Naujųjų metų kėdės dekoravimas: 7 priėmimai šventiniam dekoravimui

Naujųjų metų dekoro kėdės

Naujųjų metų šventės metu mes stengiamės, kad mūsų namas būtų kuo gražesnis ir grakštesnis. Mes puošia medį, langus ir sienas savo rankomis, ir kai ateina triumfo laikas, mes nustatome stalą. Kas trūksta? Tiesa, kėdės. Paprastas dekoras padarys juos ne mažiau įspūdingus nei bet kas kita. Šiandien mes pasidalinsime su jumis Naujųjų Metų kėdžių apdailos idėjomis ir pasakysime jums paslaptis, kurios padės jums papuošti šį svarbų baldą.

Mes pririšame lankus

Vienas iš labiausiai paplitusių dekoravimo būdų, naudojamų ne tik Naujiesiems Metams, bet ir kitoms šventėms – jis yra sujungtas kėdės gale. Minkšti lankai sukuria lengvą dekoratyvumą iškilmingai. Audinys gali būti beveik viskas, pats svarbiausias dalykas – išlaikyti formą gerai. Labai gerai atrodo atlasas ir organza keliuose sluoksniuose; ir jei atostogų atmosfera jums labiau atsipalaidavusi, tinka lininė arba tankio medvilnė. Lankas yra patogus ir tinkamas susikabinti ant bet kokio aukščio ir stiliaus kėdės. Kėdėse su dideliu atlošu, didelis lankas atrodo gerai, bet mažuose, atviruose atgal, geriau sujungti mažesnį lanką. Mažas lankas gali būti sukurtas, susukdamas mažą stačiakampį tankų audinį gabalėliu aplink centrą su styga ir pritvirtintas prie platesnės audinio juostelės, pritvirtintos prie kėdės. Tokia kompozicija atrodys labai tvarkinga. Beje, yra daugybė būdų susikurti lanką, kurį lengvai pakartoti savo rankomis. Žaviuosi nuotraukoje siūlomomis galimybėmis.

Patarimas: norint, kad lankai neslystų, pritvirtinkite audinį prie kėdės ant dvipusio sketcho.

 • lankai ant kėdžių
 • lankai ant kėdžių
 • lankai ant kėdžių
 • lankai ant kėdžių
 • lankai ant kėdžių
 • lankai ant kėdžių
 • lankai ant kėdžių

Mes pritvirtiname Naujųjų metų vainikus

Naujieji metai jau seniai buvo siejami su Naujųjų metų vainikais, nes tai yra universalus šventinio dekoro būdas. Kur mes ne tik pakabinti juos! Taip, ir ant kėdžių! Jie bus šiek tiek mažesni nei tie, kurie paprastai pakabinti ant durų ar langų, bet ne mažiau elegantiški. Atkreipkite dėmesį, kad čia slypi erdvę kūrybiškumui, nes norint padaryti vainiką su jo rankos eiti tiek gyvenimo ir dirbtinių gėlių, šakelės, uogos ir kitų dekoratyvinių elementų. Paprastai jie paprastai užsifiksuoja prie juostelės arba už kėdės, pavyzdžiui, kaip ant mūsų nuotraukų.

 • Naujųjų metų vainikai ant kėdžių
 • Naujųjų metų vainikai ant kėdžių
 • Naujųjų metų vainikai ant kėdžių
 • Naujųjų metų vainikai ant kėdžių
 • Naujųjų metų vainikai ant kėdžių

Kaip padaryti savo rankomis Naujųjų metų vainiko

Piešimas ant kėdės

Ar jums patinka piešti ir kurti grožį savo rankomis? Tada jums patinka piešti ant kėdžių! Tradiciniai Naujųjų Metų sklypai: sniego senelis, Naujųjų metų užrašai, gyvūnai ir daug daugiau. Su visa tai kiekvieno kėdės modelis gali skirtis. Spalvotas kėdes galima nuimti visus metus, juos galima įsigyti tik prieš atostogas, todėl tai yra naujųjų metų tradicija. Ir jei jūs puošiate paveikslą tik sėdyne, tada per metus galite uždengti savo iškilmingą “išvaizdą” su pagalvėmis. Dažniausiai kėdžių dažymo būdai matomi toliau pateiktoje nuotraukoje.

Patarimas: prieš pradėdami dažyti, turite išvalyti išmatą iš grunto ir gruntuoti. Prieš gruntavimą, jei reikia, smėlio paviršių švitriniu popieriumi. Tada piešiamas piešinys, o galas – padengtas laku. Gruntas, dažai ir lakas turi būti vienodai pagrįsti.

 • Naujųjų metų piešiniai ant kėdžių savo rankomis
 • Naujųjų metų piešiniai ant kėdžių savo rankomis
 • Naujųjų metų piešiniai ant kėdžių savo rankomis
Pieštukas ant kėdžių savo rankomis naujuose metais

Naujųjų metų kėdžių dangčiai

Kitas gražus bet kokios kėdės dekoras yra ypatingas Naujųjų Metų kėdžių dangtis. Jūs galite nusipirkti gatavą, pagamintą pagal užsakymą ar siūti patys – visa tai priklauso nuo jūsų tinginėjimo laipsnio. Paprasčiausias savaiminio apdailos dangtelis yra Santa Claus skrybėlė. Ir mes ypač patinka pingvinai ir sniego dainos. Pamatysite, kaip vaikai mėgsta šį dekoratyvumą, bus visiškai patenkinti. Na, kaip pakaitalas, korpusas gali būti bet koks gražus audinys, apvyniotas aplink kėdę ir surinktas iš užpakalinės sagės – tai taip lengva sukurti pats. Visi šie ir kitų rūšių viršeliai yra surinkti iš mūsų nuotraukoje.

 • naujųjų metų kėdės
 • naujųjų metų kėdės
Naujų metų kėdės padengtos rankomis

Išskirtinis kėdžių dekoras

Jei staiga tai atsitiko, kad netrukus pasirodys Naujieji Metai, ir jūs pamiršote kėdžių dekoro, tada atkreipkite dėmesį į greitą dekoraciją. Pavyzdžiui, ant kėdės nugaros gali būti paskleista pakabinti karoliukai eglutę arba padaryti jų pačių rankas popieriaus Garliava Kalėdų medžiai, trikampiai išpjauti iš žurnalų ir atvirukų su Kalėdų vaizdų. Galima naudoti net mentelę! Ant bet kokio improvizuoto juostos gamyklos padauginkite kalėdinių žaislų ir pakabinkite šį atvejį ant nugaros. Geriau tegul jis bus kamuoliukus, pagaminti iš plastiko, taip negali būti išsiblaškęs iš šalies su kastuvu rankose – Naujųjų metų šventė tokių neprognozuojamų judesių rankų ir kojų … Žiūrėk, ką grožis gali būti padaryta dėl Naujųjų Metų išvakarės su savo rankas, ir per trumpą laiką žemiau esančioje nuotraukoje.

 • Naujų metų kėdės dekoro greitai ir lengvai savo rankomis
 • Naujų metų kėdės dekoro greitai ir lengvai savo rankomis

Naujųjų metų dekoratyvinės kėdės

Dekoracija didelėms kompanijoms

Jei Naujųjų Metų, galite nustatyti, kad didelės įmonės lentelę, galima pritvirtinti prie kiekvienos kėdės clothespin skrybėlę Santa Claus – sėdi prie stalo, svečiai juos ir tapti dalimi atostogų. Ir jei parduotuvėje kiekvienam svečiui dovana – jūs galite įdėti ją į Kalėdų kojinių, o tai savo ruožtu prijungtas prie nugaros kojinių – tai ne puošmena, padarė savo rankomis! Tuo pačiu būdu galite daryti su saldumynais ir susieti su nugarą, pavyzdžiui, saldaus Naujojo metų lazda. Svečiai norės, jei ant nugaros su dekoru pakabins popieriaus juostelės ar slapukus su jų vardais. Įkvepiančios nuotraukos ir kėdžių dekoras didelėms įmonėms, kurias galite pamatyti žemiau.

 • Naujųjų metų kėdžių apdaila
 • Naujųjų metų kėdžių apdaila
Naujųjų metų kėdžių apdaila

Originalams. Naujieji metai yra dar vienas būdas išsiskirti. Originalaus dizaino variantų mums patinka dekoro su purus sparnus, žiemos drabužių elementai su atitinkamų atributų (vaikų kumštinės pirštinės su eglės šakelių viduje atrodė labai mielas) ir specialius dangtelius ant kėdės kojų į elfai, mažai pagalbininkai užjūrio Kalėdų Senelis formos kojos. Jei turite tinkamus talentus, galite juos paauti. Kažkas net žiudo žiemos slidėmis kėdės gale! Kitas būdas, kurį jau seniai surado su mumis, yra smūgiai. Rasti juos lengvai arba rinkose arba šalyje, ar miške, tai kodėl gi ne padailinti ar sėdėti atgal? Čia dar kartą reikės juostų ir nepamirškite stiliaus jausmo!

originalus kėdžių dekoravimas naujiems metams
originalus kėdžių dekoravimas naujiems metams
originalus kėdžių dekoravimas naujiems metams

Dėl senų tradicijų mūsų šalyje, buvo nustatyta, kad mes dažnai šventė Naujieji Metai prie stalo į artimuosius draugų ratą. Iš pradžių, matydamas senas, ir tik po susitikimo nauja metais, lentelės iš viso, mes praleidžiame daug laiko, todėl tarnauja, stalo papuošimas ir kėdės per laužas medžiagos ir rankų papuošalų lengvai sukurti mums šventinę nuotaiką. Tikimės, kad mūsų patarimai dėl dekoravimo kėdžių bus jums naudingi ir visi jūsų norintys sėklai būtini įvykiai tikrai bus iš tiesų iš tiesų išpildyti!

decor

Leave a comment