Namų baras ar mini baras priklauso visiems

Namų baras ar mini baras priklauso visiems

Namų baras ar mini baras priklauso visiems

Išskirtinis ir stilingas virtuvės interjeras beveik visada yra baro stalas. Jis gali būti įrengtas ne tik virtuvėje, bet taip pat tarnauja kaip daliklis tarp virtuvės ir valgomojo kambarys, virtuvė ir gyvenamasis kambarys, ir gali tapti namų mini baras. Labai tokio dizaino kūrimo procesas nėra per brangus, tačiau jis reikalauja išankstinio parengimo ir dizaino.

Jei galite harmoningai įeiti į barą virtuvės interjere, tai taps jo pagrindiniu elementu. Tačiau verta prisiminti, kad baras išmatose yra ne taip patogu, kaip tradicinis valgomasis, todėl už šeimos vakarienę vis tiek turėtų būti atskiras stalas. Tačiau šiuolaikiniai dizainai gali išspręsti šią problemą, o mūsų straipsnis padės jums atsakyti į klausimą: kaip pats užpildyti barą? "Studio", šis projektas yra puikus elementas zonavimas, atskiriant poilsio zona iš kosmoso maisto vartojimo, o kad svečiai galėtų likti draugišką kompaniją.

Barų skaitiklių medžiagos

Norėdami, kad baras būtų namuose, pirmiausia turite pasirinkti medžiagas. Nepamiršk, kad daugumoje virtuvių yra mini baras, šiuo atveju grandiozinė statyba nenumatyta.

Bare stendas savo rankomis gali būti pagamintas iš šių medžiagų:

 • Plastikas yra pigus ir lengvas, spalvotų sprendimų asortimentas, patogus perdirbant, bet ne per ilgaamžis;
 • Medžio drožlių Laminuota dangos - daugiau sudėtinga ir brangi veikia, bet daugiau patvarus, palyginti su plastiko, prieinama įvairių spalvų, su paviršių imituojančiomis įvairiaspalvis marmuro ir tauriųjų medienos;
 • Gipskartonas leidžia kurti bet kokios formos ir stiliaus dizainus - nuo klasikinio iki palėpės; medžiaga yra lengvai nudažyta bet kokia spalva, tinka namo vidui;
 • Vertingi medžio veislės - šis dizainas atrodys kilnus, tvirtas ir brangus, tačiau jam reikės elementarių dailidžių įgūdžių.

Baro dizaino tipai

Norint sukurti barą namuose, gali būti naudojami šie standartiniai sprendimai:

 1. Stacionarus baras.
Tradicinis baro skaitiklis

Tai taip pat galima padaryti mini formatu. Maksimalus stalviršio aukštis šiuo atveju yra ne daugiau kaip 1,2 metro nuo grindų. Čia galite pasinaudoti tradicine baro išmatine, aukšta, su kojeliu, su nugaromis ir porankiais.

 1. Lentynos su valgomuoju stalas derinys bus geriausias pasirinkimas mažai virtuvėje. Čia darbinio paviršiaus aukštis yra apie 900 mm. Kaip priedas - standartinė kėdė.
 2. Dviejų lygių konstrukcija, kai aukšto baro stalas yra šalia tipinio valgomojo stalo. Tai puikus pasirinkimas namo zonavimui - maža dalis lieka virtuvėje, o aukštas - išimtas į kambarį.

Mes gaminame stalą - visą procesą

Virtuvė yra sukurta keliose stadijose rankomis su savo rankomis. Ir pagrindinis elementas yra stalo viršelis - jis sukuria reikiamus interjero akcentus. Todėl naudojama plokštelė turi būti patraukli, stipri ir atspari dėvėti. Jei norite, kad stalviršis būtų pats, jums reikia medžio drožlių plokštės, faneros ar kitos medienos. Iš jo, ir supjaustykite reikiamą formą (elektrinį pjūklą). Pjovimo vietose kraštas kruopščiai išvalomas ir įklijamas specialia juosta iš galo.

Patarimai! Originalią stalviršio spalvą galima lengvai pakeisti lipniomis plėvelėmis.

Jei nenorite patys pastatyti stalo, pirkite gatavą gaminį iš medžio drožlių plokštės arba akrilo akmens.

"Baro" pagrindas - pagrindinės montavimo taisyklės

1

Norėdami gaminti baro stovo virtuvę (standartinę ar mini) reikia sukurti tinkamą bazę. Čia galimi šie parinktys:

 1. Mūrinis pagrindas - iš cemento skiedinio plytų išdėstytas taip, kad būtų išlaikyta stačiakampio forma. Geriau naudoti raudoną plytą, kuri nereikalauja papildomo apdailos. Kitų tipų medžiagas reikės tinkuuoti. "Baras" gali būti salos tipo ir tapti pagrindiniu kambario elementu. Panašūs dizainai yra stabilūs ir masyvūs, o kaip stalviršiai, jie naudoja storio medžio arba marmuro produktus.
 2. Galite padaryti karkaso pagrindinę konstrukciją. Tam naudojamas metalinis kampas, kurio plotis yra iki 50 mm, arba medinė sija su 40x40 mm skersmens dalimi. Struktūros elementai sujungti (suvirinti arba susukti), tada jie valomi, dažomi ir aptraukti. Fondo jėgai suteikti, ji papildomai pritvirtinta prie sienos arba ant stovinčių baldų serijos. Kadangi tokio tipo konstrukcija yra lengva, masyvi stalviršiai čia nenaudojami.

Žemiau yra žingsnis po žingsnio fotografijos instrukcija sukurti baro skaitiklį savo rankomis iš faneros ant rėmo pagaminti iš medinių sijų. Galite naudoti: medžio drožlių plokštę (bet ši medžiaga nėra labiausiai patikima), faneruotos, medžio drožlių plokštės, MDF ir gipso kartono.

Mums reikės:

 • Medienos arba pjaunamieji lentos 100-120 cm ilgio (pjaunamieji lentos 5 cm storio bus naudojami Šiuo atveju, 15 cm pločio, ilgis 105 cm);
 • Lakštai iš faneros, faneros, lakštų iš medžio drožlių plokščių (šiuo atveju - ąžuolo faneruotės);
 • Nagų vagonas, taip pat savisriegio varžtai 3,8 cm ir 50 mm;
 • Stalių klijai;
 • Laiptai, dekoratyvinės grindjuostelės arba faneros apdaila ir 2-5 skliaustuose, jei pageidaujama;
 • Piešimas, taip pat medinis lakas arba dviejų komponentų epoksidinė derva.
Baras su savo rankomis - instrukcija
Baras su savo rankomis - instrukcija
Baras su savo rankomis - instrukcija
Baras su savo rankomis - instrukcija
Baras su savo rankomis - instrukcija

Baras su savo rankomis - instrukcija

Baras su savo rankomis - instrukcija
Baras su savo rankomis - instrukcija

Patarimai! Jei norite sukurti bet kokio dizaino, įskaitant mini formatą, juostą, reikia pagal anksčiau atliktą piešinį. Geriau naudoti trimačius modelius, tačiau tinkama ir milimetro popieriaus schema. Šis metodas sukurs darnų dizainą, tinka kambario matmenims ir turimam interjerui. Jūs taip pat galite iškart pasirinkti kėdę ir tinkamą įrangos komplektą stalui.

Tačiau baras stendai pagamintas patys pagal tą pačią principą, bet kitokiu dizainu.

Baras su savimi - žingsnis po žingsnio instrukcija
Baras su savimi - žingsnis po žingsnio instrukcija
Baras su savimi - žingsnis po žingsnio instrukcija
Baras su savimi - žingsnis po žingsnio instrukcija
Baras su savimi - žingsnis po žingsnio instrukcija

Bet kitos idėjos gerbėjams padaryti savo rankas.

Baro idėjos stovi savo rankomis

Baro idėjos stovi savo rankomis

Baro idėjos stovi savo rankomis

Baro idėjos stovi savo rankomis

Apšvietimo juosta ir tinkama įranga

Jei norite, kad baro stalas būtų geresnė virtuvės interjere, turite galvoti apie jo apšvietimą. Su tinkamu apšvietimu net mini baras taps poilsio ir jaukumo zona.

Geriausia apšviesti barą su halogeninėmis lempomis, uždengiant juos specialiu spinduliu virš stalviršio. Tačiau šiam tikslui tinkamos yra mini lubos arba šviestuvai, pakabinami tiesiai prie lubų.

Nuotraukoje pateikiami įvairūs baro apšvietimo būdai.

Apšvietimo juosta

Apšvietimo juosta
Apšvietimo juosta

Patarimai! Kurdami barų skaitiklių apšvietimo schemą, taip pat turėtumėte naudoti daviklius, kurie suteikia galimybę keisti šviesos intensyvumą. Tokiu būdu galite lengvai sukurti unikalią virtuvės atmosferą, primenančią tradicinį barą.

Apšvietimo įrangai įrengti nebuvo sunku, stovas turėtų būti sumontuotas šalia esamų skirstomųjų dėžų ir paruoštų lizdų. Jei tai neįmanoma, rekomenduojama naudoti prailginimo laidus arba atlikti naują elektros grandinę specialiai baro skaitikliui.

Ir kai darbas baro į virtuvę sukūrimo turi būti baigtas, ji turėtų būti papildyta su reikalinga įranga ir baldai - ir tai ne tik kėdė (aukšta arba standartas), bet ir už patiekalų, specialūs laikikliai ir akiniai kriauklė, dekoratyviniai tematikos paveikslai ir, žinoma taip pat, namų alkoholinių gėrimų kolekcija.

Siūlome jums žiūrėti vaizdo įrašą, kuriame vaikinai supranta, kaip padaryti ąžuolo barą:

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 76 = 79

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map