Mutfağın Yılbaşı dekoru: TOP – 10 en iyi fikir

Mutfağın Yeni Yıl dekoru için en iyi 10 fikir

Yeni Yıla Hazırlanmak

Yeni Yıl, sadece çocuklar değil, yetişkinler bile, bir mucize beklerken bir sihir zamanıdır. Zaten Kasım sonunda tatil kutlamak, sevdiklerinize hediye almak ve yavaşça evi dekore etmeye başlıyoruz. Mutfak, tatilin başladığı yerdir. Burada, Yeni Yıl müziği ya da Ivan Urgant’ın şakaları gibi, sevilen Olivier için malzemeleri keserek şampanya içip mandalina içip, mutfak büyüklüğünde ise, Yeni Yıl ile tanışabiliriz. Böylece Yılbaşı dekoru da mutfakla başlar. Mutfağınızı en zarif ve yeni yılın rahatlığıyla nasıl yapacağınıza dair bir dizi makaleye başlıyoruz; Tavsiyemiz sayesinde mutfağın yeni yıl dekorasyonunun en iyi fikirlerini kendi elleriyle öğreneceksiniz. Bugün – herhangi bir takım elbise ve bedenin mutfağını nasıl dekore edeceğinize dair 10 fikir.

On Yılbaşı Fikirleri

 1. Kırmızı, Yeni Yılın sahip olması gereken şey. Geleneksel olarak Yeni Yıl ve Noel ile ilişkilendirilen renkler kırmızı ve yeşildir. Yeşil renk, herhangi bir odada ve diğer bazı küçük şeylerde bir Noel ağacı şeklinde oldukça yeterli olacaktır, ancak kırmızı şenlikli dekorasyonda ana vurgu olabilir. Kırmızı detaylar, ister lakin beyazı isterse klasik ahşap tonları olsun, mutfak mobilyalarının renk performansına eşit ölçüde etkili bir şekilde bakacaktır. Yeni Yıl mutfak tasarımı fikrini fotoğraflarımızdaki kırmızı detaylar ile nasıl buluyorsunuz?
 • Dekor cepheleri Yeni yıl kulaklık
 • Yeni yıl için kırmızı mutfak dekoru
 • Yeni yıl için kırmızı mutfak dekoru
 1. Aromalar şenlik havasının anahtarıdır. Eğer bir sebepten ötürü evde doğal ladin ya da çam koymuyorsanız, ladin dalları satın alabilir ve bunları mutfak setinin üstüne koyabilirsiniz. Koku şaşırtıcı kalacaktır ve görünüm akıllı olacaktır! Geleneksel olarak Yeni Yıl için mutfağı süslüyoruz, bu yüzden neden Yılbaşı gibi koktuğundan emin değiliz?

Küçük bir sırrı: mandalina esansiyel yağı satın alabilir ve dallara birkaç damla uygulayabilirsiniz. Böylece, mutfağınız ladin ve mandalina klasik Yeni Yıl aroması ile doldurulacaktır.

Hostesler için tavsiye: zencefilli bisküvi pişirin ve mutfak üzerinde kurdeleler üzerinde asın. Kendi elleriyle pişirilmiş, göz ve ruhunu memnun edecektir. Ve nasıl kokuyor!

Zencefilli bisküvi

 1. Bir avize dekorasyon – neden olmasın? Örneğin, onu yeşil renkte bir tinsel ile sarın ve topları tavana asın. Kapatın ne kadar yüksekse, kurdeleler o kadar kısa olacak.

yeni yıl için avize dekor

yeni yıl için avize dekor

Yangın güvenliği lehindeyiz, bu yüzden cicili lambalarla uzun temastan ısınmadığından emin olun.

 1. Kapıdaki şeritler. Poligonlarda, minimalist olarak açılabilirler, arkadaşlarınız ve akrabalarınız tarafından size gönderilen mandallı kartpostallarla bile iliştirilebilirler! Bantları şeffaf bir çift taraflı yapışkan bantla düzeltebilirsiniz ve bantlar örneğin bayram ambalajı bölümünde satılır. Göreceksiniz, mutfak hemen değişecek!

Konseyi: Eski Sovyet kartlarını toplayın (örneğin, ebeveynleriniz) ve güzel şeritlere asın. Siz ve sevdikleriniz, bu kartpostalları gerçekten büyülü ve benzersiz kılan, geçmişten gelen iyi dilekleri zevkle hatırlayacaksınız.

Yılbaşı kartları

 1. Buzdolabı ve mutfak kapısının dekoru. Sevdikleriniz mizah anlayışıyla doğruysa ve hatta daha çok çocuğunuz varsa, buzdolabından kendi ellerinizle bir kardan adam yapabilirsiniz. Bunun için sadece yoğun renkli kağıt, makas ve çift taraflı scotch gereklidir. Buna ek olarak, mutfakta bir kapınız varsa, doğaçlama bir kardan adam asabilirsiniz, teneke takılı, kâğıttan yapıştırılmış, hatta dallardan bükülmüş! Fotoğrafta size çeşitli “kardan adam” fikirleri göstermeye karar verdik.

Kapıdaki kardan adam

kardan Adam buzdolapları
 1. Bir kalemle ne yazılır? Hazır iç harfler satın alabilir ve bir Yeni Yıl sloganını veya kelimesini bir araya getirebilirsiniz. Ya da mutfağınızda tebeşirli bir kara tahta varsa – üzerine yazı yazıp çizin. Mektuplar ayrıca bir Yeni Yıl orijinal pencere dekoru yaratabilir – bulduğumuzlara bakın. Eh, bu ustalar doğaçlama malzemelerden kendi elleriyle böyle süslemeler yapabilirler!
Pencerelerde yeni yıl mektupları
 1. Yeni Yılda pencereyi “Del”! Pencere dekorasyonu, sadece kendiniz değil, çevrenizdekiler için bir Yeni Yıl havasının yaratılmasıdır, çünkü sadece sizin için değil, aynı zamanda komşu evlerin sakinleri ve sakinleri tarafından da görülebilir. En kolay yol, perdenin etrafına bir çelenk asmak ve akşamın başlangıcıyla açmaktır. Daha yaratıcı hostesler, kendi ellerindeki bir camdan bir çelenkden – bir Noel ağacı veya bir kardan adamdan – basit bir figür oluşturabilirler. Ve sana yardım etmek için viski! Aşağıdaki makale ile size pencere dekorunun diğer fikirlerini göstereceğiz.
 • Yılbaşı pencereleri dekorasyonu
 • Yılbaşı pencereleri dekorasyonu
 1. Berry dekorasyonu Holly, geleneksel olarak Yeni Yıl için bir ev ile dekore edilmiş bir bitkidir. Küçük vazolarda harika görünüyor, sürahi, hatta için kullanılabilir Şamdanlar dekoru! Kutsallığa alternatifler dağ kül, alıç dallarından gelebilir ve ek olarak, yapay bir tane de bulabilirsiniz. Fotoğraflarımızda, yeni yıl için mutfağın sulu “dut” dekoru için ilginç fikirler alabilirsiniz.

Holly berry

 1. Büyükannenin kutularının yeni hayatı. Büyükannenin sizinle paylaştığı turşudan hala çok kutu var mı? Harika, sadece yeni yıl için kullanışlı geliyorlar! Dekor için fikirler çok farklı olabilir: boynu dize ile bağlayın (donanım mağazalarında bulabilirsiniz) ve konilerin içine atın; Yapay karla doldurun ve içine bir mum koyun – Yeni Yıl şamdanı hazır! Olağan pamuk yünü ile bir kavanoz doldurabilir ve içinde hayvan figürleri yerleştirebilirsiniz – mutfağınızda gerçek bir Yeni Yıl ağacı! Fotoğraflarda gördüğünüz teneke kutulardaki diğer fikirler. Bak – önerilen seçeneklerin çoğu kendi başınıza yapılabilir.
 • yeni yıl için dekor kutuları
 • yeni yıl için dekor kutuları
 1. Yeni yıl tatlılar. Yeni yıl için tatlılar her zaman çok satın alınır. Ve fotoğraftaki gibi, bu “tatlı” Yeni Yıl dekorunu mutfakta nasıl buluyorsunuz? Burada, her zevke göre tatlılarla doldurulabilen bankalar. Neden yeni yıla başlamadan önce bir gün şekerleme yapmıyorsunuz? Ya da belki de kendi elinizle tatlıları pişirmeyi seviyorsunuz – kavanozları da doldurabilirler! Ve her zaman misafir, tedaviden daha var.

Konseyi: Doğru beslenmeye uygun olanlar ya da yeni yıl için kilo almak istemeyenler için: Kuruyemiş, kuru meyve veya şekerlenmiş meyve kavanozlarını doldurabilirler. Ve kapağı sıkıca kapat!

Yeni Yıl için Tatlılar

Hatırlatıyoruz: hepsi ılımlı. Yeni Yıl dekorunun miktarının mutfağın büyüklüğü ile karşılaştırılabilir olması gerektiğini unutmayın. Mutfağın görüntüleri ne kadar büyükse, kapsamı o kadar büyük olur. Bu nedenle, örneğin 10 m²’lik küçük bir mutfakta, pencere, avizeler ve dolapların dekoru yeterli olacaktır. Ve tabii ki, Yeni Yıl masasına ve hizmetine! Bu konudaki makaleler çok yakında bekler.

Umarız, yardımımızla, Yeni Yıl için mutfağı nasıl en iyi şekilde dekore edeceğinizi öğrendiniz. Ve size Yeni Yıl 2018 için keyifli sıkıntılar ve hazırlıklar diliyoruz!

tebrik

Ayrıca malzeme bakınız: Horozlar şeklinde el sanatları için 6 fikir.

decor

Leave a comment