Kaip papuošti nedidelę virtuvę: interjero dizaino gudrybės - 10por15.com

Kaip papuošti nedidelę virtuvę: interjero dizaino gudrybės

Kaip papuošti nedidelę virtuvę: interjero dizaino gudrybės

Virtuvės baldų pasirinkimas yra tikrai didžiulis. Spintelių ir stalų modelių ir spalvų įvairovė yra nuostabi, tačiau jums sunku pasirinkti. Galų gale, jūs turite galvoti, kaip papuošti mažą virtuvę. Būtina atsižvelgti ne tik į norimą dizainą, bet ir į virtuvės matmenis, jo išdėstymą, baldų formą, bendrą buto stiliaus sprendimą.

Prieš keletą metų dauguma namų šeimininkių pageidavo virtuvės klasikinio stiliaus. Tai yra virtuvės, kurios laikomos brangios. Jie buvo pagaminti iš medžio, jie turėjo daugybę lentynų ir spintelių, įvairių dydžių durys, daug dekoratyvinių elementų. Dabar vartotojai daugiau dėmesio skiria funkcionalumui. Vis labiau populiarėja “modernaus” ar “techno” stiliaus minimalistinė virtuvė. Todėl, kai kalbama ne apie laisvù rankù çrangos grožį, bet apie naudojamų baldų patogumą, padidėja modulio elementų, kuriuos galima įvesti reikiamoje, vertė. Tai atsižvelgia tiek į virtuvės dydį, tiek į savininkų norus.

Kaip tinkamai įrengti nedidelę virtuvę: maketavimo galimybės

Planuojant baldų virtuvės išdėstymą, turite atsižvelgti į kambario formą ir dydį. Priklausomai nuo to, baldų išdėstymas gali būti salos, pusiasalis, U formos, dvipusis, kampinis, linijinis. Be to, jūs galite papuošti nedidelę virtuvę, nesilaikydami jokių standartų. Šis baldų išdėstymas vadinamas nemokamai.

Salos virtuvė

Paprastai sala tampa virykle ar kriaukle, aplink kuria yra visi darbiniai paviršiai. Daugelis žmonių mano, kad salų virtuvė gali būti sukurta tik didelėje teritorijoje. Tai ne taip. Jei patyręs dizaineris pradeda dirbti, jis gali sukurti jaukią salą net iš labai mažos virtuvės. Kiek reikės pinigų, tai kitas klausimas.

Naudojant juodos ir baltos spalvos kontrastą virtuvėje

Originalus didelis juodas piešimas ant baltos sienos sukuria nepaprastą erdvę kambaryje

Virtuvė-pusiasalis

 Tai virtuvė su vadinamuoju “baro skaitikliu”. Paprastai tai atliekama per pietus ar tualetą. Su tinkamu požiūriu virtuvės pusiasalis gali nutraukti visus įrašus pagal funkcionalumą mažame plote.

Pusiasalio dizainas - originali virtuvės idėja

Kruopščiai suprojektuota šios virtuvės įranga labai palengvina darbą ir efektyviai naudoja kiekvieną centimetrų plotą

P arba G

Dažniausiai mažose virtuvėse baldai yra išdėstyti palei sienų perimetrą raidėmis P arba G. Kambario centre arba priešingame tuščiame kampe paprastai yra vietos valgomojo stalui. Paprastai tokie maketai yra brangiausi. Galų gale, šiuo atveju reikalingas daug komponentų. Tai įvairios spintelės, įskaitant kampą, ekraną, “karuselę”.

Standartinis mažos virtuvės dizainas

Standartinis virtuvės dekoravimo pavyzdys nepraranda savo aktualumo

Tinkamas armatūros įrengimas po atverčiamomis dėžėmis

Daugeliui kabamųjų dėžų netinkamo natūralaus apšvietimo reikės įdiegti papildomą įrangą

Linijinis, kampinis arba dvipusis išdėstymas

Mažose virtuvėse dažniausiai naudojamas dviejų krypčių elementų išdėstymas. Jie yra ant priešingų sienų. Jei jūs pastatote baldus po vieną sieną, tada valgomojo zona bus priešinga. Patogus įrengti nedidelį virtuvinio kampo išdėstymą. Tada priešingame laisvame kampe galite pastatyti televizorių, naminių gėlių kompoziciją ar patogią recliner. Ar manote, kad virtuvėje tai nereikia? Net ir kiek reikia, daugelis jau įvertino šio neįprasto virtuvės objekto žavesį.

Efektyvus kampinių spintelių naudojimas

Neįprastos inžinerijos sprendimai leidžia efektyviai panaudoti erdvę kampe spintose

Sėkmingas spalvų ir langų derinys mažoje virtuvėje

Ši maža virtuvė laimi baltos spalvos ir centre esančio lango sąskaita

Optimaliausias virtuvės spalvų derinys

Vienas iš populiariausių virtuvės komplekto dizaino spalvų derinių tinka net mažiausią virtuvę

Laisva aplinka – nauja virtuvės mados tendencija

Virtuvės modulis minimalizmo stiliumi

Minimalistinio – visko viename – svajonė tampa vis populiaresnė ir įgyjama naujų formų

Labai lengva įrengti virtuvę, nepritvirtinant baldų į konkrečias vietas. Tam yra ratų mobilieji moduliai, kurie gali lengvai pakeisti jų buvimo vietą. Jų vietose yra tik kriauklė, viryklė ir tikriausiai pakabinamos spintelės. Likę elementai judesi laisvai. Svarbiausias mobiliųjų virtuvių išdėstymas – teisingas mobiliųjų spintelių ir stalų dydžio pasirinkimas. O gal norite įtraukti bent vieną mobilųjį elementą į savo linijinę arba kampinę virtuvę? Pavyzdžiui, pjovimo arba aptarnavimo stalas. Tai labai patogu. Ir paprastai yra slaptų virtuvių. Sulenktoje formoje jie primena paprastą komoda. Tokią seriją kenchikukagu ​​baldų siūlo japonų kompanija “ATELIER OPA”.

Ką apsvarstyti organizuojant nedidelę virtuvę

Pirkdami virtuvės komplektą, būtina atsižvelgti į įvairių baldų modulių sąveiką. Pavyzdžiui, geriau išdėstyti kriaukle ir plokšteles tam tikru atstumu vienas nuo kito, uždėdami tarp jų darbinį paviršių.

Daugelis kompanijų kartu su virtuvės baldais siūlo įvairias įmontuotas prietaisus. Tai skalbyklės ir indaplovės, šaldytuvai, orkaitės, mikrobangų krosnelės ir viryklės. Galite įsigyti tiek atskirą, tiek įmontuotą įrangą, tačiau tai būtina išspręsti iš anksto. Integruota technologija dažnai leidžia lengviau dirbti mažoje virtuvėje. Galų gale, bet kuriuo atveju centimetras bus naudojamas kuo efektyviau. Kadangi šiuolaikinės virtuvės palaiko, vis dažniau naudojamos aukštos kojos, o tai padeda valyti.

Stalčiams siūlomi patogūs dalikliai, kurie padeda išlaikyti virtuvės prietaisus. Prisiminkite, kurias duris ir stalčius dažniausiai atidarote, pasiimkite tinkamus priedus. Pridėkite originalią tekstilę ar papuošalus virtuvėje – ir ji taps neatsiejama.

Ryškios virtuvės baldų spalvos - vienas iš dekoro elementų

Netgi nedidelė virtuvė, papuošta linksminėmis spalvomis, naudojant apšvietimą, gali palengvinti įspūdį

Problemos kaina: nauja virtuvė nebūtinai yra brangiai kainuojanti

Virtuvės baldų atspalvių pasirinkimas yra pakankamai platus. Įrengdami nedidelę virtuvę, pabandykite vizualiai išplėsti erdvę, žaidžiant pagal ausinių spalvą. Pasirinkite šviesius arba ryškius tonus. Tiesios linijos pabrėžia paprastumą ir suteikia elegancijos kambariui. Visa tai galima pasiekti net ir su ekonomine klase esančiais virtuvės baldais. Galite įsigyti nebrangios virtuvės ir sutvarkyti ją pagal savo skonį ir norą. Ir todėl be jokių problemų bus įvesta bet kurioje erdvėje – net du virtuvės du su du hruschevke.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: