Dřez: příjemný šok z kombinace krásy a kvality

Dřez: příjemný šok z kombinace krásy a kvality

Dřez: příjemný šok z kombinace krásy a kvality

Exkluzivní distributoři Ruska: společnost "NorkPalm"

Adresa: Moskva, Rodnikovaya Str., 17, bldg. "A", strana 1

Telefon: +7 (495) 272-88-88

Oficiální webové stránky: http://schock.ru/

Německý výrobce sanitární keramiky Schock byl vždy známý vysokou kvalitou svých výrobků a používáním inovativních materiálů vlastního designu. Společnost, která byla založena v roce 1924, za posledních 35 let nejen neztratila své vedoucí pozice ve svém segmentu, ale také sebevědomě překonala své konkurenty několika kroky. Navíc první podložka Schock, vyrobená z umělé žuly v roce 1979, sloužila jako podnět k výrobě kompozitních sanitárních předmětů po celém světě. Dnes více než 75% výrobců používá technologie patentované německou společností.

Zajímavé! Motto Schock je: "Povrchy mohou být různé, ale jejich kvalita nemůže být povrchní."

Výhody sanitárních zařízení společnosti Schock

Dokonce i nevědomý člověk v instalatérství si může všimnout přitažlivosti designu a stylových tvarů Schocků. Ale cena výrobků pro mnohé je opravdu šokující. Podívejme se podrobněji, než je taková vysoká cena známých německých umyvadel oprávněná.

dřezu

Pračka Schock - elegantní a funkční

Výkonové charakteristiky obalů Schock:

 • Tepelná odolnost - odolává teplotám do 280 ° C, nebojí se kontaktu s horkými pánvemi a pánve, nemluvě o vroucí vodě.
 • Vysoká pevnost - inovační materiály vlastního vývoje společnosti jsou třikrát vyšší, pokud jde o odolnost vůči přírodnímu žulu. Na nich nejsou žádné škrábance a žetony z nedbalé manipulace s náčiním a náhodného mechanického poškození.

Extrémní test síly prošel!

 • Vodotěsný efekt - kapky vlhkosti a znečištění nejsou absorbovány do materiálu, nezůstanou na povrchu dřezu a snadno se odstraňují pravidelnou houbou.
 • Bezpečnost potravin - hygienické materiály a patentovaný antibakteriální ochranný systém se stříbrnými ionty zabraňují množení škodlivé mikroflóry na povrchu skořápky.
 • Inertnost vůně - miska nevyvolává žádné těkavé sloučeniny a neabsorbuje chuť vaření.
 • Perzistence barev - skořápky nevyhoříme na slunci, nezanecháváme vybledlé stopy z horké a neabsorbujeme pigmentované pigmenty z nápojů a výrobků.

K poznámce! Všechny materiály pro umyvadla Schock jsou vyráběny ve vlastních továrnách, aniž by byly zapojeny třetí strany, což umožňuje řízení výrobního procesu ve všech fázích.

Typy umyvadel podle typu instalace

V široké škále modelů Schock najdete model pro každou kuchyni. Následující typy umyvadel se vyznačují způsobem instalace misky:

 • Nad hlavou - nejčastější a nejjednodušší konstrukce, které zajišťují instalaci v speciálně vyrobené velikosti výřezu nádrže na desce. Umístěte dřez na klipy dodávané s vybraným modelem. Dřez lze umístit na desku stolu ze dřeva, umělého kamene, MDF nebo dřevotřískové desky a dodatečně upevněný silikonem.
dřezu

Umyvadlo nad hlavou SOHO 60 Plus

model Campus D-100 L

Montáž na desku - model Campus D-100 L

Důležité! Při montáži na dřevěný povrch musí být spoje výřezu ošetřeny vodou odolnými složkami, které zabraňují pronikání vlhkosti a zničení materiálu.

 • Podložky - umyvadlo je instalováno ze spodní části desky a upevněno upevňovacími svorkami. Tento způsob instalace umožňuje zdůraznit krásu povrchového materiálu a usnadnit péči o pracovní oblast - zbytky produktů a nečistoty na kloubech. Zvláštnost Schockovych pouzder spočívá v tom, že pro instalaci nepotřebují dodatečné zpracování, ve skutečnosti je rozdíl mezi modely typu mortise a substeps jen v různých typech upevňovacích svorek.
dřezu

Model GREENWICH 45 pro montáž pod stůl

Důležité! Instalace tohoto typu se doporučuje pouze pro nepromokavé materiály - pracovní desky z plastu, přírodního nebo umělého kamene, skla.

 • Na jedné úrovni - aby se plášť vypadal jako monolit s pracovním povrchem, je zasunut do kloubu. Modely určené pro takovou instalaci musí mít rovný okraj po celém obvodu dřezu. Instalace úrovni je poměrně složité pro laika a je doporučen pouze pro nepromokavé desky, například s akrylovou, aglomeraci nebo jiný umělý kámen, takže je lepší svěřit tento proces na master.
montáž

Princip instalace s horní částí

K poznámce! Vzhledem k nepřítomnosti převisů a zřejmých spár je instalace úrovně umyvadla s deskou považována za nejlepší řešení z hlediska hygienické bezpečnosti a estetického přání kuchyňského designu.

Tajemstvím úspěchu jsou jedinečné materiály Christadur a Cristalite

Pro výrobu všech výlevek Schock se používá křemenné drobky, které se v Bavorska těží. Slouží jako základ pro vytváření jedinečných silových a kosmetických materiálů, jejichž recept je patentován společností.

1

Cristalite - spolehlivý a odolný

Materiál je 80% křemene - nejodolnější složka žuly (proto se takové skořápky často nazývají jen žula). Jako pojivová složka se používají syntetické akrylové pryskyřice. Povrch skořápek podle textury se blíží k přírodnímu kameni, ale překonává jej sílu.

Pokud jde o barevné variace, jsou za to zodpovědné speciální barvicí pigmenty, díky nimž mají kupující možnost vybrat si umyvadlo vhodné pro interiér. Nejoblíbenější jsou odstíny neutrálních tónů: béžová, hnědá, šedá.

barevné schéma

Barevný rozsah linie Cristalite

Pro řady NEMO a QUADRO jsou výrobky nabízeny v jasných barvách: modrá, žlutá, růžová, oranžová a zelená.

dřezu

Shell NEMO 50 "Mincovna"

Cristadur - inovativní prémiový materiál

Křesla Cristadur se liší od analogových modelů z krystalové hustší struktury a dokonale hladkého povrchu, který odpuzuje vodu a nečistoty. Spodní část misky je vyztužena skleněnými vlákny a vnější vrstva obsahuje organická vlákna, která zvyšují pevnost ochranného povlaku. Spousta komponent používá také vysoce kvalitní akrylát.

dřezu

Vlastnosti skořápek z materiálu Cristadur

U krbů Cristadur hluboké monochromatické barvy s lehkým třpytivým leskem charakterizují krásu materiálu a eleganci tvarů. Mezi hlavní barvy linky utrpěl v uklidňujících neutrálních barvách, ale WATERFALL GREENWICH modely a mají možnost navrhnout v sytě červené tónu (toto může také vyzvednout a kohoutky s barevnými deskami).

sortimentu Cristadur

Základní barevná schéma Cristadur se potápí

Poradenství! Máte-li zájem o originální designové dřezy schock, oficiální webové stránky společnosti vám povědí všechny nové položky a zajímavé modely, které můžete najít v prodeji.

Výhradní příslušenství pro dřezy Schock

Plášť je pouze základem systému vyvinutého projektanty společnosti Schock. Existuje mnoho pěkných doplňků, které jsou navrženy tak, aby se umyvadlo stalo domácím mini-komplexem, který díky funkčnosti dokáže poskytnout i profesionální vybavení kavárnám a restauracím. Zvažte nejoblíbenější příslušenství - praktické, ekonomické a prostě příjemné pro oko.

Míchačky a dávkovače

Pro každý dřez Schock si můžete vybrat mixer, který dokonale odpovídá barvě a designu. Příslušenství může být vyrobeno z matného nebo lesklého chromu, nerezové oceli, mají speciální obložení pro žulový materiál mísy. Míchadla se liší ve tvaru, výšce, různých přírůstcích a designových prvcích.

Můžete si zvolit model s těmito funkcemi:

 • Tepelný snímač s omezovačem teploty.
 • Vytahovací hubice (sprchová hadice).
 • Samočistící trysky.
 • Přepněte do režimu proudění vzduchu nebo sprchy.
 • Úhel natočení je od 110 do 360 stupňů.
 • Zpětný ventil zabraňte návratu vody.
 • Samostatný závěr a speciální páka pro pitnou vodu.
mixér

KARPO-D mixér s flexibilním výtokem

mixéry

Směšovače lze vybrat přesně pro barvu a design dřezu

Také spolu s dřezem můžete koupit stylový dávkovač mydla nebo mycího prostředku. Takové příslušenství je vyrobeno z chromu a nerezové oceli, určené pro objem 300-500ml. Jsou umístěny na dřez vedle míchačky v speciálně navrženém otvoru o průměru 35-50 mm (v závislosti na kapacitě).

dávkovač Schock Amur

Kompaktní chromovaný dávkovač Schock Amur pro 500 ml

dávkovač

V jednom stylu se směšovačem - dávkovač Schock Sani pro 300 ml

Efektivní a praktické doplňky

Kuchyňský dřez může být použit nejen pro mytí nádobí a jídla. Designové doplňky a příslušenství Schock, které lze zakoupit pro různé podložky, výrazně urychlí proces vaření a čištění, ušetří prostor a stanou se velkolepým vrcholem interiéru kuchyně. Samozřejmě, tyto přírůstky se stěží nazývají esenciálními výrobky, ale nezapomeňte, že takové drobnosti poskytují pohodlí a každodenní vaření změní na tvůrčí proces plný inspirace a pozitivních emocí.

 1. Kolandery (koše)

S pomocí speciálních stropních nástavců, odnímatelných košů nebo zásobníků bude mnohem pohodlnější umývat nádobí, zeleninu / ovoce nebo produkty odmrazování. Speciálně navržené pro konstrukci podložky Schock jsou vyrobeny z hygienického materiálu - vysoce kvalitní nerezové oceli. Konstrukce poskytuje několik děr, eliminuje stagnaci vody, může být použita a jako cedník. Tam jsou také děrované misky a kontejnery.

překrývání

Kryt z nerezové oceli vypadá stylově nejen na kovovém plášti

perforovaný zásobník

Odnímatelný děrovaný zásobník bude vynikajícím pomocníkem při zpracování produktů

 1. Stříhací desky

Chcete-li ušetřit prostor v kuchyni, můžete si zakoupit prkénko vhodné pro velikost dřezu. Je namontován přímo na misku nebo na jednom z "křídel", což vytváří další pracovní plochu. Desky Schock jsou vyrobeny z tvrzeného skla, bambusu, plastu, pryže, buku nebo javoru. Mohou být jednostranné nebo oboustranné, navíc vybaveny perforací a vhodnou žlábkovou drážkou pro kapalinu.

řezací deska

Řezací deska z barevného tvrzeného skla

desky

Deska s perforacemi může být použita jako řezná plocha nebo sušení

 1. Osvětlení vody

S namontovanými LED lampy, můžete vytvořit fascinující hra světla a dochází k přesunu vody do dřezu - směřující paprsky zdůraznit vznešenost a eleganci materiálů a Cristadur Cristalite. Instalace osvětlení je skrytá - z vnější strany nejsou žádné kabely a spínače. A můžete zapnout toto světlo lehkým dotykem na dřezu.

kalich

Kovové misky vypadají obzvláště působivé díky LED podsvícení

dřezu

Umyvadlo s osvětlením vody

 1. Vyhřívané nádobí

Vestavěný systém Indutherm umožňuje ohřát křídlo umyvadla na 45-50 ° C. Toto příslušenství může sloužit jako urychlené sušení a stane se domácí alternativou ke skříni pro topení nádobí používaných v restauracích.

dřezu

Umyvadlo se světelným a vyhřívaným křídlem

 1. Dispouzery

Aby nedošlo k ucpání zbytků potravin v misce, může být nainstalován speciální vrtulník, který bude odpad přesunout do mělkého malého. Zařízení je umístěno pod vypouštěcím otvorem a je připojeno k kanalizaci, vybavené pneumatickým spínačem, systémem protihlukové izolace a filtrační sítí.

drtič

Drtič potravin pro mytí automobilů

dřezu

Jak funguje dispouter

Přehled katalogu firmy Schock za 2017let

Navrhovat moykiSchockuzhe 40krát poctěn s různými ocenění, včetně ocenění od ReddotDesignAward, což potvrzuje, že vývojáři se podařilo vytvořit perfektní kombinaci vysoké kvality a dokonalým stylem.

Nový rok 2017

V příštím roce je společnost připravena potěšit své zákazníky rozšiřováním barevného sortimentu automobilových myček a příslušenství.

 1. 51 odstínů šedé

Od února 2017 budou pro objednávku k dispozici 3 premiérové ​​modely umyvadel Christadur v barvě "stříbrného kamene": univerzální ETON 60D Malý, kompaktní VERO 50 a velký prostorový přístroj 60D Large. Hluboká šedá barva je spojena s rychlostí, prestiží a technologií ve stylu high-tech, zdůrazňuje jedinečnost prémiového materiálu a dobře se mísí s moderními interiéry kuchyně.

mytí automobilů

Šedá a nevýrazná - není to synonymum. Osvědčené designéry firmy Schock

 1. Stylová vinobraní

Elegantní hnědý odstín s jiskřivými jiskry mědi a účinkem opotřebovaného povrchu bude vynikajícím doplněním interiérů, kde panuje "duch starověku". Kompletní s umyvadly, nabízíme doplňky ze standardní leštěné oceli nebo vynikající barvy mědi.

dřezu

Koleje ve vintage stylu z katalogu 2017

mytí ETON 50D

Luxusní umyvadlo ETON 50D s měděným kováním

 1. Jasné míchačky

Pro znalce esteticky dokonalých obrazů navrhují Schock návrháři vodovodní baterie řady SC, vybavené průchodkami stejného materiálu a ve stejné barvě jako samotný dřezy. Takový tandem nezůstane bez povšimnutí v žádné kuchyni!

mixér

Mixér pro barvu umyvadla - jasný přízvuk pro vaši kuchyni

Vedoucí spotřebitelské poptávky

Kromě nových barev v katalogu v roce 2017 předložila již získal sympatie spotřebních výrobků a lepší verze s více objemných rozměrům a integrované příslušenství:

 • ETON - nejoblíbenější řada mušlí s lakonickými přímočarými tvary, ergonomickým křídlem a jednou nebo několika miskami. Byla oceněna ReddotDesignAward v roce 2013. pro stylový design. Umyvadla mohou být vybavena osvětlením LED, deskou pohybující se podél bočních stran a hardware, a to jak z oceli, tak z mědi.
dřezu

Umyvadlo ETON 60 D s pomocnou miskou a mobilní deskou

 • CALYPSO - modely pro minimalistickou kuchyni s krásnými kulatými tvary. Navzdory své malé velikosti, jsou velmi pohodlné a funkční: hloubka misky - 19,5 cm a otvory jsou k dispozici na panelu pod vodou dávkovače kohoutek nebo pití.
CALYPSO 45

Stylový a kompaktní fotoaparát CALYPSO 45

 • GREENWICH - další série pro minimalistický design, jen s obdélníkovými skořápkami. Jsou možné jak zavěšení, tak stání montáže modelů. Mají speciálně navržený odtokový design, který umožňuje snadnou péči o misku.
dřezu

GREENWICH 50 - pohodlné mytí pro malé kuchyně

 • GRANDO - původní řada režijních modelů, vytvořená pro interiéry ve stylu země. Jsou vybaveny hlubokou mísou (25 cm), širokým křídlem a rezervním přeplněním. Mohou být doplněny různými cedníky, podnosy pro zeleninu a ovoce, mobilní desku.
dřezu

GRANDO 90 - nostalgie pro Provence

 • HORIZONT-univerzální modely, které jsou vhodné pro jakýkoli způsob montáže. Mohou mít 1-3 mísy. Umývadla jsou vybavena velkým křídlem pro sušení spotřebičů a nádobí. K dispozici je další otvor pro instalaci příslušenství, můžete doplnit desku, zásobník nebo kolanderom.
 • LOTUS - praktické modely s vynikající ergonomií: hluboká hlavní a malá mísa, pohodlné křídlo pro sušení. Vhodný pro montáž do rohu. Doporučuje se koupit sadu pohodlných kolandery a odnímatelné desky.
dřezu

HORIZONT 150 D s několika kapacitami a doplňkovým příslušenstvím

dřezu

Vynikající Lotus C-150

 • SIGNUS - umyvadla s otočným křídlem a originálním odnímatelným přepadem. Vhodný pro montáž na podložku i pod ní. Na bocích můžete upevnit mobilní desku z tvrzeného skla speciálně navrženou pro barvu a design dřezu. Dodávané s nerezovým ocelovým cvalem, můžete navíc zakoupit dávkovač, tácky, osvětlovací systém.
dřezu

Signus D-150 se dvěma mísami, cedníkem a prkénko

 • SOHO - kompaktní podložky jsou vhodné pro instalaci do dlažeb a podlah. V závislosti na velikosti, může mít čtvercový nebo obdélníkový tvar, být vybaven pouze s hlavní kapacitou nebo také s další miskou.
dřezu

SOHON 150 s přídavnou miskou

 • WATERFALL - elegantní modely s jasným designem pro luxusní moderní kuchyně. Vhodný pro všechny typy instalace. Umyvadla mají otvory pro dávkovač nebo pitnou kohoutek a široké křídlo se svahem pro odvod vlhkosti. Kompletní sada obsahuje prkénko z tvrzeného skla, sifon s možností připojení na pračku, myčku.
dřezu

WATERFALL 60D - světlý a funkční

 • NEMO - prostorné čtvercové a obdélníkové umyvadla standardní hloubky 18 cm jsou vhodné pro montáž na a pod deskou. K dispozici je podstavec stojanu nebo jiného příslušenství, a miska snadno přeměněn řezné plochy při montáži Cedník a mobilní desce. Kromě základních barev můžete vyzdvihnout dřez jasného odstínu - růžový, oranžový, modrý - a mixér v sadě.
praní Nemov

Kompaktní wash Nemo v barvě designu Ocean

Poradenství! Kompletní seznam umyvadel Schock, jejich rozměry, příslušenství a řešení barev naleznete na oficiálních stránkách společnosti nebo na zdrojích svých oficiálních prodejců.

Video o tématu: výroba Schocků

Jak můžete vidět, vysoké náklady na podložky Schock jsou odůvodněny jejich bezvadnou kvalitou a krásou. Takový plášť bude sloužit věrně více než rok a jeho stylový a funkční design se stane skutečnou dekorací kuchyňského interiéru. Ale je důležité nejen rozhodnout o koupi, ale také správně nainstalovat umyvadlo bez mezery, zřejmých kloubů a dalších defektů. Aby nedocházelo k rozbití nádherného vzhledu renovované desky neopravenými úpravami - svěřte tento proces profesionálním mistrů.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

89 − = 83

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map