Interiér kuchyne v sérii "Priatelia" - inšpirovaný nápadmi

Interiér kuchyne v sérii “Priatelia” – inšpirovaný nápadmi

Interiér kuchyne v sérii "Priatelia" - inšpirovaný nápadmi

Vitajte v kuchyni spoločnosti Monica!

Jedným z nevyčerpateľných zdrojov inšpirácie pre dizajn kuchyne sú naše obľúbené filmy a televízne programy. Súhlasím, vyzeráme komediálne sitcom alebo romantická melodrama - vždy pozorujeme nielen postavy, ale aj okolité prostredie. V kuchyni postavy nielen jesť, ale tiež diskutovať o svojich úspechoch a neúspechoch, vtipu a zábavy - vo všeobecnosti je tu značná časť vysielacieho času. Prečo nie analyzovať interiéry kuchýň kultových seriálov rôznych epoch a neprijať úspešné nápady na vybavenie vašej kuchyne?

Analýza televíznych kuchýň, začneme s najväčšou kultovou komédiou kométnych priateľov (F.R.E.N.D.S.S) a najrozšírenejším kuchynským interiérom.

Analýza kuchyne v sérii Priatelia

Čo sa môžeme naučiť z interiéru kuchyne šiestich obľúbených favoritov televíznych divákov všetkých čias? Kuchyňa v apartmáne Monice Geller je kombinovaná s obývacou izbou - podobný spôsob zónovania je teraz populárny v Rusku. Okrem zjavného nárastu užitočného priestoru je to celá predmostí pre kreativitu!

Ak je byt ako celok charakterizovaný ako eklektický, interiér kuchyne značky Monica je vyrobený v štýle v štýle krajiny: prírodné materiály sa používajú všade; fasády, nábytok a príslušenstvo - drevené, na okne - závesy z ľahkej bavlny s obrazom hrozna. Závesné dvere bez dverí vám umožňujú rýchlo získať všetko, čo potrebujete, a na kachle na stenu, ktoré visia panvice a panvice. Tieto detaily odlíšujú štýl krajiny, ktorý Monica sleduje. Ako ju diverzifikovala? Do kuchyne nebola príliš bezúhonná, hlavným nástrojom rozmanitosti je farba fasády. Modro-zelená, je zaujímavé kombinovať s levanduľovou farbou stien v susednej obývacej izbe a dekoráciou stien pod tehlou v kuchyni.

Okrem toho Monica prináša nábytok pomocou nábytku - takže vidíme rôzne stoličky na okrúhlom stole - nezmeniteľné miesto pre stretnutia s postavami. Môžu mať rôzne farby, s rozličným čalúnením alebo vzorom operadla, na sedadle sú dokonca rôzne kryty! Sú zjednotené iba podľa veľkosti a materiálu, - zvyčajne ide o obyčajný strom (v modernej realite je to pravdepodobne drevotrieska alebo dyha).

Samozrejme, že by bolo záležitosťou spojiť niekoľko textúr dohromady - povedzme, futuristickú mosadznú stoličku od bratov Haas, plastovú Calligaris a klasický Berje z IKEA. Mimochodom, okrúhly stôl je vynikajúcim riešením pre domy, kde vždy prichádzajú hostia. Úprimnosť rozhovorov vďaka tomu, že za sebou zaistí kontakt z očí do oka, jednoducho zmizne. A ako je to výhodné pre stolové hry! Spomínam si, ako pre ňu hrávali "priatelia", pretože sa tak dokonale hodí.

Podrobnosti, ktoré sú podľa nášho názoru známe, sú samozrejme magnety na chladničke a ozdobné dosky na stene. Všetci radi prinášame nezabudnuteľné suveníry z cestovania a budovať akýsi oltár výletov v kuchyni. Je skvelé obnoviť vzhľad kuchyne, ak sa hodí do jej štýlu a krajina je to správne.

Dosky na stenu priateľov série

Kde kúpiť?

Zobrali sme niekoľko odkazov pre tých, ktorí chcú, aby sa ich kuchyňa vyzerala ako kuchyňa Monice.

  1. Horné zásuvky bez dverí sú druhom "vizitky" kuchyne značky Monica. Mnoho žien v domácnosti sa môže zdať nepraktické pre ukladanie riadu a potraviny takým spôsobom: musíte neustále utierať prach, aby sa ubezpečil, že niektoré produkty nedostal svetlo a mnoho ďalších maličkostí ... Ak je to príliš "extrémny" pre vás, potom môžete začať v malom a zavesiť jeden malá polica bez dverí. Vintage krabička fialovej farby môže byť naplnená farebnými pokrmy - nálada pri pohľade na ňu sa okamžite zlepší aj v tých najfrekventovanejších dňoch.
1

Tu si môžete kúpiť.

Vintage lilac box
  1. Ak chcete nájsť nábytok pre čo možno najviac podobá Monica nábytku jedálni, bude vyhľadávanie podľa kľúčového slova bude «nezodpovedajúce» (nesochitayuschiysya nevhodné - ANLG.). No, v skutočnosti je vhodný akýkoľvek okrúhly drevený stôl, napríklad posuvný stôl LEKSVIK od IKEA.
Posuvný stôl LEKSVIK od spoločnosti IKEA

Ak je už dlho nájdená vhodná tabuľka a kreslá sa nechcú maľovať, potom je tu možnosť objednať si jeden v jednom "nevhodných" stoličkách v obchode vinobranie Emily Rose.

Židle v kuchyni v sérii Priatelia

  1. Keramické nosiče pre kuchynský riad sú teraz predávané v takmer každom obchode, ale ak budete potrebovať úplne rovnako ako to bolo Monica - dopredu do krámu Cynthia podkrovia starožitnosti, predáva rôzne vintage veci, vrátane kuchyne.

Odkaz na online obchod

Príbory ako v sérii Priatelia

Ďalšia vinobranná predajňa Starožitnosti spoločnosti Clopedi ponúka kúpiť originálny kulinársky stojan na lyžicu vo forme muškátového šéfkuchára. Odvážiť sa kúpiť, pravdepodobne len skutoční fanúšikovia budú môcť - cena 500 dolárov trochu tlačí: odkaz.

Cook v sérii Priatelia
  1. Ak je vytvorenie kuchyne "rovnako ako v Monike" stále len vo vašich plánoch, môžete sa zapojiť do akéhokoľvek vizualizácie. Kluci z Krásneho mieru jednoducho kreslia chladné plagáty na rôzne témy vrátane autorských snímok z kuchyne z rôznych seriálov.

Maľovanie v internetovom obchode

Obrázok v sérii Priatelia
  1. Všetci máme nielen kuchyňu, ale samotný byt Moniky je spojený so žltým rámom na predných dverách, ktorý je rámovaný dverami. Dnes je veľa obchodov, ktoré robia repliku na tomto ráme, ale tradične ponúkame pohľad na Etsyho.

Žltý rám v online obchode

Žltý rám na predných dverách v sérii Priatelia
  1. Môžete ukázať lásku k sérii najjednoduchším spôsobom - prostredníctvom jedál s citátmi zo série a nápismi ako "Milujem priateľov". Hrnček "Ako sa máš?" Ako dámy ako Joe.

Hrnček "ako sa máš?"

ako ste v seriáli Priatelia

Pravidelný biely hrnček s nápisom "F.R.E.N.N.S." bude čaj ešte chutnejší. odkaz

Vločky budú sladšie, ak sú z hlbokej dosky v štýle obľúbených televíznych seriálov. odkaz

pokrmy ako v sérii Priatelia

Niektoré obchody nedodávajú do Ruska a v takýchto prípadoch je dnes veľa sprostredkovateľov, prostredníctvom ktorých môžete podať objednávku. Po prvé, tovar je doručený na adresu, ktorá nie je v rozpore s dodacími pravidlami obchodu a odtiaľ by mala byť odoslaná do Ruska. Táto metóda je preukázaná a milovaná najviac nadšenými zákazníkmi na internete. Takže vzdialenosti neznamenajú nič, ak sa rozhodnete urobiť vašu kuchyňu lepšou. Hlavné rady - vždy používajte osvedčené služby!

S pozdravom dúfame, že sa vám páčia priatelia rovnako ako my a náš výber vám inšpiroval. A nechajte vašu kuchyňu, rovnako ako Monica kuchyňa, očarujte vonnými látkami a spojte svojich milovaných a milovaných ľudí.

série Priatelia

PS: Ak ste fanúšikom «F.R.I.E.N.D.S» sériu, potom s najväčšou pravdepodobnosťou ste už podarilo upútať sitcom «Cougar Town» ( «Cougar Town») c Courtney Cox v hlavnej úlohe. Interiér kuchyne jej hrdinky Jules opäť prekvapí! A aj keď ste nemali čas sa zoznámiť s "mestom Predátorov", stále budete mať záujem pozrieť sa na jeden z najlepších televíznych interiérov.

Mesto Predátorov
1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 46 = 51

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map