Virtuvės fasadų keitimas yra puikus sprendimas praktiniams savininkams

Virtuvės fasadų keitimas yra puikus sprendimas praktiniams savininkams

Virtuvės fasadų keitimas yra puikus sprendimas praktiniams savininkams

Ar esate pavargę nuo senojo virtuvės komplekto ar norite pakeisti pagrindinį kambarį namuose? O gal baldai ilgai dėvėti garo, riebalų ir vandens poveikio ir prarado visą savo patrauklumą? Tada atlikti išsamų patikrinimą ausinės - jeigu baldai kūnas dar gali veikti ir nereikia restauravimo / keitimas, tai galima pakeisti tik fasadai - tai praktiškas ir ekonomiškas sprendimas daugeliu atvejų.

Naujiems baldams pirkti visada pridedamos apčiuopiamos finansinės išlaidos. Tačiau virtuvės fasadų pakeitimas leis projektuoti kambarį nauju būdu ir tuo pačiu metu išliks biudžeto sprendimas. Be to, jūs iš tikrųjų galite išlaikyti tą pačią stilistinę konstrukciją ir ją pakeisti, ir pakeisti, pavyzdžiui, klasikinių fasadų lygaus blizgančiomis durelėmis su įmirkymo ar frezavimo būdu. Taigi jūsų virtuvės dizainas vėl taps šviežia ir tinkama.

Fasadų pakeitimas savo rankomis

Kaip pasirinkti tinkamą medžiagą naujiems fasadams

Virtuvės fasadų pakeitimas dažniausiai reikalauja tik išankstinio dizaino, medžiagos ir spalvų pasirinkimo planavimo (visa kita, kaip taisyklė, specialistai paima save). Ausinių maitinimas, funkcionalumas ir patrauklumas priklauso nuo durų medžiagos. Žinoma, tai taip pat turi įtakos išlaidoms. Yra keletas sprendimų - daugiau ar mažiau paklausos ir biudžeto:

 1. Fasadų pakeitimas medienos drožlių plokštėmis laikomas labiausiai biudžetine procedūra. Medžiaga, pagaminta iš dervos ir medžio drožlių, laikoma gana kaprizinga, bet vis tiek skiriasi nuo atsparumo dilimui. Tokių baldų naudojimo laikas yra maždaug 10 metų, tačiau įsigyjami produktai turi kokybės ir higienos saugumo sertifikatus. Priešingu atveju, beveik per metus EAF pradės išsipūsti arba sugriauti, o apsauginė plėvelė pablogės.
Fasadų keitimas - medžio drožlių plokštės
Fasadų keitimas - medžio drožlių plokštės
Medžio drožlių plokštės fasadų keitimo pavyzdys
Medžio drožlių plokštės fasadų keitimo pavyzdys
Medžio drožlių plokštės fasadų keitimo pavyzdys
 1. Ar nusprendėte pakeisti fasadus, įrengdami MDF duris ant baldų? Jie truks apie 7 metus.

Virtuvės iš MDF interjere

MDF yra dirbtinė, patraukli išorinė medžiaga - tai daug lengviau ir pigiau, palyginti su natūralia mediena. Tokie dizainai taps tikra auskarų apdaila - galų gale galite užsisakyti MDF su nuotraukų spausdinimu arba medžiaga su neprilygstamu blizgančiu efektu.

Fasadai iš MDF
Fasadai iš MDF
Fasadai iš MDF
Fasadai iš MDF

Tarp medžiagos privalumų - ir į inkaravimo ir atsparumas stabilumą daugelio išorinių veiksnių (drėgmės, temperatūros, mechaninio dėvėjimosi) ir imunitetą bakterijų ir lengva priežiūra (galima ne tik plauti, bet taip pat valyti minkštus abrazyvai).

Fasadų keitimas: prieš ir po
Fasadų keitimas: prieš ir po
 1. Virtuvės fasadų pakeitimas šiuolaikine plastikine medžiaga taip pat yra puikus sprendimas, nes tai yra atspari dilimui medžiaga, kuri ilgą laiką išlieka originalia.

Fasadų pakeitimas iš plastiko

 1. Nebūtinai virtuvės baldų fasadai turi būti kurti - jie gali būti pagaminti iš stiklo arba su stiklo intarpais. Dažnai už klasikinis ausines pasirinkite dekoruotą stiklą - su teminiais brėžiniais arba su abstraktaisiais raštais, bet ir šiuolaikišku virtuvė skandinaviško stiliaus skaidrus arba pusiau matinis baltas stiklas. Stiklas taip pat gali būti užtemdytas, dažytas, gofruotas. Tarp tokių fasadų privalumų yra atsparumas išorinei taršai ir cheminiams veiksniams.

Fasados ​​su stiklu

1

Patarimai! Namuose, kur yra vaikai, galite naudoti alternatyvų - plexiglass. Jo pagrindinės charakteristikos yra mažas svoris ir atsparumas mechaniniams pažeidimams.

 1. Jei leidžia biudžetas, tai puikus pasirinkimas - medžio masyvo fasadai. Jei tokie gaminiai yra per brangūs, juos galima pakeisti faneruotosiomis konstrukcijomis, kurios visiškai išsaugo visą medienos tekstūros bajorą.

Virtuvė iš medžio

Medžio masyvo fasadai

Virtuvinių baldų fasadų pakeitimas reikalauja pasirinkti tekstūrą. Taigi, variantas su apsauginiu blizgančiu filmu atrodys patraukliai, tačiau kartu sutaupys biudžetą. Dažyti matiniai paviršiai yra pristatomi ir stilingi, tačiau jiems reikia ypatingos priežiūros, be kurių jų paviršius greitai dengiamas dėmėmis.

Ideali auskarų apdaila gali būti rėmo fasadas, leidžiantis vienos durys sujungti dvi ar daugiau medžiagų. Baldų fasadų liejiniai ir pjaustyklės gali būti labai skirtingos, jūs turėsite daug pasirinkti.

Frezavimo fasadų tipai

Senos virtuvės rėmo spalva neatitinka naujų fasadų?

Ką daryti, jei jūsų ausinių spalva skiriasi nuo pageidaujamo fasado spalvos? Nesvarbu. Rėmo vidus bus matomas tik atidarant duris, be to, korpusą galima perparduoti, papildyti lipniomis plėvelėmis arba faneruotu faneru.

Korpuso spalva ir nauji fasadai

Korpuso spalva ir nauji fasadai

Patarimai! Jei kyla abejonių, kokia fasadų spalva tiksliai artėja prie esamo rėmo, tada saugiai pasirinkite balta. Įsitikinkite, kad jis tinka bet kokiai korpuso spalvai. Be to, šviesūs atspalviai vizualiai padidina erdvę ir priduria šviesą į virtuvę, esančią šešėlinėje pusėje.

Darbo etapai

Daugelis meistrų rekomenduoja ne dirbti su baldų fasadų keitimu savo rankomis, bet visais etapais (nuo skaičiavimo iki išmontavimo ir montavimo) pritraukti specialistus. Nors, jei jūsų virtuvė yra standartinio dydžio, geros darbo tvarkos ir neturi sudėtingų užsklandų, galite patys atnaujinti virtuvę.

Būtini baldų fasado matmenys yra skaičiuojami gana lengvai: norint nustatyti aukštį nuo spintelės aukščio, 3 mm nuimamas, o plotis - 4 mm nuo atitinkamo korpuso dydžio.

Po to šis darbas atliekamas tokia seka:

 • Spintelių durys yra susmulkintos kilpos;
 • Jie pritvirtinti rankenos, kuriam išankstinis ženklinimas atliekamas pagal pasirinktą jungiamąsias detales;
 • Paruoštos detalės pakabintos ant kūno - už tai pėda pritvirtinta prie sienos, parduodama komplektą su vyriais;
 • Elementas, pakabintas ant pėdos, reguliuojamas vertikaliai ir horizontaliai specialiais varžtais.

Kaip rūpintis naujais fasadais

Norint, kad renovuota virtuvė ilgą laiką išliktų patraukli, būtina suteikti fasadams tinkamą (priklausomai nuo medžiagos) priežiūrą:

 • Fasadai iš drožlių plokštės, MDF nepalieka riebalinių dėmių ant paviršiaus, todėl bus pakankamai reguliaraus šlapio valymo;
 • Medienos masyvo struktūros turi būti apsaugotos nuo tiesioginės saulės spinduliuotės ir išvalytos minkšta juosta su priemonėmis be chloro;
 • Stiklas naudojamas skysčiams, kurie po plovimo palieka griuvėsius, bet nenaudojami abrazyviniai milteliai, skreperiai ar šepečiai;
 • Dėmės ant laminuotų, lakuotų durų pašalinamos užkietėjimu arba bet kokiu kitu sausu minkštu skudurėliu.

Ir bet kokiam virtuvės fasadui nerekomenduojama naudoti korozinių rūgščių ar šarmų valymui.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map