliai, kuriuos reikia praskiesti, kad nuoseklumas nebūtų per storas ir ne pernelyg skystis. Vienodai paskirstykite medžiagą tarp plytelių guminiu menteliu. Po to nuvalykite keramines plyteles šiek tiek drėgnu skudurėliu ar kempine.

Naudingi patarimai

Jei pradėjote kurti naują virtuvę, nepamirškite, kad keraminės plytelės ne tik apsaugo sienas nuo drėgmės ir riebalų, bet ir estetinį elementą. Sienų drabužius reikia pasirinkti taip, kad jie būtų ekologiški jūsų virtuvėje. Jei įdėjote į virtuvę išskirtinę virtuvę, geriau pasirinkti vieną tonas plyteles. Jei jūsų baldai yra nepretenzingi, plytelės gali būti svarbiausia virtuvės dizaino dalis. Atkreipkite dėmesį į virtuvės plytelių rinkinius, į kuriuos įeina pagrindinio tono plytelės ir plytelių apdaila. Gamintojai siūlo daiktus su nuotraukų spausdinimu, taip pat išskirtines dekoratyvias plyteles, pagamintas pagal jūsų individualų užsakymą.

Nuotraukų pavyzdžiai, keraminės plytelės virtuvėje

Bet kokiam stiliui tinka klasikinės keraminės plytelės

Klasikinės plytelės su dekoro virtuve atrodo gerai bet kokį interjerą

Suderinus skirtingų rūšių plyteles, galima puošti virtuvės sienas

Plytelių mišinių derinimas - bendras dėl to, kad įspūdingas virtuvės sienų apdailos būdas

Dėl virtuvės sienų dažnai naudojamos gastronominės temos su piešiniais

Neįprastas "obuolių" dizainas iš šios plytelės puikiai tinka apdailai virtuvės sienoms

Šioje virtuvėje yra ryškus dekoratyvinis akcentas - spalvoti daržovių ir vaisių vaizdai ant plytelių

Papuoškite virtuvę su daržovėmis ir vaisiais - jie atgaivins baltąsias sienas, tampa ryškiu dekoratyviu akcentu interjere

Plytelė su ornamentu gali tapti tikru virtuvės apdaila

Plytelės gali prisiliesti prie virtuvės interjero, ypač su tokiu elegantišku ir stilingu ornamentu

Tai neįprasta matyti stačiakampio plytelių, išdėstytų visur, ir tai tikisi dizaineriai

Stačiakampės plytelės gali būti išklotos, taip pasiekus neįprastą vaizdinį efektą

Geometrinio modelio patrauklumas plytelėms yra neabejotinas

Virtuvės geometrija yra suvaržyta ir paprasta, bet tuo pat metu labai patraukli

Dėl erdvios ir šviesios virtuvės šviesus fotodekoras ant plytelių yra geras pasirinkimas

Šviesus fotodekoras vis dažniau naudojamas papuošti šiuolaikines erdvios ir šviesios virtuvės

Dėl virtuvių kaimiškas stilius idealiai tinka natūralaus akmens imitacijai

Originali plytelė "po akmeniu", kuri leidžia sukurti grubus natūralumo efektą

Virtuvės zonavimas gali būti atliekamas kontrastingų spalvų plytelių pagalba

Kontrastingų spalvų plytelės gali būti naudojamos zonos virtuvėje

Ryškių ir tamsių puošmenų derinys dekoratyvumo požiūriu atrodo labai patraukli, mielas ir įdomus

Interjero pagrindas tapo linksmas, ryškus ir energingus plytelių spalvų derinys šioje virtuvėje

Skirtingi plytelių klojimo būdai padidins dekoratyvinį poveikį

Dėl didesnio dekoratyvinio efekto galite naudoti ne tik skirtingas plyteles, bet ir įvairius stiliaus formos

Dabar kavinėje esančios makrofotografijos yra labai populiarios tarp dizainerių

Jei virtuvės erdvės leidžia, galite puošti sienas makrofotografiniais vaisiais, tokiais kaip obuoliai ar apelsinai

Matomas modelio sutrikimas sukuria linksmą, žaismingą ir nerūpestingą nuotaiką

Linksma plytelė, padėta be griežto užsakymo, sukuria linksmą ir nerūpestingą nuotaiką visą dieną

Tik tikri profesionalai galės padaryti plyteles pagrindiniu dekoratyviniu virtuvės elementu

Kompleksiniai modelių deriniai, klojimo būdai ir plytelių dydžiai taps realiu virtuvės akcentu, bet profesionalams pasitiksmingiau

Ryškios sienos ir kelių spalvų derinys tapo šios šalies virtuvės dekoravimu

Virtuvės interjeras šalies stiliaus gali būti papildytas sėkmingu kelių spalvų plytelių deriniu ir ryškia kliūtimi

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

3 + 6 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map