כיצד לבחור ולהתקין את הברז במטבח

כיצד לבחור ולהתקין את הברז במטבח

כיצד לבחור ולהתקין את הברז במטבח

מגוון של מודלים, צורות, סוגים ותכונות פונקציונליות לעתים קרובות confound קונים לבחור אביזרי אמבטיה ומטבחים. בעיית הברירה היא לעתים קרובות מסובכת, כאשר יש צורך לא רק לבחור במיומנות, אלא גם באופן עצמאי להתקין ברז במטבח.

ברז מטבח

הבחירה תלויה רק ​​בהעדפות המארחים

כדי להחליף את שסתום הישן עם אחד חדש, אין צורך להזמין הורים אם ניתוב צינור אינו דורש תיקון - מוצרים מודרניים הושלמו עם סט שלם של אטמים כל מחברים. קשה יותר לבחור את המודל הנכון: איכות החומר, עוצמת החלקים והתאימות עם החיווט הפנימי קובעת את משך הזמן שיידרש להתקנה, את עמידותו של המיקסר.

כיצד לבחור את מיקסר מטבח הנכון

השאלה הראשונה הדורשת תשובה מדויקת: איך ואיפה צריך לשים במטבח מערבל. אם המטבח הוא חדש, הסוויטה היא התאספו להזמין, אז הכיור נבחר על פי הפרויקט עם מערבל. כדי להחליף את הצנרת הישן במטבח יצטרך לקחת בחשבון את התכונות:

 • עומק, סוג הכיור, כיורים.
לשקוע

כביסה עמוקה

 • מיקום הכיור.
 • מיקום, קוטר של חור הברז עבור המיקסר.
 • מרחק מחור הברז לקיר.

   

שיפר

מיקסר יכול להיות קבוע לא רק על משטח אופקי

תכונות מבניות של סוגים שונים של מיקסרים

הכי נוח לשימוש במטבח הם מערבלים מנוף יחיד. התאמת הטמפרטורה, לחץ המים מתבצעת על ידי תנועה חלקה של מנוף אחד. מודלים אלה הם נוחים במיוחד, כי כדי להפוך את הידית לא צריך לתפוס את היד שסתום, פשוט להפוך את הידית עם האצבע שלך או על פני השטח של כף היד - לנקות את משטח מבריק מן הלכלוך יהיה פחות.

מוצרי מנוף יחיד

מוצרי מנוף יחיד עם צינור גמיש

שתי מערכות שסתום הם מערבלים קלאסיים עם שני אלמנטים סגורים בצורת שסתומים. מים חמים או קרים מחוברים לכל פלט. כדי להשיג סילון של הכוח הנדרש ואת הטמפרטורה, יש צורך להפוך את שני מנופים. עבור התקנה על הכיור במטבח מיקסרים לבחור רק אם זה נדרש על ידי סגנון החדר והרהיטים. היצרנים מייצרים מודלים מנוף שני בסגנון רטרו: מנחושת, שילוב של נחושת עם ברזים קרמיים. המוצרים גם דורשים טיפול מיוחד: אמצעים מיוחדים משמשים לניקוי. העלות של מודלים אלה היא בסדר גודל גבוה יותר מאשר מודלים מנוף יחיד.

כיור נחושת

לא מעשי, אבל מסוגנן: מערבלים, כיורים מנחושת, אבן, ברונזה

מוצרים חושי מיוצרים בצורות שונות, צבעים. דגמים אלה אינם מצוידים במלואם עם שסתומים מסתובבים מכניים. מובנה זרבובית זרב להגיב על המראה של הזרוע מתחת לברז, המים מופעלת באופן אוטומטי. לפני השימוש, המערבל מתוכנת: ערכי הטמפרטורה ולחץ הראש נקבעים. אם אתה צריך לשנות את טמפרטורת המים, מערבל הוא תכנות מחדש. היתרונות של מודלים מגע: קלות שימוש, כי אתה לא צריך לגעת ברז עם יד מלוכלכת, את הדיוק של ההגדרות. החיסרון: סוללות הזנת תא סוללות, החלפה צריכה להיות בהישג יד. אם הסוללה יושבת, לא ניתן יהיה להפעיל את המים.

מסך מגע

זה מספיק כדי לגעת או להפוך את היד מתחת לברז כדי להפעיל את המים

איך לבחור את המיקסר הנכון למטבח

העלות של כלי סניטריים תלוי בחומר של ייצור. מערבלים התקציב עשוי סגסוגות רכות, למשל silumin, נראה אטרקטיבי, אבל יש את חיי השירות הקצר ביותר. הגדר כך ברז מטבח, שבו הם כל הזמן לבשל ולהשתמש מדיח כלים 3 עד 4 פעמים ביום, זה לא שווה את זה. ב מערבלים של חיבורי בורג סגסוגות זול במהירות להיכשל: silumin מתפורר סדקים תחת עומס. של חלקי התיקון - רק אטמים. עם חלקים תיקון התמוטטות לא יכול, אתה צריך לשנות את כל המיקסר.

סילומין

סילומין קל להבחין על ידי צבע של סגסוגת: פני השטח הוא אפור

מוצרים סניטריים עמיד יותר עשויים פליז וסגסוגות עמיד אחרים. פליז נבדלת על ידי חוזק גבוה: מנופים כאלה כמעט לא להישבר, רק מתכלים להחלפה - ממברנות, טבעות איטום, אטמים - לשבור. ציפוי הסימול מדמה כרום (מבריק ומאט), אלומיניום, ניקל.

ברז פליז

פליז נראה יפה וחזק מספיק

בעלי כיורי אבן (טבעיים ומלאכותיים) יכולים לבחור מודלים מהסגסוגת עם ציפוי דקורטיבי המחקה את הצבע, המרקם של הכיור או מוצרים העשויים מאותו חומר. העלות של מערבלים שאינם סטנדרטיים גבוהה יותר מאשר מערבלים פלדה קונבנציונאלי.

1
מנוף

גרניט ואבן מלאכותית

לאחר בחירת סוג וחומר, אתה יכול לבחור מערבל כי הוא אידיאלי עבור כיור המטבח. השווה את קוטר החור ואת גודל בלוק המצורף עגור: הבלוק חייב לחלוטין לכסות את החור.

השלב הבא הוא לבחור את אורך וגובה הזרבובית. אורך הזרבוב צריך להיות שווה לחצי אורך הקערה. באופן אידיאלי, אם מטוס מן הזרבוב נכנס למרכז הניקוז. גובה הזרבובית צריך להיות מספיק כדי לאפשר סיר גבוה להיות ממוקם בכיור. גבוה מדי לטפס לא צריך להיות נבחר, כי ככל גובה של הנפילה של מים, יותר מפוזרים מפוזרים ברחבי המטבח.

פתרון סביר - להתקין מערבל במטבח עם זרבובית גמישה נשלפת. צינור עם זרבובית נשלף מהמיקסר בתנועה אחת ומאפשר לאסוף מים בטנקים מחוץ לכיור.

ניואנס טכני חשוב נוסף הוא זווית הסיבוב של הזרבובית. עבור המכונית שוטף, מותקן קרוב לקיר, זה מספיק כדי לבחור מודל עם היכולת לסובב עד 90o. אם תיקון המיקסר שטיפה עם שתי קערות בתנאי באמצע משקוף, עדיף לבחור זרבובית מסתובבת 180 - 360o.

מנוף

מן הזווית הזמינה של סיבוב תלוי המעשיות וקלות השימוש של המכשיר

הסדר והטכניקה של התקנת ברזים במטבח

לפני שתתחיל בהתקנה, עליך לבדוק את שלמות המוצר שנרכש. אם נבחרה אפשרות תקציב, עדיף לרכוש סט איכות של חלקי גומי להחליף את אטמי המפעל לפני ההתקנה - יותר הסיכויים כי הם לא צריכים להיות שונה בחודש.

הכנה: מה הכלים מתכלים נדרשים

כדי להתקין ברז מטבח כמו ניתן להכין מהר יותר:

 • מברגים: שטוח כרגיל בצורת צלב, פלייר.
 • ברגים מתכווננים או ברגים, בהתאמה לקוטר.

           

חומרים

חומרים להתקנת מכרסמים

 • אם הכיור אינו מצויד עם חור להתקנה, אתה צריך לרכוש חותך מתכת כי הוא דופק על המקדחה.
 • חוטי איטום ופשתן, אלטרנטיביים - קרום.
 • צינורות גמישים, אם המיקסר אינו מצויד בצינור.
 • WD 40 או כל רסס אנלוגי: הוא יגיע שימושי כדי לפתוח את הצינורות המצורפים המפרקים מבלי לפגוע חוט.

           

            

תרסיס

פיית דק יכול בקלות ליישם כמות מספקת של תרסיס למקומות שקשה להגיע אליהם

 • סמרטוטים וקיבולת קטנה, קרטון.

מערבל חדש בצורה מפורקת רצוי להיות מונח על הבד, ואת הרצפה במקום העבודה מכוסה קרטון עבה - אם חפץ מתכת כבד נופל, אז זה יכול לחתוך את האריח על הרצפה.

פירוק מנופים וצינורות ישנים

לפני ההתקנה, אתה צריך להיפטר מים בצינורות. אם החיווט הפנימי מצויד בשסתום עצירה עבור כל נקודה, מספיק כדי לסגור את הברזים על הצינור שמתחת לכיור. בדירות עם החיווט הישן זה לפעמים צריך לכסות riser שלם.

מים

המים חייבים להיות סגורים

לאחר מכן, יש צורך לפתוח את הברז ולחכות עד כל המים מנקז. כדי להסיר את הכיור או הכיור, יש צורך לפרק את החיבור לספק צינורות גמישים מן הצינורות. אם הברז לא השתנה במשך מספר שנים, אז תצטרך לעבד את נקודות החיבור:

 • חוט המצטבר משופע בשפכים עם נפט, או מטופל עם תרסיס WD 40.
 • לאחר 5 - 20 דקות, אתה יכול להתחיל לפתוח את הצינורות. מומלץ לכסות את הרצפה עם מטלית, ומניחים מיכל קטן מתחת לצינורות עבור מים שיורית.

    

אגוזים

אין להתיר אגוזים בכוח

אם הכיור או הכיור אתה צריך התקן את המיקסר, אינו אטום, עדיף לפרק אותו. הכיור הוא התהפך כך קל יותר לפתוח את הברז ולהסיר את הברז. כדי להסיר את המערבל מהחור, פתחו את אגוז הסיכות של האיחוד באמצעות מפתח ברגים, ולאחר מכן הוציאו את המיקסר.

לשקוע

קל יותר לעבוד אם אתה יכול להסיר את הכיור

חור ההתקנה מנקה חלודה ועפר. ניסיון ראשוני על מערבל חדש. אם יש צורך, את קוטר חור הרכבה הוא הורחב. Degrease את המקום של הכנס עם אלכוהול.

התקנה ובדיקה של מתיחות משותפת

איך אפשר בצורה נכונה ואמינה התקן את הברז על הכיור במטבח? שום דבר מסובך - התהליך כולו לוקח לא יותר משעה והוא מורכב מ 4 שלבים פשוטים.

סדר ההתקנה של המיקסר על הכיור:

 • על בסיס השחלה לשים בהכרח על חותם - טבעת של גומי, אשר צריך להתאים בחוזקה מיוחדת. מיקסר מותקן עם בלוק מחורר בתוך החור.

    

התקנת מנוף

התקנת מנוף

 • אטם גומי ממוקם על החלק התחתון של המיקסר מותקן בתוך החור.

           

אטם

חומר להתקנת המכוון

 • מהדק את האגוז תיקון. השתמש צבת או ברגים מתכווננת. החוט לא נלחץ בכוח, ראשית לבדוק כי אטמים איטום לא זז.

            

מהדק אגוזים עם סיכות

לפעמים את ערכת 2 clamping אגוזים עם סיכות

 • בדוק את חוסר התנועה ואת נכונות ההתקנה. ניתן לכוונן את העמדה על ידי הרפיה קלה של האום.

         

צינורות

צינורות מחוברים לעקוף

חבר את הצינורות למיקסר המותקן. בדרך כלל יש שני צינורות בערכה המתאימים מים קרים וחמים. אם יש צינור נפרד עבור מים חמים בערכה, חייב להיות תווית מיוחדת על זה. אחד הצינורות מצויד ארוך מתאים, השני - עם אחד קצר.

ראשית, הר את המזין עם זרבובית מקוצרת. הדקו את האגוז בעזרת מפתח ברגים, בניסיון לא לפגוע בחוט. צינורות וצינורות נכנסות לא צריך להיות מבודד נוסף - יש חותמות המפעל. הבא לחנוק ארוך. הדבר העיקרי בשלב זה הוא לא להדק את האגוז כדי לא לפגוע אטם גומי חוט.

צינורות

צינורות אין צורך להיות מבודדים על חרירי העליון

השלב הבא הוא להתקין כיור או לשקוע על השיש. לאחר תיקון הכיור, המשך לחבר את הצינורות לצינור. חיבורי צינור הברגה מנוקים מראש ומבודדים. ישנן שתי דרכים של סלילה:

 1. שכבה דקה של איטום להדביק מוחל על חוט, חוט פשתן הוא פצע על גבי.
 2. סרט קלטת מתפתל איטום. הקלטת מתנגשת, מנסה לא להתעסק.
הרצה אחורה

זה יותר נוח להשתמש בסרט

הצינורות מחוברים לצינור, מהודק עם מפתח ברגים. התאם את מהדק בכוח: הכוח צריך להיות ממוצע. לאחר השלמת העבודה כוללים מים. בתוך כמה דקות, כל הקשרים הדוקים.

וידאו: התקנה של מיקסר עם הידוק על שולחן למעלה

אין שום דבר קשה להקים חדש מיקסר עבור חדש שטיפת מכוניות - אם יש חור תחת הצדדי והפריסה של צינורות במצב מושלם. ללא כישורים מסוימים קשה להתמודד, כאשר בתהליך של הרכבת קשיים להתעורר: יש צורך להתאים את הקוטר של חור הצעד, אי אפשר להתיר את הצינור הישן, או שאתה רוצה להתקין על משטח מתחם, כמו בסרטון:

עבור ההתקנה של מוצרים יקרים יותר להזמין את המאסטר, בגלל טעויות קטנות - יותר מדי או מתהדקות בכוח קטן, יישום שגוי של איטום, העמדה נכונה של החלק העליון של המיקסר במהלך ההתקנה - עלול לגרום נזק מיקסר או לעורר דליפה, אשר קשה להסיר ביד.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

71 − 67 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map