Ako si vybrať pravý uhol kuchynský drez: zvoľte veľkosť a dizajn

Ako si vybrať pravý uhol kuchynský drez: zvoľte veľkosť a dizajn

Ako si vybrať pravý uhol kuchynský drez: zvoľte veľkosť a dizajn

Nesprávne vybraný kuchynský drez môže zmeniť kreatívny proces varenia na skutočné mučenie. A to nie je prehnané. Koniec koncov, najmenej dve tretiny kuchynských záležitostí sú spojené s umývadlom. Väčšina žien v domácnosti tvrdí, že najvhodnejšie je rohové umývadlo pre kuchyňu. Ako si ju správne vybrať?

Správna voľba kuchynského drezu poskytne pohodlie v kuchyni

Kuchynský drez - potrebné vybavenie a správna voľba závisí od pohodlia a čistoty celej kuchyne

Čo to je - štýlový, pohodlný a funkčný kuchynský drez

Čo by malo byť ideálne umývanie auta? Po prvé, je dostatočne priestranný. Koniec koncov, je potrebné umývať nielen servírovacie misy, ale aj hrnce, panvice, panvice. Po druhé, dobré umývanie by malo byť odolné voči účinkom rozličných chemikálií a horúcej vody. Po tretie, malo by byť jednoduché udržiavať a udržiavať vzhľad s minimálnym úsilím hostesky.

Vyberte kuchynský drez rohovej kuchyne až po tom, čo ste sa rozhodli pre štýl nábytku. Koniec koncov, existujú oceľové a smaltované drezy, keramické umývadlá, umývadlá z mramoru. Ale nielen osobné preferencie závisia od voľby. Ak ste vlastníkom malej kuchyne, s najväčšou pravdepodobnosťou budete musieť vzdať veľkolepú škrupinu s dvoma alebo tromi oddeleniami. Úhlová podložka v tomto prípade - najlepšie riešenie problému. Zvyčajne sa skladá z dvoch obdĺžnikových misiek. Môžu byť umiestnené na jednej línii alebo pod uhlom. Táto škrupina vyzerá kompaktne a umožňuje vám použiť uhol.

Dvojitý kuchynský drez - osvedčená praktičnosť

Účinnosť dvojitého prania je zrejmé: môže súčasne umyť jedlo a namočiť špinavé jedlá

Mnoho ľudí si myslí, že čím hlbšie je misa, tým lepšie. Spreje nebudú lietať na pracovnú plochu. Ale ak je pohár príliš hlboký, budete sa musieť neustále ohýbať a to, úprimne povedané, nie je príliš príjemné. Nevyberajte si veľmi malú misku - nemôže sa hodiť do vysokých nádob. Malé misky sú vhodné iba pre kuchyne vybavené umývačkami riadu. Odborníci sa domnievajú, že optimálna hĺbka je 160-200 mm. V tomto prípade je umývanie pomerne priestranné a hosteska je pohodlná.

Funkčnosť a pohodlie rohových drezov závisí od tvaru

Vďaka pôvodným dizajnovým riešeniam sú rohové podložky pohodlnejšie a funkčnejšie

Čo tvoria rohové kuchynské drezy?

Najpopulárnejšou a najpopulárnejšou možnosťou sú nerezové rohové drezy. Sú univerzálne, ľahko sa starajú a sú cenovo dostupné. Keramické drezy priťahujú spotrebiteľov so štýlovým dizajnom, ale sú vystrašení vyššou cenou. Moderné keramické umývadlá sú vyrobené zo žiaruvzdorného materiálu (porcelánu), nemajú strach z poškriabania, dlho vyzerajú ako nové. Nie je to tak dávno, že umývanie auta z kompozitných materiálov - z corian alebo silakril sa stal obľúbeným. Sú veľmi odolné a šetrné k životnému prostrediu, majú nádherný dizajn.

Pri výbere umývadla zvážte štýl kuchyne. Pre klasickú kuchyňu alebo kuchyňu v krajine je najlepšie umývanie kovu, umelého kameňa alebo keramiky. Pre kuchyňu v secesnom štýle vyberte z nerezovej ocele alebo kompozitných materiálov.

Úspešná forma umývania zabezpečuje efektívne využitie priestoru

Pevne premyslený tvar rohového umývania umožňuje efektívne využitie okolitého priestoru

Ktorá škrupina je lepšia: faktúra alebo mortise

V pultovej doske sa utopia mortačné škrupiny. Vonkajšie umývačky "ležia" na ňom a držia sa po ich stranách. Výrobcovia nedávno začali ponúkať ďalšiu možnosť - umývanie náhradných látok, ktoré sú držané na úkor špeciálneho upevnenia pod pultom. Je lepšie, aby kuchynský drez bol vybavený najmenej jedným krídelkom na riad.

Kompaktná kuchynská batéria pre rohové umývanie

Kompaktná kuchynská batéria umiestnená na rohovom umývadle je nasmerovaná tak, aby voda neprúdila

Ideálny tvar a veľkosť kuchynského drezu

Odborníci v oblasti ergonómie v kuchyni tvrdia, že najvhodnejšie umývanie je obdĺžnikové. Ale pre rohové apartmány v malej kuchyni je okrúhla misa ideálna. Okrem toho existujú štvorcové, oválne, trojuholníkové škrupiny. Pri výbere tvaru umývadla zvážte množstvo nádob, ktoré musíte denne umývať. Nezabudnite premýšľať o tom, ako tvarovať umývadlo v štýle vašej kuchyne.

Ak je vaša kuchyňa malá, najviac sa hodí na drezy, ktoré pozostávajú z malých obdĺžnikových oddelení. Môžu byť umiestnené pod uhlom 45 stupňov navzájom alebo vystavené v jednej línii. Výrobcovia ponúkajú univerzálne kuchynské drezy pre malé kuchyne, v ktorých sú kombinované misky rôznych tvarov. Napríklad okrúhle s oválnym alebo trojuholníkom s obdĺžnikovým. Kuchynský umývadlo s dvoma misami neobsahuje oveľa viac priestoru ako umývadlo s jednou miskou. Ale dvojité je oveľa pohodlnejšie. Jeden pohár môže byť použitý pre jedlá, a druhý - na umývanie ovocia, zeleniny.

V rohu kuchyne sa dokonale zapadá umývadlo v tvare kruhu

Umývanie okrúhleho tvaru sa optimálne hodí do rohu každej kuchyne

Inteligentné miniaplikácie pre rohové záchody

1

Najväčší výrobcovia umývadiel ponúkajú okrem svojich modelov aj dobré a potrebné príslušenstvo. Jedná sa o pohodlné rezacie dosky, ktoré opakujú obrysy umývadla. Vďaka týmto doskám môžete zvýšiť pracovnú plochu stola. Jedná sa o kovové koše na umývanie ovocia a zeleniny, dávkovače na tekuté mydlo, bubny a tak ďalej. Všetky tieto šikovné adaptácie je možné zakúpiť podľa potreby, potom bude kuchynské úsilie oveľa jednoduchšie a príjemnejšie.

Vybrali ste si rohový drez? Dávajte pozor na osvetlenie tejto oblasti. Po umytí riadu paní zvyčajne odvracia späť na svetlo. Takže umývanie riadu je dosť nepríjemné, nepohodlie môže byť veľmi silné, ale prečo potrebujete podráždenie?

Okrem toho sú inteligentné drezy často vybavené drvičom odpadu, strúhadlami, súpravami nožov. To šetrí miesto v kuchyni aj čas hostesky.

Úhlová podložka ako prvok kuchynského interiéru v klasickom štýle

Jasné obrysy a prísna forma umývadla a mixéra sa harmonicky zmestí do mnohých štýlov od klasických až po hi-tech

Získajte rohové kuchynské drezy v špecializovaných predajniach. Je lepšie, aby to bol oficiálny obchod firmy, ktorý dováža alebo vyrába sami. To zaručuje kvalitu a dáva príležitosť šetriť trochu. Koniec koncov, na trhoch, ktoré sa vyrábajú v ázijských krajinách, sú často falšované. Ich kvalita je veľmi žiaduca. Venujte pozornosť praním zo Španielska, Holandska, Talianska, Nemecka - FRANKE, NAYES, ALVEUS, TEKA, SCHOCK, REGINOX, BLANCO.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

3 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map