Módní trendy v designu kuchyně

Módní trendy v designu kuchyně

Módní trendy v designu kuchyně

Pokud hodláte opravit vaši kuchyni, máme pro vás dobré a špatné zprávy. Za prvé, hovoříme o dobrém. Podle návrhářů identifikovat Odlitky Dirks a Dominique trendy Trengali, nebudete muset investovat peníze, aby se změny a fyzicky rozšířit kuchyňský prostor na úkor jiných oblastí. Potřebujete pracovat s tím, co je k dispozici: vložte okna s elegantními rámečky, multifunkční nábytek, vizuálně zvedněte strop. Proveďte každý centimetr obsazeného prostoru.

Evropští designéři preferují prostorné světlé místnosti pro kuchyně

Moderní kuchyně v prezentaci evropských designérů je prostorná, světlá, neobsahuje zbytečné detaily

Dalším trendem v kuchyni - ozdobnými a okouzlenými domácími spotřebiči, obrovskými pyramidálními kapucemi - jsou věcí minulosti. Čím jednodušší a elegantnější je design, tím lépe. Při hodnocení trendů na mezinárodní výstavě v Las Vegas můžete popsat moderní kuchyni světových standardů.

Jedna z kuchyní s Builder's Show 2013 je originální kombinace designu a světla

Jedna z kuchyní s výstavou Builder přitahuje jak originální design, tak i bizarní hru světla a bohatou výzdobu

Nyní na vrcholu popularity otevřené kuchyně spolu s otevřeným půdorysem. To znamená, že pracovní trojúhelník, jehož pravidla idealizuje většinu dekoratérů, je již v minulosti. Chladnička může být umístěna v blízkosti počítače a umyvadla - v úplně jiném pokoji.

Lita Dirks poznamenává, že jídelní stoly také zmizely z kuchyně. Je dokonale dovoleno jíst v obývacím pokoji, pít kávu v ložnici nebo na balkoně. Všichni vědí všechno, co lze jíst, když se podíváme na monitor a sedíme na počítači. Jedinou nevýhodou tohoto bodu je, že učitelé před zahájením práce zakazují dětem jíst a zapínat zábavu (počítač, televize). Ale obecně neexistují žádná pravidla pro dospělou populaci.

Maximální volný prostor je hlavním požadavkem moderní doby pro kuchyně

Ideální moderní kuchyně je otevřená, není přeplněná přebytečným nábytkem a spotřebiči

Špatnou zprávou (obecně není to tak špatné) je, že všechny tyto trendy již existovaly dříve. Otevřené půdorysy existovaly od doby, kdy člověk přistál na Měsíci, a všichni tehdy obdivovali (zejména v Americe).

Následující prohlášení - volný prostor v kuchyni je stále méně podrobný a stále více vyjadřuje individualitu. Pravděpodobně je to podobné změnám ve vnitřním světě lidské duše.

Stylový, diskrétní interiér v měkké barevné schémě je v tomto roce trendovým trendem

Méně jasné barvy a detaily, více individuality - takové interiéry preferují úspěšní obyvatelé megacities

Návrháři Lita Dirks a Dominik Trengali mají několik tipů pro ty, kteří se chystají do své kuchyně podle světových standardů. Autor několika úspěšných knih o kuchyňských interiérů John Říha, redaktor tří časopisů, mezi nimi - Lepší domovy ( «Lepší domovy"), přidejte několik sem a jejich konstruktivní připomínky.

Jednoduchost a úspora místa

Návrh moderních kuchyní je jednodušší, s menšími detaily a povrchovými úpravami. Odborníci z National Kitchen and Bath Association Trvají na tom, že ve skutečnosti, tradiční kuchyně s dřevěnými boxy a velký stůl, jsou již z módy, a nyní vládne v prostoru kuchyně, „přechodném“ designu od tradičních k něco jiného. A podle statistik se tento přechodný design poprvé ujal vedení a předjížděl tradiční kuchyni.

Pro úsporu místa jsou použity vhodné organizéry

Pohodlně uspořádané boxy šetří místo, takže návrháři speciálně vyvíjejí různé organizéry pro kuchyňské náčiní

Ergonomické fasády

Trendy v designu kuchyně, nevzdávají se svých postojů - jasnost tvarů, stručnost fasád kuchyňských sestav, výrazná individualizace každého interiéru. Radikálně odlišný přístup k estetické funkce nábytku - namísto vnímání headsetu jako uprostřed místnosti, skříňky jsou jen hadřík pro nápadnými akcenty s charakterem.

1
kuchyně

Nic nadbytečné: přísné tvary, tlumené barvy

Neslyšící fasády - bez ozdob, zkosení, frézování: hlavní rozdíl všech projektových projektů. Namísto nasyceného lesku - polotuhého oslnění nebo hladkého matného povrchu. Přísné obdélníky s průhlednými úhly, vícevrstvé jednoduché tvary - místo zakřivených poloměrů fasád a vyřezávaných skříní.

kuchyně

Jednotnost a nedostatek dekorace na povrchu

Tam je tendence vytvářet monolitické panely - vše, co lze skrýt pod přísnou fasádou, by mělo být skryto.

Skryté tvarovky: monolitický povrch

Tento přístup v návrhu sady pro kuchyně spustila nový trend výběr příslušenství: minimální výzdoba a maximální funkčnost. Na hladkých dveřích není možné vidět rukojeti. Chcete-li otevřít skříň nebo skříň, je dostatečně snadné se dotknout zadní strany dlaně - funkčnost kvůli pohodlí.

kuchyně

Žádné zavěšení: namísto rukojetí - tvarovaná zábradlí

kuchyňská sada

Absolutně žádné kování - pouze hluché fasády

Interní náplň sad je také působivá: transformátory, kluzné plochy, výklenky, krabice. Tato organizace vnitřního prostoru vám umožňuje odejít na deskách, stolech, minimálních objektech.

zatahovací prvky

Funkčnost a ergonomie: posuvné prvky

Barevné řešení: skutečné odstíny

Chladnost a závažnost forem zanechávají stopu na výběr barevných řešení. Na místě teplých slunečných odstínů přijde zima, tlumené barvy: fialová tóny středních tónech šedé, tmavě modro-zelené benzín, bohatý švestky.

Hlavní barvy sezóny jsou monochromatické kombinace: černé a bílé, všechny odstíny šedé, od matného stříbra k tmavému antracitu.

Bílá a černá: společně nebo odděleně

Zdá se, že bílá barva v kuchyňském designu Je to trend na dlouhou dobu. Interiéry s jedním tónem s akcenty kontrastu jsou stále relevantní.

bílé náhlavní soupravy

Více černých: bílý pod lesklou špičkou

Nová vize moderních sestav je výběr matných černých sad. Ale černá barva vyžaduje prostorový prostor: je vhodný pouze pro velké místnosti, jasně osvětlené kuchyně a jídelny, pokoje s vysokými stropy. V kombinaci s černou barvou je několik jasných detailů, které zdůrazňují akcenty.

černá náhlavní souprava

Jednoduchost a černobíle: černá sada

Černé skříňky se kombinují se sněhově bílou nebo barvou roztaveného mléka, slonoviny a stolních desek. V módě je podlaha vyrobena z keramiky ve formě šachovnice.

Monochromatická: trendová šedá stupnice

V domě dominuje šedá barva design kuchyně. Rozšíření stínu lze vysledovat v interiérech jakéhokoli stylu - od klasiky po trendnové půdní vestavby.

kuchyňská místnost

Nezáleží na tom, tmavé nebo světlé, hlavní věc - šedá

Tmavé matné odstíny koexistují se studenou bílou barvou. A zředí monotónnost několika detailů v barvě teplé mědi: lampy, směšovač. Interiér revitalizuje měkké nažloutlé podsvícení a podlaha z přírodního dřeva.

kuchyně

Kuchyně ze stromu

Spolu s barvou z oceli interiér zahrnuje také fasády z kovu nebo dřevotřískové desky s dokončovacím nátěrem pro matný chrom.

kuchyně

Kuchyně v šedých tónech

V malých kuchyních nádherně vypadající náhlavní soupravy s lehkým leskem: vysoké skříně vizuálně zvyšují strop.

kuchyně

Kuchyně v šedých tónech

Lehký kovový stín v prostorných pokojích kontrastuje s temnými stěnami.

kuchyně

Kuchyně šedá

Návrat dřevěných fasád v neobvyklé struktuře

Nesprávně zapomenuté fasády z návratu přírodního dřeva v nestandardním provedení. Strom je zbarven ve všech odstínech stříbra pomocí umělých laminovaných materiálů se vzorem exotických hornin. V trendovém - matném laku.

kuchyně

Kresba přírodního dřeva studené šedé barvy: skutečný design

Vytváří pocit úplného nedostatku zpracování dřeva - přirozené barvy, matný povrch, minimální dekor.

kuchyně

Kuchyně v šedých tónech

Bez kontrastů: klidná klidná atmosféra šedé kuchyně.

kuchyně

Kuchyně v šedých tónech

Jasný benzín v rozporu s přirozenými odstíny

Módní návrháři nechali několik světlých barev pro ty, kteří nechtějí přeměnit design své vlastní kuchyně na šedivou barvu. Otevírání sezóny je neobvyklé Benzín: jasné a syté modrozelené.

kuchyně

Kuchyně ve stylu benzínu

Spojte takový neobvyklý odstín, který potřebujete - s barvou černé čokolády, módní šedé barvy nebo zvolte klasickou kombinaci s bílým.

kuchyně

Kuchyně ve stylu benzínu

Tři základní barvy vytvářejí světlý jedinečný soubor. Bílá sada pod čokoládovou špičkou, horní vrstva se slepými fasádami - v jasně modrozelené barvě.

kuchyně

Kuchyňský design

Pokud není nahrazení nábytku plánováno, stačí dekorovat několik světlých odstínů.

kuchyně

Bílá se šedou barvou a benzínem: luxusní interiér

Dokonce i ve venkovském stylu bylo místo pro superfashionable barvu.

kuchyně

Kuchyně v modrých tónech

Světle šedá mlha a bohatá švestka v moderních kuchyní

Klidné ledové váhy - opět v trendech v kuchyňském designu, ale s námitkou: přes fialovou-švestkovou-purpurovou opar musí nutně svítit šedý odstín.

kuchyně

Módní tlumené a studené měkké barvy: perfektní kombinace textur a barev

Vlastní šachová podlaha dlaždic a zdí v moderní barvě.

kuchyně

Kuchyně v Lilac světle

Švestková sada vytváří kontrast s bílou podlahou a geometrickými postavami na stěně.

kuchyňská sada

Plum Headset

Je obtížné kombinovat fialové odstíny s barvou přírodního dřeva? Vůbec ne.

kuchyně

Kuchyně v fialových odstínech

Skryté domácí spotřebiče

Zatímco dříve paní rád dal na velkém dlouhou mikrovlnná trouba, elegantní desek, velká lednice, což ukazuje, že jsou dobře připraveni, ale dnes všechny tyto zařízení raději ukrýt a schovat do skříně, arkýři, zabudované do nábytku, stolů a výklenky. Zařízení jsou proto lépe integrována do obytného prostoru. Zatímco existuje tendence k prokázání techniky s kovovými povrchy, pravděpodobně se brzy odjede.

Obliba kovových povrchů a detailů kuchyňských spotřebičů postupně mizí do minulosti

Zatímco existuje tendence demonstrovat techniku ​​s kovovými povrchy, pravděpodobně se brzy odletí

Vysoké skříně: spása pro stísněné kuchyně

Jasné zónování je jednou z hlavních požadavků na moderní kuchyňský interiér. A skutečnou spásu malých místností jsou jednonosné fasády pokrývající celý povrch jedné ze stěn. Klasické vnímání kuchyňského nábytku jako dvouúrovňového symetrického systému je nenávratně pryč. Namísto horní úrovně - slepé skříně od podlahy ke stropu, skrývající všechny kuchyňské spotřebiče.

vysoké skříně

Vysoké skříně v paralelním uspořádání

Nové trend, zadáno v kuchyňském designu - ignorování linearity při vytváření dlouhých lovných šňůr. Otevřené regály, otevřené podstavce s posuvnými skleněnými fasádami, úzké slepé obdélníkové závěsné podstavce instalované na různých úrovních.

kuchyně

Uzavřené slepé fasády se dokonale vyrovnávají s problémem malé plochy v městských kuchyních

Neobvyklé prvky a materiály v interiéru

Pozdravte nekonvenční materiál pro desky a zástěry. Tato keramická dlažba "pod kamenem", "dřevo" a dokonce připomínající textil! Protože je výrobek vyroben z hlíny, snadno odolává vysokým teplotám. Nepoužívá chemické lepidlo nebo jiné sloučeniny k upevnění dlaždic na povrchu. Všechno je ekologické.

Mimořádný efekt vytváří vrchní část originálního formuláře

Neobyčejná deska v moderní kuchyni v kombinaci s dalšími dekoracemi vypadá velmi působivě

V moderní kuchyni lidé začínají používat špičkové technologie - neobvyklé tvary skořápek a kohoutků, náladové, na rozdíl od standardních, kapuce, krby a kávovary.

Koncentrované v jednom místě kuchyňské spotřebiče vám umožňují rychle a efektivně pracovat

Vestavěný stroj na espresso vlevo je poctou technického pokroku a stále více ovlivňuje každodenní život

Na kuchyni přichází lesklé, lesklé sklo. Zvláště dobré skleněné zástěry, skleněné panely na stěnách a dokonce i pod stropem jako přízvuk. Kromě toho je sklo skvěle a rychle vyprané z mastnoty a nečistot.

Módní skleněné zástěry jsou stále častěji nalezené v kuchyních

Skleněné zástěry - moderní trend v kuchyňském designu

Druhý život starých věcí a módní výzdoby

Chlad, lakonicismus a hojnost neslyšících uzavřených ploch jednoduše nutí vytvořit svůj vlastní jedinečný interiér: odvážně přidáváte jasnou výzdobu do přísné kuchyně.

V trendu - nápisy, nálepky a vše, co se podobá školní desce. Napište svůj příběh - módní návrh kuchyně musí nutně obsahovat černé a bílé umělecké dílo.

dekor v kuchyni

Nedostatek místa? Použijte celou zeď jako plátno pro kreativitu

Napište na fasády: moderní modrozelená kuchyně s černými dveřmi horních skříní.

kuchyně

Moderní kuchyně

Samolepky oživí bílou kuchyňskou zástěru: zajímavé řešení pro černobílý interiér.

Módní trendy v designu kuchyně

Nekonvenční dekor pro neštandardní kuchyň: perforovaný plech černého kovu s dřevěnými spotřebiči.

Módní trendy v designu kuchyně

Stará lampa, neobvyklé lustry a vinobraní dekorují místnost a dodávají jí osobnost.

rámované fotografie

Staré fotografie v zajímavém rámečku

příslušenství v kuchyni

Svítidla ze staré mědi a skla na dlouhých závěsech

hodiny v kuchyni

Vintage hodinky pro módní kuchyně

Textura: geometrie, patchwork v kuchyňských zástěrech

Jako způsob, jak individualizovat interiér kuchyně, je perfektní instalace neobvyklé zástěry z konvenčních keramických dlaždic. Trend: malé nebo mozaikové dlaždice, čtvercové prvky, nestandardní vzory ve formě geometrických tvarů.

kuchyně

Stylové: jasné dlaždice připomínající starou patchworkovou přikrývku

Zajímavou volbou je položení dlaždic s úmyslným nesouosem prvků obrazu.

Módní trendy v designu kuchyně

Zástěra, která vytváří pocit, že dlaždice ze sovětské éry byla "zapomenuta" na zdi - docela retro.

Módní trendy v designu kuchyně

Monochromatický povrch z malé obdélníkové keramiky, napodobující cihlu, je módní textury.

Módní trendy v designu kuchyně

Černé a bílé kosočtverce pod otevřenými skleněnými policemi v jasně osvětlené kuchyni.

Módní trendy v designu kuchyně

Letní kuchyně v trendu: chutné nápady pro horké období

Vše aktuální trendy, převládající v návrhu standardně kuchyně, našli své místo na volných prostranstvích, v letních kuchyní venkovských domů. Požadované vlastnosti módního designu:

  • Použití jednoduchých stavebních materiálů jako povrchových úprav: namísto leštěných cihel - obyčejného zdiva namísto leštěného kamene - hrubý povrch štěpeného, ​​mramoru a drahé žuly nahrazuje architektonický beton.
  • Přítomnost šedé barvy je "musí být" v každé kuchyni: jak uvnitř domu, tak v létě.
terasa

Studená šedá barva, lesk matný chrom, přísné obdélníky fasád, drahé dřevo - všechny aktuální trendy na jedné terase

  • Kombinace studeného kovu se dřevem, kamenem, zdivem.
  • Minimální výzdoba, maximální - uzavřené, hluché povrchy studených barev.
letní kuchyně

Módní letní kuchyně: maximální vzduch a prostor

Hlavní trend v designu léto kuchyně Je maximální rozšíření prostoru. Chaty opouštějí altány a zahradní domky, které si zaslouží místo v otevřených prostorách a terasách. Ale zničit zdi - ne nutně. Návrháři navrhují uzavřít uzavřený uzavřený prostor do otevřených altánků a instalovat panoramatická okna.

Bez zdí: současné trendy v designu letní kuchyně

Pro ty, kteří nejsou připraveni pro módu umístit svou venkovskou kuchyni na otevřeném místě, návrháři připravili velmi neobvyklé řešení. Zdravý minimalismus, který činí realitu uspořádání plnohodnotné budovy na malém náměstí, je slepá zeď s posuvným baldachýnem. Taková kuchyně může být uspořádána nejen ve dvoře nebo na trávníku, ale také na střeše výškové budovy. Jako finální a základní materiál pro stavbu grilovacích a pracovních ploch se používá stará cihla, pro zástěru jsou vybrány šedé dlaždice a černá kapuce a jasné lampy jsou akcenty na přísně otevřené kuchyni.

Módní trendy v designu kuchyně

Namísto altánku je možné vše, co potřebujete pro vaření, instalovat pod střechou, v garáži. Technika je postavena přímo do cihelné základny a fasády mohou být vyrobeny z vlastních rukou z hrubovacích desek. Několik váz s ročními ročníky dává zdůrazněnou neopatrnou realizaci kouzla domácí kuchyně.

Módní trendy v designu kuchyně

Nejmódnější odstíny sezóny pomohou zředit průmyslové měřítko - fialová, lila, švestka. Lavička, namalovaná akrylovou barvou šedohnědé barvy, vzduchovými závěsy a lustrem v tónu, bude dokonce i nejbrutálnější loft útulný.

Módní trendy v designu kuchyně

Fanoušci teplých přírodních odstínů jako finišního kamene doporučujeme používat umělý kámen s úmyslně neopatrnými hranami. Písková stupnice je v dokonalém souladu s teplým dřevem a bílými sloupy. A učinit takové rozhodnutí v módě pomůže ocelovým hladkým povrchům techniky.

Módní trendy v designu kuchyně

Majitelé venkovských domů by měli uvažovat o vybavení kompletně vybavené kuchyně a jídelny na verandě nebo terase: s krbem, posezením, vinárnou a nejdůležitějším je krásný výhled na okolní krajinu.

odpočinkovou oblast

Odpočinek, jídelna, pracovní plocha - správné zónování otevřené kuchyně

Malá veranda se může snadno změnit na oblíbené místo nejen pro rodinu, ale i pro hosty. Souprava postavená do výklenku a šedé jídelní soupravy ratanu obklopené tmavým dřevem je ideou hodnou ztělesnění.

Módní trendy v designu kuchyně

Podlaha je z kamene a betonová špička je to, co potřebujete v otevřené kuchyni. Materiály se nebojí vody, slunce, teplotního rozdílu. Péče je vyžadována minimálně a vzhled povrchů zůstává i po desítkách let nezměněn.

plazmový panel

Plazmový panel zavěšený na příčníku je jediná věc, která vyžaduje ochranu před deštěm

Geniální řešení: plně vybavená kuchyň na 3 metrech čtverečních, vedle přímo u bazénu. K ochraně nábytku a vybavení byla výklenka vybavena vyvýšenými garážovými dveřmi, slouží také jako baldachýn.

Módní trendy v designu kuchyně

Otevřené stránky: nový pohled na organizaci prostoru

Nejdražší trend v designu léto kuchyně - je organizace lakonických a přísných pracovišť přímo na volném prostranství: bez stínů, střech, altánů. Samozřejmě, že pojištění proti náhlému dešti není možné koupit, ale za špatného počasí i v uzavřeném altánku je nepříjemné.

kuchyně

Neobvykle: kuchyně mimo dům

Návrháři nabízejí výběr jednoduchých materiálů, bezpečně je kombinují s nerezovou ocelí. Zařízení pro otevřené prostory je vybaveno uzavřenými víčky. Obrovskou výhodou otevřených kuchyní je možnost uspořádání na malou plochu a rozpočet.

Módní trendy v designu kuchyně

Přírodní kámen dominuje v cíli, oblíbeným jídelním prostorem je ratan, plast a dřevo.

Módní trendy v designu kuchyně

Není-li lokalita ještě vybavena, můžete vytvořit stoupanou terasu s výhledem na bazén. V otevřených oblastech trendu - obou obdélníkových a poloměrů, ostrovů a úhlových struktur.

Módní trendy v designu kuchyně

Rohová kuchyně z červených cihel na nádvoří je vzorem útulnosti a dobrého vkusu. Malý úder ve tvaru stromu s červenou korunou, který opakuje barvu povrchu, přináší konečný bod v tomto souboru.

Módní trendy v designu kuchyně

Fanouškům průmyslového designu se bude líbit myšlenka vytvořit sadu ocelových a leštěných architektonických betonů.

Módní trendy v designu kuchyně

Módní - polokruhové barové pulty s vestavěnými kuchyňskými spotřebiči a vysokými židlemi. Vlastní bar - na rohu vašeho domu.

Módní trendy v designu kuchyně

Ergonomie - především. Přímo otevřenou kuchyň lze úspěšně umístit i mezi dvěma sloupci u vchodu.

Módní trendy v designu kuchyně

Pro nejodvážnější - konkrétní sestavu: jednoduché, stručné, módní.

Módní trendy v designu kuchyně

Trend modro-zelená: mozaika na zeď, obklady pracovních ploch - atmosféra mořského odpočinku v každém detailu.

Módní trendy v designu kuchyně

Uspořádání moderní kuchyně: racionální přístup

Aktuální otázka: stojí za to uskutečnit implementaci všech módních nápadů? Zvláště pokud jde o kuchyni. Stačí jen přidat pár známých do interiéru. Například k potopení několika fasád v módním stínu, přidat módní dekor, malovat stěny v chladné šedé barvě.

Vybírejte nábytek a spotřebiče, vyberte lakonickou sadu s monofonními matnými fasádami v klidných neutrálních barvách. Takové řešení umožní transformaci prostoru pomocí slepých ploch jako podklad pro vytváření vlastních unikátních trendů.

Vždycky na vrcholu módy zůstává přirozená a přirozená. Moderní umělé materiály umožňují zachránit, ztělesnit jakýkoli nápad, co nejpřesněji imitovat povrch drahého dřeva, mramoru, žuly - používat umělý kámen, dlaždice, laminované fasády.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 5 = 5

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map