5 idėjų ir meistriškumo kursai amatų gamybai iš servetėlių

5 idėjų ir meistriškumo kursai amatų gamybai iš servetėlių

Amatai iš servetėlių rankomis

Jūs būsite nustebinti, kai sužinosite, kiek gražių amatų galima pagaminti iš popieriaus ar ažūrinių servetėlių. Šioje medžiagoje mes pristatėme 5 laipsniškus meistriškumo kursus, po kurių galite gaminti dekoro elementus, stalo reikmenis, kalėdines papuošalus, dovanų artimiesiems ar vaikų žaislus. Beje, visos idėjos apskaičiuojamos tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Meistriškumo klasė 1. Šokių lėlės iš popieriaus servetėlių

Žvelgdami į šiuos elegantiškus balerinų ir pasakų fėjų paveikslus, atrodo, kad jie daro realų meistriškumą. Iš tiesų net vaikai iš labiausiai paplitusių popierinių servetėlių savo ranka gali gaminti tokius rankų darbo gaminius.

 • Balerina iš popierinių servetėlių
 • Balerina iš popierinių servetėlių
 • Balerinai iš popieriaus servetėlių mobiliuosiuose telefonuose
 • Pasakos popierinių servetėlių
 • Pasakos popierinių servetėlių
 • Pasakos popierinių servetėlių
 • Pasakos popierinių servetėlių

Popieriaus balerinos naudojimo būdai gali būti daug. Pavyzdžiui, tai gali būti pakabinti ant Kalėdų eglutės, įdėti ant lentynos kaip statula, duoti mylimam žmogui, naudojamas kaip lėlės ar keli šokėjai padaryti kūdikio mobiliųjų telefonų kaip nuotraukoje žemiau.

Balerinai iš servetėlių mobiliųjų telefonų pavidalu

Mobilieji telefonai su balerinais iš servetėlių

Ko jums reikia:

 • Lankstus vielos ilgis apie 1,5 m;
 • Vienodos spalvos servetėlės ​​(šiame projekte mes naudojame servetėles 30 × 30 cm);
 • Klijai PVA ir šepetys, skirti naudoti;
 • Sriegis su adata;
 • Žirklės.

Kaip tai padaryti:

1 žingsnis. Pirmiausia turime iš "vielos" sudaryti balerinų "skeletą". Norėdami tai padaryti, padalinti savo laidą į dvi nelygias dalis: iš vielos ilgis turi būti 90 cm, trumpas ilgis - apie 40 cm Galite padaryti skirtingo dydžio šokėja, bet reikia nepamiršti, kad jos suknelė bus pagamintas iš audinio, kuris reiškia "skeletas". neturėtų būti per didelis. Šioje meistriškumo klasėje "skeleto" dydis apskaičiuojamas ant 30x30 cm skraistės suknelės.

2 žingsnis. Sulenkite ilgą laidą per pusę, šiek tiek pasukite, tada sudėkite mažą kilpą (žr. Nuotrauką žemiau). Tai bus galva. Išskleiskite du vielos galus, kad padarytumėte kojas, paskui padarykite kiekvienos kojos kilpą.

 • Balerinų skeletas iš vielos
 • Balerinų skeletas iš vielos

3 žingsnis. Norėdami rankas sudrėkinti trumpą laidą per pusę, pasukite jį į akies kraštelius. Tada įpakuokite ir prijunkite susidėvėjusį balerino torsus, esantį tiesiai po kakleliu. Todėl kiekviena ranka bus 7-8 cm ilgio, o "skeletas" atrodys kaip nuotrauka.

Balerinų skeletas iš vielos

1

4 žingsnis. Dabar galime spręsti "raumenis". Supjaustykite ar tiesiog supjaustykite servetėles siauromis juostomis ir pradėkite juos "skeletu" supilti, naudodami teptuką tepkite sluoksniais popieriaus su PVA klijais. Kai figūra yra paruošta, palikite ją išdžiūti.

Raumenų formavimas

5 žingsnis. Kol mūsų balerina išdžiūsta, galėsite ją suknelę. Būti kvadratinės sulankstyti servetėlę (t.y., pirminės formos), sulankstyti jį į trikampio, tada trikampio viršaus į lenkimo lenkimo liniją ir sumažinti ruošinį išilgai kreivės, kaip parodyta žemiau pateiktame paveikslėlyje.

Padaryti balerinos sijoną

Sutepdamos servetėlę pamatysite, kad jis yra iškirptas kvadranto pavidalu (apskritimo ketvirčiai). Pritvirtinkite kvadrantą iki 2-3 servetėlių, sulenktų į krūvą ir iškirpkite sukneles.

6 žingsnis. Sukite kiekvieną ruošinį, kad suknelė būtų minkšta ir tekstūruojama. Jei pageidaujate, šiuo etapu gali būti dažytos servetėlės.

Padaryti balerinos sijoną

7 žingsnis. Paimkite 2-3 suknelės gabaliukus, sulenkite jas taip, kaip parodyta nuotraukoje, ir išimkite iš karto (šiek tiek!).

Padaryti balerina suknelę

8 žingsnis. Dabar uždėkite suknelę ant balerinos per gautą skylę, traukite ją ant pečių, tada siūkite tarpusavyje galines ir priekines dalis. Vooray, beveik baigtas! Lieku tik priveržti juosmenį su sriegiu / juostele ir sukabinti prie jo kilpą (pvz., Nugarą ar rankas, pakeltas į viršų).

Padaryti balerina suknelę

Balerina iš servetėlių

Eksperimentuodami su suknelės spalva, ilgiu ir formu, taip pat rankų ir kojų padėtimi, galite sukurti visą kolekciją, skirtą skirtingoms lėlėms.

Balerinai iš servetėlių

Balerinė pėdkelnės

Taip pat žiūrėkite: Gėlės iš popieriaus savo rankomis - 4 meistras klases pradedantiesiems.

Meistras-klasė 2. Tūriniai rutuliukai iš ažūrinių servetėlių

Dabar siūlome gaminti amatų iš nėrinių servetėlių trimačių kamuoliukų pavidalu, kurie gali papuošti bet kokias šventes, ypač Naujus Metus ir Kalėdas.

Trimačiai rutuliai iš servetėlių

Trimačiai rutuliai iš servetėlių

Ir iš nėrinių rutulių yra gražus mobilus.

Trimačiai servetėlių rutuliai - mobil

Šie mažieji rutuliai ant vaikų mobiliojo yra pagaminti iš 4 servetėlių, kurie anksčiau buvo dekoruoti spalvotu popieriumi

Ko jums reikia:

 • 10-12 ažūriniai servetėlių pyragą (ažūriniai servetėlių gali būti naudojamas gaminti mažesnio skersmens mažų kamuoliukų, šiuo atveju vienas rutulys reikia aplink 4-10 servetėlių);
 • Siūlas (spalvotas arba baltas);
 • Adata;
 • Puošmenos karoliukai (neprivaloma).

Ažūriniai servetėlės

Kaip tai padaryti:

1 žingsnis. Sulenkite 10-12 servetėles, kad pyragas plyte, ir pieškite liniją viduryje.

2 žingsnis. Siūlai iš servetėlių krūva tiesiai ant linijos. Naudokite drabužiukus, kad sutvirtintumėte siuvimo laiką.

Tinkleliai iš nėrinių servetėlių

3 žingsnis. Skleisti savo rutulį

Meistriškumo klasė 3. Saldus gėlės

Šios gražios popierinės gėlės gali būti dedamos į vazos ar klijuotos ant sienos, sakykim, papuošti saldus stalą gimtadieniui, vestuvėms ar kovo 8 d.

Gėlės ant stiebų

Ko jums reikia:

 • 4 tos pačios spalvos servetėlės;
 • 1 salone su kontrastine spalva;
 • Sriegis arba juostelė;
 • Žirklės;
 • Mediniai keptukai ar bet kokia kita medinė lazdelė;
 • Klijai;
 • Scotch.

Medžiagos, skirtos gėlėms gaminti iš servetėlių

Kaip tai padaryti:

1 žingsnis. Skleiskite savo servetėles ir padėkite juos į krūvą.

2 žingsnis. Paimkite kontrastingą servetėlę savo pradinėje formoje (tai yra, sulankstyti į kvadratą) ir nukopijuokite jos kraštus apie 2,5 cm pločio nuo dešiniojo ir apatinio pusių.

Gėlė iš servetėlės

3 žingsnis. Išskalaukite kontrastingą servetėlę, padėkite ant likusio viršaus, tada iš susidariusio kamino sudėkite akordeoną. Paspauskite akordeoną centre ir susieti jį su styga.

4 žingsnis. Suteikite akordeono suapvalintus arba liežuvio formos galus žirklėmis.

Gėlė iš servetėlės

5 žingsnis. Ištieskite akordeoną taip, kad jis primena lanką, tada pradėkite švelniai pakelti kiekvieną popieriaus sluoksnį į centrą, kad gėlė "pūstų".

Gėlė iš servetėlės

6 žingsnis. Naudodamiesi škotišku juosteliu, klijuokite medinį kaklo kampą prie purpurinės gėlių dalies, tada užmaskuokite gleivinę patys su servetėlėmis. Urajus! Jūsų amatas yra pasirengęs! Beje, jei dažote žiedų stiebelius žaliais dažais ir pridėkite juos su dirbtiniais lapais, gėlės pasirodys labiau tikėtina.

Hortenzija iš servetėlių

Kas galėjo manyti, kad baltos hydrangeos nuotraukoje buvo pagamintos iš popierinių servetėlių. Norėdami pagaminti vieną hortenziją, pagal mūsų nurodymus pagaminkite dvi gėles ir klijuokite juos kartu arba tiesiog naudokite daugiau servetėlių. Šiuo atveju pageidautina apdailos servetėlių kraštus su bangomis, stiebelėmis, kad spalvotų ir papildytų juos dideliais dirbtiniais lapais

Taip pat žiūrėkite medžiagą: Kaip gaminti geles iš audinių - 4 meistras klases pradedantiesiems.

Meistriškumo klasė 4. Angelai iš auskarų servetėlių

Kitas Naujųjų Metų amatų iš nėrinių servetėlių idėja - angelai, skirti dekoruoti Kalėdų eglutę arba šventą tarnybą.

Servetėlių angelas

Ko jums reikia:

 • Ažūriniai servetėlės;
 • Žirklės ir raštinės peilis;
 • Klijai popieriui;
 • Veltinio rašikliai;
 • Šenilinė viela arba rutulinio vamzdžio valymo šepetys (parduodamas tabako parduotuvėse) yra sidabras / auksas.

Kaip tai padaryti:

1 žingsnis. Pirmiausia turime padaryti angelo kūną. Norėdami tai padaryti, perpjaukite servetėlę pusiau, kad turėtumėte turėti du pusiau ratus. Tada, naudodamiesi raštiniu peiliu, uždėkite vienos puslankiu sparnus. Klijuoti puslankiu kraštus, kad sukurtumėte kūgį.

2 žingsnis. Dabar darome sparnus. Paimkite likusį pusės ratą ir supjaustykite jį dviem gabalais. Įdėkite susidariusius ketvirčius angelų gale esančiose plyšose (kampuose).

3 žingsnis. Ir pagaliau, padaryk angelo veidą. Nubraukite du identiškus apskritimus (skersmuo nustatomas pagal akis ir pagal savo skonį), išpjaukite juos, tada uždarykite akis ir burną viename iš ratų. Antrasis apskritimas taps dangteliu, jį reikia klijuoti už veido ir šiek tiek virš jo. Beje, jei turite blizgančio sidabro arba aukso popieriaus, tada angelo dangtelį geriau iškirpti iš jo.

4 žingsnis. Angelas yra beveik paruoštas, lieka tik palikti šalį. Norėdami tai padaryti, nuimkite šenilinį laidą ar šepetį, kad išvalytumėte vamzdelį, iš vieno galo padarykite apvalią kilpą ir šiek tiek pakreipkite. Kitas, klijai laidą prie angelo veidą, ir galiausiai, įdėkite laidą į kūgio (kūno) viršuje ir pritvirtinkite jį su klijais arba lipnia juosta (ant kūgio viduje).

Čia pateikiamos kelios amatų idėjos iš angelų formos auskarų servetėlių, kurias sunku padaryti patys be instrukcijų.

Angelai iš aukso servetėlių ir plastikinių rutulių

Angelai iš aukso servetėlių ir plastikinių rutulių

Angelai iš auskarų servetėlių

Angelai iš auskarų servetėlių

Angelai iš auskarų servetėlių

Amatai buvo pagaminti iš švelnių servetėlių, medinių karoliukų ir šenilinės vielos

Angelai iš auskarų servetėlių

Angelai iš auskarų servetėlių

Taip pat žiūrėkite: Gėlės iš juostų savo rankomis - 6 meistriškumo kursai pradedantiesiems.

Meistriškumo klasė 5. Drąsos atostogoms

Dabar mes parodysime, kaip padaryti tokias drugeles per kelias minutes. Ši meistriškumo klasė yra tokia paprasta, kad netgi mažiausias juostos gali su juo susidoroti.

 • Drėkinamosios drugeliai iš salotų
 • Drėkinamosios drugeliai iš salotų
 • Drėkinamosios drugeliai iš salotų
 • Drėkinamosios drugeliai iš salotų

Ko jums reikia:

 • Dvi popierinės servetėlės;
 • Viela (pageidautina spalvota juosta);
 • Drabužis

Kaip tai padaryti:

1 žingsnis. Pirmiausia sukursime viršutinę porą sparnų. Norėdami tai padaryti, visiškai atidarykite servetėlę, tada sulenkite ją trikampiu. Sulenkite trikampį su akordeonu ir priveržkite centrą su drabužiais.

Drugelis iš servetėlės

2 žingsnis. Dabar sudėkite apatinius sparnus. Paimkite nepraskiestą servetėlę ir padėkite ją priešais deimantą. Sulenkite akordeoną, kaip parodyta nuotraukoje.

Drugelis iš servetėlės

3 žingsnis. Prijunkite viršutinius ir apatinius sparnus su viela ir nuimkite drabužių spąstus.

Drugelis iš servetėlės

4 žingsnis. Su dviem laido galais, pririšite šiaudus arba naudokite škotišką juostą, kad puoštumėte sieną su drugeliu.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

70 − = 66

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map