Idėjos ir meistriškumo pamokos siuvant rankomis

Idėjos ir meistriškumo pamokos siuvant rankomis

Idėjos ir meistriškumo pamokos siuvant rankomis

Kadangi virtuvės pirštinės ir potholders visada yra matomumo zonoje, jie turėtų būti tvarkingi ir gražūs. Taigi, geriau, kai ūkyje yra daug jų, todėl laikas nuo laiko juos galite pakeisti.

 • Be to, siuvant virtuvių potholders savo rankomis nereikia turėti rimtų patirties ir įgūdžių, rankdarbių, todėl jie gali būti siuvami kartu su vaiku.

Siuvimas su vaikais

 • Be to, originalios namų kortos yra puiki idėja dėl dovanos ir netgi ... mažas rankų darbo verslas tokiose vietose kaip "Fair of Masters" arba Etsy.

Pasirinkite audinį ir užpildą

Potholders

Svarbiausias siuvimo priemones savo rankomis - tai tinkamas audinio ir užpildo pasirinkimas.

 • Geriausias potholders audinys yra natūralus, pavyzdžiui, lino, medvilnės arba medvilnės. Bet pabandykite pasirinkti storus audinius - jie truks ilgiau.

Patarimas: taip pat galite naudoti senus džinsus.

Lipnios idėjos

 • Galite pasirinkti ne tik originalius audinius, bet ir figūras - širdis ir pirštines, braškes ir eglutes, kvadratus ir žvaigždutes. Taip pat nepamirškite, kad skirtingos klijavimo formos funkcijos skiriasi, o tai reiškia, kad geriausia sukurti visuotinį rinkinį: keletą dėžių, ilgą puodų puodą, kumštinį pirštą.

Kabliukų rinkinys

 • Kaklelio viduje turi būti įdėtas užpildas. Dažniausiai tai yra sinteponas, vatinimas, veltinis arba drabuzimas. Tinkamesnė yra tualetas ir kitos storos, storos natūralios medžiagos siuvinėjimui, kadangi sinteponui būdingas didelis šilumos laidumas ir tuo pačiu maža tirpimo riba.

Patarimas: kaip užpildą galite naudoti seną kilpinį rankšluostį, sulenktą keliuose sluoksniuose.

 • Siuvinėjimai, aplikacijos, ruches ir tt naudojami kaip puošmenos.
 • Vaikų dailidžių pirštinės
 • Pėdkelnės su kukuliais
 • Pocolders su siuvinėjimu Spock
 • Lininis linas su nėrinėmis
 • Lininė siuvinėjimas su siuvinėjimu

Kaip siūti kumštines pirštines

Taigi, kaip siūti siūlus greitai ir paprastai? Pirmiausia šia tradicine kumštines siūles nuneškite su apvadu ir kilpeliu.

1

Pasiruošęs pūstuvas

Daugybė būdų, kaip siūti kumštines pirštines, yra daugybė, tačiau principas yra maždaug toks pat - 6 sluoksnių naudojimas - 4 audinio gabalėliai ir 2 užpildo dalys.

Žingsniai:

Kreidelių kumštines pirštines piešimo modeliai
 1. Pirmiausia turime sukurti potholders modelį. Įdėk savo ranką ant popieriaus (ar tiesiogiai ant audinio), todėl jį maržos 2,5-4 cm, nupiešti schematiškai kontūrai kumštines kaip nuotraukoje į dešinę, tada nukopijuokite gautą raštą.
 2. Supjaustykite 2 vnt. Gabalėlius ir 2 veido audinius pagal savo modelį. Galite iškirpti visas 4 vienetų iš tos pačios medžiagos, bet tai yra geriau pasirinkti minkštas apačioje kumštinės pirštinės, natūralus, malonus liesti audinio, ir priekinėje pusėje - tankus, gražus, spalvingas, dėmės ant jo buvo mažiau matomas. Mes pasirinkome klaidingą pusę savo pirštines ir veido medvilnės audiniai iš įvairių tipų - pavyzdžiui, originalumo ir aiškumo.
 3. Dabar, tik kumštinės pirštinės, supjaustykite 2 gabaliukus. Primename, kad geriau atsisakyti sintetinių medžiagų. Mūsų atveju naudojama reguliariai balta vilna, tačiau geriau užimti audinį tankesnį ir storesnį, pavyzdžiui, tą patį vatą.
 4. Dabar jūs turite įdėti visas detales į sluoksniuotą sumuštinį tokia tvarka:

Paimkite savo rankas

 • Mes padedame du veidus iš veido audinio vieni kitiems "veido", kaip nuotraukoje Nr. 1.
 • Dabar iš viršaus ir iš jau sulenktų veidų dalių apačioje įdedame ruošinius iš pirštų (nuotrauka Nr. 2).
 • Ir galiausiai, viršutiniame sluoksnyje užpakalinį audinį pritvirtame veidą į viršų, o žemiausiu sluoksniu pastumdami paskutinį gabalėlį (puošti galą) įdėkite veidą ant stalo (nuotrauka Nr. 3).
 1. Dabar mes pradėjome siuvinėti. Visi kraštai yra pasisukę 5-7 mm atstumu, todėl mes gauname apverstą palapinę.

Paimkite savo rankas

 1. Dabar nupjaukite perteklinį audinį aplink kraštus (maždaug 3 mm nuo siūlės) ir padalykite visas filėles (nuotrauka žemiau), kad švelniai ištrauktų mūsų kelnaitės.

Paimkite savo rankas

 1. Dabar, gut-atsukti produktą ir padaryti iš rankovės krašto - įstrižai kirptas (geriau ne satinas, ir X / B), audiniu, juostų ar juostelių juostelę. Kadangi mūsų tikslas - parodyti kuo daugiau greitai ir lengvai siūti potholders su savo rankas, tada mes naudojame gatavo apdaila šviesus ir tiesiog apvyniokite mūsų kumštinės pirštinės yra pridedamas su kaiščiais ir susiuvami. Jei naudojate audinį, tuomet reikia susieti jį su kraštų alkūnėmis. Pabaigoje siūti tos pačios intarpu kilpa ir mūsų pirštinė yra paruošta.

Paimkite savo rankas

Čia yra dar vienas gražus puošimas pagal pasirinktą metodą.

Dekoratyvinės kumštinės pirštinės

Jei norite šiek tiek apsunkinti užduotį ir padaryti kumštines dygsnius, tuomet šiek tiek pakeiskite siuvimo procesą taip:

Kaip siūti dygsniuotą pirštinę

Pirma, jūs turite "uždengti" vieną trisluoksnį ruošinį tiesiog iš stačiakampių audinio kraštų, sulenktų ta pačia tvarka, kaip aprašyta 4 punkte pateiktose instrukcijose, o paskui antras. Turėkite omenyje, kad siūlas turėtų būti veido veido pirštinių tonas. Jūs gausite 2 dygsniuotas stačiakampius ateities potholders gabalus, kuriuos reikia sulenkti vienas su kitu, kad šonai atrodytų iš apačios ir iš viršaus "sumuštinį". Ir pagaliau mes išdėstyti sulankstytas dalis išilgai kumštinės pirštinės modelio kontūro (žr. 1 skyrių). Tada mes dirbame savo rankovės kraštuose su apvadu ar audeklu ir siūtinome kilpą.

Siūlome kvadratinį pėdą arba stovėkite po karštuoju

Dabar pradėkime siuvinėti kvadratinį pėdą, kuris yra labai lengvas siuvimas - skirtingai nuo čia naudojamų kumštines pirštines: 2 vatos ir 2 veido veido audinius. Visų 20x25 cm (arba bet kokių kitų) detalių modeliai. Taip pat reikia 8x15 cm audeklo audeklo juostelės ir, žinoma, lyginimo lentos, geležies, adatos ir siūlai, siuvimo mašina ir žirklės.

Kvadratinė aikštė su savo rankomis

Darbas atliekamas pagal tokį algoritmą:

 1. Iš audinio vėl yra "sumuštinis": 1 sluoksnis - vatinimas, 2 sluoksnis - audinys į viršų, 3 sluoksnis - audinys apačioje, 4 sluoksnis - vatinimas. Tokie sluoksniai ruošiniai turėtų būti gaminami 2 vnt.
 2. Du užpildai sudedami iš 3 pusių, o antklodė turi būti vienoda išorėje.
 3. Pūstuvas pasirodo iš išorės, jis yra lyginamas.
 4. Aklė yra išsiuvinėta ir susiuvama.
 5. Ketvirta pusė yra sušluostyta.

Patarimai:

 • jei norima, taip pat gali būti dygsniuotas kvadratas;
 • jūs taip pat galite siūti kišenę į vieną pusę;
 • pagal tą patį principą jūs galite siuvinėti savo pėdsakus širdies, rato, žvaigždžių ir pan. formas.

Štai keletas idėjų siuvimui siūlių savo rankomis pagal pagrindinį principą, aprašytą aukščiau (slinkite nuotrauką į dešinę).

 • Idėjos siuvinėti kilpą rankomis
 • Idėjos siuvinėti kilpą rankomis
 • Idėjos siuvinėti kilpą rankomis
 • Idėjos siuvinėti kilpą rankomis
 • Idėjos siuvinėti kilpą rankomis

Patchwork patties

Kvadratinis klojinys

Patchwork pleistrai atrodo neįprasti, tačiau prieš pradėdami siuvinėti, turėtumėte nustatyti glaistymo būdą. Štai trys pagrindiniai būdai:

 1. Standartiniai blokai - jums reikės kvadratinių elementų, o tada juos apdoroti rašomąja mašinėle.
 2. Šablono siuvimas - gabalai yra supjaustyti pagal specialius modelius. Tai yra tokie elementai kaip paukščiai, lapai, širdys.
 3. Siuvimo pagrindu - Čia elementai nėra dygsniuoti kartu, bet yra siuvami į iš anksto paruoštą pagrindą.

Norint paprastą gaminį supaprastinti, reikia paruošti tris audinio spalvas, peilį, siūlus, atitinkančius medžiagos spalvą, kaiščius ir ruloną. Tada paruoškite skiauteles - kvadratus su 10 cm kampu. Kiekvienas kvadratas supjaustomas į trikampius ir jie jau sukrauti, kaip reikalaujama pagal schemą. Visi trikampiai yra susiuvami kartu ir gaunama viena pusė produkto. Tuo pačiu principu antroji pusė taip pat yra padaryta, o tarpinė yra tarpinės. Tada nuimkite kraštus, kampe pritvirtinama kilpa - viskas, potholders yra pasirengę.

Čia yra naujų idėjų, skirtų patyrusių ir pradedančiųjų adatų jutiklių klijavimui, pasirinkimui, taikant klastojimo metodą (paverskite nuotrauką į dešinę).

 • Pūkuotojo kaklo papuošalas
 • Kvadratinis klojinys
 • Kvadratinis klojinys
 • Kvadratinis klojinys
 • Kvadratinis klojinys
 • Pūkuotojo kaklo papuošalas

Mezgimo pakabos niuansai

Mezgimo dygsniai yra dar vienas būdas sukurti praktinius virtuvės reikmenis. Net paprasčiausias modelis padės sukurti gražų produktą. Tačiau nepamirškite, kad pernelyg didelės schemos netinkamos naudoti, nes jie bus nepatogu.

Kablys ir mezgimas gali sudaryti paprastus ar supakuotus daiktus, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau (slinkite dešinėn).

 • Megztos nertos pėdsakai
 • Mezgimas kablys pomidorų formos
 • Megztas pothook
 • Megztas pothook
 • Megztas pothook

Dėl mezgimo nėrimo kabliukų galite pamatyti šį vaizdo įrašą:

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

28 + = 35

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map