Naujųjų metų virtuvės dekoras: TOP-10 geriausių idėjų

Top 10 idėjų Naujųjų metų virtuvės dekoravimui

Pasiruošimas Naujiesiems Metams

Naujieji Metai yra magija, kai ne tik vaikai, bet ir suaugę žmonės laukia stebuklo. Jau lapkričio pabaigoje, mes planus atostogų susitikimą, pirkti dovanas artimiesiems ir lėtai pradeda papuošti namus. Virtuvė yra ta vieta, kur prasideda atostogos. Tai, kad čia mes sumažinti savo mėgstamą “Olivier” ingredientų iki Naujųjų Metų muzikos ar juokauja Ivanas Urgantas, tarp maisto ruošimui – geriamojo šampaną ir valgyti mandarinus ir virtuvė didelių dydžių netgi galite švęsti Naujuosius metus čia. Taigi naujųjų metų dekoras taip pat prasideda nuo virtuvės. Mes pradedame straipsnių seriją, kaip padaryti jūsų virtuvę elegantiškesnę ir Jaukių metų patogumą; Dėka mūsų patarimus, išmoksite geriausias idėjas Naujųjų metų virtuvės dizainas su savo rankas. Šiandien – TOP 10 idėjų, kaip papuošti bet kokio kostiumo ir dydžio virtuvę.

Dešimt Naujųjų Metų Idėjos

 1. “Raudona” turi būti Naujųjų Metų. Tradiciškai su Naujaisiais Kalėdomis ir Kalėdomis susijusios spalvos yra raudonos ir žalios spalvos. Žalioji bus pakankamai į eglutę bet kuriuo iš kambarių ir kai kurių kitų smulkmenų forma, tačiau pagrindinis dėmesys šventinio dekoro raudonos gali tapti. Raudonos spalvos detalės vienodai efektyviai išryškins bet kokį spalvotą virtuvės baldų kokybę, nesvarbu, ar tai lakoniški balti ar klasikiniai medžio atspalviai Kaip jums patinka Naujųjų metų virtuvės dizaino idėja, kai raudonos detalės yra mūsų nuotraukos?
 • Raudona virtuvės dekoracija naujiems metams
 • Raudona virtuvės dekoracija naujiems metams
 1. Aromatai yra šventinės nuotaikos raktas. Jei dėl kokios nors priežasties namuose nematote natūralios eglės ar pušų, galite nusipirkti eglės šakas ir įdėti juos viršuje. Kvepalai taps stulbinantys, o išvaizda sukurs protingą! Mes tradiciškai papuošti virtuvę Naujiesiems Metams, todėl kodėl gi ne įsitikinti, kad ji kvepia kaip Naujieji Metai?

Mažas paslaptis: Jūs galite nusipirkti mandarino eterinį aliejų ir šakoms taikyti keletą lašų. Taigi, jūsų virtuvė bus pripildyta klasikiniu Naujametiniu eglės ir mandarinų aromatu.

Konsultacijos šeimininkėms: kepkite imbiero sausainius ir pakabinkite ant juostelių visoje virtuvėje. Kepta savo rankomis, tai bus malonu akiai ir sielai. Ir kaip ji kvepia!

Imbiero sausainiai

 1. Stiklo apdaila – kodėl gi ne? Pavyzdžiui, galite jį apvynioti žaliu spalvotu matiniu kilpeliu ir pakabinti rutulius ant lubų. Kuo aukštesnis jūsų artimas – tuo trumpesni bus juostelės.

šviestuvų dekoras naujiems metams

šviestuvų dekoras naujiems metams

Mes pritariame priešgaisrinei saugai, todėl įsitikinkite, kad medvilnė neišaugo nuo ilgų kontaktų su lempomis.

 1. Juostos ant durelių. Jie gali būti ažūriniai, polka taškuose, minimalistiniai, jie gali būti pritvirtinti prie vyrų atvirukų, kuriuos siunčia jums draugai ir artimieji! Juos galite suremontuoti skaidraus dvipusio lipni juosta, o juostelės parduodamos, pavyzdžiui, šventinės pakuotės skyriuje. Jūs pamatysite, virtuvė iš karto pasikeis!

Patarimas: Surinkite senas tarybines korteles (pvz., Savo tėvus) ir pakabinkite ant gražių kaspinučių. Jūs ir jūsų artimaisiais su malonumu atsiminsite gerus pastarųjų parašytus norus, dėl kurių šie atvirukai tikrai magiški ir unikalūs.

Naujametinės kortelės

 1. Šaldytuvo ir virtuvės durelių dekoras. Jei jūsų artimaisiais viskas gerai su humoro pojūčiu, o dar labiau tuo atveju, jei turite vaikų, jūs galite uždaryti sniego senį iš šaldytuvo savo rankomis. Tam reikia tik tankio spalvoto popieriaus, žirklių ir dvipusio škotų. Be to, jei turite virtuvės duris, galite pakabinti improvizuotą sniego senį, sumontuotą iš linsu, pritvirtintą iš popieriaus arba net pasukti iš šakų! Nuotraukoje nusprendėme parodyti įvairias “sniego senelio” idėjas.

Sniego žmonės ant durų

Snowmen-šaldytuvai
 1. Kas parašyta rašikliu … Galite nusipirkti paruoštus interjero laiškus ir sujungti visus Naujųjų metų šūkius ar žodžius. Arba, jei virtuvėje turite virtuvę kalkiną juodą dėžę – rašykite ir paruoškite kažką kreida. Laiškai taip pat gali sukurti naujojo metų originalų lango dekorą – pažvelgti į tuos, kuriuos radome. Na, šie meistrai gali atlikti tokius dekoracijas savo rankomis nuo improvizuotos medžiagos!
Naujųjų metų raidės ant langų
 1. “Skylė” Naujųjų Metų langas! Dekoras langai – yra Naujųjų Metų nuotaikos sukūrimas ne tik už save, bet ir kitiems, nes jis yra vertinamas ne tik jums, bet ir praeiviai ir gyventojai kaimyninių namų. Lengviausias būdas pakabinti girliandą aplink užuolaidą ir įjungti jį vakare. Daugiau kūrybinių šeimininkių savo rankomis gali sukurti paprastus figūrus iš girliandos ant stiklo – kalėdinės eglutės ar sniego seniūno. Ir škoti, kad padėtų jums! Mes parodysime kitas lango dekoro idėjas pagal šį straipsnį.
 • Naujųjų metų langų apdaila
 • Naujųjų metų langų apdaila
 1. Berry dekoravimas. “Holly” yra tradiciškai papuoštas Naujųjų Metų namas. Tai puikiai atrodo mažose vazose, puodeliuose, netgi gali būti naudojama Žvakidžių apdaila! Galvijai gali būti alternatyva kalnų pelenų, gudobelių šakoms, be to, galite rasti dirbtinį. Mūsų nuotraukose galite rasti įdomių idėjų saldžiams “uogų” virtuvės dekoravimui naujiems metams.

Holly uogos

 1. Naujas senelių kapinių gyvenimas. Ar jūs vis dar turite daug skardinių, kuriuos senelė su jumis dalijasi? Puiku, jie tiesiog naudingi naujiems metams! Puošmenų idėjos gali būti labai skirtingos: kaklą su stygiumi (jį galite rasti techninėse parduotuvėse) ir įmesti į kūgius; užpilkite dirbtiniu sniegu ir uždėkite žvakes viduje – Naujųjų Metų žvakidė yra paruošta! Jūs galite užpildyti stiklainį su paprasta vata, o jūs galite įdėti figūrėlės gyvūnų viduje – tikras Naujųjų metų medis tiesiai jūsų virtuvėje! Kitos idėjos apie skardines, kurias galite matyti nuotraukose. Žiūrėkite – daugelis siūlomų variantų gali būti atliekami patys.
 • dekoro skardinės naujiems metams
 • dekoro skardinės naujiems metams
 1. Naujųjų metų saldainiai. Saldainiai naujiems metams visada yra daug nusipirkti. Ir kaip jums patinka šis “saldus” Naujųjų metų dekoras virtuvėje, kaip ir nuotraukose? Čia tik bankai, kurie gali būti užpildyti saldainiais pagal kiekvieną skonį. Kodėl negalima matuoti laiko prieš naujus metus, valgydamas saldainius per dieną? Arba galbūt jums patinka kepti saldainius savo rankomis – jie taip pat gali užpildyti stiklainius! Ir visada yra svečiai, o ne gydyti.

Patarimas: tiems, kurie laikosi tinkamos mitybos ar nenori priaugti svorio naujiems metams: gali užpildyti riešutų, džiovintų vaisių ar saldainių vaisių. Tvirtai uždėkite dangtį!

Naujųjų metų saldumynai

Primename: visi švelniai. Atminkite, kad Naujųjų Metų dekoro suma turi būti panaši į virtuvės dydį. Kuo didesnis virtuvės įrašas – tuo didesnė galimybė. Todėl mažoje virtuvėje, kurioje yra 10 m² ploto, pakaktų langų, šviestuvų ir spintelių dekoro. Ir, žinoma, Naujųjų Metų stalas ir jo aptarnavimas! Straipsniai apie tai laukti labai greitai.

Tikimės, kad su mūsų pagalba sužinosite, kaip papuošti virtuvę geriausiems Naujiesiems metams. Ir mes linkime jums malonių rūpesčių ir pasiruošti naujuosius 2018 metus!

Sveikiname

Taip pat žiūrėkite medžiagą: 6 idėjos amatams stomatologų forma.

decor

Leave a comment