Novoročné dekorácie v kuchyni: TOP – 10 najlepších nápadov

Top 10 nápadov na novoročné výzdobu v kuchyni

Príprava na nový rok

Nový rok je časom kúzla, keď nielen deti, ale aj dospelí žijú očakávajúc zázrak. Už na konci novembra plánujeme osláviť dovolenku, kupovať darčeky pre blízkych a pomaly začať zdobiť dom. Kuchyňa je miestom, kde začína dovolenka. Je to tu, že budeme rezať ingrediencie pre svojho obľúbeného “Olivier” by novoročnom hudbu alebo vtipy Ivan Urgant, medzi varenie – piť šampanské a jesť mandarínky a kuchyňa vo veľkých veľkostiach ešte môžete osláviť Nový rok tu. Novoročné dekorácie tak začínajú aj v kuchyni. Začíname sériu článkov o tom, ako urobiť vašu kuchyňu nejelegantnejšou a novoročnou útulnosťou; vďaka našej rade sa naučíte najlepšie nápady novoročnej dekorácie kuchyne vlastnými rukami. Dnes – TOP 10 nápadov, ako zdobiť kuchyňu akéhokoľvek obleku a veľkosti.

Desať novoročných myšlienok

 1. Červená je nováčik musí mať. Farby tradične spojené s Novým rokom a Vianocami sú červené a zelené. Zelená farba bude dostatočne v podobe vianočného stromčeka v niektorej z izieb a v niektorých iných drobných veciach, ale červená sa môže stať hlavným prízvukom v slávnostnej dekorácii. Červené detaily budú rovnako efektívne sledovať akýkoľvek farebný výkon kuchynského nábytku, či už lakonickej bielej alebo klasických odtieňov dreva. Ako sa vám páči myšlienka novoročného dizajnu kuchyne s červenými detailmi na našich fotografiách?
 • Decor fronty Novoročné headset
 • Červená kuchynská výzdoba pre nový rok
 • Červená kuchynská výzdoba pre nový rok
 1. Aroma sú kľúčom k slávnostnej nálade. Ak z nejakého dôvodu nekladiete prírodný smrek alebo borovica doma, môžete si zakúpiť smrekové vetvy a dať ich na vrchol kuchynskej súpravy. Vôňa bude ohromujúca a vzhľad vytvorí šikovnosť! Tradične vyzdobíme kuchyňu pre Nový rok, tak prečo sa nezabezpečuje, aby sa cítil ako nový rok?

Trochu tajomstvo: si môžete kúpiť mandarínový silicový olej a aplikovať niekoľko kvapiek na vetvy. Vaša kuchyňa bude naplnená klasickou novoročné aróma smreka a mandarínok.

Poradenstvo pre hostesky: pečieme zázvorové sušienky a zavesíme ich na stužkách po celej kuchyni. Pečené vlastnými rukami, poteší oko a dušu. A ako to vonia!

Zázvorné sušienky

 1. Zdobenie lustra – prečo nie? Napríklad ho môžete zabaliť matným pozlátkom zelenej farby a zavesiť guľôčky na strop. Čím vyššie je vaše blízke – tým kratšie budú pásky.

lustre dekor pre nový rok

lustre dekor pre nový rok

Podporujeme protipožiarnu bezpečnosť, preto sa uistite, že pozlátka sa nevyhrieva z dlhého kontaktu so svietidlami.

 1. Pásky na dverách. Môžu byť jemná, bodky, minimalistický, ale môže byť aj pevné štipce pohľadnice, ktoré odosielate s priateľmi a rodinou! Pásky môžete upevniť na priehľadnú obojstrannú lepiacu pásku a pásky sa predávajú napríklad v oddelení slávnostného balenia. Uvidíte, že sa kuchyňa okamžite zmení!

Rada: Zbierajte staré sovietskych kariet (napríklad vašich rodičov) a zaveste na krásne stužky. Vy a tvoji blízky si s potešením zapamätáte dobré priania z minulosti napísané na nich, ktoré robia tieto pohľadnice skutočne magické a jedinečné.

Novoročné karty

 1. Dekor chladničky a kuchynských dverí. Ak svojich blízkych so zmyslom pre humor v poriadku, a ešte viac, takže ak máte deti, môžete urobiť snehuliaka s rukami z chladničky. Na tento účel sú potrebné len husté farebné papiere, nožnice a obojstranné skotčeky. Okrem toho, ak je v kuchyni máte dvere, možno ho zavesiť improvizovaný snehuliaka pozlátko zostavenú z lepeného papiera, alebo dokonca vyšiel z prútov! Rozhodli sme sa vám na fotografii zobraziť rôzne nápady “snehuliaka”.

Snehuliaci na dverách

snehuliaci chladničky
 1. Čo je napísané s perom … Môžete si zakúpiť pripravené interiérové ​​listy a dať dohromady nejaký novoročný slogan alebo slovo. Alebo ak máte v kuchyni kriedu čiernu dosku – napíšte a nakreslite na ňu niečo kriedu. Písmená môžu tiež vytvoriť novoročné originálne okenné dekorácie – pozrite sa na tie, ktoré sme našli. No, títo majstri môžu robiť také dekorácie vlastnými rukami z improvizovaných materiálov!
Novoročné listy na oknách
 1. “Hole” okno v novom roku! Výzdoba okien – je vytvorenie Nového roka náladu a to nielen pre seba, ale pre ostatné, pretože je to vidieť nielen vás, ale aj okoloidúci a obyvatelia okolitých domov. Najjednoduchším spôsobom je zavesiť obrubu okolo záclony a zapnúť ju s nástupom večera. Viac kreatívnych hostesiek môže stavať vlastnými rukami jednoduché postavy z girlandy na pohári – vianočný stromček alebo snehuliak. A škótsko vám pomôže! Ukážeme vám ďalšie nápady na výzdobu okien s nasledujúcim článkom.
 • Novoročné dekorácie okien
 • Novoročné dekorácie okien
 1. Berry dekorácie. Holly je rastlina, ktorá je tradične zdobená domom na Nový rok. Vyzerá to skvelo v malých vázach, džbánkach, dá sa dokonca použiť Dekorácia svietnikov! Alternatívy k holly môžu pochádzať z konárov horského popola, hloh a navyše môžete nájsť umelú. Na našich fotografiách môžete získať zaujímavé nápady pre šťavnatý “bobuľový” dekor kuchyne pre nový rok.

Holly bobule

 1. Nový život babiek plechovky. Máte stále veľa plechoviek z okurky, ktoré babička s vami zdieľa? Skvelé, jednoducho sa hodia do nového roka! Nápady na výzdobu môžu byť veľmi odlišné: viazanie krku s retiazkou (môžete ho nájsť v obchodoch s hardvérom) a hodiť do kužeľov; vyplňte umelým snehom a vložte sviečku dovnútra – svietnik na Nový rok je pripravený! Môžete vyplniť pohár s obyčajnou vatou a môžete vložiť figúrky zvierat – skutočný nový rok strom priamo vo vašej kuchyni! Ďalšie nápady na použitie plechoviek môžete vidieť na fotografiách. Pozrite sa – mnohé z navrhovaných možností môžete urobiť sami.
 • dekoratívne plechovky pre nový rok
 • dekoratívne plechovky pre nový rok
 1. Novoročné sladkosti. Sladkosti za nový rok sú vždy kúpené veľa. A ako sa vám páči tento “sladký” dekorovaný nový rok v kuchyni, ako na fotkách? Tu, len banky, ktoré môžu byť naplnené sladkosti pre každú chuť. Prečo nemerajte čas pred novým rokom a jedzte cukroví denne? Alebo snáď milujete sladkosti s vašimi vlastnými rukami – môžu tiež naplniť poháre! A sú tu vždy hostia, než aby sa liečili.

Rada: pre tých, ktorí dodržiavajú správnu výživu alebo nechcú pribudnúť na nový rok: môžu naplniť poháre orechov, sušeného ovocia alebo kandizovaného ovocia. A zatvorte veko tesne!

Sladkosti na Nový rok

Pripomíname: všetko s mierou. Nezabudnite, že množstvo nového dekoru by malo byť porovnateľné s veľkosťou kuchyne. Čím väčšia je spotreba kuchyne – tým väčší je rozsah. Preto v malej kuchyni do 10 m² bude stačiť výzdoba okien, lustrov a skriniek. A samozrejme, novoročný stôl a jeho podávanie! Články o tom čakajú veľmi skoro.

Dúfame, že sa s našou pomocou dozviete, ako najlepšie vyzdobiť kuchyňu pre nový rok. A prajeme vám príjemné problémy a prípravy na nový rok 2018!

blahoželanie

Pozrite tiež materiál: 6 nápadov pre remeslá vo forme kohútov.

decor

Leave a comment