Kaip pasirinkti kokybišką maišytuvą: kas geriau – panardinamoji arba stacionari

Kaip pasirinkti kokybišką maišytuvą: kas geriau – panardinamoji arba stacionari

Blender yra universalus virtuvės prietaisas, skirtas šlifuoti gaminius. Su jo pagalba galite paruošti majonezą, gaminti įvairius kremus ir mouses, kruopas su maistu, įvairių rūšių kokteilius. Vienu žodžiu, tai yra puikus asistentė šiuolaikinei šeimininkei. Bet kaip pasirinkti maišytuvą, kurį kasdien naudosite su malonumu virtuvėje? Būtina nustatyti, kokios charakteristikos yra jums svarbiausios.

Blenderis - būtina įranga šiuolaikinėje virtuvėje

Modernioje virtuvėje maišytuvas yra būtinas asistentas

Maišytuvas ar kombainas: esame pasiryžę atsižvelgdami į poreikius ir galimybes

Jei klausimas, kaip pasirinkti maišytuvą, klausiate pardavimų konsultantų buitinės technikos parduotuvėje, be abejonės, kartu su maišytuvu jums bus pasiūlytas maisto perdirbėjas. Šie įrenginiai turi panašias charakteristikas, tačiau kai kurios savybės yra būdingos kiekvienam. Kai kurios namų šeimininkės naudoja kombainą ir yra labai patenkinti savo išplėstomis galimybėmis. Kiti džiaugiasi savo maišytuvu. Jei neturite jokio įrenginio, naudinga žinoti skirtumus.

Pasirinkimas tarp kombaino ir maišytuvo gali būti sudėtingas

Kartais lengva pasirinkti tarp maišytuvo ir kombaino

Kai kurie maišytuvai net atrodo kaip kombainai. Bet maišiklis veikia geriau su minkštais ir skystais produktais, tačiau derinys daro tą patį ir su kietaisiais. Maišytuvas negali gražiai pjaustyti daržovių, supjaustyti produktus salotų sluoksniams, supjaustyti mėsą, sumaišyti kietas produktų rūšis. Kombainai gali kepti grietinę, minkyti tešlą, sumaišyti kokteilio ingredientus, o kai kurios iš jų net išspausti sultis (pavyzdžiui, Brown K700).

Taigi, procesoriai yra daugiau funkcinis, bet maišytuvai yra labiau kompaktiškas (ir tai yra labai svarbu, ypač jei jūsų virtuvė yra nedidelio dydžio). Daugeliui namų šeimininkėms nereikalingos visos maisto perdirbėjo funkcijos. Jie turi padaryti padažą arba grietinėlės, patrinti daržoves į tyrę, supjaustykite svogūną ir morkų sriuba, sumaišykite sulčių ir ledų skanus kokteilis. Vargu ar nori imtis kito ir plauti kombaino po nukirto morkų, greičiausiai, savininkas naudoja šio eilinio tarka. O jei sujungti nebuvo ant virtuvės stalo vieta, ir nuolat turintis išvalyti į spintą, ji bus skaičiuojamos tik kraštutiniais atvejais (pavyzdžiui, per pietų ruošimo nuo 12 patiekalų Kalėdų stalo, ar kelių rūšių preparatus žiemą).

Tinkamas maišytuvo pasirinkimas leidžia lengviau dirbti virtuvėje

Viskas pasikeis, brangus!

Beje, beveik prieš 90 metų jie atsirado maišytuvo. Amerikos Steponas Poplavskis sukūrė tokį kokteilių gaminimo įrenginį. Po 15 metų maišytuvas atkreipė dėmesį į visus Čikagoje esančių restoranų įrangos paroda. Naujovės buvo labai domina šampano gamintojai. Galų gale, norint gauti putojantį vyną, jis turi būti kruopščiai sumaišytas. Esamas mišinys šampanas buvo pagamintas naudojant maišytuvus. Fermentuotų vynuogių sultys iš įvairių metų derliaus mišrios. Restoranų virtuvės (ir netgi šeimos nariams) maišytuvai nepasiekė, nes virėjai, netikėję naujumu, viską viską maišydavo rankiniu būdu. Todėl prietaisas įsikuria ant juostos. Bet ne ilgai. Galų gale praėjusio amžiaus 70-ųjų amerikietis Karlas Sontheimeris sukūrė maisto perdirbėją, kuris pakeitė maišytuvą.

Kas padavė namų šeimininkes šį prietaisą? Visuotinis noras sveikai maitinti, ypač vaikams. Anksčiau vaikai pageidavo maitinti mėsos, daržovių ir vaisių tyrės iš stiklainių. Bet atėjo laikas, kai mano mama nusprendė, kad produktai, pagaminti namie, yra daugiau naudingas – iš tikrųjų tai yra naujausia. Maisto perdirbėjams buvo nepatogu dėl kūdikių maisto gamybai, nes jie buvo įrengta puodelio iki 2 ar net 3 litrų, o vaikui reikia nedidelę dalį. Taigi įvyko antrojo maišytuvo gimimas.

Kuris maišiklis yra geresnis: stacionarus ar panardinamas

Yra stacionarūs ir panardinami maišytuvai. Kūdikių maitinimo maišytuvai laikomi panardinamomis.

Stacionarus blenderis

Stacionaraus maišytuvo prietaisas nesiskiria sudėtingumu

Bagažas su peiliais ir dangteliu yra toks nesudėtingas įrenginys stacionariai maišytuvui

Nešiojamame maišytuvo peiliai yra didelio stiklinio stiklo ar skaidraus plastiko dangtelyje. Toks prietaisas yra tinkamas pieno plakimo gėrimai, padažai, sriubos, tyrės ir kremai, ledo pasiimti, maišymo ingredientų už skystu arba pusiau skystu testą. Barmenai mano, kad maišiklis yra daug geriau nei maišytuvas daro madingas gėrimas kaip Pochlebca (pusiau skysta košė uogų ir vaisių) ir kokteiliai ir uogoms (bananai, kivi, braškės).

Paprastai tokie modeliai apima tik vieną peilį, purkštukai pjaustymui ir trinimui nėra. Kai kuriuose modeliuose yra specialus peilis, padalintas į ledą. Stacionarus maišiklis geriausiai tinka dirbti su skystu ir pusiau skystu mišiniu. Daržovių (žalumynų, svogūnų, pipirų salotų) malimas, tokia maišyklė neveiks. Geriausiu atveju jis gali pagaminti bulvių koše.

Povandeninis maišytuvas

Pripučiamas maišiklis yra labai patogus ir kompaktiškas

Povandeninis blenderis – modernus “lazdelės gelbėjimo lazdelė”

Tai ilga rankena, kurios apačioje yra dviašmeniniai peiliai. Jie taip pat panardinami į maisto pakuotę, kuri įtraukta į rinkinį. Maišytuvas supjausto nedidelį kiekį maisto (žalumynų, česnako, svogūnų), gamina padažus ir bulvių košes, rengia kokteilius. Kai kuriuose maišytuvuose yra pridėta galimybė pjaustyti produktus su griežinėliais, vakuuminė sistema, skirta maišymui ir ilgalaikiam gatavų produktų saugojimui.

Pripučiamas maišiklis veikia tik tada, kai mygtukas nuspaustas ant rankenos ir laikomas. Tai daroma saugumo sumetimais. Neigiamas aspektas naudojant panardinimo maišiklis, daugelis mano, kad darbe yra būtina išlaikyti savo rankose, o tai nėra labai patogu, jei jums reikia paruošti didelį kiekį majonezo arba kokteilis.

Yra 1 panardinamojo maišytuvų su 1-2 greičiais, taip pat yra ir tų, kuriose numatyta reguliavimo galimybė (5-12 greičių). Kuo didesnis greitis ir kuo ilgiau prietaisas veikia, tuo kuo homogeniškesnė masė, tuo smulkesni produktai bus sugadinti.

Pomidorų maišytuvų privalumas yra tas, kad mažas porcijas patiekalas puikiai elgiasi, todėl jis yra tinkamas valgyti kūdikių maistą. Be to, jūs galite plakti ne tik į komplektą įdėtą dubenėlį, bet ir į bet kurį kitą tinkamą konteinerį.

Kaip pasirinkti maišytuvą: įrenginio funkcijos

Tarp didžiulių modelių įvairovės, galite rinktis maišytuvą pagal skonį

Daugelyje maišytuvų galite pralošti, tačiau tikrai bus galima rasti geriausią variantą

Pažymėkite, ar pasirinktame maišytuve yra specialus nuimamas dangtelis, kurį galite pašalinti, kad pridėtumėte komponentų. Įvertink, kaip patogu valyti maišytuvą po naudojimo ir jį laikyti. Manoma, kad maišytuvai su stikliniu dubeniu yra stipresni nei plastikiniai. Be to, stiklinis bakas, praėjus vieneriems metams, atrodys daug geriau nei plastikas, nes jis yra labiau atsparus įbrėžimams. Tačiau reikia atsižvelgti į tai, kad, jei stiklo maišytuvas netinkamai naudojamas, jis gali lengvai įtrūkti. Jei įsigijote prietaisą su plastikine puodeliu, nepamirškite, kad dažnas plovimas indaplovėje sutrumpina prietaiso tarnavimo laiką.

Purkštukų tipai

Norint gauti daugiau patogumo, maišytuve yra papildomų priedų

Įrenginyje yra daugiafunkcinis maišiklis

Peiliai paverčia viską į bulvių koše iš bulvių. Kai kuriuose maišytuvuose yra šluostės (kaip maišytuve) ir smulkintuvas (dubuo su dvigubu peiliu viduje). Korola susmulkins grietinėlę arba kokteilį, o smulkintuvas sulaužys svogūną arba mėsą. Reikia kapotų svogūnų? Nustatykite mažesnį greitį. Reikia malto mėsos? Mėsą sumalykite didžiausiu greičiu.

Vakuuminis siurblys, kuris nėra visuose maišytuvuose, taip pat yra labai patogu. Tai padeda gerokai padidinti bet kurio produkto galiojimo laiką. Jūs įdėjote juos į specialius konteinerius, iš kurių oras išpumpuojamas.

Gamintojai maisto perdirbėjams, maišytuvai, maišytuvai ir kiti buitiniai prietaisai paprastai yra tos pačios įmonės. Tarp jų yra “Philips”, “Braun”, “Bosch”, “Siemens”.

decor

Leave a comment