Lavabolar: güzellik ve kalite birleşiminden hoş bir şok

Lavabolar: güzellik ve kalite birleşiminden hoş bir şok

Rusya’nın özel distribütörleri: şirket “NorkPalm”

Adres: Moskova, Rodnikovaya Caddesi, 17, bldg. “A”, sayfa 1

Telefon: +7 (495) 272-88-88

Resmi web sitesi: http://schock.ru/

Alman sıhhi tesisat üreticisi olan Schock, ürünlerinin kalitesi ve kendi tasarımının yenilikçi malzemeleriyle her zaman ünlenmiştir. 1924 yılında kurulan şirket, son 35 yılda sadece kendi segmentindeki liderlik pozisyonlarını kaybetmez, aynı zamanda rakiplerini emin adımlarla birkaç adımda geride bırakır. Dahası, 1979’da yapay granit malzemeden yapılmış ilk Schock yıkayıcı, tüm dünyada kompozit sıhhi tesisatın yaratılması için ivme kazandı. Bugün, üreticilerin% 75’inden fazlası bir Alman şirketi tarafından patentlenmiş teknolojileri kullanıyor.

İlginç! Schock’in sloganı şöyledir: “Yüzeyler farklı olabilir, ancak kalitesi yüzeysel olamaz.”

Schock sıhhi tesisatının avantajları

Sıhhi tesisattaki cahil bir kişi bile, tasarımın çekiciliğini ve Schock mermilerinin şık biçimlerini dikkate alabilir. Ama birçok ürün için fiyat gerçekten şok gibi görünüyor. Daha ayrıntılı olarak düşünün, iyi bilinen Alman lavaboların bu yüksek maliyeti haklı.

yıkama

Yıkama Schock – zarif ve fonksiyonel

Schock kabuklarının performans özellikleri:

 • Isı direnci – 280 ° C’ye kadar sıcaklıklara dayanabilir, sıcak tava ve tava ile temastan korkmazlar, kaynar sudan bahsetmezler.
 • Şirketin kendi gelişiminin yüksek mukavemetli – yenilikçi malzemeleri, doğal granitlere karşı dayanıklılık açısından 3 kat daha yüksektir. Onlarda, aletlerin dikkatsiz şekilde taşınmasından ve kaza sonucu meydana gelen mekanik hasarlardan kaynaklanan çizikler ve talaşlar yoktur.

Güç için Aşırı test geçti!

 • Su geçirmez etki – nem ve kirlilik damlaları malzemeye emilmez, lavabo yüzeyinde kalmaz ve düzenli bir süngerle kolayca temizlenir.
 • Gıda güvenliği – hijyenik malzemeler ve gümüş iyonları olan patentli bir antibakteriyel koruma sistemi, kabukların yüzeylerindeki zararlı mikrofloranın çoğalmasını önler.
 • Koku tutmazlık – kase herhangi bir uçucu bileşik yaymaz ve pişirmenin lezzetini emmez.
 • Renklerin devamlılığı – kabuklar güneşte yanmaz, sıcaktan solgun izler bırakmaz ve içecek ve ürünlerden pigmentli pigmentleri emmez.

Notuna! Schock lavabolar için tüm materyaller, üretim sürecini her aşamada kontrol etmeyi sağlayan üçüncü taraf kuruluşlarını içermeyen kendi fabrikalarında üretilmektedir.

Kurulum tipine göre lavabo türleri

Geniş bir Schock yelpazesinde her mutfak için bir model bulabilirsiniz. Aşağıdaki lavabo türleri, kase takma yöntemi ile ayırt edilir:

 • Tepegöz – tezgahta tank kesiminin büyüklüğüne özel olarak yapılmış montajı sağlayan en yaygın ve basit tasarımlar. Lavabonu seçilen modelle gelen klipslere monte eder. Gömme lavabo ahşap, yapay taş, MDF veya suntadan yapılmış masa üstü üstüne monte edilebilir ve ek olarak silikonla sabitlenebilir.
kabuk

Tepegöz SOHO 60 Plus

model Kampüs D-100 L

Tezgah üstü kurulum – model Kampüs D-100 L

Önemli! Ahşap bir yüzeye monte edildiğinde, kesimin derzleri, nemin nüfuzunu ve malzemenin tahrip olmasını engelleyen suya dayanıklı bileşiklerle işlem görmelidir.

 • Undertops – lavabo tezgahın tabanından monte edilir ve sabitleme klipsleri ile sabitlenir. Bu yükleme yöntemi, yüzey malzemesinin güzelliğini vurgulamanıza ve çalışma alanının bakımını kolaylaştırmanıza olanak tanır – ürün kalıntıları ve kirler derzlerde birikmez. Schock kabuklarının özelliği, montaj için ek işlemlere ihtiyaç duymamalarıdır, aslında, gömme ve alt modeller arasındaki fark sadece farklı türde sabitleme klipsleridir.
yıkama

Masa üstü altına monte etmek için GREENWICH 45 modeli

Önemli! Bu tipin montajı sadece su geçirmez malzemeler için önerilir – plastik, doğal veya suni taştan yapılmış tezgahlar, cam.

 • Bir seviyede – kabuğun bir çalışma yüzeyi ile bir monolit gibi görünmesi için, eklem içine itilir. Böyle bir kurulum için tasarlanan modellerde, lavabonun tüm çevresinin etrafında düz bir kenar bulunmalıdır. Tabakaya göre seviyeyi ayarlamak oldukça zordur ve sadece akrilik, aglomera veya diğer yapay taş gibi su geçirmez çalışma tezgahları için tavsiye edilir, bu nedenle bu işlemi master’a emanet etmek daha iyidir.
montaj

En üstte kurulum seviyesi prensibi

Notuna! Üst geçitlerin ve açık eklemlerin bulunmaması nedeniyle lavabo seviyesinin tezgah ile kurulumu, hijyen güvenliği ve mutfak tasarımının estetik cazibesi açısından en iyi çözüm olarak kabul edilir.

Başarının sırrı, Christadur ve Cristalite’nin eşsiz malzemeleridir.

Tüm Schock lavabolarının üretimi için Bavyera’da çıkarılmış olan kuvars kırıntısı kullanılmaktadır. Reçete şirket tarafından patentli olan mukavemet ve güzellik malzemelerinde eşsiz bir yaratma için bir temel olarak hizmet vermektedir.

Cristalite – güvenilir ve dayanıklı

Malzeme% 80 kuvars – en dayanıklı granit bileşenidir (bu yüzden bu tür kabuklara genellikle granit denir). Bir bağlayıcı bileşen olarak, sentetik akrilik reçineler kullanılır. Kabukların dokuya göre yüzeyleri doğal taşlara yakındır, ancak mukavemetini aşmaktadır.

Renk farklılıklarına gelince, alıcılardan özel olarak içlerine uygun bir lavabo seçme şansı veren özel renklendirme pigmentleri sorumludur. En popüler olanlar nötr tonların tonları: bej, kahverengi, gri.

renk düzeni

Cristalite çizgisinin renk aralığı

NEMO ve QUADRO serileri için ürünler parlak renklerde sunulmaktadır: mavi, sarı, pembe, turuncu ve yeşil.

kabuk

Kabuk NEMO 50 “Nane”

Cristadur – yenilikçi premium malzeme

Cristadur lavabolar Crystalal daha yoğun yapı ve su ve kiri iter mükemmel pürüzsüz yüzey, analog modellerden farklıdır. Kasenin tabanı fiberglas ile güçlendirilir ve dış tabaka koruyucu kaplamanın mukavemetini arttıran organik lifler içerir. Bir kısım bileşenler de yüksek kaliteli akrilik kullanır.

kabuk

Cristadur malzemesinden kabukların özellikleri

Cristadur klozetleri için, hafif parıltılı bir parlaklığa sahip derin siyah beyaz renkler, malzemenin güzelliğini ve şekillerin şıklığını karakterize eder. Cetvelin ana renk skalası, sessiz nötr tonlarda korunur, ancak WATERFALL ve GREENWICH modelleri için doygun bir kırmızı tonda bir tasarım seçeneği vardır (bunlara renk bindirmeleri olan mikserleri de seçebilirsiniz).

Cristadur lavabolar aralığı

Cristadur lavabonun temel renk şeması

İpucu! Orijinal tasarımcı sinekler schock ile ilgileniyorsanız, şirketin resmi web sitesi size satışta bulabileceğiniz tüm yeni öğeleri ve ilginç modelleri anlatacaktır.

Schock lavaboları için özel aksesuarlar

Kabuk, sadece Schock tasarımcıları tarafından geliştirilen sistemin temeli. Lavaboyu ev mini-kompleksine dönüştürmek için tasarlanan birçok güzel ekstra özellik vardır, bu sayede işlevsellik, kafelere ve restoranlara profesyonel bir ekipman bile verebilir. En popüler aksesuarları düşünün – pratik, ekonomik ve sadece göze hoş gelen.

Karıştırıcılar ve karıştırıcılar

Herhangi bir Schock lavabo için, renk ve tasarıma mükemmel uyan bir mikser seçebilirsiniz. Aksesuarlar mat veya parlak kromdan, paslanmaz çelikten yapılabilir, kasenin granit malzemesi için özel astarlara sahiptir.Miktarlar şekil, yükseklik, çeşitli ilaveler ve tasarım özelliklerine göre değişir.

Bu işlevlerle bir model seçebilirsiniz:

 • Sıcaklık sınırlayıcılı termal sensör.
 • Geri çekilebilir emzik (duş hortumu).
 • Kendi kendini temizleyen jetler.
 • Jet veya duş moduna geçin.
 • Dönme açısı 110 ila 360 derecedir.
 • Su dönüşünü önlemek için vanayı kontrol edin.
 • Ayrı bir sonuç ve içme suyu için özel bir kol.
karıştırıcı

Esnek borulu KARPO-D karıştırıcı

karıştırıcılar

Mikserler, lavaboun rengi ve tasarımı için tam olarak seçilebilir

Ayrıca, bir lavabo ile komple, sabun veya deterjan için şık bir dağıtıcı satın alabilirsiniz. Bu aksesuarlar 300-500 ml’lik bir hacim için tasarlanmış krom ve paslanmaz çelikten yapılmıştır. Mikserin yanında, 35-50 mm çapa (kapasiteye bağlı olarak) özel olarak tasarlanmış bir delikte yer alırlar.

dağıtıcı Schock Amur

500 ml kompakt krom kaplamalı dağıtıcı Schock Amur

batcher

Bir mikser ile bir tarzda – 300 ml Schock Sani dağıtıcı

Etkili ve pratik eklemeler

Bir mutfak lavabo sadece bulaşık ve yiyecek yıkamak için kullanılabilir. Tasarım aksesuarları ve aksesuarları Çeşitli yıkayıcılar için satın alınabilecek Schock, pişirme ve temizleme işlemlerini önemli ölçüde hızlandıracak, yerden tasarruf edecek ve mutfak iç mekanının muhteşem bir parçası olacak. Tabii ki, bu eklemeler zarurî öğeler olarak adlandırılamaz, ancak bu tür şekerlemelerin rahatlık sağladığını ve günlük pişirmeyi ilham ve olumlu duygularla dolu yaratıcı bir sürece dönüştürdüğünü unutmayınız.

 1. Soldurmalar (sepetleri)

Özel havai harmanlayıcıların, çıkarılabilir sepetlerin veya tepsilerin yardımıyla, bulaşıkları, sebzeleri / meyveleri veya defrost ürünlerini yıkamak çok daha uygun olacaktır. Schock lavabo balatasının tasarımı için özel olarak tasarlanmış hijyenik malzeme – yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiştir. Tasarım, suyun durgunluğunu ortadan kaldırarak, bir kaç delik sağlar, kullanılabilir ve bir kevgir olarak kullanılabilir. Delikli tepsiler ve konteynerler de vardır.

yama

Paslanmaz çelik kapak sadece metal kabuk üzerinde şık görünüyor

delikli tepsi

Çıkarılabilir delikli bir tepsi, ürünlerin işlenmesi için mükemmel bir yardımcı olacaktır.

 1. Doğrama tahtaları

Mutfakta yer kazanmak için, lavabonun büyüklüğüne uygun bir kesme tahtası satın alabilirsiniz. İlave bir çalışma yüzeyi yaratarak doğrudan kasenin kendisine veya “kanatlardan” birine monte edilir. Schock levhalar temperli cam, bambu, plastik, kauçuk, kayın veya akçaağaçdan yapılmıştır. Tek veya çift taraflı olabilirler, ek olarak delikler ve sıvı için uygun bir boşaltma oluğu ile donatılabilirler.

kesme tahtası

Renkli temperli camdan kesme tahtası

tahta

Delikli bir tahta kesme yüzeyi veya kurutma olarak kullanılabilir

 1. Su aydınlatma

Yerleşik LED lambaların yardımıyla, büyüleyici bir ışık oyunu ve hareketli suyun lavaboya etkisini – yönlendiren ışınlar Cristadur ve Cristalite malzemelerinin asaletini ve şıklığını vurgulamaktadır. Aydınlatmanın montajı gizlenmiştir – dışarıdan herhangi bir kablo veya şalter kalmamıştır. Ve bu ışığı lavaboya hafif bir dokunuşla açabilirsiniz.

çanak

Metalik çanaklar özellikle LED arka aydınlatmayla etkileyici

kabuk

Su aydınlatmalı lavabo

 1. Isıtılmış yemekler

Yerleşik sistem Indutherm, lavabo kanadı 45-50 ° C’ye kadar ısıtmanızı sağlar. Bu aksesuar, hızlandırılmış bir kurutma olarak hizmet verebilir ve restoranlarda kullanılan yemekleri ısıtmak için kabine bir ev alternatifi haline gelebilir.

kabuk

Işıklı ve ısıtmalı kanatlı lavabo

 1. Dispouzery

Kase içindeki yiyecek kalıntılarının tıkanmasını önlemek için, atığı sığ bir küçük parçaya hareket ettirecek özel bir kıyıcı takılabilir. Cihaz, drenaj deliğinin altına monte edilir ve bir pnömatik anahtar, bir ses yalıtım sistemi ve bir filtre ağı ile donatılmış kanalizasyon borusuna bağlanır.

helikopter

Araba yıkaması için gıda parçalayıcı

yıkama

Dispouter nasıl çalışır?

2017 yıllığına yönelik Schock kataloğuna genel bakış

Tasarım lağımları 40 kez bile ReddotDesignAward ödülleri de dahil olmak üzere çeşitli ödüller aldı, geliştiricilerin yüksek kalite ve kusursuz stilin mükemmel birleşimini oluşturduğunu doğruladı.

Yeni Yıl 2017

Önümüzdeki yıl, şirket araba yıkama ve aksesuarlarının renk çeşitliliğini genişleterek müşterilerini memnun etmeye hazır.

 1. 51 gri tonları

Şubat 2017’den itibaren, “gümüş taş” renkte 3 adet Christadur lavabosu, sipariş için hazır olacak: evrensel ETON 60D Küçük, kompakt VERO 50 ve capaciousETON 60D Large. Derin gri renk, yüksek teknoloji tarzı hız, prestij ve teknoloji ile ilişkilidir, birinci sınıf malzemenin eşsizliğini vurgular ve mutfağın modern iç mekanları ile iyi uyum sağlar.

oto yıkama

Gri ve anlamsız – eş anlamlı değil. Schock tasarımcıları tarafından kanıtlandı

 1. Şık bağbozumu

Işıltılı bakır kıvılcımları ve yıpranmış bir yüzeyin etkisi ile zarif bir kahverengi gölge, “antik çağın ruhu” nun hüküm sürdüğü iç mekanlara mükemmel bir ektir. Lavabolar ile komple, standart cilalı çelik veya zarif bakır renginden aksesuarlar sunuyoruz.

kabuk

Katalog 2017’den vintage tarzında kabuklar

ETON 50D yıkama

Bakır bağlantı parçaları ile komple lüks lavabo ETON 50D

 1. Parlak karıştırıcılar

Estetik açıdan mükemmel görüntülerin uzmanları için, Schock tasarımcıları, aynı malzemeden yataklarla donatılmış ve lavabo ile aynı renkteki SC serisi muslukları sunuyor. Böyle bir tandem herhangi bir mutfakta fark edilmeyecek!

karıştırıcı

Lavabo rengi için mikser – mutfağınız için parlak bir vurgu

Tüketici talebinin liderleri

Yeni renk çözümlerine ek olarak, 2017 kataloğunda halihazırda tüketicinin sempatisini ve daha büyük boyutlarda veya yerleşik aksesuarlarla geliştirilmiş sürümlerini zaten kazandıran ürünler var:

 • ETON – laconic düz çizgi şekiller, ergonomik kanat ve bir veya daha fazla kase ile en popüler kabuklar. 2013 yılında ReddotDesignAward ödülüne layık görüldü. şık tasarım için. Lavabolar LED aydınlatma, yanlarda hareket eden bir kesme tahtası ve hem çelik hem de bakır donanım ile donatılabilir.
kabuk

Yardımcı kase ve seyyar pano ile Lavabo ETON 60 D

 • CALYPSO – güzel yuvarlak formlara sahip minimalist bir mutfak için modeller. Kompakt boyutlarına rağmen, çok kullanışlı ve işlevseldirler: çanağın derinliği 19.5 cm’dir ve panel, içme suyu veya dağıtıcının musluğu için açıklıklarla donatılmıştır.
CALYPSO 45

Şık ve kompakt CALYPSO 45

 • GREENWICH – minimalist tasarım için başka bir seri, sadece dikdörtgen kabuklarla. Modellerin hem gömme hem de dik montajı mümkündür. Kase kolay bakım sağlayan özel olarak tasarlanmış bir drenaj tasarımına sahiptir.
yıkama

GREENWICH 50 – küçük mutfaklar için uygun yıkama

 • GRANDO – ülke stilinde iç mekanlar için oluşturulan genel model modelleri. Derin bir kase (25 cm), geniş bir kanat ve yedek taşma özelliği vardır. Farklı kevgir, sebze ve meyve tepsileri, bir mobil tahta ile tamamlanabilir.
yıkama

GRANDO 90 – Provence için nostalji

 • Her türlü kurulum için uygun olan HORIZONT-universal modelleri. 1-3 kaseye sahip olabilirler. Lavabolar, kurutma cihazları ve mutfak eşyaları için büyük bir kanat ile donatılmıştır. Aksesuarların takılması için ek bir delik vardır, tahta, tepsi veya kolandromu tamamlayabilirsiniz.
 • LOTUS – mükemmel ergonomiye sahip pratik modeller: Derin ana ve ek küçük kase, kurutma için uygun bir kanat sağlanır. Köşe montajı için uygundur. Bir dizi kullanışlı kovan ve çıkarılabilir bir tahta satın almanız tavsiye edilir.
yıkama

Çeşitli kapasiteler ve ek aksesuarlar ile HORIZONT 150 D

yıkama

Kapasitif Lotus C-150

 • SIGNUS – döner kanatlı ve orijinal çıkarılabilir taşma panelli lavabolar. Tezgahın üstünde ve altında montaj için uygundur. Yanlarda, lavabonun rengi ve tasarımı için özel olarak tasarlanmış bir temperli cam tahta paneli takabilirsiniz. Paslanmaz çelik dörtnal ile birlikte verilir, ayrıca bir dağıtıcı, tepsiler, aydınlatma sistemi satın alabilirsiniz.
yıkama

İki kase, bir kevgir ve bir kesme tahtası ile Signus D-150

 • SOHO – kompakt yıkayıcılar gömme ve zemin altı montajı için uygundur. Büyüklüğe bağlı olarak, kare veya dikdörtgen şekle sahip olabilir, sadece ana kapasiteyle veya ek bir kase ile donatılabilir.
yıkama

Ek kase ile SOHON 150

 • WATERFALL – lüks modern mutfaklar için parlak bir tasarıma sahip zarif modeller. Her türlü kurulum için uygundur. Lavabolar, bir dağıtıcı veya bir içme musluğu için deliklere ve nemi boşaltmak için bir eğime sahip geniş bir kanala sahiptir. Komple sette temperli camdan yapılmış bir kesme tahtası, çamaşır makinesine bağlanma imkanı olan bir sifon ve bulaşık makinesi bulunmaktadır.
yıkama

WATERFALL 60D – parlak ve işlevsel

 • NEMO – tezgah üstü ve altına monte edilmek üzere, standart 18 cm derinliğe sahip geniş ve kare lavabolar uygundur. Dağıtıcı veya diğer aksesuarlar için geniş bir ayak bulunur ve bir kangal ve bir mobil levha ile donatıldığında, çanak kolayca bir kesme yüzeyine dönüştürülür. Temel renklere ek olarak, parlak gölgeli bir lavabo – pembe, turuncu, mavi – ve bir mikser seti alabilirsiniz.
Nemov yıkamak

Tasarım renk okyanusunda kompakt yıkama Nemo

İpucu! Schock lavaboların tam listesi ile boyutları, aksesuarları ve renk çözümü şirketin resmi web sitesinde veya resmi satıcılarının kaynaklarında bulunabilir.

Konuyla ilgili video: Schock kabuklarının üretimi

Gördüğünüz gibi Schock rondelaların yüksek maliyeti, kusursuz kalitesi ve güzelliği ile haklı. Böyle bir kabuk, bir yıldan fazla bir süredir sadakatle hizmet edecek ve şık ve fonksiyonel tasarımı, mutfak içerinin gerçek bir dekorasyonuna dönüşecek. Ancak, sadece satın alma kararını vermekle kalmaz, aynı zamanda boşlukları, açık eklemleri ve diğer kusurları olmayan bir lavaboyu da doğru bir şekilde monte etmek önemlidir. Yenilenmiş tezgahın muhteşem görüntüsünü inept düzenlemeyle bozmamak için bu süreci profesyonel ustalara emanet edin.

decor

Leave a comment