38 žingsniai prie Švietimo: pasirinkite originalias virtuvės reikmenis

38 žingsniai prie Švietimo: pasirinkite originalias virtuvės reikmenis

38 žingsniai prie Švietimo: pasirinkite originalias virtuvės reikmenis

Laimei, seniai praėjo "tamsi" laikai, kai virtuvės apšvietimas nulaužė iki centrinės liustyklės. Moderniose virtuvėse dominuoja šviesa ir spalva, o tai yra gana logiška, nes tai yra kambarys, kuriame nereikia a priori susidaryti nereikalingos šviesos. Net vien tik dekoratyvi apšviestos užuolaidų spintelės lentyna taps jums gerai, kai reikia rasti kažką savo žarnyne. Rekomenduojama planuoti apšvietimą ir pasirinkti virtuvės apšvietimo įrangą net remonto stadijoje, kad būtų galima paslėpti laidus prie visų šviesos šaltinių, kurių skaičius gali būti didesnis nei dešimt.

Tinkamai parinkta įranga taps naudinga virtuvės apdaila

Virtuvės reikmenys - nepakeičiama interjero dalis

Kokios rūšies apšvietimo įrangos pasirinkti virtuvę

Apšvietimo prietaisai parenkami bendram, vietiniam ir dekoratyviniam virtuvės apšvietimui. Idealiu atveju kiekvienam funkciniam regionui turėtų būti sukurtas individualus šviesos scenarijus.

Bendros apšvietimo lubų šviestuvai

Bendra šviesa skirta pakeisti natūralią šviesą tamsoje. Jis turėtų būti tolygiai paskirstytas, minkštas, išsibarsčiusios, bet tuo pat metu pakankamai ryškus. Šiuolaikiniame virtuvės dizainas yra lubų arba vieno lempa liustra lubų lempa centras atiduotas ne pagrindinis, bet tik pagalbinį vaidmenį. Mažose erdvėse gali būti visiškai atsisakyti šio varianto bendras apšvietimas, pakeičiant pagrindinę liustra lubos su įmontuotu angas, lempos, montuojamas kabinti spinteles ir lentynos, mažų sconces. Priešingai, šviestuvai, kurie sutelkia į kambario centrą šviesą, paliekant The Twilight Zone poilsio, a daugybė prožektoriai tolygiai apšviesti visą kambarį. Reguliuojamas šviesos srauto intensyvumas leis montuoti reostatą.

Virtuvės virtuvės elementai parenkami atsižvelgiant į zoną, kurioje jie planuoja įdiegti

Šiuolaikinę virtuvę galima suskirstyti į kelias zonas, kurios apšviečia skirtingas kryptis ir intensyvumą

Jei visiškai atsisakant į šviestuvai esate ne itin linkusios, naudojimo idėja nori Lubiniai šviestuvai virtuvė su difuzoriumi iš matinio stiklo arba nukreipti šviesos srautą, kad būtų išvengta stiprių šešėlius. Be to, labiau tikslinga įdėti sietą ne kambario centre, bet tiesiai virš valgomojo stalo. Be to, norint tolygiai paskirstyti šviesą, kurios skaičių nustato pagal kambario konfigūraciją ir dydį, galima naudoti keletą pakabinamų lempučių.

Virtuvės reikmenys: įvairių stilių ir dekoro variantų derinys

Virtuvės bendrojo ir vietinio apšvietimo jungtys gali būti susijusios su skirtingais stiliais ir iš išorės labai skiriasi

Stalviršio apšvietimas

Ypatingas dėmesys skiriamas į virtuvės darbo zonos apšvietimui interjere, nes į pirmąją vietą, šis kambarys yra skirtas kasdieniam maistui gaminti ir drąsių kulinarinių eksperimentų, tada šeimos patiekalų ir susibūrimai per puodelio arbatos ar gaivinančio kavos. Pagrindinis darbo apšvietimo virtuvėje uždavinys yra vienodo galingo šviesos srauto pasiskirstymas, nukreiptas žemyn visame stalviršio, plokštelės ir kriauklės paviršiuje. Tuo pačiu metu nėra daug galimybių apšviesti darbo sritį. Kaip laikiną variantą galite naudoti mobiliuosius žibintus-drabužinės, kurios lengvai pritvirtintos prie lentynų kraštų.

Apšvietimas darbo paviršius padaro darbą virtuvėje patogesne

Apšvietimas darbo paviršiaus - svarbi komforto būklė modernioje virtuvėje

Optimalus sprendimas - lempos, montuojamos arba pritvirtintos prie kabamųjų spintelių dugno. Šiuo tikslu daugiausia naudojamos žemos įtampos halogeninės arba pailgos liuminescencinės lempos, LED lempos, juostos ir klasteriai. Dauguma jų yra tokios kompaktiškos ir nematomos, kad kartais atrodo, kad šviesa išlieka iš niekur. Kartais apšviesti darbinio paviršiaus halogenines lempas, nukreiptas į lengvą vietą ant chromuotų strypų, sumontuotų viršutiniame kabyklos spintelių karnize. Dažnai virtuvės baldų gamintojai tiekia ausines su įmontuotu apšvietimu. Sunku įsivaizduoti šiuolaikišką virtuvę be gaubto, kurioje įrengtas savo apšvietimas, kad maksimalus komfortas krosnies srityje.

Darbinio paviršiaus apšvietimas: praktiškumas kartu su estetiniu komponentu

Darbinio paviršiaus apšvietimas virtuvės interjere gali užpildyti svarbią dekoratyvinę funkciją

Prie sienos gali būti pritvirtinti šviestuvai. Tokiu atveju geriau naudoti lanksčius ar kilnojamus laikiklius, kurie leis jums reguliuoti šviesos srauto kryptį. Sieninės lempos padės organizuoti darbo žibintus, jei virš stalviršio nėra kabančių spintelių. Norėdami apšviesti darbo zoną, išimtą virtuvės centre, puikiai tinka ilgesniųjų laidų pakabinamieji lubų šviestuvai su matiniais žibintuvėliais, švelniai sklaidančia šviesa.

Sėkmingai sumontuotas darbo paviršiaus apšvietimas vaidina svarbų vaidmenį dekoruojant virtuvę

Originali darbo paviršiaus apšvietimo sudėtis padeda sukurti ypatingą atmosferą virtuvėje

Pritvirtintos virtuvės prietaisai

Paprastas valgomojo stalas turėtų būti dedamas šalia lango, kad dienos šviesoje būtų galima naudoti natūralią šviesą. Vakare apšvietimas yra puikus virš stalo autonominės lubų šviesos, ir, jei stalo pakankamai ilgai, galite naudoti keletą žibintai, kurie labiau dekoratyvinis efektas gali būti padėtas skirtingų aukščių. Tačiau nepamirškite, kad bendro apšvietimo šaltiniai neturėtų būti didesni nei 1,2-1,4 m lentelės paviršiaus, o vietinis - žemiau 50-60 cm nuo jo. Kuo aukščiau yra žibintai, tuo daugiau švenčių yra virtuvėje, tuo mažesnė - patogesnė ir jaukesnė.

Virtuvės šviestuvas yra ne tik apšvietimo įtaisas, bet ir svarbi dekoro detalė

Pageidautina, kad valgomojo zonos lempa ne tik davė ryškią ir malonią šviesą, bet ir turėjo patrauklų dizainą

Kad galėtumėte pakeisti valgomojo zonos šviesos scenarijų, pasirinkite žibintus su reguliuojamu šviesos srauto aukščiu ir intensyvumu. Jei stalas yra šalia sienos, galite sukurti jaukų ir patogų apšvietimą, naudojant sieninį šviestuvą su audiniu arba matiniu difuzoriumi.

Valgomojo zonoje galite pasirinkti žibintus su ryškiais originalo formos atspalviais

Lovos staleliai su šviesiais atspalviais, neįprastos formos, palinkės virtuvės savininkams ir pritraukti

Kitas būdas apšviesti valgomojo erdvę - esanti palei lubų perimetrą arba įmontuota karnizo prožektoriuose. Virš valgomojo stalo pageidautina naudoti vidutinės galios žibintus su baltomis arba matinėmis kolbomis ir natūralų radiacijos spektrą, kuris neiškraipytų produktų spalvos. Nesvarbu, kokia parinktis norėtumėte, visą stalviršio paviršių turėtų užtvindyti šviesa.

Valgomojo zonos įrenginių pasirinkimas remiasi jų deriniu su kitais baldais

Valgomojo zonos žibintai, parinkti pagal skonį ir atsižvelgiant į interjero savybes, harmoningai susimaišo į atmosferą

Dekoratyvinis virtuvės apšvietimas

1

Be funkcinio apšvietimo, kuris iš esmės atlieka grynai praktinę funkciją, interjero dizaineriai naudoja dekoratyvinį apšvietimą, skirtą papuošti virtuvę, sukuria ypatingą atmosferą ir nuotaiką. Šviesą galima priskirti dekoratyviniams baldų elementams: stulpelius, raižyti detales, graviūrą. Ypač populiarus yra klasikinių ausinių apšvietimas.

Naudojant dekoratyvinį apšvietimą pagerėja virtuvės baldų išvaizda

Dekoratyvinis virtuvės komplekto apšvietimas pabrėžia rafinuotas linijas ir kilnus spindesį

Veiksmingas virtuvės komplekto apdaila gali būti ir šviesos diodų profiliai, esantys palei užuolaidų apačią arba ant stalviršio krašto. Bet dekoratyvinis apšvietimas spintos su stiklo fasadų LED ir halogeninės lempos punkto atitinkamų absoliučiai bet kokio stiliaus: šiuo atveju tai ne tik puošia virtuvę interjerą, bet ir labai supaprastina naudojimąsi baldais. Dėl spintelių įrengtų įrengimų, lentynose galite rasti tinkamą dalyką, net nenaudojant bendro apšvietimo.

Virtuvėje malonus išsklaidytos šviesos gali kilti už matinio stiklo virtuvės spintelių

Viduje įrengtų virtuvinių spintelių dekoratyvinis apšvietimas tarnauja kaip papildomas minkštos difuzinės šviesos šaltinis virtuvėje

Dekoratyviniams lubų apšvietimams naudojamos šviesos diodų juostelės, skirtingų spalvų neoniniai vamzdeliai, pailgos liuminescencinės lempos arba dviprasmiškumas. Lengviausias būdas surengti tokį apšvietimą ant pakabinamos daugiapakopės lubos. Įdėdami šviesos šaltinius tarp lygių, matoma tik lempos spinduliuojanti šviesa, o pačios lempos išlieka visiškai nematomos.

Dekoratyvinės lubų apšvietimas kaip virtuvės dekoravimo galimybė

Dekoratyvinės lubų apšvietimas - dar vienas būdas papuošti virtuvę apšvietimu

Grindų apdaila padės suteikti virtuvėje ypatingą žavesį. Tiesiog nereikia taupyti ant šviesos - jie turi skirtingą maksimalų stiprumą ir ilgaamžiškumą atlaikyti ne tik jums minkštos šlepetės, bet nekris į žemę indai, puodai ir kitų namų ūkio netikėtumų. Su šia užduotimi puikiai susidoros puikūs šviesos diodai ar prožektoriai su storais apsauginiais akiniais. Kitu atveju keraminės plytelės su įmontuotais šviesos diodais gali būti ant grindų. Tiesiog nepersistenkite! Galų gale, tai yra jūsų virtuvė, o ne naktinis klubas.

Originalios šviesos kompozicijos sukūrimas ant grindų - originali virtuvės dizaino versija

Šiuolaikinės apšvietimo technologijos gali būti naudojamos ir originalesnės, pavyzdžiui, grindims apšviesti

Puiki papildoma bet kokios virtuvės interjere bus originalios dizainerių lempos, atitinkančios virtuvės temą. Tai gali būti važiuoklės, formos, pavyzdžiui, vyno butelis, apverstą puodelį, vaisių ir daržovių, lempų gaubtai, pagaminti iš šakutės ir šaukštai, šviestuvai ir sconces į A labai poliruoti senovinių Brzuchaty Dummies forma.

Techniniai niuansai: kaip sukurti šviesos harmoniją

Siekdama išskirtinio dizaino, verta atkreipti dėmesį į praktinę apšvietimo problemos pusę. Virtuvėje turi būti pakankamai šaltos ryškios šviesos, kad akys nenusimtų įtampos, o tuo pačiu metu ir apšvietimo intensyvumas neturėtų būti toks, kad būtų lengva šuktelėti.

virtuvė

Nedidelio kambario su šviesa zonavimas

Atsižvelgiant į funkcinio zonavimo tendenciją, būtina tiksliai apskaičiuoti kiekvienos zonos apšvietimo įtaisų galią ir skaičių, o tada pereiti prie pasirinkimo virtuvės apšvietimo įranga.

Komfortas ir praktiškumas: kiek šviesos turi būti virtuvėje

Virtuvės apšvietimo norma nustatoma vatais vienam kvadratiniam metrui ploto. Kadangi viename, net mažame kambaryje galima naudoti kelis tipus lempučių, kiekvieno tipo atskirai skaičiuojamos normos.

Įrengiant standartines kaitrines lempas pakankama galia yra iki 45 vatų už metrą. Didžiausia vertė yra darbo vietai, kur itin svarbus geras intensyvus apšvietimas. Į valgomojo zoną, virš juostos, valgomojo staliukas yra pakankamai 12 - 20 vatų už metrą. Jei šviesos šaltiniai yra halogenai, tai yra pakankamai 30 vatų vienam kvadratiniam metrui.

žibintai

Halogeninių lempų formos

Atsižvelgiant į būtiną šviesos intensyvumą, paprasčiausiai galima pasirinkti šaltinių galingumą ir tipą, as ir apskaičiuoti būtina žibintų skaičius. Kiekvienos atskiros zonos plotas dauginamas iš apšvietimo normos. Gautą vertę reikia padalyti iš vieno šaltinio galingumo, norint sužinoti, kiek taškų bus pakankamai. Įsitikinkite, kad atkreipkite dėmesį ir dėmesį, pasirinkto žibinto šviesos taško spindulys. Visi darbo paviršiai turėtų būti vienodai apšviestos be šviesių dėmių ir stiprių patamsėjusių sričių.

šviesa virtuvėje

Šalta šviesa - tik darbo vietai

Valgomojo stalo paviršius turi būti visiškai apšviestas be tamsių sričių aplink kraštus ir šešėliai. Idealiu atveju, jei šviesos taškas tiksliai pakartoja veidrodžio formą. Todėl geriausias pasirinkimas - valgomojo stalo lempa su reguliuojamu aukščiu: skirtingo augimo žmonės bus patogūs, o šviesos srauto intensyvumas gali būti pakoreguotas sumažinant ir pakelti pakabą. Romantiška vakarienė bus pakankamai nutildyta šviesa, o šeimos vakarienė bus smagesnė už šviesos užtvindytą stalą.

Apšvietimo zonavimas: kaip tinkamai padalyti darbo ir valgomojo zonas

Vadovaudamiesi tik trimis paprastomis taisyklėmis, galite aiškiai atskirti darbo ir valgomojo erdves, net ir nedidelėje patalpoje, kurioje yra viengubos lubos.

1 taisyklė. Atsargiai pasirinkite ryškumą ir spalvą. Šaltoji šviesa su mėlyna arba balta atspalviu tinka tik apšviesti laisvų rankų įrangos, plokščių, prietaisų darbinius paviršius. Pageidautina organizuoti bendrą apšvietimą, įrengiant neutralias lemputes. Dėl valgomojo zonos yra geriau pateikti 2 galimybių apšvietimo: šilta geltona šviesa pakabinti liustra per valgomojo stalą, neutralus - kaip papildomą pabrėžti.

virtuvė

Šiltas atspalvis per valgomąjį, neutralus apšvietimas stalviršiniams

2 taisyklė. Sujungi skirtingų tipų apšvietimo įrangą. Virimo zonoje montuokite rotacines kaitrines lempas, ryškius ryškius taškus, pakabinta lemputes su mobiliomis pakabomis ant stalviršių. Valgomojo erdvėje reikalinga komforto atmosfera: čia yra tinkami lubų šviestuvai, sieniniai šonai.

lemputės virtuvėje

LED lempos virtuvėje

3 taisyklė. Teisingai pasirinkite apšvietimo įrenginių montavimo vietą. Jei yra aiškus vietos nustatymas pagal lubų lygį, pabrėžkite ribą prie armatūros eilės. Sustabdyta liustra su vienu žibintu, kurį reikia įdiegti griežtai centre virš valgomojo stalo, Norėdami akcentuoti valgomojo zonos centrą. Vieno žibinto žvakidės žibintai labiau tinka apšviesti valgomasis grupes su nedideliais apvaliais stalais, stačiakampiams valgomiesiems stalams verta rinktis daugiaspalvius modelius su pakabomis. Bendras apšvietimas turi vienodai padengti visą kambarį, derinant jį.

virtuvės prietaisai

Įrengimų įrengimas virš paviršiaus centro

Kontūrinis apšvietimas skirtingose ​​zonose

Be to, kad formuojant tam tikros zonos ribas ant lubų struktūros, galite lengvai sutvarkyti šviesius akcentus ant baldų, stalo kontūrų. Minkštajame apšvietimuose įrengta virtuvė pabrėžia darbo zonos individualumą. Kontūrus galima paryškinti naudojant diodines juostas, pritvirtintas ant spintelių apačios, po karnizu.

virtuvė

Lubų lygių ribas pabrėžia šviesos juostelė

Valgomojo erdvėje vaizduojami atskiri valgomojo stalo šviestuvai, tvoros, parinktos pagrindine pakabinti liustu. Taip pat puikiai susidoroti su jaukių atmosferos grindų lempučių su audinių žibintuvėlių, esančių palei sienas ar prie stalo, sukūrimą.

apšvietimas

Apšvietimo ausinės

Įdomūs sprendimai kontūriniam apšvietimui virtuvėje:

  • Darbinio paviršiaus korpuso apšvietimas.
apšvietimas virtuvėje

Apšvietimo stalviršiai

  • Valgomasis valgomojo stalas.
apatintu stalu

Stalviršis su apšvietimu

Kaip naudoti šviesą, kad sukurtų erdvės iliuziją mažoje virtuvėje

Šviestuvai interjere mažas virtuvės Negalima būti pernelyg masyvi, per maža, per sunki. Tuo pačiu metu mažame kambaryje turėtų būti daug šviesos. Tai yra ryški intensyvi šviesa, kuri papildys tūrį ir optiškai padidins virtuvę.

daugiapakopis apšvietimas

Šviesos spalvos ir daugiapakopis apšvietimas

Pasirinkite lemputes su šviesos atspalviais, daugiaspalvius šviestuvus su pailgos formos difuzoriais, jei šviesa nukreipta žemyn. Puikus sprendimas - šviestuvai su daugybe taškų lempų: šios lempos vizualiai pakelia lubas.

šviestuvas virtuvėje

Puiki virtuvėlė su vienos lempos pakabu

Tamsių kampų apšvietimas taip pat pritraukia kelis metrus prie aikštės. Mažesnė ausinių apšvietimo fone, karnizo su pjovimo dėmėmis susidarymas išilgai lubų perimetro, atskiras darbo stalo apšvietimas - priėmimai, dėl kurių virtuvė vizualiai erdvesnė.

apšvietimas virtuvėje

Nišų ir sienų apšvietimas

Stiliškas suderinamumas: žibintų pasirinkimo taisyklės

Su pasirinktais įtaisytais prožektoriais paprastai nėra jokių sunkumų. Pasirinkimo piktnaudžiavimas prasideda tada, kai jums reikia rasti tinkamą pakabinamą lempą ar klasikinę liustra, šviestuvai, kurie yra harmoningai tarpusavyje ir tinka ekologiškai virtuvės interjere stilistiškai.

Ar būtina griežtai laikytis stiliaus? Nėra griežtų taisyklių, ir sintezė vis dar yra tendencija - drąsiai sujungti skirtingų stilių elementus.

Geriausi klasikinės virtuvės prietaisai: krištolas, stiklas ir žvakidės

Iš gryno klasikinio virtuvės interjero, ypač jei leidžia plotas ir lubų aukštis, tradicinio dizaino masyvi bronzos bei kristalo, plieno ir stiklo liustra atrodys prabangiai.

Baltas klasikinis interjeras: šviestuvai parenkami ant plieninių pakabų - balto metalo grandinės su atviromis žvakėmis. Šviesa atsispindi veidrodžio pakabinamose lubose, sukuriant šimtų stiklinių daugiasluoksnių žiedų žaibas. Neutralus šviesos žvilgsnis pasirenkamas, kad apšviesti valgomojo grupę, šiltas apšvietimas ant stalviršių.

Apšvietimas

Apšvietimas virtuvėje

Daugiapakopė žvakė ant ilgosios pakabos. Šviestuvas yra žemiau stalo, todėl šviestuvas gali neapsiriboti valgomojo erdvės ribomis.

daugiasluoksnė liustra

Daugiapakopė žvakė ant ilgosios pakabos

Auksinė pakaba, laikikliai lempos žvakidėms ir neįprastas skaidrus juodas atspalvis - nestandartinė klasika.

liustra

Moderni klasikinio stiliaus virtuvėlė

Dėl žemų lubų - vienos lempos liustra ir ilgieji stiklo pakabukai.

liustra

Šviestuvas su vienu žibintu ir ilgais stiklo pakabukais

Neoklasikiniame interjere natūralūs yra natūralūs žalvariniai žibintuvėliai iš teleskopinių metalinių suspensijų.

žiburių žibintai

Žalvario apmušalai

Lubų šviestuvai su kristalų siūlais taupo tamsią interjerą ir tampa ryškiu akcentu.

armatūra

Lubų šviestuvai

Mėlyna pilka spalva: pakabukas liustra su 5 pilkiais atspalviais per balta pietų stalas ir baltos sieninės lempos per pilką komplektą. Neįprasti - žibintų įrengimas pagal lubas padidina kambario aukštį.

virtuvė

Virtuvė pilka šviesa

Bold sprendimai: šiuolaikinio interjero šviestuvai

Contemp - tai interjeras, kuriame galite įžvelgti bet kokią idėją. Tipų, medžiagų, formų ir dizaino pasirinkimas armatūra modernus virtuvės - neribotas. Iš akcentuoto stiklo matinio žibalo aksesuarų paprastumo, ansamblyje su lakoninėmis kaitinamosiomis lempomis pakabinamosiomis lubomis.

šviestuvas virtuvėje

Šiuolaikinio stiliaus virtuvė

Į dešimtis skaidrių stiklo lempų ant plonų suspensijų per ilgą stalą.

lemputės virtuvėje

Šviestuvai ant plonų sublimacijų

Pieno stiklas, griežta forma, šilta šviesa: lustra ant stovo su uždaru abatiuriu.

šviestuvai

Šviestuvai virtuvėje

Plafonai-lelijos ant išlenktos baltos stiebų-suspensijų - originali idėja apšviesti valgomojo stalą.

plafonai-lelijos

Virtuvės lempos

Metalo aukštųjų technologijų virtuvės blizgus blogai derinama su masyvi klasikine liustra? Ne, jei žibintų šviesa atsispindi marmuro stalviršyje. Sėkmingo stilių mišinio pavyzdys.

virtuvė

Virtuvė aukštųjų technologijų stiliumi

Kaip padaryti šviesą palėpėje: armatūros pasirinkimas

Reikalingi atributai virtuvės apšvietimo įranga palėpėjeinterjero dizainas - ilgi virvelės-suspensijos, panašios į izoliuotą elektros kabelį, standartinės kaitrinės lempos be žibintų, pramoginiai šviestuvai.

Juodieji lubų balionai, apšviečiantys visą kambarį, apšviečia darbinę zoną, įdėtos į dekoratyvinę plokštę, ant valgomojo stalo pakabinamos juodos lempos.

lubų balionai

Juodieji lubų balionai

Reguliuojamas pakabų ilgis su tvirtinimais, esančių siurbimo puodeliuose, ir neįprasti ryškios lemputės: madinga lubų liustra iš mansardos stiliaus.

liustra

Šviestuvas mansardoje

Šviestuvas: akcentų priedas drąsiame interjere.

šviestuvas

Šviestuvas

Lubų sietynas iš senojo tamsaus vario su reguliuojamu aukščiu.

liustra

Lubų liustra

Eksperimentuokite, bet kokiu stiliumi yra kūrybiškumo erdvė. Svarbiausia, kad šviestuvas virš valgomojo stalo yra pasižymi patogia minkšta šviesa, o kiekvienas žibintas buvo savotiškas ir originalus interjero akcentas.

Virtuvės dizainerių lempų fotogalerija

Virtuvės dizainerio lempos gali sukurti ypatingą atmosferą virtuvėje

Virtuvės dizaino lempos pabrėžia savininkų susidomėjimą neįprastai unikalia aplinka

Originalios lempos tinka gerai apgalvotai interjerui

Interjeras, kuriame harmoningai derinami šie originalūs žibintai, reikės atidžiai apsvarstyti

Virtuvės reikmenys turi būti ne tik gražūs, bet ir funkcionalūs

Valgomasis stalas bus gerai apšviestas, jei valgomajame yra lempos su panašiomis formomis

Virtuvės įranga gali skirtis atsižvelgiant į jų paskirties vietą

Erdvioje virtuvėje gali būti įrengtos lempos bendram ir vietiniam virtuvės apšvietimui

Darbinio paviršiaus apšvietimas iš dekoratyvinės detalės pasuko į patogią būklę

Šiuolaikiškose virtuvėse, dekoruotose tamsiomis spalvomis, darbo paviršiaus apšvietimas tampa ne dizaino delikatesu, bet viena iš patogumo sąlygų

Darbinio paviršiaus apšvietimas kaip dekoratyvinio apšvietimo pasirinkimas

Darbinio paviršiaus apšvietimas taip pat gali būti naudojamas dekoratyviniais tikslais, kai centrinis apšvietimas yra išjungtas

Ekonomiškas ir efektyvus darbo vietos apšvietimo organizavimo būdas

Naudojant šviesos diodų apšvietimą efektyviai ir ekonomiškai apšviesti darbinį paviršių

Virtuvės apdaila - veidrodiniai žibintai

Veidrodiniai žibintai atrodo įspūdingi ir neįprasti, jie atlieka savo apšvietimo įrenginių vaidmenį

Patalynės staliuko pakabinamos lempos gali turėti neįprastą formą

Norėdami apšvietimo ir dekoravimo valgomojo zonos, daugelis nori pasirinkti nenatūralios formos žibintus

Dizaineriai naudoja šiuolaikišką apšvietimo technologiją neįprastiems projektams

Šiuolaikinės apšvietimo technologijos naudojimas žymiai išplečia dizainerių galimybes

Komfortas ir komfortas bus nuolat jaučiamas kambaryje, kur pakabinamas toks originalus žibintas

Neįprastos virtuvės apšvietimo įrangos dizainas gali sukurti ypatingą komforto ir komforto atmosferą patalpose

Originalūs virtuvės šviestuvai vis dar yra svarbūs dizaineriams ir tiems, kurie naudojasi savo paslaugomis

Originalios originalios virtuvinės lempos turi nuolatinį populiarumą

Virtuvės lempos lemputė gali tapti svarbiu dekoratyviniu elementu

Šiame paprastame interjere originali lempa tapo svarbia dekoro dalimi

Bendras virtuvės apšvietimas ir valgomojo erdvės apšvietimas formuojasi įvairiais būdais

Šiame interjere - sėkminga valgomojo zonos apšvietimo pasirinkimo versija ir bendras virtuvės apšvietimas

Formų ir spalvų įvairovė įkūnyta originalioje virtuvėje

Originalus virtuvės apšvietimas: įvairių koncepcijų, formų ir spalvų

Šios nuostabios lempos gali būti bet kokios virtuvės ornamentu

Iš šių gražių ryškių žibintų neįmanoma išplėšti akių

Elegantiškos ir stilingos tamsios lempos puikiai atrodo šviesiame fone

Priklausomai nuo likusios situacijos, valgomojo stalo apšviestos lemputės atrodys stilingos ir elegantiškos

Virtuvės dizaino lempa sukelia stebuklingą įspūdį

Prabangus ir stebuklingas atrodo šis dizainerio žibintas

Aukštųjų technologijų stiliaus virtuvės šviestuvai suteikia ramią, išsklaidytą šviesą

Rami ir vienodos šviesos suteikia stiliams aukščiausios klasės stiliaus interjerui pasirinktų žibintų

Ne visos originalios lempos lengvai tinka aplinkai

Toks žibintas patraukia dėmesį, tačiau negalima sakyti, kad jis tinka bet kokiam interjerui

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

15 + = 18

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map