Interiér dizajnu v kuchyni Chruščov: rekonštrukcia a moderné nápady + foto

Interiér dizajnu v kuchyni Chruščov: rekonštrukcia a moderné nápady + foto

Interiér dizajnu v kuchyni Chruščov: rekonštrukcia a moderné nápady + foto

Zatiaľ čo technický pokrok neovplyvnil domáce bývanie, väčšina rodín sa stále musí zhromažďovať v semi-storočných domoch dočasnej výstavby, kde kuchyne majú rozlohu 4 až 6 štvorcových metrov. Samozrejme, že takéto podmienky je ťažké prispôsobiť sa moderným požiadavkám a mnohí snívajú o nákupe nového bytu alebo domu. Ak chcete zostať a žiť v Chruščova, pozrite sa na fotky a myšlienky, rovnako ako je to možné v inteligentnom dizajnom navrhnúť malú kuchyňu, takže sa cítil pohodlne celá rodina.

Vlastnosti dizajnu kuchyne v Chruščov

Pred niekoľkými desiatkami rokov Sovietsky gazdinka náklady minimálne domácich spotrebičov, ktorý sa používa malé množstvo riadu (zvyšok sa postaral o do skrine) a vzhľadom k deficitu by mohla uložiť iba malé množstvo potravín. Ona bola tiež zbavený strastí výberu a montáže kuchynských liniek - to bol pôvodne určený pre štandardné izbu a rovnako ako všetky ostatné kusy nábytku éry, nie je extrémne ozdobného.

kuchyne

Projekt bude musieť tvrdo pracovať

Ak sa porovnáme s dnešným dňom, situácia sa radikálne zmenila, pretože moderný ľudia, dokonca aj s miernymi príjmami, mali niekoľko príležitostí:

 • významne uľahčili svoj život prostredníctvom rôznych nástrojov;
 • individualizujte svoj vlastný priestor vďaka najširšiemu rozsahu nábytku;
 • vytvorte útulné miesto pre varenie a rodinnú rekreáciu.

Všetko by bolo úžasné, ale ako sa hodí všetko, čo potrebujete, do miniatúrnej oblasti? Plynový stĺp alebo kotol, chladnička, práčka - tieto veľmi veľké pomôcky sa zvyčajne nachádzajú iba v kuchyni. Okrem toho je nedostatok metrov štvorcových často zhoršovaný nepravidelnou geometriou miestnosti kvôli zakriveniu stien a prítomnosti výklenkov alebo škatúľ.

Pohodlné usporiadanie za takýchto okolností nie je ľahká úloha a je skutočne lepšie riešiť ho profesionálnymi dizajnérmi interiérov. Ale s náležitou úrovňou motivácie sa môžete pokúsiť samostatne rozvinúť rozloženie malej kuchyne. Je možné, že sa dostanete tým, že sa uchýlíte k návrhovým trikom, dostanete sa s malou krvou, alebo budete musieť radikálne reorganizovať svoj domov.

kuchynské usporiadanie

Rozloženie miniatúrnej kuchyne v Chruščov

Prestavba malej kuchyne

Moderný interiér má priestranný priestor, takže sa neodporúča vytvárať jeho dizajn v malom priestore. Ak chcete zvýšiť v hruschevka, urobiť prestavbu: zvýšenie dverí, rozdeliť medzi susedné miestnosti alebo odstrániť všetky steny, tvoria štúdio byt. Pamätajte, že na rozlíšenie medzi funkčnými zónami je potrebné dôkladne premyslieť ich oddelenie pomocou povrchových úprav alebo interiérových predmetov.

Štúdio v Chruščov

Konštrukčným znakom takéhoto bývania je úplná absencia vnútorných stien a následne dverí. V najmenších štúdiách je priestor iba pre kuchyňu, spálňu a kúpeľňu, ale aj v tomto prípade je oveľa pohodlnejšie v nich ako v obmedzenom priestore.

Štúdiové apartmány:

ty3
TY5
ty4

Samozrejme, na fotografii takéto štúdiá, transformované z bývalého Chruščova, vyzerajú veľmi atraktívne. Takéto usporiadanie má ďalšie výhody:

 • minimálna závislosť na umelom osvetlení;
 • zvýšenie životného priestoru kvôli odstráneniu koridorov;
 • zameniteľnosť funkčných zón pri preskupovaní nábytku;
 • uľahčený pohyb v okolí bytu.

Súčasne, takéto riešenie je vhodné nie je pre každú rodinu, pretože to vyžaduje veľa drahé a časovo náročné, zbavuje bytových zákutia a vyžaduje trvalé odstránenie zo svojich kuchynských pachov. Je tiež dôležité, že prepracovaný Chruščov sa stáva o 10-20% lacnejšie ako byty tej istej triedy.

1

Zónovanie v štúdiách je povinné:

ty6
ty7
ty8

Pokiaľ ide o dizajn kuchynského priestoru, musí byť napísaný v celkovom štýle bytu a zároveň oddelený od zvyšku územia. Na splnenie týchto požiadaviek použite niektoré odporúčania:

 • zjednotiť kuchyňu a apartmán s jedinou farebnou schémou;
 • na dokončenie, vyberte ľahko umývateľné, mastné a vodotesné materiály;
 • Použite najvhodnejšiu možnosť zónovania na malej ploche - barový pult alebo jedálenský stôl.

Vzhľadom k tomu, kuchynské štúdio poskytuje perfektný poriadok, budete musieť starostlivo zvážiť skladovanie systému pre všetky položky, vrátane najmenších.

Kuchyňa kombinovaná s obývacou izbou

V prítomnosti jednej alebo dvoch izieb s kompletnou izbou je zjednotenie kuchyne s halou častou možnosťou apartmánového štúdia. Považuje sa to za pohodlnejšie, pretože preberá všetky svoje výhody a je takmer úplne bez nedostatkov. Povaha využívania územia je jasnejšie vyjadrená, takže obývacia izba v kuchyni je oveľa jednoduchšie zonovať a tým ju robiť funkčnejšou.

Kuchyňa a obývacia izba v Chruščenke:

ty9
TY10
ty11

V dizajne už nie je malá kuchyňa, je prípustné vyskúšať viac odvážnych riešení, napríklad presunutie pracovnej plochy s umývadlom a sporákom na kuchynský ostrov alebo dokonca inštaláciu polomernej kuchyne. Avšak, silne vstúpiť odvahu nie je nutné - pri absencii skúseností dizajnu, dať prednosť klasickým typom plánovania:

 • lineárny - umožňuje úplne zamaskovať kuchyňu (najmä ak ju vykonávate v jednej farbe so stenami) a ponechajte maximálny priestor na iné potreby;
 • Uhlová - umožňuje vybudovať správny pracovný trojuholník a pohodlne umiestniť stojan na stĺpik;
 • U tvaru - použitie okenného parapetu ako pracoviska významne rozširuje užitočnú oblasť, na ktorej môžete umiestniť napríklad práčku.

Pred začatím demontáže musí byť projekt koordinovaný s miestnou ZINZ, ktorá zvyčajne trvá približne 2-3 mesiace. Upozorňujeme tiež, že nebudete môcť zjednotiť kuchyňu vybavenú plynovým sporákom s obývacou izbou. Ak je váš dom elektrifikovaný a demontované oddiely nie sú nosnými, potom sú šance na úspech pri legalizácii prestavby veľmi vysoké.

Kuchyňa kombinovaná s balkónom

Proces kompletnej demontáže balkóna, ktorý sa otvára spolu s okenným parapetom a perestenkou, nemožno nazvať jednoduchým, a aby sme pochopili, či bude úsilie odôvodnené, je potrebné premýšľať o možnostiach využitia novo vznikajúceho priestoru. Napríklad pracovná stanica zobrazená na balkóne vyzerá pôsobivo na fotografii, ale jej usporiadanie spolu s ponukou všetkých komunikácií je mimoriadne kontroverzné rozhodnutie z hľadiska zákonnosti, bezpečnosti a jednoduchosti používania.

Spôsoby použitia oblasti balkóna:

ty12
ty13
ty14

Pre priemerného majiteľa Chruščova je oveľa jednoduchšie a efektívnejšie kombinovať kuchyňu s balkónom, zadržať stenu a odstrániť len okno a dverovú jednotku. V takom prípade zmizne potreba vypracovať projekt a získať balík povolení. Parapet doplnený stolovou doskou slúži ako stojan alebo stôl na rýchle občerstvenie, zatiaľ čo na balkóne môžete umiestniť:

 • chladnička - ak je balkón umiestnený na severnej alebo severozápadnej strane domu, prístroj nie je ohrozený prehriatím a oblasť v kuchyni uvoľní veľa;
 • jedáleň s jedálenským stolom - za predpokladu, že priestor je kompaktne usporiadaný a zvukové tepelné a zvukové izolácie sú pohodlné pre niekoľko ľudí;
 • kuchynská skrinka - umožňuje si objednať úložný priestor a maximalizovať využitie priestoru balkóna od podlahy až po strop, kvôli čomu, ak chcete, môžete opustiť špičku skriniek priamo v kuchyni.

Ak pripojíte balkón k rozvodnej sieti, môžete ľahko preniesť naň aj ďalšie malé elektrické spotrebiče: multivark, mikrovlnnú rúru, pekárničku alebo varnú dosku. Ako môžete vidieť, miesta v malej kuchyni sú stále väčšie.

Oblúk namiesto dverí

Dovoľte, aby sa dvere do kuchyne skoro nikdy nezatvorili a je úplne dovolené ich demontovať, nechať dvere otvorené alebo zdobiť s krásnou oblúkovou konštrukciou. Je tiež prijateľné položiť dvere z chodby a nainštalovať oblúk medzi obývačkou a kuchyňou. Takže dostanete verziu kuchynského štúdia s malým rozpočtom.

Typy oblúkov a povrchových úprav:

ty15
ty16
ty17

V podmienkach Chruščova budú musieť byť dvere vyzdvihnuté, polkruhovo vyraziť priečku nad dverami. Na ozdobnú úpravu pripraveného oblúka sa používajú rôzne materiály:

 • plastové panely - lacné, praktické, ľahko sa inštalujú (môžete ich pripojiť k tekutým nechtom k spracovanému svahu), takže pomerne bežná a možno povedať, nudná možnosť;
 • polyuretánová štuková - pre dizajn malých miestností je dôležité vybrať si bytový výzdobu s nevýraznou reliéfou, ďalším plusom - schopnosť maľovať ho v akomkoľvek tieni;
 • skončil drevené arch - v závislosti na materiálových možnostiach zákazníka môžu byť vyrobené z masívneho dreva, lepené dosky alebo MDF, a vzor z prírodného dreva dokonale zapadá do takmer každý z vybraných štýlov a nevyžaduje ďalšie výzdoba;
 • sádrokartónová konštrukcia - umožňuje zdobiť oblúk nielen v klasickej, ale v akejkoľvek inej podobe; pretože jeho všestrannosť a dostupnosť, sadrokartón je považovaný za obľúbený medzi profesionálnymi a domácimi remeselníkmi, ale pre kuchyňu to môže byť príliš brandy a vlhkosti odolné.

Musím povedať, že kvôli nízkym stropom v Chruščove je výber konfigurácií oblúkov trochu obmedzený. Takže s výškou dverí 2-2,1 m môžete vybaviť oblúk, oblúk v secesnom štýle, oblúkový portál a z klzkej, lichobežníckej alebo kombinovanej podoby je lepšie odmietnuť.

Moderné nápady pre dizajn kuchyne v Chruščov

Okrem fyzickej reorganizácie priestoru stojí za to premýšľať o jeho vizuálnej expanzii, o tom, ako sa interiéroví dizajnéri vyvinuli dosť na to. Prvé pravidlo ich vlády je: pre kompetentnú konštrukciu malej kuchyne musí byť jej dekorácia vo svetlých farbách. A aby priestor nebol nudný, dávajte pozor na dôležité nuansy.

Návrh malých kuchyn od profesionálov:

ty18
ty19
ty20

Svetlo a osvetlenie

Nielen to, že kuchyne v Chruščove sú nehanebne malé, takže sú aj slabo osvetlené. A ako viete, temný priestor sa zdá byť ešte menší. Preto je vašou úlohou ako návrhár začiatočníkov naplniť interiér svetlom. Ak chcete dosiahnuť požadovaný účinok, niekoľko odporúčaní vám pomôže:

 • zložitý visiaci luster s tienidlom, uprednostňuje závesné alebo stropné svietidlá, stropné podhľady, kompaktné reflektory na zbernicových systémoch;
 • používať viacúrovňové osvetlenie - kombinovať veľké centrálne svietidlo s bodovými zdrojmi svetla;
 • v jedálni nad jedálenským stolom použite jedno naozajstné zavesenie s nastaviteľnou výškou alebo nástenné steny na zasúvateľnom držiaku;
 • Nezanedbávajte vrchol pracovnej oblasti - dnes hrá rolu nielen funkčnú, ale aj dekoratívnu.

U stropných svietidiel musieť obetovať výšky 4-5 cm zo stropu, ale toto riešenie je odôvodnené tým, že pokrytie sa s nimi ako na fotografii, a v skutočnosti vytvára ilúziu ľahkosti a priestrannosti.

Vstavané zariadenia "ukradnú" ešte viac centimetrov - 10 alebo dokonca 15, takže sa nepovažujú za ekvivalentnú alternatívu. Centrálna sádrokartónová škatuľka na strope, tradične odporúčaná pre Chruščov, je nahradená lineárnou štruktúrou umiestnenou pozdĺž kuchynského setu. Takto zabezpečíte dostatočné osvetlenie pracovnej plochy a zakryte nevzhľadné komunikácie, napríklad odvod vzduchu.

Moderné spôsoby organizovania osvetlenia:

ty21
ty22
malé nápady pre remeselné kuchyne, malý dizajn, kuchyňa

Ďalšie malé tajné miestne osvetlenie - uzavrite medzeru medzi zavesenými skrinami a stropným panelom z polykarbonátu alebo matného skla a z vnútra ho osvetľujú LED pásikom. A samozrejme, snaží sa, aby maximálne využitie prirodzeného svetla: transparentným, závesy, rolety, rímske rolety, alebo, ako je v prevádzke kuchyne nezabudnite umyť okná častejšie, najmä na severnej strane.

Podlahové a stenové dekorácie

Kuchynské povrchy sú vystavené kolísaniu teploty a vlhkosti, vyparovanie tukov a prach sa na nich rýchlo usadzujú, a preto ich kvalita vykazuje vysoké požiadavky:

 • materiály, či už tapety, obkladačky alebo dekoratívne omietky, by mali byť umývateľné;
 • vzdať sa pórovitých a štruktúrovaných typov povrchových úprav, ktoré pohlcujú nečistoty a zápachy - tapety z korku, textilu, velúru a juty;
 • špecifikujte triedu horľavosti vybratých možností - napríklad sú zakázané steny s MDF doskami alebo inými stavebnými materiálmi s nízkou refraktérnosťou vo vzdialenosti menšej ako 1 m od plynového zariadenia.
kuchyne

Kombinácia kovu s drevom

kuchyne

Sklenená stena

mramorová podlaha

Polymérová mramorová podlaha

Okrem konvenčných možností, ktoré sú vhodné na vytvorenie základnej povrchovej úpravy, ponúka moderný dizajn niekoľko nových riešení:

 • sklenené panely - panel s akýmkoľvek obrázkom alebo fotografiou na sklo; jednoduchá inštalácia, neboj sa o šok a vlhkosť;
 • tapety z pevného vinylového materiálu - sa líšia od obvyklej vinylovej sily a štruktúry hustoty; môžu byť umývané abrazívnym a saponátom;
 • kovové povrchy - perfektne susediace s plastom, sklom, murovanou podšívkou; inštaláciou zástera z brúsenej nehrdzavejúcej ocele budete udržiavať minimalistický, technologický alebo priemyselný štýl kuchynského interiéru.

Na dokončenie podlahy je najlepšia polymérna plniaca zmes. Jeho výhody sú vysoká vlhkosť a odolnosť proti opotrebeniu, nízka citlivosť na zmeny teploty a širokú škálu vzorov. Vďaka novej technológii môžete vytvoriť mramorové podlahy, poskytnúť dokonale matnú textúru alebo svetlý a komplexný dizajn s 3D fotografiou.

Výber farieb

Leafing módne časopisy s fotografiou rôznych interiérov, môžete si všimnúť, že dizajnéri sami často používajú svetlé a šťavnaté odtiene pre zdobenie malých miestností. Nechajte sa ponáhľať nasledovať ich príklad - malo by sa študovať umenie hrania s aktívnymi farbami. Takže zastavte win-win metódu, ktorá pozostáva z výberu základného odtieňa z pastelavej stupnice a niekoľkých ďalších potrebných na vytvorenie akcentov.

odtiene

Pastelové odtiene

Pastel sa nazýva odtieň akejkoľvek farby, ktorá sa získava pri zmiešaní s bielym. Preto pastely, rovnako ako farby, môžu byť studené a teplé. Ak chcete zistiť, ktorý tón vám vyhovuje viac, pozrite sa na vyššie uvedenú fotografiu a pozorne si prečítajte miestnosť, ktorá sa má orezávať:

 • Ak Chruščov zakrytý priľahlých budov alebo kuchyni sa nachádza na severnej strane, studený osvetlenie by malo vyvážiť teplý tón - karamel, svetlo ružová, svetlo žltá;
 • jasne osvetlená miestnosť by mala vizuálne odtieňovať studený odtieň zelenej, modrej, ružovej, šela;
 • ak akýkoľvek povrch, ktorý chcete vizuálne vyblednúť, vyberte pre ne tenký tón, ktorý je ľahší ako ten hlavný.

Ak chcete určiť druhú farbu, použite farebné koliesko, na ktorom vybrať susednú farbu na pravej alebo ľavej strane prvého. Je tiež možné kombinovať základnú farbu s monochromatickou farbou, ktorá je v nej rovnaká. Po vytvorení trojuholníka rovnoramenného farebného kolieska získate tretí odtieň - kontrast, ktorý je potrebný na vytvorenie akcentov.

farebné koliesko

Farebné koliesko

kuchyne

Príklad farebnej schémy

Položky dekorácie

Vďaka prízvuku sa malá kuchyňa Chruščov môže premeniť na svetlý moderný izbu s exkluzívnym dizajnom a žiadať o fotografiu v niektorom interiéri. Accent diely nezaberajú veľa miesta v interiéri - to odniesť nie viac ako 10% plochy, vyzdvihnúť niekoľko obľúbené položky v obchode s nábytkom alebo v prípade, že štýl, na blší trh. Tu je to, čo môže byť:

 • obrazy a stenové panely - v kuchyni vyzerajú dobre modulárne obrazy (triptychy, polyptychy) s príslušnou témou kresby a veľkosťou plátna;
 • zrkadlo - nahradenie malej časti steny v blízkosti jedálenskej skupiny, vám umožní vizuálne zväčšiť oblasť a zároveň vyzerá veľmi originálne v interiéri kuchyne;
 • Kriedová a značkovacia tapeta - čierne detaily priaznivo zdôrazňujú interiér a murovaná časť steny môže byť použitá pre domáce záznamy;
 • rodinné fotografie - trvalé alebo vymeniteľné expozície najlepších fotografií spoločného odpočinku udržiava príjemnú náladu a dáva témy pre rozhovor;
 • Rastliny na parapete - či už je to mini-okrasná paprikové jahody alebo vinutie Tradescantia, greeny v kuchyni je vždy jej najlepšie ornament.

Pre ozdobné prvky patrí tiež kuchynské textil, sklo, nastulnye vankúše, malá čajová súprava - ísť k výberu starostlivo, a kuchynské Chruščova iskrou s novými farbami.

triptych

Triptych na tému Kuchyňa

kriedový panel

Kriedový panel namiesto zástera

kuchyne

Zrkadlové dekorácie

Umiestnenie nábytku a vybavenia

Pri plnení malej kuchyne s nábytkom a spotrebičmi je potrebné neustále spájať svoju oblasť s funkčným účelom každého objektu. Je pravdepodobné, že dokonca aj v štádiu návrhu budete môcť opustiť neoprávnené zariadenia, ktoré sa tu často nachádzajú v nečinnosti. Preto nie je príliš lenivý, keď navrhujete a vyvíjate dizajn, aby ste vytvorili rozmerovú skicu a porazili rôzne rozloženia na nej.

Zabudovaná technológia

Vstavané domáce spotrebiče môžu byť skryté za fasádou monolitického nábytku, v dôsledku čoho zaberajú menej priestoru. Podľa vlastností tejto technológie nie je nižšia ako samostatne stojace modely, ale je o niečo drahšia. Malé spotrebiče - kávovar, mikrovlnná rúra, kuchynský robot - je tiež lepšie vybudovať vopred navrhnutú skriňu.

V malej miestnosti je minimálnou sadou chladnička a varná doska. Avšak, ak je to žiaduce, je možné vytlačiť a umývačka riadu, a na tento účel je kombinovaná technológia 2 v 1 (rúra, umývačka), a to aj 3-1 (rúra sporák, umývačka riadu). Zo samostatnej rúry, ak hosteska nemá rád domáce koláče, môžete odmietnuť.

polievka

Vstavané zariadenia šetria priestor

Chladnička v interiéri

Malá jednokomorová chladnička zvyčajne nie je schopná uspokojiť potreby ani malej rodiny, ale výber vhodného miesta pre kompletnú jednotku sa stáva skutočným problémom. Tu je niekoľko fotografií a odporúčaní od majstrov dizajnu, kde v Chruščov s kuchyňou od 5 metrov štvorcových. môžete nainštalovať chladničku:

 • pri vchode - masívne dvojkomorové zariadenie samozrejme ešte zmenší malú plochu, ale umožní usporiadanie kuchynskej zóny podľa pravidla trojuholníka;
 • pri okne - táto možnosť je vhodná, ak má oddiel šírku veľkosti chladničky;
 • oproti náhlavnej súprave - v tomto prípade bude rodina jedáť vedľa chladničky, čo môže byť plus alebo mínus;
 • v spálni, na balkóne alebo na chodbe - prechod chladničky do inej miestnosti oslobodzuje kuchyňu, ale vedie k zvýšeniu vzdialenosti prejdenej počas varenia.

Bohužiaľ, nie je žiadna nekompromisná možnosť umiestnenia chladničky do malej kuchyne.

Foto kuchyne v Chruščov s chladničkou:

ty35
ty36
ty37

S práčkou

Napísať veľkú práčku v kúpeľni Chruščov - v ostatných prípadoch to nie je možné, a preto musí byť prenesená do kuchyne:

 • na umývadlo - výhodou tohto miesta je všeobecné zásobovanie vodou a napojenie na kanalizáciu;
 • pod pultom - trochu prehĺbenie auta za čiarou fasády, môžete ju úplne zatvoriť dverami;
 • v skrinke so sklopným vrchom - je optimálna pre stroj s vertikálnym zaťažením, avšak počas jeho prevádzky je použitie pracovnej plochy nad ním komplikované.

Niekoľko ďalších fotiek vás bude vyzývať na možnosť, ktorá je pre váš prípad prijateľná.

Plány s práčkami:

ty38
ty39
ty40

S plynovým stĺpcom

Odmietnuť plynové stĺpce v Chruščev nestojí za to - to stále zostáva najúspornejší spôsob vykurovania vody pre domáce potreby. Ale to môže byť organicky vstúpil do dizajnu miniatúrne kuchyne jedným z nasledujúcich spôsobov:

 • majte na pamäti - moderné reproduktory vyzerajú dosť atraktívne, interiéry v štýle podkrovia alebo techno profitujú len z ich prítomnosti na stene;
 • skryť v skrini - špeciálne vyrobený, nemal by mať zadnú stenu, dno a veko (to je dôležité pre ventiláciu a ročné kontroly plynovou inšpekciou);
 • na inštaláciu vrchného boxu - výrobcovia často ponúkajú kompletné vybavenie s hotovými krabicami alebo môžu byť vyrobené nezávisle od sadrokartónu, preglejky alebo plastu.

Na výrobu ochranného a dekoračného dizajnu si vyberte žiaruvzdorné materiály. Taktiež je možné ho lepiť zvnútra vrstvou izolácie.

Plynový stĺp v kuchyni:

ty43
ty42
ty41

S raňajkovým barom

Na rozdiel od názoru, že v malej kuchynke nie je miesto, je to dosť vhodné pre rodinu 2-3 ľudí, ktorí si môžu dovoliť vzdať jedálenský stôl. Barový pult je vhodný najmä v kuchyni, v obývacej izbe alebo v štúdiu, pretože úspešne rozdeľuje dve medzery. Pokiaľ ide o samostatnú izbu, tu je možné usporiadať:

 • pri okne - je lepšie obdivovať krásny výhľad z výšky barových stoličiek a elegantný dizajn neblokuje prirodzené osvetlenie;
 • pri stene - neprítomnosť zraku pred očami je kompenzovaná fotografiou na stenu, obrazom a tiež možnosťou komorovej komunikácie;
 • kolmo na stenu - pre khrushchevki vhodný kompaktný stojanový transformátor, ktorý sa v pravý čas rozloží na normálnu veľkosť.

Samostatne by sa mali uviesť barové stoličky. Tiež musia byť kompaktné a prakticky bez váhy, preto si vyberajte plastové alebo kovové výrobky s lesklými alebo priehľadnými povrchmi.

Varianty montáže stĺpikov:

ty44
ty45
ty46

Výsledkom vašej práce bude životaschopný projekt dizajnu miniatúrnej kuchyne, majiteľa ktorej ste mali šťastie, že sa stanete. Ak je to možné, pokúste sa to ukázať špecialistovi, aby vám pomohol odstrániť možné chyby a potom začať bezpečne s predstavením koncipovaného.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 81 = 83

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map