איך דבק אריחים על התקרה: הוראות אופנתי אפשרויות הנחת אריחי התקרה

איך דבק אריחים על התקרה: הוראות אופנתי אפשרויות הנחת אריחי התקרה

איך דבק אריחים על התקרה: הוראות אופנתי אפשרויות הנחת אריחי התקרה

אריחי תקרה הם חומר קלקר קל כי כבר פופולרי במשך שנים רבות. אחרי הכל, בעזרתו אתה יכול להסתיר פגמים על פני השטח של התקרה לקשט אותו עם אריחים של גוונים שונים עם דפוסים שונים. עבודה עם האריח הוא פשוט, הוא דבק בקלות ובמהירות. אפילו מתחיל יכול להתמודד עם זה, בתנאי שהוא יודע איך להדביק את אריח התקרה כראוי. אנו נתאר את זה בפירוט במאמר זה.

יוקרה ואלגנטיות הם המאפיינים העיקריים של אריחי התקרה

אריח מרקם על התקרה יוצר אווירה של יוקרה אריסטוקרטית בחדר

דבק תקרת האריחים יכול להיות אופקית באלכסון. הוא האמין כי אריח מודבק באלכסון, טוב יותר מסכה את העקמומיות של פני השטח. החומר משמש במשך זמן רב, ללא צורך בתנאי תחזוקה מיוחדים. אלמנט פגום תמיד יכול להיות מוחלף (במטבח, אתה צריך לשנות את האריח הממוקם מעל התנור).

איך דבק תקרת אריחים: הדרכה וידאו

http://www.youtube.com/watch?v=NWQjpP2tBrk

כיצד כראוי דבק אריח על התקרה

הדבר הראשון לעשות הוא להכין את כל החומרים והכלים שישמשו. הם צריכים להיות על היד במהלך העבודה. אז אתה לא צריך להיות מוסחת ו מוטרד על ידי זוטות. אתה צריך מספר מינימלי של כלים. הכן סכין סכין חדה, מספריים גדולים לחיתוך אריחים, קו צבע לסימון התקרה (אם זה לא, לקחת את הגיר). זה יהיה גם דורשים דבק והתקרה אריחים עצמם, הבחירה של אשר נדבר בנפרד.

למטבח עדיף לבחור אריח, אשר קל לשמור על נקי

אריחי תקרה במטבח לא צריך להיות דפוס מהודר, אבל זה צריך להיות קל לניקוי

עבור עבודה הכנה ידרוש מרית צר חד, ראש חדירה עמוקה, רולר, מברשות, סמרטוטים ומים נקיים פשוטים. אם תחליט לצייר אריחים מודבקים, תצטרך מים מבוסס צבע. לרוב, אריח התקרה צבוע לבן, אבל אתה יכול לצייר את פני השטח בכל צבע שאתה אוהב, או אפילו להשתמש במספר צבעים. הכל תלוי ברעיון העיצוב שלך.

בחר אריח דבק

בהתאם לשיטת הייצור, אלה סוגים של אריחי התקרה נבדלים:

  • לחוץ (6-8 מ"מ עובי), זה אריח פשוט וזול ביותר, לא תוכל להשיג מגוון רחב של decors, אבל תוכל להסתיר כמה פגמים של תקרה;
  •  הזרקה (9-14 מ"מ), אשר נחשב אריח באיכות גבוהה יותר;
  •  אקסטרודד אריחים - באיכות הגבוהה ביותר, הוא נמוך גרגר, חלקה, אבל זה יקר יותר מאשר סוגים אחרים של התקרה אריחים.
בשוק של חומרי בניין אתה יכול למצוא אריחים לתקרה לכל טעם

אריחים של צבעים שונים מרקמים מיצרנים שונים נמצאים בשוק של חומרי בניין

בעת בחירת אריח התקרה, לשים לב לנכונות של הצורות ואת הדיוק של הממדים. אם אתה מחליט לקנות את האריחים לחץ הזול ביותר, לזכור כי הגדלים לא יכול להתאים אפילו בתוך הרבה. הפער נראה חסר חשיבות, אבל על התקרה זה יהיה מורגש, אתה לא תוכל להשיג התאמה אידיאלית. הזווית צריכה להיות ישרה, לא מעוגלת. רק על ידי בחירת אריח איכות, אתה יכול לעשות את התפרים חלקה. בנוסף, זה יהיה קל ונעים לך לעבוד. נסו לא לשמור על החומר. להעריך גם את החלקות של הקצוות ואת הגרגריות של האריחים. הקצוות צריכים להיות שטוחים, לא להתפורר. סימן נוסף של אריחי תקרה באיכות גבוהה הוא באותו גודל של גרגרי קלקר על זה.

התקרה אריח יכול להיות תפר ו חלקה. אריח חלקה יש קצוות אחידים כי חופפים זה עם זה (מתאים כמו מפתח מנעול). במקרה זה, התפרים על התקרה הם בלתי נראים. תפר אריחים יש קצוות אפילו, ותפרים על התקרה גלויים. אז לחשוב על איזה אריח הוא הטוב ביותר עבור העיצוב של החדר.

עבור אלה שרוצים הכל כדי להיות מושלם, אריח תקרה חלקה

חלקה תקרה אריח - בחירה טובה עבור perfectionists

קריטריון חשוב לבחירת אריח הוא דפוס על זה. אריחי תקרה עשוי קלקר יכול להיות פשוט וחלק, וניתן מעוטרים בדגמים מורכבים. אם בחרת אריח עם דפוס מורכב בתהליך של papering התקרה יכולה להיות מצב כזה כאשר טפטים עם דפוס - זה יצטרך להיות מותאם אישית. וזה אומר כי האריח צריך להילקח עם שולי. כדי לעזור לך על הגב של האריחים, היצרנים להראות את הכיוון של החץ. אריח עם דפוס פשוט שאינו דורש התאמה מודבק משני הצדדים על ידי כל צד.

1

הדרישות הבסיסיות כי הצרכנים במקום על דבק הן תכונות הדבקה טובה ואת היעדר ממיסים מסוכנים בבני אדם. חנויות בנייה מציעים מספר עצום של מותגים של דבק יצרנים מקומיים וזרים, המיועד מוצרים עשויים פוליסטירן מורחב. הצרכן, כמובן, קשה לעשות את הבחירה הנכונה.

עבור הדבקה התקרה, דבק "Eco-Bear", "טיטן", "רגע" משמש לעתים קרובות. שני הדבקים הראשונים מיצרנים פולנים. שניהם יש מאפיינים דבק טוב. אבל בעת התקנת אריחי התקרה, האלמנטים צריך להיות לחוץ כנגד התקרה עד הדבק יש תפס. "רגע" בעניין זה יש יתרון על פני דבק פולני, כפי שהוא תופס מיד. אבל דבק זה יהיה צורך הרבה יותר, אשר ישפיע על העלויות. בנוסף, תצטרך אקדח מיוחד עבור חומרי איטום.

אריחי תקרה ניתן להדביק בקלות באמצעות כלים פשוטים

דבק ו תותח הרכבה - הכלים הדרושים להתקנת אריחי התקרה

דבק ללא תקרה עבור התקרה אריחים - בחירה פופולרית היום

חימר אקו רשתות עבור אריחי התקרה נבחרים על ידי מי מעריך את הזיקנה של חומרי בניין

אבל אלה שלושה סוגים של דבק הם רק חלק קטן של מה המוצע בחנויות הבניין. בעיקרון, כל דבק היטב. לכן, להחליט מה דבק דבק אריח התקרה, על בסיס היכולות הפיננסיות שלה.

דבק תקרה אריח מוצג בטווח רחב למדי

היצרנים מציעים סוגים שונים של דבק על אריחי התקרה

דבקים לתקרה אריחים יכול לשמש מסטיק תקרות דבק, ואפילו מרק רגיל. מומחים רבים ואוהדים לתקן במו ידיהם ממליצים לעשות דבק בעצמך, ערבוב טיח, מרק דבק PVA בכמויות שוות. אבל זכור כי גבס מתייבש מהר מאוד, אז לא לחלוט יותר מדי דבק, לעשות את זה מספיק כדי לעבוד בתוך 10 דקות.

הכנת השטח

לפני שאתה דבק אריח על התקרה, אתה צריך לבצע את עבודת ההכנה. נקי לחלוטין, אם יש צורך, רמת פני השטח של התקרה. אם התקרות מרופדים דיקט או סיבית, משטח primetuyte. לפני תחילת העבודה, התקרה חייבת להיות נקייה, ללא שומן ו יבש. דבק על האריח מוחל נקודתית, כי המשקל של האלמנטים הוא קטן. החל דבק מבקבוק או בקבוק ישירות על פני השטח.

הכנת פני השטח עבור אריחי התקרה צריך להיעשות בזהירות, אחרת האריח יהיה גם לא שקר, או ליפול לאחר זמן

כדי להבטיח את האריח מונח שטוח מוחזק בבטחה, זה שווה לטפל איכות הכנה ראשונית

אנשים רבים, כאשר הדבקה תקרה עם אריחים, יש קשיים עם חוטים חשמליים עבור fixtures. אם הנברשת ממוקמת במרכז החדר, עדיף להתחיל את ההדבקה מכאן. מסדרים את ארבעת האריחים סביב החוט כך שנוצר פער ביניהם. חותכים את הקצוות של פינות האריחים שמגיעים במגע עם חוט. אל תדאג שזה יהיה מורגש, הכל יהיה סגור עם כוס נברשת.

אם תחליט מדביק את התקרה על הקיר, ולא מהמרכז, על האריח שמכסה את חוטי החשמל לצאת למקום, אתה צריך לעשות חור עבור החוטים. מדביק את האריחים במקרה זה, אתה צריך סדור בשורות, החל מהקיר, וכאשר אתה מקבל את מיקומו של הנברשת, למדוד את המרחק בין האריחים לאתר יציאת החוט, לעשות חור הרעפים, לנתק את הדירה ולמשוך את החוטים לתוך החור עשה. גם אם החור הוא קצת יותר, זה גם סוגר נברשות זכוכית.

איך יפה דבק אריח על התקרה: מסיים

לקבוע בדיוק איך אתה רוצה לארגן את האריח על התקרה. ישנן אפשרויות רבות עבור הדבקת התקרה עם אריחים. הכל תלוי בתכונות של החדר ואת הדמיון שלך. בכל מקרה, כמות קטנה של הרכב דבק מוחל על אריח נקודת, אלמנט נלחץ על פני התקרה מוחזק במשך מספר דקות. במהלך תקופה זו, דבק דבק על פני השטח ואת האריח אמין מחזיק על התקרה.

באלכסון, אם הנברשת תלויה במרכז התקרה

זה קורה כל כך לעתים רחוקות. אבל אם זה המקרה שלך, סימון קל לעשות. משוך את שני גדילי באלכסון, לסמן את נקודת הצומת שלהם. זה יהיה המרכז, אשר אמור לחפוף עם נקודת היציאה של החוט עבור הנברשת. דרך המרכז, לצייר שתי שורות בניצב זה לזה. לפיכך, פני התקרה מחולק ל 4 חלקים שווים. הכיכר הראשונה מודבקת כך שאחד הפינות שלה הוא בדיוק במרכז המיועד של החדר. ואז לנוע על התמונה. דבק את האריחים על התקרה מקרוב, בלי להשאיר פערים ותפרים, לנגב את שרידי דבק עם מטלית יבשה.

כדי למנוע בטנה, עדיף להתחיל את האריח ממרכז התקרה

הדבקה התקרה עם אריחים מתחיל ממרכז החדר - קל יותר להימנע חפיפות ואי התאמות

ואם הנברשת אינה במרכז החדר

האריח מודבק באותו אופן כמו במקרה הראשון, אבל הפריסה נעשית אחרת במקצת. שני קווים ישרים אנכיים נמשכים דרך הנקודה שבה תלויה הנברשת. קווים אלה צריכים להיות מקבילים לקירות החדר. בזוויות הנכונות, אנו מציירים את הקווים בזווית של 45 מעלות. הבא אנחנו דבק אריח התקרה באותו אופן כמו בגרסה הראשונה.

כיצד להדביק אריח התקרה עם נחש

זה ידרוש אריח התקרה דו צבעוני. חשוב לבחור שני צבעים שמתמזגים היטב זה עם זה. הפוך את סימון של פני התקרה, כמו בגרסה הראשונה או השנייה. האריח מודבק מהמרכז על פי השרטוט.

אריחי תקרה ניתן להניח בצורה

"נחש" - אחת הדרכים הנפוצות ביותר של הנחת אריחי התקרה

איך דבק אריחים על התקרה בסדר מזעזע

אנחנו צריכים גם להתחיל ממרכז החדר, אשר אנו מוצאים באמצעות אלכסונים. חשוב מאוד לארגן את היסודות כך שהם מקבילים לחלוטין את הקירות, אחרת את הנוף הכללי של התקרה יהיה מפונק. יש פעמים כאשר הדבקה אריח התקרה ממרכז החדר אינו מעשי. לדוגמה, אם החדר הוא קטן, כאשר רעפים התקרה עם אריחים מהמרכז תהיה הצפה משמעותית של האריחים. או, במקרים בהם החדר צר וארוך (פרוזדור, למשל), קשה לעשות את הסימון הנכון של התקרה דבק אריח במרכז מקביל לקירות. במקרה זה, עדיף להדביק את אריח התקרה, נע מן הקצוות למרכז.

המאפיינים האסתטיים של אריח התקרה משופרת אם זה staggered

אריחים, מונח סדר מזדמן, תמיד לייצר את האפקט הרצוי דקורטיביים

קשיים אפשריים בעבודה עם אריחי התקרה

קשיים יכולים להתעורר עקב פערים בגודל של האריחים. טעויות אלה בגודל, במבט ראשון, הן בלתי נראות, אבל עם התאמה קפדנית של התמונה הם בולטים. לכן, לא להדביק את האריח עד שאתה בטוח כי הממדים שלה תואמים את הממדים של האריח הקודם. במקרה של פערים, לחתוך אריחים עודפים עם סכין נייר או עם סכין. חיתוך הבא השליט, ואז לחתוך יהיה אפילו. מומחים ממליצים לחתוך את אריח התקרה, לשים אותו על קרטון של קרטון גלי. קרטון מתאים באופן מושלם מן האריזה עבור מכשירי חשמל ביתיים.

בעיה נוספת, כי לעתים קרובות מתרחשת כאשר ריצוף התקרה הוא הפערים בין האריח לבין הקיר. הסיבה לכך היא הקירות אחיד. אם זה המרחק אינו עולה על 15 מ"מ, אין לך מה לדאוג - הכל יהיה מכוסה יציקות moldings (פילה), אשר מודבקים לאורך המערכת כולה של התקרה.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 5 = 4

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map