מטבח במסדרון: אפשרויות עיצוב + תמונה פנים של מסדרון המטבח

מטבח במסדרון: אפשרויות עיצוב + תמונה פנים של מסדרון המטבח

מטבח במסדרון: אפשרויות עיצוב + תמונה פנים של מסדרון המטבח

עשרים מחיצות על ארבעים מטרים רבועים אינם מוסיפים מקום. למה לא להסיר כמה מהם על ידי הפיכת הדירה המודרנית יותר מרווח? יותר מכול, זה המטבח באורך 6 מטר שאילץ אותך לסבול מהתקפות קלסטרופוביות, שאפשר לשלב עם מסדרון או מסדרון, להסתובב, אם לא לתוך חדר אוכל נוח, ואחר כך לפחות לפינה חמימה. מטבח במסדרון בחדר אחד - החלטה נועזת, אבל כמה נוח זה? והאם ניתן לשלב את שני החדרים עם אוריינטציה תפקודית שונה?

האם כדאי להעביר את המטבח במסדרון או במסדרון

לחשוב על חיסול או צמצום של המסדרון הוא בדרך כלל נאלץ שיקולים מעשיים גרידא. לדוגמה, הרצון להרחיב את הסלון או להגדיל את מספר החדרים בדירה.

מטבח

החלטה נועזת הן מבחינת מיקום קישוט של המקום

ארגומנטים להעברה

כאשר יש מחסור של מקום בדירה קטנה, כמה אזורי צריך להיות מורכב רב תכליתיים. על ידי שילוב המסדרון עם המטבח, החדר כולו משוחרר למטרות אחרות. לדוגמה, כאן תוכלו לארגן חדר שינה, חדר אוכל או חדר אוכל.

לאחר לרשותו של רק 24 מטרים רבועים. מטר (השטח של הדירה כולה), אתה צריך להיות יצירתי:

מטבח

עיצוב מטבח

מטבח

מטבח פנים

אם המסדרון גדול, חלק ממנו ניתן לתת מתחת למטבח, אשר בתורו ניתן לשלב עם הסלון, לאחר סידרה שטח סטודיו. ולהשאיר חלק קטן יותר באזור המסדרון.

לופט זעיר מרהיב:

h4
h5
h6

אם אתה רוצה אור, אוויר וחלל, המסדרון ניתן להסיר לחלוטין. נכנסים לדירה, נכנסים מיד לחדר המגורים המרווח. המראה של שטח פתוח גדול משפיע באופן חיובי על מצב הרוח ועל התפיסה של מרחב המחיה. דירה קטנה, שבורה בחומות החרשים המינק-קטנים, מדכאת לעתים קרובות את הבעלים. אותו סרט צנוע, אבל "ללא גבולות" נתפס אחרת לגמרי.

טריטוריה של חופש על 44 ריבועים:

מטבח

עיצוב מטבח

אפשרות זו מתאימה לרווקים, סטודנטים ומשפחות צעירות. משפחה עם ילדים בשיטה זו עדיף לסרב.

מטבח

בחלל הלופט, פתרון זה נראה טבעי במיוחד

נוף מדהים מהחלון, שבו אתה רוצה להעריץ. ברוב הדירות, במיוחד ממלאי הדיור הישן, מסדרונות ומסדרונות קרובים וחשוכים. אין זה סביר שמישהו אוהב להניע את אפו בקיר מת. זה הרבה יותר נעים להעריץ את הסיכוי הפתיחה ואת הנוף מהחלון.

1
פריסת מטבח

תכנון חינם מקבל כל quirks

בארכיטקטורה של המסדרונות מגורים מקומיים שילם תשומת לב רבה. ככלל, הם בוחרים חלק משמעותי של מדה, אבל הם בכלל לא פונקציונלי. כדי להיפטר מהם, מאוד הרחבת שטח שימושי של החדרים, ידרוש שיפוץ מינימלי. ניתן להגדיר את אזור המסדרון באופן מותנה, לדוגמה, כדי להפריד את אולם הכניסה מסלון המטבח עם ארון מרווח. במקביל, ישירות מאזור הכניסה יכול לפתוח את הנוף של הסלון עם חלונות, זה ימלא את הפנים עם אור ואוויר, לעשות את זה יותר קל וחופשי.

טיעונים נגד איחוד

דירות ללא אולם נראה מדהים בסרטים הוליווד או פנים של הים התיכון מחניק. במציאות הפנימית הקשה, החלטה כזו לא יכולה להיות נוחה מכמה סיבות.

מטבח

תמיד לנסות על תמונות יפות ממגזינים לבית ולמציאות האישית שלהם

סתיו ארוך, חורף ארוך, גשמים כבדים, מצב מצער של כבישים ומדרכות - עונה ארוכה של קור ובוץ. אין מה לעשות, יש צורך להצטייד בכמה גרסאות של בגדים חיצוניים כבדים, כריות ראש, לא זוג נעליים, ותמיד יש מברשות ושמשיות על איסוף. כל אלה "פריטים של מזג האוויר הראשון צריך" יש לאחסן איפשהו. כן, ומיד לשאת לכלוך למטבח - לא את הפתרון הטוב ביותר, אבל בחלל אחיד זה לא ניתן להימנע גם על ידי מסודר ביותר.

מטבח

בחיים האמיתיים, הכל לעתים נדירות כל כך

אם הדירה יש תושבים רבים, עם חתך במסדרון, עדיף לא למהר. כאשר מחליטים, לשקול את הגודל של המשפחה שלך - בפועל מתוכנן. כלומר, על ידי חישוב השטח האופטימלי של הכניסה לאזור או במסדרון, להיות מבוסס על כמה אנשים באותו זמן באופן קבוע לשנות את הנעליים שלהם ולשנות בגדים בדירה. המסדרון צריך לקחת משם לפחות מטר וחצי. למשפחה עם שני ילדים ו -3 מ"ר. מ 'יהיה קטן.

מסדרון

לפחות מסדרון קטן צריך להיות

מערכת האחסון בכניסה היא הטובה ביותר לעשות עם מרווח - בשיעור של שניים או שלושה זוגות נעליים ושניים או שלושה חתיכות של הלבשה תחתונה לאדם. קולב עמוס נראה לא מסודר. בנוסף, זה לא נוח ולא נעים לחפש את המעיל שלך או מעיל בערימת בגדים. עבור משפחה גדולה זה עוד ויכוח לטובת מסדרון נפרד לחלוטין.

את התצוגה של "מגפיים ומעילים" מן המטבח וסלון - לא את הסיכוי מפתה ביותר. חולמים על המראה האופנתי ופרספקטיבה בלתי מוגבלת מן הסף, לא להיות עצלן מכדי לדמיין מה אתה תהיה בישול האוכל עם נוף של נעליים מלוכלכות ו הלבשה עליונה. האם אתה רוצה להרהר בדלת הכניסה בזמן שישב ליד השולחן? זה לא רע ולא טוב, זה תלוי לחלוטין בהעדפות הפרט.

את הפנים

"הנשמה unraveling" - פנים עבור extroverts

תפקיד חשוב נוסף במסדרון הוא להגן על המרחב האישי מפני זרים. במרחב סטודיו אחד או במסדרון-המטבח, יהיה עליך לתת לזרים להיכנס לקודש הקודשים.

מטבח

אנחנו עושים הכל על פי החוק - אנחנו להיפטר מבעיות בעתיד

פרטים משפטיים וטכניים

לאחר שהחליט על הרפתקה כזו, לא לשכוח את שמירת החוק, אשר חשוב לבצע כל שיפוץ. ראשית, ודא כי זה אפשרי בדרך כלל מבחינה טכנית, ואז לאסוף את החבילה הדרושה של מסמכים לתאם את העבודה המתוכננת. רק לאחר מכן, להמשיך למימוש התוכנית. במיוחד לדבוק בתוכנית זו יש מי לא רק רוצה להרוס את המחיצה בין שני החדרים, ומתכננת להעביר את המטבח אל המסדרון.

מטבח עם חדר המתנה

שילוב המטבח עם המסדרון והסלון

תאורה

חלל סטודיו אחד, אשר zoniruet חזותית רק תאורה LED

אתה יכול להעביר את המטבח רק שאינם למגורים וחדרי השירות. אלה כוללים:

 • מסדרון;
 • אולם כניסה;
 • מזווה;
 • חדר הלבשה.

לשלב את המטבח עם סלון מרווח אתה יכול על ידי העברת כל ציוד המטבח (הכיור ואת התנור) לתוך המסדרון.

ייעוץ מומחה

 1. לפני שתתחיל את עבודות הבנייה, בזהירות לתכנן את הפריסה ולהעריך את האפשרויות הטכניות לפרויקט - אתה יכול להביא מים, ביוב לחבר את מכסה המנוע.
 2. משא ומתן על העברת הציוד. עדיף לתת עדיפות תנור חשמלי. העברת צינורות הגז היא משימה מסוכנת וקשה. החלפת כל תנור גז עם תנור חשמלי אינה אפשרית בכל הבתים.
 3. בהתאם לתקנים סניטריים, המטבח צריך להיות מספיק אור טבעי צריך להיות מסוגל לאוורר. לכן אסור להעביר את המטבח לחדר שבו אין אור טבעי. אם אין חלון במסדרון, מותר מעבר חופשי לאור דרך החדר הסמוך.
מטבח

אור יום במטבח מגיע מהחדר הסמוך

 1. אם המטבח משמש גם מסדרון, עליך לאבטח את המעבר - מומלץ להשתמש ברוחב בטבלה העליונה של ב 60 ס"מ (עומק סטנדרטי), ו 70-80 ס"מ הכיור לעלות 50 מ"מ מהקצה של כיריים של 100-150 מ"מ, כלומר קרוב יותר לקיר. אמצעי זה מאפשר לך למזער את הסיכון של דפיקה בטעות על סירים ומחבתות עם תוכן חם.
 2. יש לציין כי על פי תקני בטיחות אש, המעבר חייב להיות לפחות 1 מ ', וכמובן, אין חומרים דליקים. מנקודת מבט של ארגונומיה, עדיף למקם את מסדרון המטבח לא יותר מ -1.5 מ 'מהקיר הנגדי (או שורה של ארונות), הוא בטוח ונוח לתהליך הבישול.
מטבח

רוחב המעבר חייב להיות מטר אחד לפחות

אפשרויות שילוב + פריסה ועיצוב

דיברנו על האפשרויות הטכניות ועל הדקויות המשפטיות. הגיע הזמן להכיר את רעיונות העיצוב של איחוד המטבח מהמסדרון. לרוב המטרה הנרדפת של החלטה קיצונית כזו היא לארגן חדר מגורים במטבח במסדרון, ולצייד חדר שינה צנוע באתר של המטבח לשעבר. כלומר, דירת חדר אחד הופך "חתיכת פרוטה" יוצא דופן, "חתיכת פרוטה" - ב "treshku" וכן הלאה. ישנן מספר דרכים של שיפוץ, לשקול הפופולריים ביותר ופשוט.

מטבח

בבית פרטי כדי להבין את הגה קל יותר בדירה

אפשרות ראשונה: העברת המטבח לחדר הסמוך

אם אתה רוצה לקבל משהו כמו מטבח סטודיו, ויש קיר הנושא בינה לבין החדר הסמוך, לא לוותר. כך, המטבח במסדרון, אשר העיצוב הפנימי הוא מודגש, מרמז על העברת ציוד מטבח למסדרון. זה, בתורו, ניתן לשלב עם חדר ללא תשלום. ובמקום המטבח לשעבר, לעשות חדר השינה כי גבולות האמבטיה, וזה גם נוח מאוד.

מטבח

מטבח, לשים במקום המסדרון לשעבר

המועצה. בעת הובלת המטבח, הקפד לחשב את המרחק מן riser ואוורור. מכיוון שצינורות כאלה חייבים ללכת מתחת למדרון, במרחקים גדולים זה יכול להיות קריטי. ייתכן שיהיה עליך להעלות את רמת הרצפה או להתקין משאבה מיוחדת. השיטה הפשוטה ביותר, קרוב לאידיאל, היא כאשר מקום חדש לבית המטבח גבולות על riser.

אם אתה מודאג כי מכסה המנוע לא יכול להתמודד, וריחות המטבח יתפשט סביב הדירה, אתה יכול להגן על אזור העבודה משאר החדר עם מחיצה זכוכית. פתרון זה ייתן את החדר אווריריות וקלילות. חלוקה עם זכוכית חלבית יסתיר את אזור העבודה מעיניים סקרניות.

המועצה. באמצעות מחיצה מסוגנן עשוי בד מתוח, דבר אחד לזכור: חומר זה יהיה לספוג ריחות מטבח, ותדירות אידוי חם בחדר יוביל להיווצרות של גירושים מושכת.

מחיצת זכוכית

מחיצת זכוכית מזכוכית במטבח

אפשרות שתיים: העברת המטבח לחדר עם riser להציב רחוק

אם אתה לא רוצה מאוד לסבך את המשימה הקשורה להעברת תקשורת, או אזור שאינו למגורים בדירה שלך רחוק מדי מן riser, אתה יכול לעזוב את המטבח בשטח הבית שלה או קרוב למיקומה המקורי. פשוט לדחוף אותו בצד של הסלון. ב נישה וכתוצאה מכך, לבנות ריהוט למטבח.

כך, על פי התוכנית, התנור והכיור נשארים על הריבועים החוקיים שלהם, ולמעשה כל שאר המטבח הקודם יכול לשמש לסלון. אפשרות זו קל ליישום, כי כל התקשורת מתבצעת.

פריסת מטבח

ויזואליזציה של הפתרון על התוכנית: במטבח באתר הוא עכשיו חדר שינה

מטבח

מטבח מובנה בנישה

אפשרות 3: הפרדה ואיחוד

פתרון פשוט ומעשי, של הריסת החלוקה בין המטבח למסדרון. כאפשרות, אתה יכול לצייד קשת בפתיחה. המטבח מחולק לשני חלקים לא שווים. על אחד קטן יותר, אנחנו לצייד את המטבח נישה על ידי התקנת ארונות סטנדרטיים לאורך שלושה קירות, משאיר את החלל המינימלי למעבר.

מטבח

מטבח משולב עם מסדרון

פריסה

שתי אפשרויות פריסה

מטבחון

מטבח צר

אם המחיצה מוסרת, באפשרותך להשתמש באזור המסדרון, שנבנה שם, לדוגמה, מקרר וציוד אחר. לעשות את זה טוב יותר עמודות או ארונות.

פריסת שורה כפולה

התברר פריסה נוחה שתי שורות

מטבח

בעלי הדירה היו זקוקים לשירותים אורחים, שבהם ויתרו על חלק מהמטבח

מטבח

בעבר היה מחסן

אפשרות 4: מטבח כניסה כפולה

עם תכנון זה, רהיטים וציוד ממוקמים לאורך שני צדי המסדרון. באנגלית, המטבח נקרא "מטח", כלומר "מטח", כלומר, על הספינה המיועדת לבישול.

לצייד את המטען יש צורך בתנאים של מחסור חמור של שטח פנוי על הספינה. תכונותיו האופייניות: עובד כאן, ככלל, מבשל אחד; אין פינת אוכל, הוא ממוקם בחדר אחר. בפריסה זו, פשוט להזין את "המשולש עובד", למשל, הכיור ואת הדלפק ניתן להציב ליד קיר אחד, וכיריים - ביניהם הפוכה. מינוס ההחלטה הזאת: שני טבחים במטבח צר אינם מתפזרים.

פרוזדור רחב

כדי ליישם את הפתרון הזה, אתה צריך מסדרון רחב

פריסת מטבח

גרסת פריסה

חלונות במטבח

הנוכחות של חלונות מאוד מקלה על המצב

שתי צלחות

באזור זה, שני טבחים בהחלט להסתדר: יש להם אפילו שתי צלחות

אפשרות חמש: מטבח בשורה אחת

אם יש מסדרון ארוך אך צר, את כל הציוד והריהוט הדרושים ניתן להציב ליד קיר אחד. במקרים טובים מאוד, אתה יכול אפילו למצוא מקום לשולחן אוכל קטן או בר. האם יעזור ואת שולחן מתקפלים ניידים.

חשוב! אם דלת הכניסה נפתחת ישירות לכניסה, שימו לב שבכניסה יש מחצלת איכותית (עדיף לשים כמה), אשר תאסוף לכלוך מנעלי הרחוב ולא תיתן לו ללכת למקום שבו אתם מבשלים ואוכלים.

מטבח בשורה אחת

התברר מטבח ארוך שורה אחת צר + נוח ​​מקום העבודה

מטבח

מטבח מובנה נראה דק, אורגני ולא פולשנית

מטבח

מטבח בשורה אחת בסגנון אנגלי

מטבח

אבן לזרוק מהמטבח

מה לשקול בעת שילוב המטבח עם המסדרון

 • פרוזדור - החדר הקרוב ביותר לדלת הכניסה: לטפל מחצלות פונקציונלי, העיכוב המרבי בבוץ מול הכניסה לדירה.
 • האולם המבודד משמש מעין חיץ בין "הרחוב" לבין חדרי המגורים. שמור על בידוד קול נוסף של דלת הכניסה ואת הקיר, אשר גובל על פרוזדור סגור או נחיתה.
 • לאחר מצויד רצפות עם מערכת "רצפה חמה", תוכלו להגדיל את הנוחות, להיפטר הצורך לשים שטיחים היגייני על המטבח;
 • לטפל ברדס חזק, כך בגדים ודברים שמאל בכניסה לא נספג עם ריחות המטבח;
 • מומלץ לספק את כל דיור מובנית רהיטים במסדרון עם דלתות מוצקות על מנת למנוע ריח החדירה;
 • כאשר קירות לקשט, להשתמש בצבעים ומרקמים שיכולים ויזואלית להסוות את זיהום המטבח הבלתי נמנע, במיוחד באזור העבודה.
מטבח

מטבח מתחת למדרגות

למה לא "להניח" את המטבח מתחת למדרגות ממש בלובי של בית הכפר?

עם השטח הצנוע המקורי של הדירה אינו ברור במיוחד. אבל למה לא להפוך את הבלתי אפשרי אפשרי, רק אחראי מתקרב הפרויקט.תחשוב היטב את המיקום של האוזנייה. ארונות צירים לעשות מתחת לתקרה, לא משאיר מקום אבק, אבל הגדלת שטח שימושי שלהם. הפוך את הבחירה שלך לטובת טכנולוגיית קומפקטית מוטבע. בחירת עיצוב מודגש יוצא דופן, בביטחון ללכת אל המטרה.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

77 + = 84

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map