Gipso kartonui klijuoti: gruntas + nuotrauka

Gipso kartonui klijuoti: gruntas + nuotrauka

Gipso kartonui klijuoti: gruntas + nuotrauka

Gipskartonio danga - tai universali statybinė medžiaga, kurią galima gaminti įvairiais būdais. Šiame straipsnyje mes pasakysime jums, kaip klijuoti tapetai ant gipso kartono. Nepaisant to, kad medžiaga gali būti įklijuota be jokių tapetų (popieriaus, vinilo, veliūrinio, neaustinio, stiklo pluošto, tekstilės ir kt.), Yra niuansų. Lipnios tapetos iš gipso plokštės turėtų prasidėti gruntu ir glaistai. Tai daroma siekiant užtikrinti, kad vėliau tapetai būtų lengvai pakeičiami. Šiuolaikiniai lipnūs junginiai tvirtai lipdo popieriaus pagrindą iš gipso kartono į apatinį tapetų sluoksnį, o tai veda prie to, kad senas tapetai negali būti pašalinti vėliau.

Prieš pradėdami, turėtumėte žinoti apie darbo su gipsokratonu niuansus

Įstrižinės tapetai iš gipso kartono turi keletą niuansų, kuriuos reikia žinoti prieš pradėdami

Gipso paviršiaus paruošimas tapetui

Gipskartonio gruntavimas

Gipskartonio gruntavimas yra būtinas darbas, dėl kurio paviršius yra apsaugotas nuo grybelio poveikio. Be to, gruntas užtikrina geresnį glaisto glaistymą su sienų paviršiumi. Gruntavimui rekomenduojama naudoti akrilo gruntą arba GKL1. Jums reikia veisti pagal instrukcijas. Norint pritaikyti, geriausia naudoti plačią šepetėlį, kuris leidžia jums tolygiai taikyti tirpalą.

Gruntuojant gipso kartoną, reikia kruopščiai apdoroti siūles tarp lapų

Gipskartonio gruntavimas pagal tapetą - svarbus ir atsakingas darbo etapas

Gipskartonio glaistas

Gipso kartono užpildas pagal tapetą yra būtinas, siekiant apsaugoti viršutinį gipso kartono sluoksnio sluoksnį nuo tapetų. Net jei nuspręsite klijuoti naujas ekrano užsklandas ant senų, yra galimybė, kad senasis sluoksnis bus matomas per naują ekrano užsklandą. Kita priežastis: jei įsigijote tapetą ant gipskartonio pastelinių šviesos atspalvių, tada per juos gali būti gleznuojamos gipso kartono plokščių jungtys.

Putty yra sausas arba paruoštas statybinis skiedinys, pagamintas iš gipso arba cemento. Skaldymo mišiniai yra dviejų tipų: išlyginimo (pradžios) ir apdailos. Starteriai naudojami kruopščiai išlyginti paviršių (iki 2,5 mm), o užbaigti - mažiems defektams sandarinti (iki 1 mm).

Gipso kartono užsklanda pagal užsklandą būtina, kad būtų išsaugotos tapetos

Ant gipso, kuri yra iš anksto tinkuotos, tapetai yra geresni

Gluoklė turėtų prasidėti parengiamuoju darbu. Pašalinkite visus lizdus, ​​jungiklius ir durų apdailą, izoliuokite atvirus laidų elementus. Pirmiausia patikrinkite visus varžtus, kurie nustato gipso plokštę prie profilių. Jie turėtų būti šiek tiek "nuskęsti" sienoje, prireikus - sukdami juos atsuktuvu.

Sujungia gipskokartonowyh plokštelių žarna su lipni akių juostą. Juostos serpijos yra reikalingos, kad būtų sandarūs sienose esantys mikropraužiai. Tai siaura "lavsan" arba "stiklo pluošto" juosta, o jo struktūroje ji primena medicininę tvarsliava. Pjautuvas yra lengvai klijuojamas ant gipso plokščių siūlių lakšto dėl to, kad jis yra įmirkytas lipni medžiaga. Jei klijai nepakanka, galite naudoti kliją PVA. Būtina užtikrinti, kad jungtys pagal diržą nebūtų oro pagalvių. Dabar pereikite prie siūlių tinko, kuris yra lygus paviršiui.

Naudodamas pilka plaukuosius moterus, galite gauti geriausią rezultatą užsandarinant gipokartono sąnarius

Gipso plokščių siūlių sandarinimo paviršius pagreitina procesą ir padidina jo efektyvumą

Norėdami dirbti jums reikės 3 mentelių: 60 cm, 40 cm, maža mentele ir tara glaistai. Ant mažos mentelės paimkite šiek tiek glaistas ir perkelkite mišinį į didelę mentele. Dabar užtepkite glaistą ant sienos paviršiaus 45 laipsnių kampu pagal gipso kartono plokštę, pradėkite tiksliai ją išlyginti, prilipdami prie sluoksnio storio 1-2 mm. Iš mažos mentelės išvalykite didelę mentele iš mišinio likučių. Taikant glaistiką, gali likti pažeidimai ir dryžiai, kurie po džiovinimo pašalinami švitriniu popieriumi, todėl nesistenkite netgi sieną. Kampuose naudokite mažesnę mentele. Pirmasis sluoksnis taikomas pradiniu (lyginamuoju) glaistu, o paskutinis - baigtas. Tarp sluoksnių sienų paviršius gali būti papildomai gruntuotas.

Taip pat būtina užpildyti visus įsukamuosius savisriegio varžtus. Norėdami tai padaryti, galite naudoti galutinį sprendimą. Gipso džiūna maždaug 24 valandas. Išdžiovinkite sausą sluoksnį švitriniu popieriumi Darbas pakaitomis į dviejų tipų nazhdachki, pradedant nuo šiurkščiavilnių grūdų ir baigiant smulkiagrūdis. Gautas lygaus paviršiaus sluoksnis turi būti padengtas gruntu ir palaukite, kol jis visiškai išdžius. Kai kurie ekspertai rekomenduoja gruntuoti sieną du kartus. Tai būtina siekiant užtikrinti, kad tapetų klijai nebūtų absorbuojami į glaisto. Gruntas suteikia geresnį klijavimą, tapetai nebus nuo sienos. Dabar, kai baigsis gipso kartono paruošimas pagal tapetą, galite tęsti klijavimą.

Ant paruošto paviršiaus galite saugiai klijuoti tapetą

Pilnai paruoštas tapetavimui tapetai atrodo taip

Kaip tinkamai klijuoti tapetą ant gipso kartono

Norint nustatyti reikiamą tapetų skaičių, reikia išmatuoti visų sienų ilgį ir lubų aukštį, o bendras ploto dydis atimamas iš lango ir durų dydžio. Renkantis fono paveikslėlius, būtinai įsitikinkite, kad šalių numeriai atitinka ritinius. Be to, jums reikia pasirinkti tinkamą ekrano klijų. Vykdykite visas rekomendacijas, nurodytas instrukcijose ant ekrano užsklandos.

1

Norėdami paruošti klijų, sumaišykite sausą mišinį su vandeniu ir palikite tam tikrą laiką. Jei gipskartonio tapetai yra sunkūs, naudokite specialų lipnumą, kad būtų stipraus sukibimo. Be to, rekomenduojama naudoti klijus ne tik tapetams, bet ir pačiai sienai. Gipso kartono plokštės klijavimo technologija yra tokia pati kaip ir ant bet kurio kito paviršiaus.

Įstrižų tapetai ant lubų gipso kartono nėra labai skiriasi nuo įprastų lubų klijuoti

Kai įklijavote lubų tapetą iš gipso plokštės, turite stebėti modelį

Prieš pradedant dirbti su lygiu ar vamzdynu, atkreipkite vertikalią liniją, iš kurios bus parodytas pirmasis lapas. Užsklandos yra supjaustytos ilgiu, iš viršaus ir apačios pridedami keli centimetrai. Tai atsargos, skirtos priverstinai mažinti. Negalima iškirpti visų tapetų vienu metu, tai geriau tai padaryti darbo procese, nes grindų ar lubų linija gali būti mažu kampu, dėl ko paveikslėlis pasislenka. Jei fono paveikslėlyje yra didelis pakartotinas ornamentas ar modelis, kurį reikia pasirinkti, jums reikia nusipirkti medžiagą su reikšminga marža, nes, derinant, išliks didžiosios drobės dalys.

Nupjaukite drobę su nuolatiniu klijų sluoksniu, atsargiai sutepkite kraštus. Po to užlenkite lapą per pusę, naudodami klijus, kad tapetai būtų gerai įmirkyti. Tai ypač aktualu vidutinio ir didelio tankio tapetai. Popieriaus tapetai gali būti klijuoti vienu metu, kol jie ištempti ir ne deformuoti, esant drėgmės poveikiui.

Gipso kartono tapetai taip pat išlyginti kryptimi nuo viršaus iki apačios

Sureguliuokite fono paveikslėlius iš viršaus į apačią - ši taisyklė, skirta tapetavimo darbams ant visų paviršių

Laikydami, pabandykite išlyginti viršutinę eilutę. Taikyti drobę prie sienos ir išlyginti eglutę nuo vidurio iki kraštų su ritinėliais arba plastikine mentele, išskleidžiant oro burbuliukus. Be to, naudokite ritinėlį ant tapetų kraštų. Jei reikia, pritvirtinkite reikiamą klijų kiekį prie audinio krašto, nuvalykite likutį audeklu. Jei ji yra neįmanoma prijungti sandūrą gali taikyti užsklanda iš dalies sutampa, ir, džiovinant po vertikalioje iškirtimo linija išilgai siūlės linija, ir pašalinti vidaus išorės pašalinti nupjautą juostelę. Dabar idealus junginys turėtų būti suteptas klijais ir būtinai lyginamas su ritinėliu. Tuo pačiu būdu galite pritaikyti drobę kambario kampuose. Sienos yra įterptas per visiškai, ir po džiovinimo tose vietose, kur lizdai ir jungikliai, supjaustyti užsklanda aikštelės, atidžiai nusigręžimas kampus ir pjovimo kontūro formą lizdas su žirklėmis arba peiliu.

Pjovimas palei lubų liniją geriausiai tinka po drobės džiūvimo. Naudodami plačią mentelę, paspauskite kraštą ir supjaustykite perteklinę dalį aštriu konstrukciniu peiliuku. Taigi jūs gaunate puikiai plokščią lubų liniją. Grindų linijoje sluoksnis yra pagamintas panašiu būdu, tačiau paprastai jis lieka 5 mm, kad galėtumėte lenkti į grindjuostę.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 65 = 71

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map