Minkštos užsklandos virtuvėje - mes atliekame tyrimus prieš perkant

Minkštos užsklandos virtuvėje – mes atliekame tyrimus prieš perkant

plaunamos virtuvės tapetai

Būdingas "plaunamas ekrano užsklanda" iš tiesų yra eksploatacinė savybė, o ne atskira tapetų kategorija. Bet būtent tokia kokybė turi turėti bet kurią apdailos medžiagą virtuvėje. Leiskite sužinoti, kokios rūšies tapetai gali būti vadinami plaunamais.

Rūšys ir ženklai - nuoroda pirkėjui

Skalbti tapetai gali būti:

 1. Drėgmės atsparumas - Jūs galite nuplauti tik minkštu skudurėliu, vidutiniškai drėkintu vandeniu, todėl virtuvėje jų naudoti nerekomenduojama;
 2. plaunamas - gali būti nušluostytas tik šluoste arba kempine su šiek tiek šarminiais tirpalais. Tai pašalins dulkes, lengvas nešvarumus, šviežius dėmės, bet ne riebalus;
 3. supermalinimas - su kempine leidžiama plauti muilu;
 4. Super plaunamas ir atsparus trinčiai - atsparios dilimui ir drėgmei atsparios dangos, kurias galima nuplauti tirpalu ne tik kempine, bet ir šepečiais.

Norėdami sužinoti, kokia kategorija jums tinka, galite su pakuotės simboliais.

Pjovimo tapetų piktogramos

Taip pat plaunamos tapetos turi būti pažymėtos medžiagos rūšimi.

Virtuvės plovimo tapetų tipai

Virtuvėje yra tinkamų tipų, tokių kaip:

 1. Putplastis vinilas - su ryškia tūrine tekstūra, be įspaudimo. Labai lengvas, bet tankus, todėl lengvai priklijuotas, užmaskuodamas nedidelius paviršiaus defektus. Jas galima nuvalyti, bet labai atsargiai ir nenaudojant šepečių.

Putplastis vinilas

 1. Plokščias vinilas Ar karšto štampavimo vinilas. Veislės: "Kompaktiškas vinilas", "Super plauti", "Šilko ekranas" (toliau pateiktoje nuotraukoje). Jų bazė gali būti tik popieriaus ar neaustinių medžiagų. Tokių dangų dizainas yra imitacinių audinių, odos ir tt įvairovė. Plokščias vinilas puikiai valomas, bet ne "įkvepiamas" ir klijuoja tik ant netolygių sienų.

Plaunamas plokščias vinilo tapetai

1
 1. Reljefinis vinilas. Reljefinis vinilas yra gaunamas reljefinio sluoksnio įspaudimu. Taigi galite imituoti dekoratyvinis tinkas ar bet kokio kito paviršiaus modelio.

Tapybos tapetai

 1. Tapybai tapybai - tai neaustinės tapybos tapetai. Puiki apdailos medžiaga, kuri kvėpuoja ir valo, pernešama iki 8 dažymo ciklų vandeniniais dažais.
 2. Tapetai - tai Dažomas sluoksnis, sudarytas iš stiklo pluošto gerinamos veiklos savybes, todėl jie dažnai naudojami apdailos gyvenamąsias patalpas su didelio eismo. Jie nebijo drėgmės ar trinties, tačiau jie taip pat yra kvėpuojantys. Pagrindas stiklo daugiausia popieriaus ir dažytos juos daugiausia akrilo dažai vandens pagrindu. Naudojant standartines tekstūros - deimanto, motina, eglutė ir pan. Turėkite omenyje, kad stikliniai poliai yra sulenkiami į ritinį, esantį į vidų.

Tapetai

Geriausias ir blogiausias virtuvės tapetai

 • Geriausias virtuvės pasirinkimas: vadinamieji "tvirti" vinilo tapetai, pagaminti iš neaustinės medžiagos, kuris "kvėpuoja" ir tarnauja 15 metų.

Vinilo tapetai ant neaustinės pagrindo

 • Geriausi plaunami tapetai tapybai: stiklo pluošto tapetai - jie yra daug stipresni nei neaustinės medžiagos.
 • Blogiausias virtuvės pasirinkimas: popieriaus tapetai - ne geriausias virtuvės pasirinkimas, net jei jis yra "dvipusis" (dviejų sluoksnių popierius) su drėgmei atsparia danga. Galų gale šie paveikslai negali atlaikyti daugybės skalbimo ciklų, be to, jie sudego ir tarnauja tik 5 metus.
 • Tinkamiausia bazė: flizelino - priešingai popieriaus substrato, avialinijas neturi įtakos drėgmės, o ne susitraukti arba deformuotis, įtrūkimai-apjungiant 2 mm, garso izoliacija, nepalaiko degimo, geriau perveda judesių pastato sienų. Ir tai yra daug lengviau klijais, nes juosta bus ne ruožas klijų, o tai reiškia, kad vaizdas bus lengviau plaukti.

Pasirinktinis ekrano užsklanda - kamštiena ir metalizuota

Yra ir kitų rūšių ritininės dangos, kurios gali būti klasifikuojamos kaip:

Metalizuotos tapetos
 1. Metalizuotos tapetos Yra viena iš moderniausių medžiagų. Kaip jie skiriasi nuo standartinių ritininių dangų? Šiuo pagrindu yra akytasis popierius ir aliuminio folija, padengta apsauginiu sluoksniu ir dažais, kad būtų užtikrintas geresnis atsparumas dilimui. Apsauginis sluoksnis taip pat tarnauja kaip dielektrikas. Šios dangos skiriasi tikrai originaliu paviršiumi.
 2. Kamštiena Tai yra ekologiškos dangos iš kamštienos ąžuolo smegenų. Jų pagrindas yra popierinis ir neaustinis. Tačiau spalvų paletė šiuo atveju nėra per daug skirtinga - tai ochros, tamsios ir šviesiai rudos spalvos tonai. Kamštienos laikikliai laikomi hipoalerginiais ir sukuria kokybišką šilumą ir garso izoliaciją. Ar jie gali būti nuplauti? Šlapios kempinės su plovikliu - drėgmė nedaro žalos, nes medžiaga viršuje yra padengta apsaugine vaško sluoksniu. Beje, tokie tapetai gali trukti apie 20 metų.

Kamštienos tapetai

Dar trys niuansai ant įklijuojamų skalbinių tapetų

Plaunamos skalbimo tapetai
 • Daugumai plaunamų dangų yra sunkus svoris (daugiau nei 120 g / m 2), todėl reikia pasirinkti tinkamą klijų. Be to, net jei pagrindas yra neaustinis, klijai turi būti naudojami ir drobės, ir sienoms.
 • Plaunamoms vinilinėms tapetoms reikia antiseptinių klijų su fungicidais.
 • Ir svarbiausia - už plaunamų tapetų klijais virtuvei turėtų būti atsparus drėgmei.

Tinkamai įklijuojant virtuvę su tapetais skaitykite čia.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

4 + 2 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map