כיצד לבחור או להפוך את הידיים שלך נוח ארון עבור כיור המטבח

כיצד לבחור או להפוך את הידיים שלך נוח ארון עבור כיור המטבח

כיצד לבחור או להפוך את הידיים שלך נוח ארון עבור כיור המטבח

בעת בחירת רהיט כזה אינטואיטיבי ופשוט, חשוב לשים לב לפרטים, כי כיור המטבח למטבח יכול להיות מקום נוסף לאחסון דברים קטנים שונים, אלמנט מסוגנן של תפאורה. הבה נבחן קריטריונים מפורטים יותר של בחירה תוך התחשבות בגדלים של המטבח, סוג של מודלים ועמידות של חומרים. או אולי זה שווה לעשות מכונית מקורית לשטוף את עצמך ואת לקשט אותו הפנים?

מגוון של אבני שפה עם כיור

ריהוט מודרני יש צורות וגדלים שונים, הוא עשוי יקר וחומרים במחלקת תיירים. כדי לא להתבלבל בטווח רחב, ננסה לקבוע את הפרמטרים העיקריים שאתה צריך לשים לב בעת הקנייה.

באבן

משתנה עם כמה קערות

הבדלים בצורת וסוג מבנים

בהתאם למקום בסביבה, ניתן לבחור את תצורת ההלבשה המתאימה.

ישנם שלושה סוגים של מבנים:

 • קו ישר הוא שולחן מלבני קלאסי או שולחן מרובע כי ניתן להטביע בקלות בכל מקום על משטח העבודה, למעט פינות, או להציב על "האי" נפרד. בהתאם לגודל, בו אתה יכול לחשוב על כמה מדפים לאחסון מנות, מגירות, לבנות מכונת כביסה.
ישר כנים

קו ישר מרווח

 • פינת - אבן שפה, אשר צמוד לשני קירות בניצב של החדר. יכול להיות מלבני, בצורת L או בצורת משולש, תופסת שטח קטן, מתאים חדרים קטנים. אבל עיצובים כאלה יש חסרון משמעותי - כדי לנצל בנוחות את החלל הפנימי שלהם, תצטרך לצייד את הרהיטים עם מכשירים נוספים - מגירות, סוגריים או "קרוסלות".
באבן

שימוש רציונלי בחלל 

 • דגם טרפזי-מרווח עם דלת אחת או מספר דלתות, תאים, שולחן רחב. מאפשר לבנות פגז של כל צורה, במקום בתוך מדפים עם כלי.
באבן

רב פנים

באשר לצורת הפגזים עצמם, הכל תלוי בהעדפות אישיות. ישנם מודלים של צורות מרובע, עגול, סגלגל, מלבני ואסימטרי. הנפוצים ביותר נחשבים מודלים בצורת מלבן רחב, הם יכולים להיות שטף ומחבת גדולה, ומחבת.

גביע

קערות מלבניות מרווחות ביותר

עקרות בית רבות מעדיפות פגזים עם כמה תאים (כפול, משולש), שבו קערה אחת משמשת לשטיפת כלים, השני - עבור הפשרה מזונות או פירות / ירקות. מספר תאים יכול להשתנות 1-5 נוח עם רשת מיוחדת או משטח מצולע, המיועד ייבוש.

אל הפתק! לנוחות נוספת, הכיור יכול להיות מצויד בגריל, סל, קרש חיתוך, מסננת. המודלים מעוצבים עבור מטבחים מרווחים - בחדר קטן הם תופסים הרבה מקום ליד משטח העבודה. אחד "בונוסים" פונקציונלי ביותר הוא מזון המגרסה.

לשקוע

לשקוע עם מסוק

מידות אופטימליות של כיור המטבח

כדי לקבוע את הממדים, חשוב לשקול לא רק את הזמינות של שטח, אבל את הגודל של המטבח עצמו. עבור חדרים קטנים ובינוניים, דגמים קטנים או זוויתיים מתאימים. מסיבי טרפז או מלבני עם שולחן שולחן רחב עדיף להתקין בחדר גדול.

באבן

מטבח האי

אל הפתק! הטבלה סטנדרט ישר המיטה יש רוחב של 50 ס"מ, עומק של 60 ס"מ, אבל הכי נוח הם הדגמים עם רוחב של לפחות 80 ס"מ.ממדים הנפוצים ביותר של המבנה הזוויתי הם 90 * 90 ס"מ.

מימד הגודל החשוב לקליפה הוא עומקו. אם אתה שוטף כלים בקערה רדודה, הריסוס יתפזר על הקירות ועל לוקרים סמוכים, וכיור עמוק מדי הוא לא נוח - תצטרך כל הזמן להתכופף. מודלים אופטימליים נחשבים עם עומק בטווח 16-16 ס"מ.

חשוב! גודלו של הקונכייה צריך להיות כזה שממנה לקיר וקצה הדלפק נשאר פער של לפחות 5 ס"מ והמרחק לצלחת הוא 50 ס"מ ויותר.

אזור עבודה

אזור עבודה

דרכי התקנה של אבני שפה

בהתאם לתצורה וחומר של ייצור רהיטים, הכיור יכול להיות מותקן בשלוש דרכים. לכל אחד מהם יש תכונות מבצעיות משלו.

 1. Overhead - אופציה קלאסית עבור שולחן ליד המיטה ישירה עם משטח מתקפל. מן הרהיטים, "גג" מוסר, המקום שבו הוא נכבש על ידי כיור קבוע על הקצוות. אפשרות זו נוחה ביותר להתקנה עצמית - לא יהיו קשיים בהתקנה וחיבור לתקשורת, אפילו למתחילים.
באבן

משתנה עם כרית לשטוף

 1. מישוש - חור נעשה על הדלפק של האבן, שם הכיור הוא הוריד. כדי להגביר את הלחץ של המפרקים, איטום גומי משמש, ואת התפר מטופל בנוסף עם דבק דו רכיבי מיוחד. ניתן להתקין מודל זה באופן עצמאי על משטח עבודה מעץ (MDF, MDF, MDF), אך עבור משטחים עשויים אבן מלאכותית כדאי להתקשר למומחה.
לשקוע

לטחון למטבח עץ

 1. משולב - לעשות אחד עם שולחן בראש תודה בכושר זהיר בכושר הדוק. עבור הרכבה עצמית, קערות כאלה לא יעבוד - כדי להשיג משטח מונוליטי ללא הכישורים הדרושים וחומרים קשה מאוד. לכן, הם עשויים להזמין עם הדלפק.
לשקוע

דגם משולב של אבן מלאכותית

משולבים מנקי עשויים לעתים קרובות מאבן טבעית או מלאכותית. זהו העיצוב היקר ביותר, אבל גם המעשית ביותר - העדר קירות צדדיים באיכות גבוהה המפרקים להוציא החדירה של מים ופסולת קטנה, להבטיח קלות שימוש, חיים ארוכים של הרהיטים.

1

אל הפתק! מונוליטי נבדלים עלות ההתקנה. המודלים הפשוטים ממש מחזיקים על אותו דבק - בעומסים גבוהים או ממבצע המסוק, צמתים יכולים להיווצר במפרקים. התקנה מקצועית מניחה התאמה מדויקת.

לשקוע

המודל המשולב נראה כמו המשך של השיש

חומרי כיורים וכניסות

בחר חומר לארון

אבני שפה עשויות מאותם חומרים כמו ערכות מטבח. החומרים הפופולריים ביותר: סיבית, MDF ו עץ מלא. הקריטריון המכריע של הבחירה עבור רבים הוא המחיר.

 1. סיבית היא הגירסה התקציבית ביותר עם מבחר עצום של פתרונות צבע. חסרון: האיום של אדי של שרפים פורמלדהיד במקרה של טיפול באיכות ירודה או נזק לשכבת מגן של particleboard. העיקר להשתמש בתנור עמיד לחות. הציפוי הטוב ביותר הוא HPL בלחץ גבוה לרבד.
אבני שפה

סיבית למינציה או ציפויים MDF יכול לחקות כמעט כל חומר

 1. MDF - יכול להיקרא "מוזהב הזהב" בין מחיר ואיכות. זה צלחת עשוי שבבי עץ, הרכיב מחייב שבו הם חומרים טבעיים בלעדי: ליגנין ופרפין. במבנה, הוא צפוף יותר EAF, מחזיקה טוב מחברים ואינו מאדה חומרים מזיקים. האפשרות הטובה ביותר היא גם ציפוי פלסטיק HPL - הוא עמיד ביותר שריטות, יש מגוון רחב של צבעים ומתאים בנוחות על פני השטח, לא לדלג על לחות.
 2. המערך הוא יקר, יכול להתנפח או להתייבש מן האוויר החם. זה נראה מרהיב בשל המבנה הייחודי של העץ, אבל דורש טיפול מתמיד. יתרונות בלתי מעורערים - מהימנות ההידוק והאפשרות לשיקום משטחים פגומים.
שולחן מוצק

מן המערך יכול להתבצע הדלפק

אם הבחירה של החומר ניתן לקבוע במהירות, אז הרכישה של פגז בדרך כלל יש לשקול.בואו לשקול בפירוט רב יותר את שלוש האפשרויות הפופולריות ביותר עבור פנים מודרני.

כיורי נירוסטה

נירוסטה היא חומר קלאסי הידוע עמידות, כוח, היגיינה. אתה יכול לבחור מודל של הכלכלה, ואת הפרמיה בכיתה הכל תלוי עובי הסדין ואת איכות עיבוד של התפרים. בחירת מודל נירוסטה, לתת עדיפות מרותך - שנעשו על ידי הטכנולוגיה של "תפרים בלתי נראים", כך שזה נמשך יותר. באשר סוג של ציפוי, המעשית ביותר - דהוי או "אנטיגרפיים": זה לא טיפות ניכרת כל כך שריטות, כמו על מבריק מראה.

גביע

קערת נירוסטה מקורית

חסרונות:

 • חוסר היציבות של ציפוי לשריטות, לאחר מכן כתמים קורוזיביים יכול הטופס.
 • עיצוב מונוטוני שאינו שונה במגוון הצבעים.
 • רעש חזק של מים מכה על מתכת (ניתן לפצות עם אטם קול קליטה או עובי).
אטם

קול אטם אטם מפחית באופן משמעותי את השפעת הרעש של נירוסטה

האיכותי ביותר הם נירוסטה עשוי פלדה AISI 18/10 - זה מותג של מתכת התוכן כרום צריך להיות לא פחות מ 18%, וניקל - 10%. עובי אופטימלי של פלדה - לפחות 0.9 מ"מ (או יותר - 1-1.5 מ"מ). בשוק אתה יכול לעתים קרובות למצוא הצעות של הכלכלה בכיתה כיורים. לפני שתסכים לרכישה מפתה, בקש מהמוכר אישור או דרכון עבור המוצר. אם זה מציין את המותג ASTI 202 - זה ייעודו של פלדה טכנית, אשר בקלות corrodes במהירות נכשל. אם המתכת היא בסדר, לציין עובי שלה - מוצרים זולים עם אינדקס של 0.4-0.6 מ"מ יכול להיות מעוות מן הכלים הכבדים.

עצה! בעת רכישת כיור נירוסטה, לקחת מגנט איתך: אם זה מקלות - שכבת מגן רזה מדי, בסופו של דבר חלודה תופיע על המתכת. זה אופטימלי כאשר מגנט שקופיות על פני השטח או לא מגיבה על זה.

כיורים קרמיים - יתרונות וחסרונות

האבן עם כיור קרמי נראה מסוגנן, במיוחד אם הניח ליד החלון - ההשתקפות של קרני השמש על משטח מבריק ייתן הפנים מבטא בהיר. הפוך דגמים מודרניים של חרסינה או פיינס (חרסינה נחשבת עמיד יותר, אבל זה עולה כפליים).

לשקוע ליד החלון

חרסינה פורצת ליד החלון

בנוסף למראה המרהיב של חומר זה, יש יתרונות נוספים:

 • זה לא דורש טיפול מיוחד - הוא ניקה לחלוטין עם דטרגנטים ומים חמים.
 • עמיד בפני טמפרטורות גבוהות.
 • אקולוגי.
 • זה שונה על ידי רעש נמוך (קרמיקה יכול לקלוט צלילים, כך הרעש של סילון מים יהיה כמעט בלתי נראה, בניגוד לשולחן עם כיור נירוסטה).
 • לעמוד בקלות מנות כבדות.
 • צבע לא לשרוף ולא נשטף.
 • יכול להיות מרקם שונה, עיצוב צורה לא סטנדרטית.
כיור קרמי

קדרות יכול להיות גולת הכותרת של המטבח

מודל זה הוא כבד למדי, ולכן השולחן ליד המיטה צריך להיות מתוכנן לתמוך במשקל מרשים. קרמיקה לבנה מ faience יכול להחשיך עם הזמן, וכתמים של צבעים בהירים יכולים ליצור על צבעוני (פורצלן מוגן טוב יותר מן החסרונות האלה). החיסרון המשמעותי ביותר של הקערה הקרמית הוא שבריריותה. כדאי לא להחזיק מחבת ברזל יצוק - ועל פני הקליפה עשוי להיווצר סדקים או שבבים. כן, והחליק מידיו של צלחת או כוס מובטחת כמעט לא לעמוד בפני הנפילה על פני השטח הקרמי.

כיורים עשויים אבן מלאכותית

אבן נוזלית או אקריליק היא האפשרות הזולה ביותר. פגזים כאלה עשויים להזמין עם הדלפק, אבל יש גם אפשרויות חסכוני יותר - תקורה, מודלים מוטבע. לייצר אבן נוזלית של פירורי מינרלים שרפים אקרילי, וכתוצאה מכך פני השטח מתברר להיות חזק, קל עם חספוס נעים.

לשקוע

דגם מישוש עשוי אבן מלאכותית

חסרונות:

 • ניתן לפצח או ליצור שקע ממים רותחים, מחבת חמה או מחבת.
 • משנה צבע ממזון, צבעים כימיים.
 • שריטה מרשימה נשארים מחומרי ניקוי שוחקים וצמר קשה.
 • צבע כהה יכול לשרוף בשמש.

תשומת לב מיוחדת צריכה להיות משולם חומרים חדשניים, כגון טקטוניט או אגלומרט. בהרכב שלהם על 80-90% הוא תפוס על ידי פירורי אבן (קוורץ, שיש, גרניט) עם תוספים של פיברגלס וזפות פוליאסטר. הם עומדים בטמפרטורות של עד 300 מעלות, לא מפחדים שריטות, לא לאבד צבע לאחר החשיפה אולטרה סגול ודטרגנטים, באופן אמין לחקות את המבנה של אבן טבעית. היצרנים גם לטפל במשטחים עם ציפוי אנטיבקטריאלי עפר דוחה. החיסרון היחיד הוא המחיר הגבוה.

לשקוע

קערה משולבת של אגרומרט קוורץ

מומחי אבן טבעית יכולים לקנות מכולה של שיש, אוניקס או גרניט, אבל הם יקרים, כי הם חלולים מתוך הסלע צריך טיפול קבוע עם תרכובות מגן. זהו חפץ אקסקלוסיבי שיהיה מתאים רק בפנים מפוארים, שהבעלים בהם מבלים מעט זמן לבישול. על מאפייני הביצועים של הכיור מן האגלומרט ייתן סיכויים אפילו גרניט.

28

המודל מאבן טבעית הופך אלמנט מפואר של תפאורה

ייצור של כנה עם הידיים שלך

למרות מבחר עצום של רהיטים, זה לא תמיד אפשר לקנות מה נדרש למטבח בגודל לא סטנדרטי. במקרה זה, ישנן שתי אפשרויות: לצייר סקיצה, לבצע מדידות ולהפקיד את הייצור של יצרנית ריהוט הורים או לקחת את התיק בעצמם.

הדרך הקלה ביותר לעשות זאת בעצמך היא להמיר את אחד האלמנטים הישרים של המטבח להגדיר. כדי לעשות זאת, אתה צריך לפרק את הארונית, לחתוך את חורי התקשורת על הקיר האחורי, לחתוך את החור בגודל של הכיור. אתה יכול ללכת עוד ולעשות nightstand מ MDF, סיבית או עץ מאפס.

לשקוע

דגם מהקבינט הישן

אל הפתק! עבור ניסויים בבית עדיף לקחת MDF או דיקט עמיד לחות בעובי של לפחות 12 מ"מ. צלחות DS קל חיתוך, אבל בתנאים artisanal קשה איכותית זכאי כדי למנוע אידוי של פורמלדהיד.

בנוסף לחומרים עבור הבסיס, תצטרך:

 • משלח או מטען (עבור הרכבה עצמית, האפשרות הטובה ביותר היא נירוסטה).
 • ברגים לרהיטים.
 • מסור חשמלי לנעול או מסור עץ.
 • נייר זכוכית.
 • תכשיר אנטי פטרייתי לעץ.
 • פיטינגים: צירי דלתות, ידיות, פינות פנימיות.

לפני שאתה הולך לחנות עבור חומרי בניין, עליך לצייר סקיצה של המוצר העתידי על הנייר. להסתמך על החישובים יהיה לעשות עם המדידות שלהם ואת הזמינות של שטח פנוי.

ארון ההלבשה בפינה הוא הפתרון הפופולרי ביותר לחדרים קטנים, אבל כדי לתכנן אותו בעצמך, תצטרך חישוב מדויק ציור מפורט, למשל:

ייצור של אבן

ערכת להכנת שולחן בפינה 

עצה! כדי לא לעשות טעויות בפרטים, להשתמש בתוכניות מיוחדות (לדוגמה, Basis-Mebelnik, PRO100 או AutoCAD), שבה אתה יכול לא רק לחשב את מספר החומרים הדרושים ורכיבים, אלא גם ליצור היטל חזותי של המוצר העתידי.

אלגוריתם העבודה:

 1. על פי ציור משורטט מתוך דיקט או חלקיקים לחתוך מסורים מתחת לקירות, תחתית ודלתות. אם אתה מתכנן כיור חשבונית, הדף לא יהיה צורך - אתה רק צריך להרים כיור בגודל המתאים. אם הוא גדול מספיק, עדיף לצייד אותו עם מודל תמותה, ולהוסיף שטח משטח העבודה על workpieces.
הרכבה של מעמד ישר

תרשים האסיפה 

 1. שברי עץ הם הקרקע מטופלים עם פריימר.
 2. לאחר ייבוש, התיבה של הארונית הוא התאספו בעזרת פינות פנימיות ברגים הקשה עצמית.
 3. על הקיר האחורי או התחתון, חריצים לצינורות נעשים, ובכריכת השולחן יש פתח לקערה.
נשא

החור נחתך לאורך קו המתאר 

 1. על החלק הקדמי, את הדלתות ואת עטים מושעים.
 2. בחריץ, להוריד את המיכל ואת החותם אותו עם סיליקון.
 3. ארון מוכן מומלץ לטפל בכל ציפוי עמיד למים - לכה, צבע, סרט PVC. לאחר מכן, הבנייה היא קבועה על הקיר עם עזרה של פינים, וכיור מחובר לתקשורת.
מדפים

ב עצמית עשה כן ניתן להתקין מדפים פנימיים פשוטים

כיתות אמן וידאו בנושא

דוגמנות תחת שטר המטען ב- AutoCAD

שתי דרכים להתקין קערה נירוסטה:

שקע בדלפק:

אתה יכול להרכיב את ארון מתחת לכיור המטבח לבד, אבל זה ייקח הרבה זמן ומאמץ. פשוט להפקיד ייצור רהיטים לאומנים מנוסים אשר יעשו הכל על הפנים שלך, לעזור להתקין כראוי להתחבר לצינור.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

84 − = 77

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map