Železná logika kuchyňského designu ve stylu podkroví: cihlové, betonové a měděné trubky

Železná logika kuchyňského designu ve stylu podkroví: cihlové, betonové a měděné trubky

Železná logika kuchyňského designu ve stylu podkroví: cihlové, betonové a měděné trubky

Kuchyně ve stylu podkroví je ideálním řešením pro dynamickou, uvolněnou a riskantní povahu, jejíž srdce porazilo v souzvuku se srdcem metropole. Urbanistická estetika betonové džungle, pestrá s kovem, sklem a plastu, je stokrát hezčí pastorační klid. Interiér půdní kuchyně je skladem originálních designových nápadů! Zde a nekonvenční uspořádání a odvážné použití dokončovacích materiálů a ergonomického designu a neobvyklé palety barev a nehorázného výzdoby.

Pro ztělesnění originálních designových nápadů v kuchyni podkroví - dobrá volba

Interiérový kuchyňský loft - jedinečná platforma pro realizaci originálních návrhových nápadů

Stylová podkroví - průmyslová elegantní v domácím interiéru

Styl Loft (překládal do angličtiny v podkroví - podkroví, podkroví, horní podlaží nebytové prostory nebo sklad) - v žádném případě novinkou v architektonických a design kruzích je dobře známé po celá desetiletí, ale ve skutečnosti implementována v post-sovětském prostoru a v myslích obyčejných lidí Loft začalo jen před pár lety.

Loft často označované jako New York-styl, a to je zcela přirozené, protože se narodil přesně v „Big Apple“, v 40-tých letech minulého století, kdy bývalá továrna na Manhattanu stala přeměněna na bydlení, kanceláře a galerií. Pro mnoho originality významná část průmyslových prvků - jako jsou trubky, trámy, zdiva - zůstala v původní podobě. Vyvíjející se z obvyklé dílny do elitních prostor, v padesátých letech minulého století byly půdní vestavby na vrcholu popularity.

Nedostatek dokončovacích materiálů na některých prvcích půdní kuchyně je vrcholem tohoto stylu

Pro lesy originality významná část průmyslových prvků - jako jsou potrubí, trámy, zdiva - zůstala v původní podobě

V podkroví umělci otevřou své ateliéry a galerie. Čekají sem tekoucí Čechy, tady se vrací aristokratický život New Yorku. Původní skříň se stává symbolem stavu. Mladí umělci už si to nemohou dovolit.

Jsou nahrazeni právníky a finančníky. Podkroví z průmyslových zón se přesouvá do obytných oblastí, kde v domě návrháři speciálně vytvářejí průmyslovou atmosféru. Ideálním prostředím pro "pěstování" podkroví je otevřený prostor studiového bytu s obrovskými okny po celé zdi, vysokými stropy a víceúrovňovým uspořádáním se schodišti.

A přesto, pokud opravdu chcete, a opravdu se snaží, i jen jako progresivní styl podkroví-li to žádoucí, může být docela organicky zapadá do malé kuchyně, ačkoli to je více pravděpodobné, že bude stylizované podkroví, na půdní vestavby, spíše než v čisté formě.

Ve své slávě se půdní styl projevuje v kuchyni v bytovém studio

Ideální prostředí pro "pěstování" podkroví - otevřený prostor studiového bytu

Kuchyňský design ve stylu podkroví: útulná brutalita

Sousedství starých a nových

Výchozím bodem pro interiéru podkroví je sousedství moderního textury (sklo, ocel, chrom) se starými zastaralých materiálů a předmětů, což je viditelné pouhým okem a otisk časová křivka lidského užitkového: zdivo, betonové zdi, dřevěnou podlahou. Holé cihly a bílé, lakované nebo omítnuté stěny jsou ideální plátno pro nádherné kontrastní inkluzí ultramoderní nábytek a některé zázrak zachránil razdobytogo nebo rarita, například telefonní budky Times Union, nebo pot-kuňka, hrbatý lednice.

Paradoxní sousedství starého a nového a maximální prostorový prostor jsou ceněnými klíči k úspěchu interiéru ve stylu podkrovního bytu. Věřte mi, že dosáhnout harmonické jednoty retro s moderními a high-tech s vintage není snadný úkol.

Moderní nábytek se úspěšně mísí s bílými cihlovými zdmi

Prázdné cihly a bílé stěny budou ideálním kontrastním plátnem pro velkolepé inkluze ultramoderního nábytku

Architektonický "striptýz"

Sen o půdní vesta a současně nadále obdivovat hezký květinový vzor na stěnách! Dolů s touhle absurditou! Bezohledně odtrhnou od staré tapety a začnou "zmrzačit" dokonale ploché stěny. Pokud se alespoň jedna z nich ukáže jako cihla, domníváte se, že jste neuvěřitelně šťastní! Pro půdní vestavbu je tato cihelna úžasným objevem! Vyčistěte vše, co je nadbytečné, a vráťte jej do původního vzhledu.

1

Nedostatek cihlové zdi v místnosti není důvodem pro smutek. Simulace zdiva není tak obtížná. Stačí si koupit cihlu v obchodě s stavebními materiály. Je prezentována na trhu v poměrně širokém sortimentu a kromě toho je snadno lakovaná v různých barvách: černá, bílá, šedá, oranžová, červená, ano dokonce zelená v modrém hrášku!

Je-li dostatek kreativity, je možné rozložit takovou mozaiku v urbanistickém duchu z vícebarevné cihly. Nepoužívejte spěchat, abyste všechny stěny zavěšili nebo je zdědila! Striptýza jedné stěny stačí. Bude hrát roli přízvuk v interiéru.

Pro další zdůraznění efektní hromadné textury zdivo v blízkosti záměrně hrubá povrchová struktura je žádoucí, aby místo jeho protiklad - ideálně rovné a hladké stěny, a to bez jakýchkoliv vad, nárazy a ozdoby.

Jedním z nejběžnějších prvků půdního stylu je skutečná zdění

Pro půdní vestavbu je tato cihelna úžasným nálezem!

Neméně atraktivní a barevnější než zdiva, ve stylu podkroví vypadá i neupravený beton. Varianta win-win je malovat betonovou zeď v šedé barvě grafitu. Jasné barvy také nejsou zakázány! Avšak poté, co namaloval jedna ze stěn v intenzivní barvu, řekněme červené, oranžové nebo zelené, ujistěte se, že ji kopírovat do dalších interiérových prvků (např dal červenou tabulku nebo pohovka), a v dokončování a zdobení zbytku prostoru zabírají klasické odstíny studených stupnic a achromatické barvy: šedá, bílá, černá.

Šedá barva betonové stěny dodá kuchyni jedinečné kouzlo

Varianta win-win je malovat betonovou zeď v šedé barvě grafitu

Křída na asfaltu

O rafinovaném laminátu, vzorovaných parketách, různých kobercích a kobercích v kuchyňském podkroví bude zapomenuto. Jako podlahovina jsou ideální asfaltová grafitová dlaždice, hrubé neupravené dřevěné desky, drsné pečlivě stárnuté desky a jiné materiály s patinovým efektem.

Pokud chladná podlaha není pro vaše bosé nohy zvlášť atraktivní, doplňte interiér originálním designovým koberečkem v městském stylu, například ve formě skutečné "peší zebry"! Pro více věrohodnosti si můžete objednat semafor a používat dopravní značky v dekoru. Perfektně se vejde do podkroví a mistrovské dílo "Hopscotch Rug" - rohožka pro hraní klasických her - originální příslušenství a zábavná zábava v jedné láhvi!

U koberce nikdo v kuchyni neprojde

Dokonale se vejde do podkroví a mistrovské dílo "Hopscotch Rug" - koberec pro hraní klasiky

Mimochodem, pokud nechcete hoří touhou k hlavě vrhnout do industrialismu a urbanismu, dát do kuchyně v podkroví vkus může být omezeno na změny podlahy a stěn, takže povrch studené brutální „kouzlo“ v průmyslové estetiky a volba dalších interiérových prvků, aby dala přednost více teplé a měkké faktury. To pomůže hrát na kontrastu a dát dům útulný, který je tak nedostatečný pro mnoho obyvatel konkrétních džunglí.

Nebojte se jít nad rámec stylu a porušovat jeho zákony! Nebojte se ukázat individualitu! Hlavní věc je, že konečný výsledek plně odpovídá vašim představám o harmonii a pohodlí a že ve svém domě se vždy cítíte "v klidu". Všechny ostatní - konvence, které mohou být bezpečně plivat, za předpokladu, že nenarazí do volného prostoru jiné osoby.

Někdy je zapotřebí jen velmi málo změn, aby se dosáhlo loftového efektu

Kvůli tomu, že v kuchyni je vznešená květenství, je možné se omezit na přestavbu podlahy a stěn

Lesk z chromu a oceli

Milovníci Provence a pastorační klasické fasády s ozdobnými dřeva apartmá, zdobené zábradlí a vitrážemi, je nepravděpodobné, že přijde k radosti průmyslové podkroví. Fanoušci minimalismu a high-tech studené a lakonické průmyslové estetiky se jistě inspirují.

Domácí kuchyňský loft by měl v ideálním případě připomínat profesionální restauraci: high-tech, uspořádanou, šumivou ocel a chrom. Proto při výběru kuchyňské sady je lepší vsadit na hluché obdélníkové fasády. Pokud jsou dveře opatřeny skleněnými vložkami, musí být sklo v nich nutně tónováno.

Co se týče barvy nábytku, není nutné ho omezovat na přísně studené nebo achromatické šedo-bílo-černé barvy. Vyrovnejte interiér s kompetentní kombinací chladných a teplých barev. Velmi originální a svěží bude vypadat v půdní kuchyni s tmavým chladným dnem a kontrastní jasnou teplou top.

A co je nejdůležitější - obsahují minimalistický kuchyň v čistotě a pořádku, vyhnout se chaos a nepořádek úhledný urbanistických malované talíře, vyřezávané lžíce Khokhloma čaj podnosy a jiné ženy.

Chcete-li dosáhnout podobnosti domácí vaření s restaurací - nejvyšší úroveň loftového stylu

Domácí kuchyňský loft by měl v ideálním případě připomínat profesionální restauraci: high-tech, uspořádanou, šumivou ocel a chrom

Kámen a kov

Jako materiál pro pracovní desku je ideální umělý kámen, jehož povrch není speciálně vyrovnaný a leštěný pro nejspolehlivější imitace betonu. Přivést profesionální duch do domácí kuchyně pomůže sporáku a lednici z nerezové oceli.

Kov může být také použito pro dokončení kuchyňské zástěry. Skvělou alternativou k studenému lesku nerezové oceli bude původní zrcátka, černá skla, plast nebo kůže s městskými motivy, například panoráma nočního města.

Keramická dlažba není příliš v souladu s podkrovím, ale ona může najít původní aplikace, například, dát černou a bílou mozaiku a la „Černý čtverec“ Malevich nebo symbolické jin-jang.

Zapotřebí loft kuchyně atribut - špičková zařízení, se tak připravit na vysolit na přísné high-tekovskuyu kapucí, lesklý černý nebo chrom troubou a sklokeramickou deskou bez lemování. Nicméně, se správným přístupem a přítomnost tvůrčí kosti v půdě, můžete zadat organicky a dědictví v podobě malované ve světlé barvě nebo původní zdobí rarita břichatý chladničce.

Prvky z nerezavějící oceli přinášejí atmosféru kulinářské profesionality do areálu

Přineste do domácí kuchyně profesionální duch pomůže sporák a lednice z nerezové oceli

Reklamní plakáty a graffiti

Žádný tulle, záclony a krajkové záclony na oknech ve stylu podkroví by neměly být. Pokud rozložení apartmánu dovolí, nechte okna otevřená, v extrémních případech používejte bambusové závěsy nebo žaluzie, pouze ne víceúčelové.

Lustr nahradit stropní světla směrovým působením na dlouhé šňůry s úmyslně jednoduchým nebo futuristickým fantazijním tvarem plafondů. V jídelně není designová podlahová svítidla na vysoké chrómové noze zasahována.

Stěny kuchyně mohou být zdobeny příslušnými doplňky: dopravní značky, originální reklamní plakáty, rozcestníky, skutečné graffiti a vše, co je každodenní a známé obyvatelům velkých měst. Telefon může být instalován přímo v telefonní budce, pokud je lze získat.

To je čip! Fanoušci obrazů lze bezpečně používat abstrakci a surrealismu v různých rámcích, které nemusí nutně pověsit na zeď pro všechny vidět, ale můžete jen dát na podlahu, opřený o zeď. Věřte mi, že budou přitahovat více pozornosti na sebe, protože nejsou tam, kde by měli být.

Podkroví v malé kuchyni: transformace prostoru a nápady pro realizaci

Zdálo by se, že je nepravděpodobné, že v místnosti, kde výška stropu nepřekročí 2,3 m, by se mělo vytvořit skutečné podkroví a oblast - jen pár čtverců. Drobeček kuchyně v půdním stylu - výzvu k návrháři, koneckonců je třeba vytvořit iluzi, rozšiřovat prostor světlem, barvou, uspořádáním materiálů a forem.

nízký strop

Problém malých místností: nízký strop

Geometrie výšky místnosti a stropu: vizuální transformace

Snažte se najít příležitost spojit prostory: odstranit přepážku mezi kuchyňou a chodbou, lodžií nebo místností. Tato možnost je možná, pokud existuje alespoň jedna zeď, která není nosičem. Lodžie je pro tebe jenom božskost kuchyně ve stylu podkroví blízké městské byt.

velká kuchyň

Odstraníte-li jednu stěnu, můžete dostat dostatek místa pro elegantní zónování

Nyní je někdy možné dosáhnout působení velkého monolitického prostoru prostým rozšířením dveří a demontáží dveří chodby, fotografie.

kuchyně

Úzký a dlouhý pokoj se soupravou podél zdi a jídelní skupinou v kontrastní barvě

Zajímavým účinkem je neúplné demontáž stěny. Na obvodu je ponechán rám s barstrokem v centru červených cihel, který opticky rozděluje místnost na pracovní a jídelní prostor.

pouzdro na kuchyňské tužky

Malá kuchyňská tužka je spojena s posezením: skutečný podkroví

Jeden a půl metru vzácné oblasti: stěna lodžie s tradičním zdivem pro půdní vestavbu a oknem plným zdí plněná městskou kuchyní se světlem. Návrhář loggie se změnil v pracovní prostor kuchyně.

Výfukové potrubí, které není označeno krabičkou, zdůrazňuje stylovou příslušnost místnosti.

http://www.drawhome.com/wp-content/uploads/2016/04/Small-modern-loft-kitchen-design-towards-the-wide-window-with-city-view.jpg

Pokud však vytvoříte oblast, která se dokonce vzdáleně podobá garáži nebo opuštěné prodejně, je nemožné, existuje pouze jedna cesta - prostor opticky přeměnit. Hlavním asistentem v této záležitosti je strop. Ze stropů tmavého betonu, hustě opleteného s ventilačními trubkami z nerezové oceli, je lepší odmítnout. Tmavě šedá barva způsobí, že stropní konstrukce bude těžká a nízká,kuchyně v půdním stylu s malými okny je nutné rozšířit výšku místnosti: v ideálním případě hladké stropy by měly být lehké.

dlaždice na zdi

Matně bílá v kombinaci s dlaždicemi na mléko na zdi

Jedna barva pro malování stěny a stropu rovněž vizuálně zvedne strop. Můžete kombinovat odstíny, textury a stupeň lesku. Závěsná konstrukce s žárovkami dokonale odpovídá slepým fasádám lakovaných bílých desek.

kuchyně

Kuchyně

Výjimkou jsou staré byty s vysokými stropy a betonovými podlahami. Jako alternativu můžete vyčistit strop omítek a jednoduše tónovat povrch. Spojky, zdobené chromovými světly, otevřené, neopatrně fixované vedení - atributy tohoto podkroví.

chromové svítidla

Dekorované chromové svítidla

Kontrast v provedení: cihly v malé kuchyni

Pro kuchyně ve velkém stylu z toho loft nezbytně přítomnost alespoň jedné stěny s cihly jako konec nebo spíše zcela bez dekorace. Ale v malých bytech pravidlo cihlové zdi může být změněno a porazeno vlastním způsobem. Kdo řekl, že cihla by měla být červená? Tmavě syté barvy celého povrchu mohou ukrást pocit prostornosti.

cihelné zdivo

Barevně zbarvená akrylová barva, cihlová zdi bude vizuálně rozšiřovat úzkou kuchyň

Staré cihly nepravidelné barvy, s nádechem šedých vlasů ze starého věku, budou vypadat výhodně na pozadí lakonického bílého lesku v rámci studeného osvětlení podél obvodu. Vrcholem tohoto bílá kuchyně vznešený - v kombinaci s ultra-moderní cool design headsetu se slepými fasády staré cihlové zdi, žádná přetížení jemnými detaily a dobrým výběrem textur ve třech barevných provedeních: bílá, červená a čokolády.

kuchyně

Kuchyně ve stylu podkroví

Cihla nemusí být přirozená, ale měla vypadat takto. V bytech s betonovými příčky návrháři úspěšně přidali dekorativní panely do interiéru "pro cihly". Idea pro interiér v půdním stylu pro malý byt: část zeď, lemovaná falešnými cihlami, vytváří potřebný kontrast a současně zónovaný prostor.

kuchyně

Kuchyně

Ale pokud opravdu chcete "holé" stěny - riskujte! Podkroví v jídelně může být také útulné.

tabulka protokolů

U stolu starých dříví s prasklinami pod hustým sklem chceš jen popíjet dobré víno

A pro ty, kteří nemají rádi příliš přísné a chladné podkroví - prosím, grafický panel na dekorativním panelu z cihel.

půdní styl

Loft styl

Cihla, jako světlo, se v tomto stylu nestane hodně. Může být použita nejen pro obklad stěny: uzavřete zástěru nebo bar s dekorativní cihly.

zástěra

Cihlová zástěra a tmavé fasády v měkkém světle

kuchyně

Kuchyňský ostrov kompenzuje nedostatek volného prostoru a bude sloužit jako jídelní stůl, barový pult a pracoviště

Módní bílé podkroví: jak neotočit kuchyň do operačního sálu

Bílá je nejmódnější barva v náhlavních soupravách. Bílá kuchyně v půdním stylu - to je také jediný způsob, jak se vyhnout pocitu nepořádek malého pokoje s nábytkem a spotřebiči. Návrháři používají vlastnosti barev v městských interiérech, odvážně ponechávají bílou jedinou barvu, jen je ředí několika jasnými místy.

bílé náhlavní soupravy

Bílá barva náhlavní soupravy, stěny a strop, pouze podlaha v odstínu tmavé čokolády a zelená skvrna rostlin na stole

Kuchyně, spíše jako chodba, se pomocí chladné bílé barvy stěn a nábytku rozšiřuje a červený proužek zdiva opticky pohybuje stěnami.

kuchyně

Kuchyně

Bílé lesklé dlaždice úspěšně kombinované se sklem vytvářejí iluzi prostoru a černé pruhy a vizuálně rozšiřují prostor.

kuchyňská sada

Kuchyňský set

Sněhově bílá sada je uspořádána se světle šedou podlahovou monolitickou vrstvou, zdivem zdi a chromovými deskami. Úspěšná kombinace je dřevěný lehký stůl s otevřenou policií v jídelně a stolička připomínající barovou stoličku předrevolučního období.

headset

Sněhově bílá náhlavní souprava

Barva mléka v kombinaci s polomatným chrome blikáním otevřená a římské záclony z hrubé tkaniny činí kuchyň 4 m2 světlé a prostorné.

kuchyně

Kuchyně v bílých tónech

Vyberte fasády pro kompaktní loft kuchyně

Chcete-li udělat kuchyňskou fasádu v současnosti půdní styl, 3 pravidla by měla být striktně dodržována:

  1. Žádný dekor, panely a řezbářství - lakonické formy, tím lépe.
  2. Doporučuje se zvolit monochromatické fasády bez imitace obrazu dřeva, mramoru.
  3. Příslušenství by mělo být neviditelný (skryté), nebo naopak, zdůraznil „průmyslová“ - tvarovaný poniklované rukojeti, zábradlí, vestavěné osvětlení, čirého nebo mléčného skla bez oken a aplikací.
kuchyně

Minimální detaily, maximální slepé plochy

Ve sbírkách výrobců kuchyňského nábytku byly fasády s dokončovacím filmem, které přesně opakovaly výkres neupraveného monolitického betonu. V kombinaci se šedým stropem vypadá kuchyně stylová.

kuchyňský nábytek

Kuchyňský nábytek

Černé matné fasády s fitingy v tónu jsou vhodné i v malé kuchyňské linii, zvláště pokud můžete z fasád vyrobit celou stěnu, aniž byste ji rozdělili do sekcí.

kuchyně

Interiér kuchyně

Kompaktní místnosti vyžadují nekonvenční přístup: podlahové a jednopatrové slepé fasády ze stejného materiálu. Kromě toho - uměle stárnoucí otevřené police se skříňkami v horní vrstvě. Luxusní půdní vesta na 5m2.

kuchyně v půdním stylu

Luxusní půdní vesta na 5m2

Pro nejodvážnější: místo náhlavní soupravy - jen regály. Otevřené regály z kovových rohů připomínají stojany z průmyslových skladů a množství poniklovaných pokrmů dělá kuchyni jako restaurační jídelnu.

kuchyňská skříň

Kuchyňská skříňka na nádobí

Skvělý nápad pro městské kuchyně: pouze jedna velká šatní skříň z nerezové oceli může nahradit celou sadu.

kuchyně

Kuchyně ve stylu podkroví

Další fantazie, riziko a neobvyklé materiály - půdní styl miluje odvážný přístup. A hlavní výhodou je, že můžete kombinovat všechno: staré a nové, špičkové vybavení a nábytek v duchu země, chrómu a vápna.

Interiér kuchyňského podkroví v příkladech fotografií

Interiér ve stylu podkroví neznamená, že by okenní otvory byly zakryty záclonami a záclonami

Žádný tulle, záclony a krajkové záclony na oknech ve stylu podkroví by neměly být

Přesná drsnost podlahy zdůrazňuje styl podkroví

Jako podlahovina, grafitová dlaždice připomínající asfalt a hrubé, opatrně stárlé desky

Harmonická kombinace starých a nových prvků v interiéru může poskytnout originální výsledek

Paradoxní sousedství starého a nového a maximální smysl pro prostornost jsou cennými klíči k úspěchu interiéru ve stylu podkroví

Styl loft může být kombinován s prvky jiných stylů, například moderní a high-tech

Dosáhnout harmonické jednoty retro s moderní a high-tech s vinobraní není jednoduchý úkol

Tradiční lustry nemají místo v kuchyni podkroví, měly by být nahrazeny záměrně jednoduchými svítidly

Lustr nahrazuje stropní světla směrovým působením na dlouhé šňůry s úmyslně jednoduchým nebo futuristickým bizarním tvarem plafondů

Otevírání oken hraje důležitou roli v interiéru kuchyňského podkroví

Pokud to rozložení apartmánu dovolí, nechte okna otevřená

Všechny původní prvky rozvržení lze úspěšně zadat do interiéru kuchyně ve stylu podkroví

Původní krbová a stropní okna pro byty v půdním stylu

Černá a bílá mozaika z keramických obkladů úspěšně zapadá do kuchyňského loftového prostředí

Keramické dlaždice nejsou zvlášť v souladu s půdou, ale lze je také najít pro původní použití, například, položit černou a bílou mozaiku

Použití obkladových cihel umožní dosáhnout vizuálního efektu skutečných zdění

Simulace zdiva pomůže čelit cihlu

Zednictví je prvek loftového stylu, takže nehýbejte všechny stěny

Nepoužívejte spěchat, abyste všechny stěny zavěšili nebo je zdědila! Striptýza jedné stěny stačí

Hrubý povrch, kontrastující s dokonale hladkým, může být považován za jeden z hlavních charakteristických znaků loftového stylu

Vedle záměrně drsného konstrukčního povrchu je žádoucí umístit úplný protiklad - dokonale hladkou a hladkou stěnu

Stylová podkroví - průmyslová elegantní v domácím interiéru

Zvláštní kouzlo průmyslových prvků dává loftovému stylu jedinečný vzhled

Začněte design kuchyně ve stylu podkroví s kombinací nekompatibilních materiálů

Výchozím bodem interiéru podkroví je sousedství moderních textur se starými antediluvskými materiály a předměty

Intenzivní barva jedné ze stěn je lepší zdvojnásobit v některých prvcích interiéru

Malovat jednu z stěn v intenzivní barvě, nezapomeňte jej duplikovat v jiných prvcích interiéru

Kouzlo kuchyně v podkroví je nepochopitelné pro milovníky rustikálního stylu nebo fantazijní klasiky

Fanoušci pastvinního Provence a klasiky s ozdobnými fasádami dřevěných sestav pravděpodobně nebudou potěšeni průmyslovým podkrovím

Laconismus a půdorysný půdorysný půdorys osloví moderní obyvatele megacities

Fanoušci minimalismu a high-tech studené a lakonické průmyslové estetiky jistě inspirují

Dekorační možnosti obkladových cihel umožňují provedení odvážných návrhových experimentů

Obkladové cihly se snadno ladí v různých barvách: černá, bílá, šedá, oranžová, červená, ano dokonce zelená v modrém hrášku!

Nebojte se jít nad rámec stylu a porušovat jeho zákony!

Loftový styl je dobrý, protože není možné překročit jeho hranice nebo porušovat základní zásady, jsou povoleny všechny pokusy

Kuchyňská sada pro půdní styl by měla být jednoduchá a praktická

Při výběru kuchyňské sady je lepší vsadit na slepé obdélníkové fasády

Fanoušci obrazů mohou bezpečně používat abstrakci a surrealismus

Několik prvků výzdoby okamžitě přitahuje pozornost a hraje roli přízvuk v interiéru ve stylu podkroví

Pocit neúplné opravy - tato atmosféra je přítomna v každé kuchyni navržené ve stylu podkroví

V kuchyňském podkroví je kuriózní kombinace originálních prvků z různých stylů, umístěných v neobvyklém prostředí "nedokončených oprav"

Interiér kuchyňského podkroví je založen na odvážných kombinacích materiálů a dekoračních prvků

Použití prvků výzdoby ve stylu podkroví je minimalizováno, což je důvod, proč vypadají velmi působivě

Navzdory odvážným kombinacím prvků ve stylu podkroví může být interiér útulný a útulný

Prvky neo-urbanismu v moderním interiéru umožňují získat neobvykle atraktivní výsledek

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

96 − 94 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map