איך לקשט מקרר עם הידיים שלך: ים של רעיונות עבור אנשים יצירתיים

איך לקשט מקרר עם הידיים שלך: ים של רעיונות עבור אנשים יצירתיים

איך לקשט מקרר עם הידיים שלך: ים של רעיונות עבור אנשים יצירתיים

יצרנים של מכשירי חשמל ביתיים לעתים קרובות יותר לנו בבקשה עם מגוון רחב של צבעים ועיצוב, אשר מאפשר לך לבחור לא רק מקרר פונקציונלי, אלא גם מקרר שמתאים באופן מושלם לתוך הקונספט הפנימי. נכון, חידושים אלה הם יקרים באופן מדכא. אבל אם יש צורך לשלם יותר מדי עבור עיצוב אופנתי, אם זה בהחלט אפשרי ליצור את זה בעצמך? אנו מציעים ללמוד בפירוט איך לצייר ולפצל את המקרר עם הידיים שלך, תמונות של יצירות מקוריות כיתות אמן של טכניקות שונות בעיצוב מאסטרים בעבודת יד.

איך לבחור צבע עבור המקרר

אם העבודה של הטכניקה אינה גורמת לביקורת, וכל העניין הוא רק במראה בלתי ניתן להצגה או בצבע לבן משועמם, ניתן לצבוע מחדש את המכשיר בכל גוון, מתאים לפנים. כדי לעשות זאת, תצטרך נייר זכוכית, בינונית רוחב מברשת / רולר או תרסיס, קלטת צבע וסוכן צביעה שנבחרו כראוי.

 חשוב! צבע עבור המקרר צריך להיות עמיד במים, גמיש יש thixotropy גבוהה, אשר יעזור לה להחזיק היטב על משטח אנכי ולא להשאיר כל פסים כאשר מיושם.

המתאים ביותר:

 • רכב nitro-enamels - להחיל בקלות ונעים עם בחירה טובה של צבעים. הם נמכרים מחסניות מיוחדות עבור ריסוס נוח. אבל עדיף להחזיר את המכשיר באוויר הפתוח - צבע נמוך detoxifies צבע, מלבד זה קשה לעבד מכשיר מסיבי בתוך הבית ללא מכתים בטעות משטחים אחרים.
 • צבעי אפוקסי - עמיד ללבוש, נמכרים הן פחיות תרסיס ב פחיות קונבנציונאלי עבור מברשת / יישום רולר. יש אפילו אמייל מיוחד מסומן "לשיקום של מכשירי חשמל ביתיים." החיסרון היחיד הוא מבחר קטן של פרחים.
 • צבע אקרילי למתכת - אופציה אוניברסלית לאדונים ביתיים. כספים אלה אינם פולטים חומרים מסוכנים, יש להם מבחר עצום של פתרונות צבע והם מיושמים בקלות עם רולר או יכול.

עצה! כאשר עובדים עם צבע, לא לשכוח בטיחות - להשתמש במכונת הנשמה וכפפות מגן.

הוראות לצביעה מחדש של המכשיר במו ידיך

לאחר בחירת צבע אתה צריך להכין את המקרר עצמו - להסיר את כל המדפים, לשטוף את הגוף עם סבון. צבע ישן, צ 'יפס או סדקים ניתן להסיר באמצעות נייר זכוכית כדי לספק הידבקות טובה יותר ציפוי חדש, ולאחר מכן להסיר את פסולת, degrease ו primer כל המשטחים. עכשיו זה נשאר כדי להגן על ידיות, דקורטיביים insets וחותמות על הדלתות עם קלטת צבע, ואתה יכול להתחיל לעבוד.

ריסוס שטיפה

אם אתה לא לסגור את אביזרי, תצטרך לשטוף את תרסיס צבע עם ממס, ומציפוי זה מבריק יכול לדעוך

עצה! לפני שתתחיל, זה שווה את הבדיקה, מה שהופך כמה משיכות על הקיר האחורי או אזור פולשני אחר של המקרר כדי להעריך את הצבע ואת המאפיינים של הצבע (אם זה נופל, או אם יש כתמים).

תהליך מכתים את המכשיר תלוי בכלים בשימוש ובסוג של צבע:

 1. מברשת / רולר עבודה

במגש, יוצקים חלק של סוכן צביעה, לגלגל את הגליל כך שהוא ספוג באופן שווה, להסיר את עודף על משטח מצולע. הצבע יכול להיות מיושם על ידי תנועות אנכיות, או משמאל לימין. זוויות ואזורים ליד האביזרים יש לטפל במברשת צרה. השני, ואם יש צורך השלישי, שכבת ניתן ליישם רק לאחר ייבוש הקודם (הזמן תלוי בסוג של צבע צריך להיות מצוין על החבילה).

חשוב! אם אתה לא יכול למנוע פסים או פגמים אחרים, אתה יכול להסיר את הפגם עם ממס.

 1. יישום של מוצרים אירוסול

ניתן להחזיק במרחק של 25-30 ס"מ מפני השטח, באופן שווה ריסוס הצבע משמאל לימין. העיקר לא להישאר במקום אחד ולא לעזוב צבוע "איים". אבל גם אם "הפער" מתקבל, זה יכול בקלות לבטל על ידי עיבוד מחדש. צבעים אירוסול בדרך כלל יבש במהירות - לאחר חצי שעה זה כבר אפשרי להחיל שכבה שנייה.

תרסיס ציור

באמצעות תרסיס, צבע נופל בצורה חלקה ללא פסים

עוד רעיונות, איך לעדכן את המקרר הישן עם הידיים שלך - בתמונה. ואת הטכניקות של קישוט נדון בפירוט מאוחר יותר.

המקרר ידי עצמו

מקרר עם הידיים שלו

מגזרת נייר של המקרר

 • שטפו את פני השטח עם תמיסת סבון או לנגב עם כל סוכן degreasing.
 • להחליט על המיקום של העיצוב (אתה יכול להדביק סרט בפינות ולראות מרחוק אם העיטור נראה טוב).
 • מדבקות מורכבות משלוש שכבות: מצע, תבנית וסרט מגן. אם התמונה קטנה, לא יותר ממחצית הסדין הסטנדרטי, ניתן להסיר מיד את השכבה התחתונה האטומה, ללחוץ על המדבקה כנגד המקרר ולהחליק בזהירות את הספוג היבש מהמרכז לקצוות כדי למנוע את הופעת הבועות והקפלים.
 • עבור הדבקת קטע גדול, כדאי לערב עוזר בעבודה. ראשית אתה צריך לכופף את השכבה התחתונה כמה סנטימטרים לתקן את החלק העליון של המדבקה על פני השטח. אז אדם אחד ימשוך את המצע למטה, והשני יהיה בו זמנית להחליק את הדפוס.
 • כאשר התווית מועברת לחלוטין למקרר, הסר את שכבת המגן העליונה של הסרט השקוף.
מדבקה

מדבקה

אל הפתק! אם יש עדיין בועות על פני השטח, אתה יכול לחדור אותם עם סכין או מחט ולהחליק אותם עם הלחץ, משחרר את האוויר. תמונה קטנה יכולה להיות מודבק מחדש - זה רק צריך לחמם את המדבקה עם מייבש שיער להסיר אותו בזהירות.

לסכל איטום

אתה יכול לקשט את המקרר לחלוטין, מסתיר את כל הגוף תחת התוויות. כדי לעשות זאת, השתמש מיוחד סרט דבק. זה זמין לחמניות (בדרך כלל 50 או 100 ס"מ רוחב), אבל בחנויות הם מוכרים חתכים על הנדרש מדה. רישומים מוגמרים לעתים קרובות מחקים חומרים יקרים יותר - עץ, אבן, מתכת. פלורה ותמונות של ציפורים, בעלי חיים, פרפרים, ציפורים הם גם פופולריים, אבל יש גם וריאנטים עבור נושאים "מטבח" - ירקות שונים / פירות, מנות, תבלינים.

1
את העיצוב של המקרר

אתה יכול לקשט את כל הגוף או אזורים נפרדים, כגון מקפיא

אל הפתק! אם אין דפוס מתאים בין תוויות מוכנות, אתה יכול להזמין הדפסה על הסרט מתוך התמונה.

העיצוב מוחל באופן דומה למדבקות ויניל - החלקה על פני שטח דל שומן. אם במקום מכתים אתה מחליט להדביק את המקרר עם סרט, להסתכל על התמונות של עבודות מוגמר, אולי הם יעוררו אותך הניסוי שלך עם לקשט.

ריהוט כתום

תפוזים מושלמת להשלים את הרהיטים הכתומים

חזית מטבח

הסרט יכול לשמש גם לעדכון חזיתות המטבח

קישוטי מוטלי

קישוטים מגוונים לעזור להסוות התקן מסיבי

לוח מגנטי

ובין כל השיטות של קישוט מהיר של הטכנולוגיה, ללא ספק, פאנל מגנטי חדש על המקרר. הם נעשים על ידי חברות המתמחות בהדפסת צילומים על ידי ציור תבנית על בד מגנטי דק.

מדבקה מקרר

הפאנל קל מאוד לצרף - זה רק מקלות לגוף כמו מגנט רגיל

יתרונות:

 • מבחר עצום של צבעים רישומים ריאליסטיים (כולל ההשפעה של 3D).
 • אפשרות של התאמת שברים שיתאימו לממדים, גובה הדלתות ומיקומו של המקפיא במקרר.
 • קלות הטיפול - לאחר ההדפסה, לוחות הם למינציה או לכה, ולכן הם יכולים להיות שטף עם מטלית לחה ללא חשש לפגוע בדפוס.
 • התקנה קלה - סרט מגנטי על המקרר אינו דורש הכנה מיוחדת של פני השטח.
 • מסכה מעולה - עובי החומר משתנה בטווח של 0.4-0.5 מ"מ, אשר מאפשר לך להסתיר פגמים קטנים על הגוף של המכשיר.
 • ניתן לשמור ולהזמין את לוחות רק על החלק הקדמי של המקרר, ולצייר את הקירות בצד בדרך הרגילה.
חור גישה

בד הוא קל לעשות חורים עבור אביזרי פתחים טכנולוגיים

חשוב! אורך לוחות יכול להיות כל, אבל רוחב שלהם מוגבל על ידי גודל של לחמניות, שבו הם משחררים סרט מגנטי - 60 ס"מ.

קישוט אמנותי

הציור התמאטי של המקרר הוא פינוק יקר, אם מזמינים אמן מקצועי. אבל אם אתה זרוע עצמך עם תבניות או ללמוד כמה טכניקות חלופיות, אתה יכול לעשות תפאורה עם הידיים שלך, די איכות, והכי חשוב - ייחודי.

טכניקת מגזרת נייר

אחד הזולה ביותר ופשוטה בדרך של לקשט את המקרר הוא מגזרת נייר. בעזרתו, אתה יכול להשלים את עיצוב המטבח עם נושאים נושאיים, להוסיף צבעים בהירים ולהפוך התקן סטנדרטי למבטא פנים מסוגנן. וכל מה שצריך זה פשוט להדביק את התמונה שאהבת על הגוף של המכשיר ולתקן אותו עם לכה.

דף הבית של המקרר נראה נהדר סגנונות של נושאים כפרי רטרו - ארץ, וינטאג ', פרובאנס, shebbie-chic. אבל מטבחים מודרניים יכולים גם להיות מעוצבים עם תמונות עם עלים, פרחים, מנות יפות, "טעים" עדיין חי עם פירות, ירקות, גבינה או יין. החסר ניתן לחתוך את רוב המפיות, גלויות, עיתונים, צילומים או לקנות תבניות מוכן עבור מגזרת נייר על נייר קלף או מצע שקוף.

את העיצוב של המקרר

קישוט המקרר בסגנון פרובאנס

חשוב! מדלל את החומר, שבו ציור מצויר, את העבודה בזהירות רבה יותר ייראה.

אם תחליט לעשות את הציפוי של המקרר במו ידיך, בכיתה אמן שלנו יהיה להכיר לך את כל השלבים של העבודה הקרובה:

 1. קודם כל, אתה צריך להכין את פני השטח - לשטוף (המכשיר הישן הוא גם שווה ציור). המתן עד שהוא יבש ו degrease עם crock.
 2. לעבודה זה הכי נוח להשתמש מפיות רב שכבתית בהיר. הם רזים מספיק, הם זולים, יש להם מגוון רחב של רקעים וחלקות, ובמקרה של כישלון זה תמיד אפשר לעשות ריק חדש - בתוך חבילת מפיות לא פחות מ 10 חתיכות. חותכים את החלק הדק עם מספריים דק להסיר את השכבה העליונה עם התמונה. אם הציור יש קווים עדינים רבים, תלתלים ורכיבים מורכבים אחרים - לחתוך יחד עם הרקע, אחרי זה ניתן לצייר ביד.
רב שכבת מגבונים

מגבונים רב שכבתיים

אל הפתק! אם תחליט להשתמש בחומר צפוף יותר (לדוגמה, תצלומים או גלויות), הנח נייר במים למשך מספר דקות כדי לקלף את התבנית.

 1. חשוב בפירוט כיצד לקשט את המקרר - לקבוע את המיקום של כל רכיב להעריך את הרכב הכולל. כדי להקל על דמיון התוצאה, לתקן באופן זמני את workpieces עם מגנטים או חתיכות של קלטת צבע. אם את העיצוב מורכב מכמה פרטים - לא להיות עצלן מדי כדי להפוך את הסימון (אתה יכול רק מעגל את הקצוות עם עיפרון פשוט), כדי לא לחזור על "הולם".
 1. ניתן לתקן תמונות בשתי דרכים. ראשית - ליישם שכבה דקה של דבק עבור מגזרת נייר או PVA קונבנציונאלי, קצת מדולל במים, על פני השטח של הגוף. ואז לסחוט את השבר, בזהירות להיפטר בועות אוויר וקמטים עם ספוג רך. השני - כדי לספוג את התמונה עם דבק, תוך החלקה אותו עם מברשת מהמרכז לצדדים.

עצה! איזו דרך לבחור תלוי בך. ההבדל במוצרים מוגמרים הוא קטן, אלא כי התמונה קצת משעמם בתמונות אלה כי הם ספוג עם דבק PVA על גבי. אבל אתה יכול לנסות את שתי הטכניקות בפועל (אם משהו משתבש, אתה תמיד יכול להסיר את הנייר עם סמרטוט רטוב ונסה שוב).

 1. כאשר כל הפרטים של תפאורה לתפוס את מקומם על המקרר, לחכות הדבק להתייבש לחלוטין ולהמשיך את העיטור - לצייר את הרקע של שברי צבעי המקרה, צלליות צבע, משיכות, כתובות, בוהק. כתוצאה מעבודה יצירתית מוצלחת, התמונה תיראה כמו ציור חכם, לא מדבקה.
dd15
dd16
dd17
את העיצוב של המקרר

מקשט את המקרר

 1. עכשיו זה נשאר ליישם את לכה אקרילית ב 2-3 שכבות, בכל פעם מחכה ייבוש הקודם. זה ייתן בהירות לשרטוטים, להפוך את העיצוב יותר עמיד לנזק יאפשר לך לשטוף את המקרר בדרך הרגילה, ללא חשש להרוס את העבודה שלך. זה נוח להשתמש תרסיס יכול - לכה מוחל במהירות, אין כתמים וכתמים, כמו בעת שימוש במברשת.

אל הפתק! כדי לקשט את פנים סגנונות רטרו, אתה יכול גם להשתמש craquelure - סדקים על פני השטח של התמונות הם השלימו באופן מושלם על ידי עיצוב מגזרת נייר.

עיטור המקרר

מקשט מקרר ברוח עתיקות

ציור עם צבעים

אם אתה ידידותי עם מברשת ואת לוח, משטח של המקרר יכול להיות בד מעולה עבור התגלמות של רעיונות מקוריים ביותר. העבודה היא הנוחה ביותר עם צבעי אקריליק - הם מייבשים במהירות והם מיושמים בקלות על קירות חלקה של הגוף.

תפאורה של מכשירי חשמל לבית

אתה יכול לקשט לא רק את המקרר, אלא גם מכשירי חשמל ביתיים אחרים

כמו כן ניתן להשתמש עצות קטנות - תבניות מוכן. עם אותם, אתה יכול לקשט את המקרר עם קישוט צבעוני או תמונה מעניינת, גם ללא כישרון אמנותי. כל שעליך לעשות הוא לצרף את התבנית לגוף לצייר את שבר לחתך עם מברשת או יכול. רק אל תשכח לאחר ייבוש הצבע כדי להגן על התמונה עם שכבה של לכה שקופה או שקופה למחצה, אחרת הצבעים ימחקו במהירות וימוגגו.

אם אתה צריך לצבוע מחדש את המקרר, אתה יכול גם להשתמש "antitrack". כדי לעשות זאת, לפני שתתחיל, דבק את קטע לחתוך על הבסיס הלבן (אתה יכול גם להשתמש תחרה, עלים עץ, דפוסי מוכנות), ולהחיל צבע על הגוף. כאשר הקירות יבשים, העבודה מוסרת, ומשאירה תבנית לא צבועה.

אל הפתק! מרשים מאוד נראה את הציור של המקרר, שנעשה על ידי airbrush - מכשיר מיוחד עם תרסיס פנאומטי של צבע נוזלי, אשר נקרא airbrush. בעזרתו אתה יכול לבצע אפילו את הסיפור המורכב ביותר ססגוני, אבל ללא כישורים אמנותיים זה אפילו לא שווה לנסות - עדיף להנחות את המשימה על ידי סדנה המתמחה airbrushing מכשירי חשמל לבית.

תמונות

תמונות אוויר נראה מציאותי להפליא

מקשט את המקרר במו ידיך - ים של רעיונות צילום

למרות כל הטכניקות שהוזכרו לעיל נראה פשוט (אולי, למעט הציור), אם אתה מחבר כישרון מעצב ודמיון לביצוע שלהם, אתה יכול לקבל קישוט פנים ייחודי באמת. ואם אתה עדיין לא יכול להחליט איך לקשט את המקרר במו ידיך, תמונות של יצירות יצירתיות, אולי, ייתן לך השראה ורעיונות מעניינים.

 1. מקרר מקרר עבור רהיטים ניתן לעשות זאת על ידי הדבקה עם סרט, צביעה בצבע של חזית או ציור אמנותי.
ארון רטרו מסוגנן

מי היה מאמין כי זה ארון רטרו מסוגנן הוא למעשה מקרר תוכנן על ידי יד מוכשר של האמן

 1. פשוט צביעה מחדש של מכשירי חשמל ביתיים נראה כמו רעיון משעמם? ואם אתה לוקח את צפחה, אתה יכול ליצור ציור גדול עבור היצירתיות של הילדים שלך, רומנטית הערות או רשימה של דברים חשובים עבור היום.
 1. ציור יכול להיעשות גם עם מדרון גיאומטרי, לאחר ציור תמונה של המקרר עם רצועות או משולשים באמצעות צבע רגיל קלטת.
dd23
dd24
dd25
 1. עיצוב עתיק ניתן ליצור באמצעות תבניות פלסטיק וטכניקות עבור משטחים ההזדקנות.
 1. אם המשימה היא להסוות את הטכניקה הכוללת - אתה יכול לצבוע מחדש או לצלם אותו עם אוזניות מקודד צבע, לצייר מדפים עם כלי.
dd26
dd27
dd28
ציור אקרילי

למרות רישומים ריאליסטי ביותר מתקבלים על ידי airbrushing, ציור אקרילי מקצועי גם מרשים

 1. קישוט יכול להפוך מקרר סטנדרטי לתוך תא טלפון, תחנת משטרה או מכונת סודה!
dd30
dd31
dd32
dd33
dd35
dd36
dd37
*
dd39

וידאו הורים בכיתה: איך להכין מקרר בטכניקה של מגזרת נייר

אנו מקווים כי החומר שלנו עזר לך למצוא את הרעיון המקורי ואת הדרך המתאימה איך לקשט את המקרר במו ידיך. אבל אם אין לך זמן ניסויים עיצוב - להפקיד את עיטור של ציוד לאדונים בעבודת יד. הם יהיו לקשט את המכשיר עבור כל סגנון פנים ולבצע ציור מורכב, אשר מעבר הכוח של הדיוט.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 73 = 76

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map