קומפקטי מדיח כלים - פתרון טוב למטבח קטן ומשפחה קטנה

קומפקטי מדיח כלים – פתרון טוב למטבח קטן ומשפחה קטנה

קומפקטי מדיח כלים - פתרון טוב למטבח קטן ומשפחה קטנה

למרות במדינתנו במדיח עד רכשה את מעמדה של מכשירי חשמל לבית "חובה" אשר יש, למשל, מקרר ומכונת כביסה, אף אחד לא מתווכח עם העובדה שזה באמת מפשט ציוד דומה לחיים domohozyayki.Ustanovka במטבח מאפשר לך לשכוח את זה עבודה שגרתית כמו מדיח כלים, ואת הזמן הפנוי אתה יכול להקדיש יותר עסקים מהנה ומתגמלת. אבל מה אם הפרמטרים של המטבח לא מספקים להתקנה של ציוד גדול בגודל? במקרה זה, מדיח כלים קומפקטי יסייע לפתור את הבעיה, התקנה של אשר אינו דורש מקום פנוי גדול.

מדיח כלים קטן - מוטות ומינוס

היתרון העיקרי של מדיח כלים קומפקטי הוא שזה יכול להיות ממוקם כמעט בכל מקום במטבח. דגמים מסוימים דומים מאוד במידותיהם למיקרוגל, ולכן טכניקה זו יכולה להיות מוסתרת בארון, למשל, מתחת לכיור, או להציב על שולחן הדף.

מכונת כביסה

מדיח כלים צר עם רוחב של 35-45 ס"מ לא תופסים שטח הרבה יותר על הדלפק מאשר תנור מיקרוגל רגיל

בנוסף להקל על השימוש, מדיח כלים קומפקטי, ככלל, מתאים מאוד לתוך כל פנים המטבח. בנוסף, זה מקטין באופן משמעותי את צריכת המים לעומת כביסה ידנית.

כדי לשטוף 6 קבוצות של כלים ביד, בממוצע של 30 ליטר מים נדרשת. צריכת מדיח עבור נפח זה הוא כ 7 ליטר. החיסכון מושגת באמצעות שימוש באותה מים מספר פעמים בכל שלב של כביסה.

אולי החיסרון היחיד של מדיחי כלים קומפקטי הוא קיבולת קטנה לעומת בגודל מלא דגימות (4-6 סטים של מנות לעומת 12-14). אמנם עבור משפחה של 2-3 אנשים אתחול זה הוא בדרך כלל מספיק כדי להשתמש במכונה לא יותר מפעם אחת ביום.

מדיח כלים

עבור משפחה קטנה, מדיח כלים קטן יכול להיות עוזר חיוני

קריטריונים לבחירת מדיח כלים קומפקטי

כמו כל מכשירי חשמל ביתיים, מדיח הכלים חייב להיות נבחר על בסיס המאפיינים הטכניים שלו ואת הפונקציונליות. קודם כל, אתה צריך למצוא תשובות לשאלות הבאות:

 • האם מימדי המכשיר מקובלים על המטבח שלך?
 • כמה מים וחשמל נדרשים להשלמת מחזור כביסה יחיד?
 • האם יש הגנה מפני דליפה?
 • האם ערכת התוכניות המסופקת מספיקה כדי לפתור משימות רגילות?

מידות כוללות

גודל מגוון מדיחי כלים קומפקטי מספיק shirok.Samye מדיחי כלים צרים יש רוחב של 30 ס"מ. בעוד גרסאות מיני אלה נמצאים במלאי לא בכל החנויות, ואולי לרכוש את הדגם הנכון יצטרך לעשות סדר אישי. אבל הרוחב מ 45 סנטימטרים עד 55 סנטימטר הוא הרבה יותר נפוץ - שטכניקה כזו היא פופולרית ביותר, כי מחד גיסא, לא תופס הרבה מקום במטבח, ומצד שני, מאפשרת לך לשים עד 8 הגדרות במקום.

מדיח כלים קטן חייב להיות לא רק צר, אלא גם נמוך יחסית. גובה המכונה קומפקטית משתנה בטווח של 45-60 ס"מ פרמטר זה מאפשר לך למקם את המכונה הן מתחת לכיור והן מתחת לארונות התלויים על השולחן.

כמעט בכל הדגמים הקטנים, העומק הוא זהה - 50 ס"מ, אך אם כל סנטימטר חשוב לך, יש לחדד את הפרמטר הזה לפני הקנייה, שכן במקרים מסוימים עשויות להיות חריגות קלות (± 5 ס"מ).

מדיח כלים

כדי להבטיח את המדיח מתאים באופן מושלם לתוך המטבח הפנים, חשוב לחשב כל סנטימטר

צריכת מים וחשמל

עבור בעלי חסכוני, צריכת מים וחשמל במהלך מחזורי הכביסה הוא בעל חשיבות רבה. כפי שצוין לעיל, מדיח כלים קטן צורכת הרבה יותר מים חסכוני מאשר עקרת הבית עושה בתהליך של כביסה ידנית. במודלים שונים, פרמטר הזרימה יכול לנוע בין 6 ל 8 ליטר למחזור. במבט ראשון, ההבדל הוא קטן. אמנם אם זה מוכפל ב 365 ימים (בכפוף לשימוש יומיומי של הכיור), התוצאה תיראה מוחשית הרבה יותר.

צריכת החשמל במובנים רבים תלויה בשיטה של ​​חימום מים - זרימה או זרימה. טאן תנורים ממוקמים על החלק התחתון של החדר (כמו קומקום חשמלי), בעוד תנורים זרימה ממוקמים מחוץ לחדר הם צינור מיוחד עם חימום חיצוני. זרימת אפשרויות הם יעילים יותר, למרות שהם מוציאים יותר חשמל.

1

שימו לב! התקני אנרגיה מחלקה ייעודית ידי אותיות האלפבית הלטיני: A, B, C, D, E, F, G. מחלקה Aprisvaivaetsya טכניקה החסכונית ביותר, מחלקה G - פחות חסכוני.

שיעורים

כיתות של יעילות האנרגיה של מכשירי חשמל ביתיים

פונקציית Aquastop

כל מדיח כלים, קומפקטי או בגודל מלא, דורש חיבור צינור מים. עבודה עם מים תמיד מלווה בסיכון של דליפה עקב דיכאון של צינור או נזק אטמים. כדי למנוע מבול, עליך לבחור מדיח כלים עם הגנה מיוחדת מפני דליפות Aquastop.

מעניין לדעת! מערכת Aquastop פותחה בסוף המאה האחרונה על ידי מהנדסי בוש. בעתיד, הגנה זו החלה להיות מועתקים ומשמשים כמעט את כל החברות העוסקות בייצור של מכשירי חשמל ביתיים, אשר דורש חיבור של מים.

היתרון של הגנה זו היא הפשטות שלה. המכשיר מסופק עם מגש מיוחד, בתחתית שבו יש מתג צף. במקרה של דליפה, המחבת מלאה במים, מה שגורם לאנשי הקשר "לצוף" לפתוח את הלחץ של electrovalve הלחץ להיות מנותקים. לפיכך, אספקת המים מפסיק עד סיבת הדליפה מסולק.

שסתום

שסתום מערכת Aquastop עם צינור וכבל חשמל

חבילת תוכנה

קבוצה של תוכניות בשימוש עבור גודל קטן בגודל מלא מדיחי כלים אינו שונה.ככלל, מצבי הפעלה בתנאי מספיק כדי לשטוף את הכלים עם כל רמה של זיהום. יחד עם זאת, יצרנים מסוימים מוסיפים פונקציות נוספות של "ECO" ו - "AUTO", המאפשרות לא רק להסיר שומן ולכלוך, אלא גם לחסוך בצריכת החשמל ובצריכת המים.

שקול רשימה של תוכניות סטנדרטיות, שבלעדיה הפונקציונליות של המכונה ייחשב חסר (שם הפונקציה עבור דגמים שונים עשויים להיות שונים):

 • שטיפה רגילה.

מים מחוממת ל 60-65 מעלות צלזיוס, אשר מאפשר לך להביא לזרוח כמעט כל המאכלים. זמן המחזור הוא 90 דקות.

 • כביסה מהירה.

הוא משמש עבור מנות מלוכלכות קלות. טמפרטורת המים היא 45 מעלות צלזיוס, זמן המחזור הוא 30 דקות.

 • כביסה אינטנסיבית.

הוא משמש עבור מנות מלוכלכות בכבדות. הוא מאופיין על ידי כביסה ראשונית בטמפרטורה של 40 ° C, חימום המים לטמפרטורה של 65-70 מעלות צלזיוס במהלך המשטר הראשי ושטיפה נוספת במים קרים. זמן המחזור הוא 120 דקות.

 • כביסה כלכלית (ECO).

האלגוריתם דומה למצב הרגיל, כשההבדל היחיד הוא שהשטיפה העיקרית מתבצעת בטמפרטורת מים של 50 ° C. זה מאפשר לך לשמור באופן משמעותי על חשמל, בעוד מחזור כביסה גדל ל 145 דקות.

 • שטיפה אוטומטית (AUTO).

הודות לחיישן המובנה, המכשיר קובע את רמת הזיהום של הכלים ובוחר את משטר הטמפרטורה האופטימלי לניקויו.

מכונת כביסה

לוח הבקרה של מדיח כלים קטן שולחן העבודה

אפשרויות התקנה עבור מדיח כלים קטן

דרך אגב מדיחי כלים קומפקטי מתחלקים מובנית תחת שולחן שולחן העבודה. אם אתה רוצה לחסוך מקום עודף במטבח, אז אפשרות טובה, אם כי לא תמיד בר השגה, הוא הצבת מדיח כלים קטן מתחת לכיור. במקביל, הטכניקה השולחן יכול להיות ממוקם בכל מקום פנוי על השולחן, מה שהופך את אפשרות זו גמישה יותר.

מיקום מתחת לכיור

יש להבהיר מיד כי מדיחי כלים קטנים הממוקמים מתחת לכיור אינם שייכים לטכניקה המובנית במובן הקלאסי של המונח. זה, למעשה, אותו מדיח כלים, שמידותיו מאפשרות אותו למקם אותו מתחת לסיפון.

שימו לב! מאז הגובה הסטנדרטי של ארונות רצפה הוא 80 סנטימטר, 45 סנטימטר להתקין מדיח כלים קומפקטיים יכול להיות מושגת רק אם השטח הכבוש של כיור סיפון אינו עולה 35 בנוסף sm.Krome, מדיח כלים קטנים חייבים להיות צרים דיה (35-40 סנטימטר) כדי להתאים בחופשיות בארון.

בדרך זו של ההתקנה יש גם pluses ו minuses. היתרונות כוללים את המיקום הקרוב של כל התקשורת (אספקת מים, ביוב), ולמעשה, חיסכון בחלל על הדלפק. עם זאת, מאז דלי אשפה ממוקם לעתים קרובות מתחת לכיור, זה יהיה צורך לפתור את הבעיה עם המיקום החדש שלה, המהווה את החיסרון העיקרי של התקנה כזו.

מדיח כלים

המדיח מתחת לכיור הוא פתרון לקוני לשמירת מקום במטבח

התקנה על השולחן

התקנה של מדיח כלים קטן על השולחן לא דורשת ידע מיוחד, וככלל, עושה ללא מעורבות של מומחים. לשם כך עליך:

 1. בחר מקום מתאים (רצוי קרוב יותר אספקת מים וביוב המערכת).
 2. תביא מים.
 3. חבר את צינור הניקוז לביוב.
 4. חבר את ההתקן לחשמל (ייתכן שיהיה עליך להתקין שקע נפרד).
 5. לעשות בדיקה לרוץ ולוודא שאין דליפה.

חשוב! הסטארט-אפ הראשון צריך להתבצע ללא כלים, אך עם שימוש בדטרגנטים לצורך שטיפת פסולת קטנה ושומן שנותרו לאחר הרכבה של ציוד במפעל.

מכונת כביסה

Tabletup מדיח כלים - האפשרות הטובה ביותר עבור מטבח קטן

סקירה כללית של יצרנים פופולריים

כיום, כמעט כל יצרנים ידועים של מכשירי חשמל ביתיים לייצר מדיחי כלים קומפקטי. במקביל, המחיר, כמו איכות, יכול להיות שונה באופן משמעותי עבור מותגים שונים. להלן נשקול מותגים שמגיע תשומת הלב של הצרכן המקומי.

בוש (גרמניה)

בוש הוא מנהיג מוכר בשוק של מדיחי כלים קומפקטי. ולמרות המחיר של ציוד כזה הוא אחד הגבוהים ביותר, איכות גרמנית פונקציונליות רחבה חופפים עם "פגם" זה.

בושם מדיחי כלים שונים בעיצוב פשוט שליטה מינימלית, אשר מפשט את הפעולה של המכונה. כל הדגמים של יצרן זה ניתן לחלק לשלושה סוגים: בסיסי, נוחות, פרמיה. ההבדל הוא בעיקר במערך התפקודי, ואילו איכות ואמינות הציוד בכל המעמדות נמצאים ברמה גבוהה.

מאפיינים של מדיחי כלים קומפקטי בוש:

 • מידות (HxWxD): 45-60х45-60х50 cm;
 • מספר קבוצות של מנות: 6-9;
 • צריכת מים: 8-9 l;
 • צריכת חשמל: 0,61-0,72 כ"ס / שעה;
 • פונקציית Aquastop: כן;
 • מחיר: 20 000 -53 000 000 לשפשף.
בוש

בוש - המותג הפופולרי ביותר בשוק הרוסי

סימנס (גרמניה)

עוד יצרנית גרמנית של מכשירי חשמל ביתיים של המעמד האליטה. מדיחי כלים קטנים וצרים סימנס אינם נחותים במחיר המתחרה העיקרי שלהם (בוש), וכמה דגמים הם אפילו יקר יותר. למרות האיכות של המוצרים של המותג הזה הוא גבוה מאוד. כמעט כל הדגמים הם דליפה ויש להם רמת רעש נמוכה (45 dB). אם אתה לא אוהד של בוש, בעוד היבט המחיר אינו משחק תפקיד מרכזי, אז סימנס עם העיצוב המודרני שלה ארגונומיה מעולה יהיה הפתרון הטוב ביותר במצב זה.

מאפיינים של מדיחי כלים קומפקטי סימנס:

 • מידות (HxWxD): 45-60х45-60х50 cm;
 • מספר קבוצות של מנות: 6-9;
 • צריכת מים: 7-9 l;
 • צריכת חשמל: 0,62-0,73 קילוואט / שעה;
 • פונקציית Aquastop: כן;
 • מחיר: 23 000 - 35 000 ק"ג.
מדיח כלים

סימנס מדיח כלים - ציוד איכותי בקטגוריה מחיר "מעל הממוצע"

Electrolux (שבדיה)

יצרנית שוודית יש זמן רב כבשו את גומחה בשוק הרוסי, לאחר אחוז יציב של מכשירי חשמל ביתיים. מדיחי כלים חשמליים קומפלקטיים נבדלים על ידי שליטה פשוטה ונוחה, איכות בנייה טובה במחיר זול יותר בהשוואה למותגים גרמניים. טווח רחב מספיק של מודלים מאפשר לך לבחור מדיח כלים עם סט אופטימלי של פונקציות.

מאפיינים של מדיחי כלים קטנים צרים Electrolux:

 • מידות (HxWxD): 45x45-55x50 ס"מ;
 • מספר קבוצות של מנות: 6-9;
 • צריכת מים: 6,5-9,5 l;
 • צריכת חשמל: 0,62-0,89 קילוואט / שעה;
 • פונקציית Aquastop: כן;
 • מחיר: 15 900 - 24 000 ק"ג.
מכונת כביסה

מדיחי כלים Electrolux מאופיינים יחס אופטימלי של מחיר ואיכות

קנדי (איטליה)

אם אתם מחפשים מודל התקציב עם מאפיינים טובים, אז כדאי לשים לב היצרן האיטלקי של מכשירי חשמל ביתיים קנדי. מדיח כלים פונקציונלי של המותג הזה הוא לא נחות בהרבה מותגים מפורסמים יותר, אם כי במונחים של ארגונומיה עשויים להיות פגמים קטנים (בדגמים מסוימים הפריסה של מנות אינו נוח מאוד). עם זאת, מחיר הרבה יותר נוח עבור מכונות קצת מקטין את החסרון הזה.

מאפיינים של מדיחי כלים קטנים ממתקים:

 • מידות (HxWxD): 45-60x45-55x50-60 ס"מ;
 • מספר קבוצות של מנות: 6-9;
 • את המטען של מים: 6,5-10 l;
 • צריכת חשמל: 0,62-0,79 קילוואט / שעה;
 • פונקציית Aquastop: כן;
 • מחיר: 11500 - 16 000 לשפשף.
מכונת כביסה

קומפקטי מדיחי כלים קנדי ​​- פונקציונליות טובה, מחיר נמוך

אינדסיט (איטליה)

מדיחי כלים Indesit גם שייכים למגזר התקציב, בעוד איכות הציוד הוא ברמה גבוהה מספיק. ככלל, יצרן זה אינו מספק מכונות עם קבוצה גדולה של פונקציות. עם זאת, המשימה העיקרית שהם מבצעים היטב - אפילו שרוף שומן מוסר לחלוטין את הכלים לאחר שטיפה נקיים לחלוטין.

מאפייני מדיחי כלים קטנים Indesit:

 • מידות (HxWxD): 45x45-55x50-60 ס"מ;
 • מספר סטים של מנות: 6-10;
 • צריכת מים: 7-10 l;
 • צריכת חשמל: 0,63-0,83 קילוואט / שעה;
 • פונקציית Aquastop: כן;
 • מחיר: 13 500 - 17000 לשפשף.
מדיח כלים

Indesit - מדיח כלים מדי יום לשימוש יומיומי

הבחירה של מדיח כלים - צר, קטן או בגודל מלא - תלוי בגודל של המטבח, העדפות פונקציונליות וגודל תקציב הבית. בהתבסס על המידע שסופק לעיל, אתה יכול לבחור מכשיר איכותי אשר ישמש נאמן נאמן במשך יותר משנה. עם זאת, אם אתה ספק את הידע שלך או לא רוצה לבזבז את הזמן שלך, אז עדיף להנחות את הבחירה של מודל מסוים, כמו ההתקנה שלה.

מדריך וידאו לבחירה של מדיח כלים מובנה

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

69 + = 77

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map