Mutfak duvarlarını süslemek için kaplama malzemelerini ve teknikleri seçmek için kurallar

Mutfak duvarlarını süslemek için kaplama malzemelerini ve teknikleri seçmek için kurallar

Mutfak duvarlarını süslemek için kaplama malzemelerini ve teknikleri seçmek için kurallar

Mutfak, belki de, çeşitli sonlandırma malzemelerinin birleştirilmesiyle ilgili deneylerin mümkün olmadığı ancak aynı zamanda çok orijinal bir sonuç verebileceği dairenin birkaç yerinden biri. Mutfak başlangıçta farklı amaçlarla birkaç bölgenin varlığını varsayarsak, bu bölgelere bitişik duvarlar bir malzeme değil, geniş bir çeşitlilik ile kesilebilir. Bu nedenle tasarımcı, farklı boyut, doku ve renklerde fayans karolarını duvar kağıdı veya boya, tekstil kaplama veya ahşap ve plastik panellerle birleştirebilir. Dekoratif tip sıva ve doğal veya yapay taş kullanılarak ilginç ve sıra dışı bir sonuç elde edilebilir.

Mutfak tasarımında dekoratif sıva ve ahşap ayarı zenginleştiriyor

İç mekanın ahşap elemanları ile birlikte dekoratif sıva, enfes ve sıradışı görünüyor

Modern mutfak çeşitleri

Her şeyden önce, mutfağın evin veya apartmanın diğer binalarından izole edilip edilmeyeceğine veya oturma odasıyla birleştirileceğine karar vermelisiniz. İlk durumda, tasarım olanakları ikinci, hiçbir şey ile sınırlıdır - bir tasarım odası duvarları seçerken biz misafir alanı ile mutfak alanı uyumla birleştirilmesi gerektiğini hatırlamalıyız ve başka bir kumaştan geçişin mümkün olduğu kadar göze çarpmayan olmalıdır. Üç ana mutfak türü vardır ve herhangi bir dairede herhangi bir mutfak tam olarak bunlardan birine atıfta bulunur.

 1. Çalışma mutfağı - sadece yemek pişirmek için tasarlanmış bir oda. Tarihsel olarak, ülkemizde bu mutfaklar büyük popülerlikten zevk almazlar, ancak birçok ülke evlerinde ve zaten böyle tesisler için sağlanan geniş bir alanın lüks dairelerinde.

  Mutfağın içi en gerekli cihazları gerektirir

  Sadece yemek pişirmek için tasarlanmış mutfak, tasarımda özel lezzetler gerektirmez, ancak sebze süslemesinin zarif bağ dokusu dekorun iyi bir unsuru haline gelmiştir.

  1
  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
  Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

3 + 4 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map