מזנון בפנים: ירושה של סבתא או מגמה מודרנית?

מזנון בפנים: ירושה של סבתא או מגמה מודרנית?

מזנון בפנים: ירושה של סבתא או מגמה מודרנית?

חדרי ארונות נוחות, ארגזונים, מזנונים ומזנונים, שבלעדיהם לא היה קיים עדיין מטבח. עם כניסתו של דירות מרווחות של פריסה חדשה, דלפק המטבח חזר שוב למקום הנכון שלה והפך לא רק עוד מערכת אחסון תפקודית, אבל הפך אלמנט דקורטיבי מעודן של האוכל.

מזנון מודרני בפנים המטבח

ארונות סגורים ופתוחים למחסן כלי מטבח, כלי מטבח, מפות שולחן, מוצרי מזון הופיעו מזמן, לפני יותר מחמש מאות שנה. בהתחלה נוח ריהוט מוקסם מדינות אירופה, אז רוסיה. עכשיו יש לך ארון אופנתי כי הוא אופנתי ויוקרתי. ניתן למצוא אותו בחדר אוכל מובחר, במטבח מרווח, בסלון, דירת סטודיו ואפילו באולם.

מטבח

דגם מודרני בצבע לבן

כלפי חוץ, אנלוגים מודרניים שונים מעט מקודמיו הקדומים: ארון עם מדפים או חזית שקופה קבוע על החלק המאסיבי התחתון, סגור לרוב עם דלתות עיוורות. "קומות" העליון משמש להדגמה של סטים של אוכל סטים, קריסטל, תה וקפה ערכות, על המדפים התחתון מאוחסנים סירים, קומקומים, קערות סלט. במגירות הממוקם מתחת למדרכה, נוח לקפל את הסכו"ם.

רהיטים

קבוצה של רהיטים לחדר האוכל בעיצוב קלאסי

אין צורך לקנות ארון כלים למטבח, שכן תפקידיו מיושמים בקלות על ידי עיצובים מובנים. זה די חשוב כמו פרט אסתטי של הפנים, תוך שימת דגש על סגנון החדר או מייצג ערך משפחה מסוים. הקטגוריה השנייה כוללת את רהיטי העבר ואת המאה הקודמת, שעברה בירושה ומשמרת כמו שריד משפחתי.

באבן

אבן עתיקה לחדר האוכל

מה שנקרא "העתק" - עיצובים מודרניים, שנעשו במגוון סגנונות - הם לעתים קרובות חלק מחדרי האוכל של חבילות מודולריות. יש הזדמנות להרכיב ערכות לקוניות מעניינות מעניין מן השולחן, כיסאות, המזנון למטבח. עבור שטח גדול נרכש לעתים קרובות קבוצה של ארונות, ארונות ו לוקרים בביצוע המסורתי.

פתרונות למטבח וחדר אוכל

בעת בחירת אלמנט פנים חדש, אחד צריך להיות מודרך על ידי תכונות סגנוניות של המצב הסובב, בעיקר יש צורך לקחת בחשבון את צבע ומרקם של אוזניות מותקנות כבר. לפעמים את הצורה של החדר, נוכחות של נישה או בליטה בקיר חשוב. בואו ננסה להבין את הגרסאות המוכנות של ארונות המטבח למנות בסגנון מודרני וקלאסי.

מזנון

ארון טוקאלו של מפעל מינאצ'יולו האיטלקי בסגנון מודרני

איזה חומר אני מעדיף?

לשים לב לתכנון, הקפד לשאול על החומר של ייצור - העלות של המוצר תלויה במידה רבה את זה. היום אתה יכול למצוא יצירות מופת בלעדי מינים עץ יקר, לאחר תג מחיר של כמה מאות רובלים, מודלים מעשיים של לוחות עץ עבור 15-20000. בהתאם החומר, המאפיינים הטכניים ואת חיי השירות תלויים.

רהיטים

אלון - עץ מסורתי לייצור רהיטים יקרים

אז, לייצור ריהוט הקבינט משמש לעתים קרובות ביותר:

 • Particleboard - סיבית, את האפשרות הזולה ביותר, המיוצרים על ידי שבבי הדבקה עם סוגים שונים של שרף;
 • לוח סיבית דמוי לוח סיבית, אבל במקום שבבים, המילוי הוא שרידי עץ, מחולקים לסיבים עדינים;
 • MDF - לוחות של שבבים קטנים, מהודקים עם ליגנין טבעי קומפקטית, נחשבים סוג הבטוחה והיקרה ביותר של לוחות;
 • מגוון של עץ טבעי - חומר טבעי, הכי ידידותי לסביבה ובטוחה.

כל החומרים יש התנגדות לחות מספקת, כוח ויציבות, אבל כמה דורשים עיבוד נוסף או ציפוי מיוחד (למשל, שחיקה או למינציה). שרפים כי הם חלק EAF מבוצעים על בסיס של פורמלדהיד, ולכן הצלחות לא יכול להיות מחומם, ריהוט צריך להיות מותקן במקום שבו סובלים מאלרגיה וילדים קטנים חיים.

רהיטים

ריהוט מודולרי מודרני עשוי סיבי סיבית ומסיבי

כדי לשמר את הערך האסתטי של הרהיטים, אך כדי להפחית את העלות שלה, יצרנים רבים ללכת הטריק: חזיתות עשויים MDF או עץ מלא, ואת החלקים הנותרים של המקרה עשויים סיבית. טכנולוגיות עיבוד הגיעו לרמה כזו של שלמות, כי בתהליך בדיקה פשוטה אפילו מומחים לא יכולים להבחין בין חומר אחד למשנהו.

1

דגם "פלרמו" עם הגוף של סיבית מקומיים חזיתות MDF

תכונות ומידות מבניות

המגוון של ארונות קל יותר להבין אם נחלק את כל הדגמים למספר קטגוריות. בהתאם לאתר ההתקנה, קיימים שני סוגים:

 • לינארי, חזית אשר נמצא בקו ישר;
 • זווית, שנוצרה במיוחד עבור ההתקנה בפינה.
תאורה

דגם לינארי עם חזיתות זכוכית חלבית ותאורה מובנית

הסוג הראשון הוא די נפוץ, וארונות מטבח בפינה נדיר מאוד. לרוב, מודלים אלה עשויים להזמין על גודל מסוים. שני הסוגים נבדלים בגיוון סגנוני, ובכל הממדים האפשריים, ההבדל היחיד בין המגוון הזוויתי הוא היכולת הגדולה, אשר ניתן להסביר על ידי תכונות מבניות.

מודל זוויתי

פינה קומפקטית דגם שקופית של צבע דובדבן

העיצוב של עיצובים מודרניים לעתים קרובות חורג הקנונים הקלאסיים. כעת בטווח הדפוס, תוכל למצוא את האפשרויות הבאות:

 • שקופיות של צורה מסורתית עם 2-3 דלתות;
 • ארונות ללא מרכיבים עליונים;
 • אבני שפה עם מבנה;
 • זכוכית showcases;
 • תיקי עפרון רולר לקוניים.
ארון

מזנון כמרכיב מבטא בפנים

הכניסות מלוות לעיתים קרובות על ידי אלמנטים נפרדים המחוברים לקיר (מדפים, מראה) ודומים לחזה של מגירות, אך בתכליתם - לאחסון כלים - הם נשארים פריטי מטבח. דגמי בר משונה מותקנים בחדר האוכל או בסלון, והם משמשים אך ורק לשרת את שולחן החגיגה.

באבן

מגש ארון הקלאסית סוג עם שלוש דלתות ומגירות

Superstructures, אשר מותקנים ישירות על השיש או המצורפת בעזרת מדפים הבנתי, לפעמים לבצע תפקיד דקורטיבי. עם זאת, אפשרויות מעשיות יותר מצוידים מדפים קטנים או קבוצה של מגירות, שבו אתה יכול להוסיף כל מיני דברים קטנים עבור המשרתים - טבעות מפית, מלקחיים סוכר, שולחן כסף עבור טקסי תה.

ארון

מזנון עם מבנה מובנה על הדלפק

ביצועים קלאסיים הוא הנפוץ ביותר והפופולרי בקרב הקונים. שניים או שלושה דוכני דלת מאפשרים לך להחזיק מספר רב של מנות, ובחלק העליון מזוגגים נוח לארגן סטים יפים ומזכרות נושאיות (לדוגמה, לוחות על דוכנים, שהובאו מטיולים בחו"ל).

רהיטים

ריהוט מעוטר באלגנטיות בסגנון הבארוק

Showcases, הקירות שבהם עשויים זכוכית שקופה, אופייניים פנים המודרנית. הם נבדלים על ידי הפשטות של הבנייה ואת החומרה של הקווים, מתאים לרהט את החדר בסגנון היי טק או מינימליזם.

ראווה עם תאורה

תצוגה דו-צדדית עם תאורה אחורית

מימדים תלויים בתכונות המגוון והתכנון, אך יש סטנדרטים מקובלים: רוחב - 1-2 מ ', עומק תחתון עד 60 ס"מ, עליון - עד 45 ס"מ, גובה לא יותר מ 2 מ' בניגוד למערכות אחסון לבגדים, מזנונים אינם מקובלים לעשות "תחת התקרה".

ארון

מזנון - mast-hev עבור המטבח בסגנון של פרובנס, מדינה או chech-chic

כיצד לקבוע את מיקום ההתקנה

בדרך כלל ההתקנה של פריטים בודדים של הפנים אינו גורם קשיים, שכן הם חלק ערכות רהיטים. לדוגמה, עבור משתה משפחתיים יש ערכות עם שולחן גדול, כמה כיסאות מזנון, וזה הגיוני, אם הם ממוקמים בחדר האוכל, את החדר הגובל במטבח.

בחר

צבע שחור לחדר האוכל

שטח גדול של המטבח מאפשר התקנה של שולחנות אוכל וארונות עבור המשרתים הסמוך לאזור העבודה, אפשרות דומה מתאימה בדירות של סטודיו הפריסה. דירות קטנות עם 5 מטר מטבחים וחדרי מגורים צרים אין מקום משמעותי, ולכן עבורם האפשרות היחידה סבירה היא מובנית מבנה .41

בר

הבר הוא חלק מהריהוט במטבח

עם זאת, ישנם דגמים שאינם חלק מהאוזנייה. לרוב אלה עתיקות, שהן בעלות ערך אמנותי מיוחד. הם משמשים לקשט את חדר המגורים, האולם, חדר האוכל והם משמשים מינימלית למטרה שלהם.

את הפנים

"תערוכה" מצוינת עבור פנים וינטאג '

מה היצרנים צריכים להיות מהימנים

שוק הרהיטים הוא כל כך עצום, כי אתה יכול בקלות לעשות טעות לקנות מודל יפה, אבל לא אמין. לפני הקנייה, הקפד לבדוק את המידע על היצרן. אם הוא קיים בשוק במשך יותר מ -20 שנה ויש לו מגוון רחב, סביר להניח כי איכות הרהיטים עונה על הדרישות המחמירות של הצרכנים.

בחר

סט מטבח של החברה המקומית "אלקור"

באופן מסורתי, האיכות הגבוהה ביותר ואת העיצוב היפה הוא הבחין בין ריהוט איטלקי. העלות של פריטים ממותגים של הפנים מגיע מאות אלפי רובלים, אבל יש גם אוזניות תקציב, אשר שחרורו מיועד לצרכן רחב.

בחר

שולחן ערוך מפואר של היצרן האיטלקי בורדינו קמילו

אל תשכח כי אחד הקריטריונים הבחירה היא פונקציונליות ללא רבב, כך בתהליך הרכישה, לנסות באופן אישי לוודא את חוזק החומרה ואת איכות הסיום, לבקש נוכחות של תעודת קונפורמיות.

ארון

מזנון StanleyArrondissement - היופי הזה של עץ טבעי יעלה בעליו בעתיד יותר מ -3 אלף דולר ארה"ב.

מודל עץ עם הידיים שלו

אם אתה לא אוהב מוצרי המפעל, אתה יכול באופן עצמאי לעצב ולבנות מודל מעשי עבור הבית שלך. שקול איך להכין מזנון של עץ למטבח או חדר האוכל עם הידיים שלך, תוך שימוש מינימלי של החומר. כמדגם, אנו לוקחים את הפתרון הפשוט ביותר - ארון נמוך עבור שירות קל, המטרה העיקרית של אשר אחסון של שירות חגיגי. זה חייב להיות מותקן ליד שולחן האוכל.

הוראות להרכבת ארונות

חומר הייצור הוא ברים אורן זול 8x8 ס"מ, דיקט, עובי לוחות 1,5-2 ס"מ וכל אורך, אשר תלוי בגודל של המוצר, אביזרי (עטים, צירים), מחברים (ברגים). המימדים האופטימליים של הדום הסתיים הם 1.2-1.5 מ 'אורך, 45-50 ס"מ לעומק. כדי לעבוד גם צריך מסור, מטוס, nazhdachka, מברג ומערכת ברגים.

נוהל:

 1. ציור פרויקט עם אינדיקציה מדויקת של הממדים של כל החלקים.
 2. התקנת הסורגים פגר - לחבר אותם עם ברגים כדי להשיג מסגרת של שלושה חלקים נפחית ובה מדורים מדפים ומגירות.
פגר

מסגרת המוצר התאספה

 1. אנחנו מכינים שלוש דלתות, שכל אחת מהן היא מלבן, המורכב מ 2 לוחות.
 2. אנו בודקים את התכתבות הממדים של הדלתות ואת המסגרת, שאליה הם יצורפו בעתיד.
 3. אנחנו לקשט את התחתונה: שמנו את המסגרת על הצד שלה ואנחנו להדק גיליון של דיקט עבה למסגרת התחתונה.
 4. אנחנו מוסיפים ומתקנים מחיצות פנימיות, אחר כך קירות חיצוניים, לרוחב ובחזרה.
 5. בחלק העליון אנו מציבים את המדריכים לקופסאות - שני לוחות עץ. ניתן להשתמש בפרופיל מתכת.
 6. אנחנו אוספים קופסאות, מנסים לקחת בחשבון את הגדלים של המחלקות המיועדות להם. המקומות של חיבור של "גן" חלקים דבק עץ.
הרכבה

התכנסות באמצע התהליך

 1. אנחנו בורג את הידיות, לבדוק את התכתובת של הגדלים, להכניס את הקופסאות למקום.
 2. אנחנו לקשט את הדלתות עם ידיות, כך שהם נראים כמו תיבות. אנחנו תולים אותם על הצירים.
 3. אנחנו לתקן את המכסה העליון.

האבן היא מוכנה, זה נשאר לתת לו מראה סיים. לטחון את כל המשטחים גלויים עם נייר זכוכית דק, להסיר אבק. אנחנו לקשט עץ בעזרת לכה או צבע - שמנו שתי שכבות דקות. אתה יכול להשתמש כתם לתת את העץ בגוון מסוים.

ארון

מזנון מוכן בצורת ארון עם מגירות ומדפים סגורים

התברר נוח, יפה, ידידותית לסביבה רהיט, אשר שימושי בדירה בעיר, בבית קוטג '.

אפשרויות אפשריות לקשט

ציור המוצר המוגמר עם לכה או צבע הוא אחד מסיים אפשרי. למעשה, ישנם פתרונות מעניינים רבים שאתה יכול ליישם את עצמך, לדעת את הניואנסים של טכנולוגיות דקורטיביות. כל חומרי הסילוק נמכרים בסופרמרקטים ובמחלקות לניקוי. אנו מציעים 5 רעיונות מעניינים, אשר יכולים להיות שימושיים בעתיד:

 • איור עם צבעי אקריליק

אפשרות זו מתאימה אם אתה רוצה לקשט במהירות משטח עץ, מבלי להתעמק בניואנסים של טכנולוגיות חדשות. כדי לעבוד, אתה צריך קצת אקריליק צבע (בסיס של צבע לבן) וצבעים שונים. אנו בוחרים ציור תיאורי (פלוריסטי, חייתי, טבע דומם, קישוט), אנו בוחרים גוונים, מכינים צבעים בהתאם להנחיות. בעזרת תבנית או סטנסיל אנחנו מחילים ציור, אנחנו מציירים - הקישוט מוכן.

ארון

תמונות עם צבעי אקריליק

 • מגזרת נייר

טכניקת מגזרה היא פשוטה, אבל קודם אתה יכול לקבל את יד על חפצים קטנים, כגון בקבוק בצורה יוצאת דופן. מתאים מפיות דקות עם דפוס (בהיר או פסטל - בהתאם לסגנון) ו לכה מיוחדת. חותכים עם תמונה מספריים שאהבתם (אנשים רבים פשוט לקטוף הידיים), לשים במקום הנכון ו בלכה - מהמרכז אל ההיקף. כאשר השכבה הראשונה מתייבש, לשים עוד אחד. הנתונים מסודרים במרכז דלתות בצידי הידיות וקישוטים - לאורך הקיר או על ההיקף.

חזית מזוגגת

קישוט חזית מזוגגות בעזרת טכניקת ציפוי נייר

 • מברשת

טכניקה הדורשת סבלנות ומיומנויות - מתרסקת, הזדמנות מצוינת לגדל את העץ במברשת מתכת. אבל לזכור כי הצחצוח רק להתאים סוגים אלה של עצים, בם הסיבים הרכים מוסרים בקלות, ואת המוצקים אינם משנים המרקם שלהם: אלון, אורן, אפר, ארזית, אגוז. כתוצאה של הטיפול, תוכלו לקבל משטח textured יפה עם דפוס וודי בולט.

אוזניות

התבגרות של רהיטים שנקבעו על ידי מכה

 • פטנטינה

אטרקטיבי נראה עץ patinated - שטופלו עם מספר שכבות של צבע. הניסוי עם מספר עובי השכבות, אתה יכול להשיג השפעה ייחודית. ראשית, משטח העץ הוא הקרקע, דרוך צבוע, ואז קילף וצייר שוב. תוצאה מעניינת יכולה להיות מושגת אם אתה משתמש זהב, כסף או צבע שחור.

באבן

טיפול מורכב עם פטינה ואקריליק

 • זהוב וכסף

ההזהבה של אלמנטים סוף ופרטים דקורטיביים יפנה אוהבי סגנון הארמון. עבור הגמר, אתה צריך צבע זהב בצורה טהורה או מעורבב עם אותו סוג של צבע. ציפוי זהב ניתן להחליף בציפוי כסף או ברונזה.

עיצוב

מצופה כסף פרטים כאלמנט של תפאורה

כל אחד מסוגי גימור דקורטיביים תורם מגוון אסתטי והפך פריט פנימי לתוך דבר יקר ויוקרתי.

מבחר וידאו של רעיונות מזנון וכיתות אמן

וידאו מעניין יכיר לך פתרונות עיצוב מקורי.

סדרת וידאו יפה עם אפשרויות עיצוב פנים:

מתנה עבור אלה שאוהבים את הסגנון של פרובנס:

השינוי הקסום של הדבר הישן:

בין אם אתה קונה מזנון חדש או לשחזר סבתא של הגבעה הישנה - הפנים שלך יהיה משמעותי יותר מעניין ופונקציונלי. וכדי להתקין בית בלעדי הוא טוב יותר שבו אתה לסעוד או לקבל אורחים, כי אלמנט שימושי יפה של המצב - זה תמיד נוחות נוספת ואווירה חמימה.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 27 = 28

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map