תן להיות אור: איך להפוך את המטבח cozier ופונקציונלי יותר עם תאורה

תן להיות אור: איך להפוך את המטבח cozier ופונקציונלי יותר עם תאורה

תן להיות אור: איך להפוך את המטבח cozier ופונקציונלי יותר עם תאורה

זה בלתי אפשרי ליצור פנים הרמוני ללא תאורה הנבחר כראוי, אשר אמור להתאים את הפרטים, את כיוון היעד ואת העיצוב הכללי של החדר. המטבח הוא מקום מיוחד בבית. כאן אנחנו מכינים אוכל, כל המשפחה מתכנסת ליד שולחן האוכל, מקבלים אורחים, ולפעמים לבד נהנים מהשתיקה על כוס תה ריחני. פתרון אופטימלי - תאורה רב תכליתית ורב-מפלסית של המטבח, אשר תסייע ליצור את התנאים המתאימים לעבודה נוחה, ולחופשה רגועה. באמצעות מכשירי תאורה שונים, אתה יכול לא רק ליצור אווירה חמימה, להדגיש את היתרונות ולהסתיר את הפגמים של המטבח, אלא גם לקשט את החדר באופן מקורי.

כיצד ליצור את התאורה הנכונה במטבח

נכון תאורה במטבח הוא אחד התנאים הנוחות

כיצד לארגן תאורה במטבח

כדי למקם את הטוב ביותר במקומות במקומות שבהם זה באמת הכרחי, לא לעכב את השאלה הזאת בתיבה ארוכה. ברגע שאתה סוף סוף להחליט על הסגנון, העיצוב הכללי ואת המיקום של הרהיטים במטבח, מיד להמשיך את הפריסה של התאורה במטבח. לאחר הקשט את הקירות והתקנת רהיטים, הנחת מנורות על קירות, בקירות הקיר או במטבח סט יכול להיות בעייתי בשל הצורך לפרוץ ערוצים חדשים עבור חיווט חשמלי, ולכן עדיף לספק את כל האפשרויות האפשריות בבת אחת. שדרוג תאורה במטבח הישן הוא הקלה ביותר הודות לשימוש מנורות תקרה חדשים, מנורות שולחן מקוריות מנורות הרצפה. לשדרוג רדיקלי יותר, מומלץ ליצור קשר עם מומחה.

תאורה המטבח סביב המערכת - אפשרות נפוצה

התאורה של המטבח הזה מתוכנן כך האור חודר לתוך כל הפינות

במטבח רצוי לשלב אור משותף המאיר את כל החדר (מנורת תקרה, נברשת), עם אור מקומי או דקורטיבי (פמוטים, זרקורים מובנים באזור הבישול). עדיפות מבחינת ארגון התאורה הם שני תחומים עיקריים - עבודה ואוכל, בעוד השאר יכולים להישאר בין הצללים. אור משותף לא יכול להיחשב כתחליף מלא תאורה אזורי עבודה האוכל.

גופי למטבח כאלמנט של תפאורה

צורה יוצאת דופן של מנורות מטבח הופכת אותם אלמנט חשוב של תפאורה

את עוצמת הקרינה ואת לוח הצבעים של האור הם בעלי חשיבות רבה. במטבח, זה הכי מתאים כדי לכסות את הספקטרום הטבעי, אשר אינו מעוות את צבעם של המוצרים. עוצמת הקרינה תלויה באווירה שתרצה ליצור במטבח. באמצעות מכשירים מיוחדים - dimmers, אתה יכול בקלות להתאים את עוצמת התאורה. כדי להפוך את המטבח מרווח יותר חזותית "להעלות" את התקרה תעזור אורות נקודת מובנית לתוך החלק העליון של הארונות.

אור נפוץ וספוט במטבח

התוכנית המסורתית של תאורה מטבח עם מנורה אחת במרכז התקרה קשה לקרוא אחד מלא. כדי להבטיח תאורה אחידה, מומלץ להשתמש במספר אורות התקרה. עדיף להימנע משימוש גופי תאורה להארה הכללית עם זרם של אור מכוונת אך ורק אנכית כלפי מטה, אשר להאיר שטח קטן וליצור צללים. עם תאורה מאורגנת כראוי המקומי דקורטיבי, אתה יכול בדרך כלל לנטוש את הנברשת המרכזית. וזה נכון גם עבור מטבחים קטנים וגדולים. באופן אידיאלי, תאורה נפרדת צריכה להיות מסופקת בכל אזור פונקציונלי.

טכנולוגיית תאורה מודרנית מאפשרת לך ביעילות להאיר את המטבח

שימוש בטכנולוגיות מודרניות מאפשר לך להשיג תוצאה מרהיבה ויוצאת דופן

תאורה על משטח העבודה

מאז אדם מבשל, ככלל, ממוקם עם הגב שלו למקורות האור העיקריים, משטח העבודה דורש תאורה נוספת. זה לא רק להקל על תהליך הבישול, אלא גם לעשות את זה יותר נעים. לשם כך, מנורות מקומיות הם המתאימים ביותר: זרקורים הלוגן נבנה בתחתית ארונות מתלה על הקיר או מנורות קיר עם זרם של אור מכוון על משטחי, כיור ותנור. תאורה מקומית היא לא רק עומס תפקודית, אלא גם דקורטיביים, ומאפשר לך להתמקד באלמנטים סקרנים של העיצוב. בנוסף, זה עוזר ליצור אווירה ידידותית יותר נעים במטבח.

היתרון של המטבח המודרני הוא היכולת להמשיך להאיר את משטח העבודה

תאורה נוספת עבור משטח העבודה היא יתרון נוח של ההווה

אור באזור האוכל

התאורה של פינת האוכל דורשת תשומת לב מיוחדת. זה מתאים כאן קצת עמום, תאורה רכה של הספקטרום הטבעי, אשר לא לגרות, לא "להכות" את העיניים ולא לעוות את הצבע של המוצרים. פתרון אופטימלי - תליון תאורה על מיתרים ארוכים עם אורך מתכוונן, המאפשר לך לשנות את הגובה בהתאם למצב. מנורות במיקום גבוה הן אידיאליות לאירועים מיוחדים, הממוקם נמוך מעל השולחן - עבור סביבות אינטימיות או משפחתיות. רצוי כי ראש השולחן נופל לחלוטין לתוך מעגל האור, כלומר. כי על פני השולחן לא היו גבולות של אור וצל. מעל שולחן האוכל עדיף להשתמש גופי תאורה עם זרימה כיוונית ישירה של אור, שיש plafond או אהיל, לפתוח רק מלמטה. העיקר הוא שקוטר האהיל מאפשר להאיר את כל משטח הדלפק. אלטרנטיבה לאור תקרה באזור האוכל עשויה להיות מנורת רצפה על "רגל" בצורת קשת, או קיר, אם השולחן נמצא ליד הקיר, כאשר הצירים מכוונים כלפי מטה.

גופי עבור פינת האוכל ליצור תאורה כיוונית

מנורות מסוגננות הממוקם מעל אזור האוכל, לתת אור מתפזר רך, יצירת אווירה נעימה

תאורת פנים דקורטיבית

אין לנצל את הפוטנציאל האסתטי דקורטיבי של התאורה המקורית בפנים המטבח הוא פשוט בלתי נסלח. בחירת מנורות לא צריך להיות "מן התקרה", אבל על פי הסגנון של המטבח, כך שהם משתלבים באופן מושלם לתוך העיצוב, הרמוניה השלים את זה, הביא חדשים טריים הערות והניח מבטא בהיר במקומות הכי אטרקטיבי. אם אתה רוצה לוודא כי המטבח לא נראה כמו כל האחרים, לשים לב לנברשות מעוצבים המקורי מנורות, שממנו הוא מכות יצירתי. נראה מאוד מרהיב אורות הצבע, רכוב בתוך ארונות מטבח עם חזיתות שקופות - בוהק האור על הכוס להגביר את הזוהר, ובזה, ללא ספק, יש משהו מרתק ומרתק.

דרכים מודרניות של תאורה במטבח בדוגמאות צילום

מעצבים פעיל להשתמש תאורה תקרה צבעוניים

פופולרי היום רב צבעוני התקרה תאורה משמש באופן פעיל על ידי מעצבים ליצור פנים המטבח

תאורה של מספר סוגים במטבח של פריסה לא סטנדרטית

עם פריסה לא סטנדרטית של המטבח, רצוי להשתמש במספר סוגים של תאורה

גופי סגנונות מתאימים בהרמוניה אל פנים פרובנס

מנורות מסוגננות מושעות התמזגו בהרמוניה לתוך המטבח הזה, מעוצב בסגנון פרובאנס

הרכב של מספר שיטות תאורה

בסלון זה מטבח מספר שיטות תאורה משמשים, יצירת הרכב שלם

מנורות עם גוונים הם אלמנטים חשובים של עיצוב המטבח

גופי עם אהילים המקורי עבור פינת האוכל לשמש לא רק כמקור האור, אלא גם כאלמנטים בעיצוב

האוכל ואזורי העבודה של המטבח - חידוד ופונקציונליות

כדי להאיר את פינת האוכל, עדיף לבחור גופי מעודן יותר, ועל אזור העבודה - פונקציונלי יותר

אפקטי תאורה יוצאת דופן ניתן להשיג בעזרת אהילים המקורי

הצורה המקורית של אהיל זה מאפשרת להשיג אפקט אור בלתי נשכח

מנורות מעץ טבעי בסגנון אקולוגי

מנורות של צורה יוצאת דופן מעץ טבעי מתאים הפנים בסגנון אקולוגי

באמצעות שילוב של תאורה טבעית מלאכותית

בשנת תאורה המטבח חשוב מאוד להשתמש באפשרויות של תאורה טבעית, משלימה אותו עם מלאכותית

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 76 = 80

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map