Servetavimo dėklas savo rankomis – idėjos ir meistriškumo kursai

kaip padaryti padėklas patys

Ši medžiaga skirta romantikams, norintiems surengti siurprizas ir patys nenorėti pasimėgauti lovomis ar tiesiog užkandžia minkšta sofa. Mes jau kalbėjome apie tai, kaip gaminti polimerinių molio servetėlių lentą, ir dabar laikas paruošti servetėlę – ir šį kartą iš medžio. Mes sukūrėme lengviausias ir labiausiai prieinamas būdas, todėl jums nereikės dailidės talento.

Meistras-klasė № 1. Dėklas iš nuotraukų sistemos 1 vakarą

Dėklas pats

Paprasčiausias būdas padaryti dėklą savo rankomis – pakeisti įprastą nuotraukų rėmelis į jį.

Pirkite arba pašalinkite iš sienos tinkamą dydžio medinį foto rėmelį. Na, jei randate rąstą su stipriu dugnu ir patikimais priedais, tada nereikia keisti substrato, ir jūs galite atnaujinti dėklo dekorą nuotaika.

Taigi, pradėkime. Pašalinti kartono pagrindo, pašalinti visus perteklių ir įdėti stiklą į vietą.

Dėklas pats

Dabar kartoną iš foto rėmo reikia dekoruoti, kaip jums patinka. Jūs galite įklijuoti arba tiesiog papuošti iš įvairių medžiagų. Tai gali būti: ryškus audinys, užsklanda, atvirukai, lapeliai su geltonu, herbarium ir kt. Mūsų meistriškumo klasėje pagrindas yra tiesiog padengtas audiniu ir klijuojamas klijų pistoletu. Vietoj to, jūs galite naudoti PVA ar bet kurį kitą klijų. Po to, kai dekoras yra paruoštas, padėkite pagrindą ant stiklo ir jį sureguliuokite (pasukite nuotrauką į dešinę).

 • Dėklas pats
 • Dėklas pats

Ir dabar reikia sukonfigūruoti gražius baldo rankenas tinkamo dydžio. Galite juos prisegti arba rėmo, arba viršutinėje pusėje. Tam jums reikės tikrų rankenų, 4 varžtų, gręžimo su mažu gręžtuvu ir, žinoma, atsuktuvu. Pirmiausia būtina pridėti rankeną prie rėmo, juos suderinti, tada pieštuko Pažymėti skyles, gręžti gręžti jiems tinkamą grąžtą ir pagaliau užsegamas rankeną į varžtais su atsuktuvu, kaip parodyta žemiau pateiktame paveikslėlyje.

Dėklas pats

Na, visa tai, jūsų aptarnavimo dėklas yra paruoštas! Arba … beveik paruošta.

 • Dėl mūsų dėklo patikimumo ir sunkumo (kad jis stovėjo tiesiai ant minkšto paviršiaus), geriau jį dar labiau sustiprinti iš apačios. Norėdami tai padaryti, turite paimti fanerą, pritvirtinti prie jo rėmą, apgręžti aplink kontūrą ir supjaustyti jį pjaustytuvu. Susidariusį ruošinį reikia šlifuoti aplink kraštus, tada dažyti tinkama spalva (iš anksto gruntuotas). Kai tik fanera išdžiūsta, jums reikės pritvirtinti fanerą prie rėmo tik su nedideliais varžtais, gvazdikėliais, varžtais arba baldiniu segtuku. Tokia plokštelė taps net sunkiausiais pusryčiais lovoje.

Remiantis šia meistriškumo klase, galite padaryti gražius padėklus su įvairiais dekoratais. Pavyzdžiui, galite įdėti tokią servetėlių dėžę su plytelių dugnu, ant kurios galite parašyti romantines pastabas kreida.

 • Pagrindas gali būti dažyti arba lenta dažų arba tapetų apklijuoti kreida.
Pusryčių dėžutė su derva
Pusryčių dėžutė su derva

Ir čia yra kitų dekoro idėjų tiek rėmui, tiek substratui. Kaip matote, galite sugalvoti dizaino įvairovė – vintage stiliaus, kaip Provanse ar shabby prašmatnus klasikinis ar modernus, naudojant audinį, nuotraukų, spalvotas popierius, tapetai, puslapius iš knygų (pereikite į dešinę nuotrauką).

 • Idėjos pusryčių padėklų dekoravimui
 • Idėjos pusryčių padėklų dekoravimui
 • Idėjos pusryčių padėklų dekoravimui
 • Idėjos pusryčių padėklų dekoravimui
 • Idėjos pusryčių padėklų dekoravimui
 • Idėjos pusryčių padėklų dekoravimui
 • Idėjos pusryčių padėklų dekoravimui

Taip pat ši meistriškumo klasė yra jums naudinga kavos ar tualeto stalviršių interjero padėklų gamybai, kur jų vietą gali rasti žvakės ir knygos, dekoracijos, kosmetika ir kvepalai.

Padėklas iš tualetinio stalo iš foto rėmelio
Padėklas iš tualetinio stalo iš foto rėmelio

Meistriškumo klasė Nr. 2. Dėklas iš virtuvės durelių 2 val

Padėklas iš durų savo rankomis

Savo aptarnavimo dėklo galite padaryti ne tik iš foto rėmo, bet ir iš senų virtuvės spintelių durų, komodos ir kitų baldų. Šis dėklas yra šiek tiek ilgesnis, bet jis bus daug patikimesnis, praktiškesnis, ilgesnis ir taps labiau patrauklus pusryčiams!

Procedūra yra tokia:

 1. Ištrinti visas kilpas.
 2. Mes pašaliname seną dangą su smėlio popieriumi iš didelių grūdų.
 3. Šiame etape išorinę dėklo dalį, jei pageidaujama, galima valyti metaliniu šepetėliu, kad pašalintų minkštus pluoštus iš medžio.
 • šis metodas padaro dangų paviršių dar “senesniu” ir šiurkščiu, bet, kita vertus, be jos gali būti ir “Shebbie” ir “Provence” stilius.
 1. Mes išvalome duris ir iš apačios, pritvirtiname skyles iš vyrių, užpildydami medieną ar poliesterio glaisto. Mes taip pat suminkame gabalėlius ir išvalome visas duris. Iš esmės šis etapas nėra būtinas, jei skylės nuo tvirtinimo detalių jums netrukdo.
 2. Švarios, sausos durys, padengtos gruntu medienai 1-2 sluoksniais. Kiekvienas sluoksnis turi gerai išdžiūti.
 3. Dabar mes turime vėl išimti švitrinį popierių, tačiau jau turime vidutinio dydžio grūdelių ir eikite per visą paviršių.
Padėklas iš durų savo rankomis
 1. Vėl nuvalykite duris švariai ir sausai, o tada pradėkite dažyti savo būsimą padėkliuką. Naudodami nedidelį šepetį (nenukreiptą!), Paviršius 1 padengiamas dažų sluoksniu. Ir čia reikia pažymėti keletą niuansų:
 • jei norite padaryti dėklo Provanso stilius arba “Shebbie Chic”, tada pirmasis dažų sluoksnis turėtų būti tamsus, o antras ir trečias – šviesos;
 • jei norėtumėte dažyti plokštelės dugną su skalūno dažais, kaip šioje meistriškumo klasėje, tada, prieš tepant tamsiai žalią dažai, klijuokite apatinį kontūrą dažų juosta (žr. nuotrauką aukščiau);
 • Jei neturite šepetėlio, švari medvilninė skudurė dirbs.
 1. Kai pirmasis dažų sluoksnis visiškai išdžiūsta, dangas uždengs apdailos dažais, kurie bus lengvesni.
 • Už “kreidos” dėklą gamybai šiame etape (arba po to, kai) turi būti taikomas, iš tikrųjų, pirmoje skalūno dažų sluoksnio 1, suteikiant jai laiko džiovinimo, o po to 2 sluoksnį. Po antrojo sluoksnis džiovinamas, plomba juosta vėl ribojasi šiferis grindis ir pereiti prie finišo dažai dažymo durų (gali būti priešingai – pirmiausia būtų taikomos finišo dažus, palaukite, kol jis išdžiūsta, ir tik tada įdėti šiferis).
 1. Dabar padėklo paviršius turi būti sumaltas smulkiagrūdžiu švitriniu popieriumi, kai kur atskleidžiant tamsių dažų sluoksnį (dar kartą, jei pageidaujama).
 2. Ir, pagaliau, nustatome rankenas: pažymėkite tvirtinimo taškus ir priveržkite varžtus. Wu-Ala, aptarnaujančių dėklas pusryčiams į lovą yra pasirengusi!

Beje, jei nutapė apie skalūnų dažais šio meistro klasės dugną, gausite dėklas gali būti naudojamas ne tik kaip tarnauja dėklą pranešimus, bet taip pat kaip meniu ir namų pastabose lentos.

Padėklas iš durų savo rankomis

Ir čia yra ir kitos idėjos, kad senas medines duris ištiesti gražius padėklus savo rankomis (žiūrėkite!).

 • Dėklas su rankomis iš kabineto durų
 • Dėklas su rankomis iš kabineto durų
 • Dėklas su rankomis iš kabineto durų
 • Dėklas su rankomis iš kabineto durų
 • Dėklas su rankomis iš kabineto durų
 • Dėklas su rankomis iš kabineto durų

Taip pat atkreipkite dėmesį į mūsų svetainės vadovą skyriuje “Virtuvės dizainas ir dekoravimas” – svetainės vadovas.

decor

Leave a comment