מוצרי פוליגרן: כיורי תקציב וכיור אבן וקוורץ

מוצרי פוליגרן: כיורי תקציב וכיור אבן וקוורץ

מוצרי פוליגרן: כיורי תקציב וכיור אבן וקוורץ

חנות-מחסן של כיורי מטבח "פוליגרן": מוסקבה, לנינסקי פרוספקט, 45

טלפון (מחסן חנות קמעונאית): +7 (495) 777-38-58

האתר הרשמי: http://www.polygran-m.ru/

דואר אלקטרוני (מחלקת קמעונאות): [email protected]

אלטרנטיבה לכיורי מתכת סטנדרטיים וכיורי מטבח - קערות אבן בצבע הדלפק. היצרן המקומי המציע פתרונות תקציב - Polygran: שטיפת אבן מלאכותית, המוצגת באתר הרשמי של החברה, יעלה פי שניים כמו אנלוגים מיובאים הזולה ביותר. בקטלוג היצרן - מודלים למטבח ולשירותים עם סט מלא של אביזרים, חלקים וכלים להתקנה.

Polygran: ייצור של כלי סניטריים, כיור מטבח וכיורים

בשנת 2000 נפתחה פעילות חדשה בפעילותה של החברה הרוסית פוליגרן. יצרנית רהיטי המטבח החלה לייצר מוצרים למטבח וחדר אמבטיה עשוי חומרים מרוכבים המבוססים על פירורי מינרלים קוורץ. באתר הרשמי של החברה Polygran - שני קווי מוצרים: Polygran ו Tolero.

דוכן

מעמד החברה

כביסה Polygran עשוי מרכב מוסמך של העיצוב שלה. בהרכב החומר - פירור גרניט בסדר (80%) ו קלסרים. כמו מייצב ותיקון מילוי - פולימרים שרפים אקרילי.

מוצרים פוליגרנים

מוצרים מצולע בפנים

אבן קוורץ משמש לייצור מוצרים שכותרתו Tolero. במקום גרניט בתערובת - קוורץ חול, נפח אשר בדיוק 80% מהנפח הכולל של התערובת. 20% הנותרים הם קלסרים.

Polygran-M מייצרת ומוכרת:

 • כיורים, כיורי פוליקרניט וכיור קוורץ למטבח.
 • מיקסרים: נירוסטה ודגמים עם פרטים של אבן מלאכותית בנימת הקערה.
לשקוע

הגדר עם מיקסר

 • אביזרים: מנפיקים למוצרים כימיים ביתיים, מסננת, לוחות, מיכלי אשפה ומערכות אחסון למעקות; אמצעי מיוחד לניקוי פני השטח של מרוכבים.
 • מסנני מי שתייה, מגרסות להתקנה מתחת לכיור.
מסננים

מסנני מים

 • סיפון, אביזרי סניטריים.

באתר הרשמי של כיורים Polygran זמינים לרכישה בבית הקמעונאי. החברה מספקת ומספקת שירותי התקנה. כמו כן, לבקשת הלקוח, ניתן לספק מספר דגמים כדי להתאים במדויק את הצבע של polygonite בטון הטבלה העליונה.

1

כיורים עשויים אבן מלאכותית: מסדר

מחירים עבור כיור Polygran זמינים. הטווח הוא מ 2.9 ל 6.2 אלף רובל. העלות תלויה בגודל, במספר הקערות ואת תצורת גוף. כל המוצרים מצוידים עם ניקוז עם סיפון. ערכת הצבעים התקנית היא 12 גוונים.

שורה

קו מוצרים פוליגרני

מאפיינים ותכונות של טיפול בחומר

מכונות כביסה פוליגראן נעשות על ידי הליהוק. תהליך הייצור הוא מדע אינטנסיבי ומורכב. כדי להשיג מוצרים עם מבנה פנימי הומוגני לחלוטין, טבליות רוטט מיוחד משמשים להעברת תנודות של תדר מסוים. כתוצאה מכך, אבן מלאכותית מתקבל, אשר עולה על כוחו של גרניט טבעי על ידי מספר פעמים.

מוצרים מוגמרים מלוטשים ומכוסים בשכבה של הרכב ג'ל מגן אשר יגן על פני השטח מפני המראה של כתמים ושריטות. מחיר הכיורים מאבן מלאכותית Polygran גבוה יותר מזה של מוצרי מתכת. אבל קערות עשוי חומרים מרוכבים על בסיס גרניט יש יתרונות:

 1. חוזק ועמידות. מוצרים מקוריים יכולים לשמש במשך עשרות שנים. החומר אינו מזדקן, חסר את החסרונות של אמייל ונירוסטה: אין שריטות על פני השטח, הספל אינו מעוות ואינו משנה צבע. אין תפרים במפרקים.
לשקוע

פני השטח אינו סופג ריחות ואינו מגרד

 1. תאימות אקולוגית. בהרכב של אבן נוזלית - מינרל טבעי, ואת המרכיבים מחייב לאחר התקשות לא לשחרר חומרים מסוכנים לאוויר.
 1. מבחר רחב של צורות וגוונים. בלוח הבסיסי - 12 גוונים בדיוק לחזור על הטון של אבן טבעית: מ לבן שחור, ישנם מספר צבעים של קשקשים חום, ירוק ורוד.
לשקוע

צורה וצבע: ללא הגבלה

 1. התנגדות לנזק. זה מאוד קשה לקלקל פוליגרניט. החומר יש מקדם נמוך מאוד של התפשטות תרמית. משטח יכול לעמוד חימום עד 200o, כך שהכתמים מהמחבת החמה או ממגש האפייה לא יישארו. היעדר נקבוביות הוא יתרון נוסף. קירות הקונכייה אינם סופגים נוזלים מפני השטח, ממוצרים צבעוניים (קפה, יין, מיץ רימונים), עקבות אינם מופיעים.
 1. זמינות. כדי להבחין על ידי מגע באיכות גבוהה מבחינה ויזואלית poligranite מ גרניט קשה. וגם את המחיר של אבן מלאכותית היא כמה פעמים נמוך יותר מאשר טבעי.

התקנת כיורי מטבח Polygran הוא פשוט. היצרן משלים את המוצרים עם כל הדרוש להתקנה. באריזת המפעל יש הוראה מפורטת, איטום מיוחד לקביעת הקערה על השיש וקידוח לחורי הקידוח למכונה או למיקסר. כמו כן, כל כיור מצויד עם ניקוז עם סיפון.

כיורי מטבח הם יומרות בטיפול. השתמש בכל חומרי ניקוי ביתיים שאינם מכילים חלקיקים שוחקים. רשימת הכימיקלים שיכולים להשאיר כתמים על פני השטח היא קצרה: אצטון (וממיסים המכילים אצטון) וחומצה חנקתית בריכוז גבוה.

סוכן ניקוי

סוכן ניקוי

היצרן מייצר גם חומרי ניקוי מיוחדים עבור כיורים Polygran. על משטחים כהים, כתמים של הפקדות calicous עשוי להישאר בגלל מים קשים מדי. להיפטר מהם מומלץ בעזרת חומרי ניקוי חומצי מעט או חומץ שולחן.

שורה של תקציב ודגמים קומפקטיים

במודל מודל Polygran - כיורים עבור מטבחים קטנים. קומפקטי ספלי תמותה מתאימים להכנסת משטחי עומק מופחתים - מ 50 ס"מ לדוגמה, דגם F-05 עם קערה עגולה בקוטר של 45 ס"מ בלבד.

כיור F-05

כיור קומפקטי עגול F-05

עם כמות קטנה של נפח, הקערה מספיקה לשטיפת סירים גדולים. העומק הוא 21 ס"מ וקוטר קיבולת העבודה הוא 33 ס"מ.העיצוב האוניברסלי עם החור המוכן להתקנת המערבל מאפשר להעלות את הקערה על משטח העבודה בכל מקום נוח, אפילו בפינה.

ממדים

לשקוע ממדים

המחיר של הערכה ללא אביזרים נוספים הוא 2.9 אלף רובל. לנוחיותכם, מוצע לכם לרכוש קרש חיתוך, סל, מסננת ומכונת כביסה.

מודל זול בעיצוב סטנדרטי - F-07. מתאים הרכבה על משטחי עבודה עם רוחב של 60 ס"מ.

עיצוב הפיך

F-07: עיצוב הפוך

נוחות המודל היא בהעדר צמצם מותקן מראש עבור המיקסר. ניתן לפרוס את המוצר ל -180o, את הכנף מתחת לימין או לימין. עם רוחב מספיק של הדלפק, הכיור ניתן לחתוך בפינה.

מיקסר

מיקסר בצבע הקערה

האגף עבור הכלים שטף ומוצרים נעשה עם שקתות לחוץ לניקוז מים לתוך הקערה. המידות של מיכל הם 42x34 ס"מ ואת עומק הוא 20 ס"מ.המחיר הוא 4,500.

עיצוב צבע

מימדים ואפשרויות צבע

מודלים עם שטח מוגדל של הכנף עבור מנות - F-12 ו- F-16. שטיפת פוליגרף עם סימון F-16 - צורה אליפסה עם מכולה עגולה.

לשקוע

מצולע F-16: עיצוב וצבעים

אורכו של הגוף הוא 76 ס"מ, רוחב - 50 ס"מ מחיר - 4,5000. המחיר כולל ניקוז עם שסתום נירוסטה, סיפון.

לשקוע

מוגדר עם קרש חיתוך ועגורן

כדי קערה של כל צבע ניתן לבחור מערבל בטון, הן עם קו ישר קצר עם ברז גבוה, עם הרגולטור סיבובית.

גביע

קערה עם מיקסר

כיורים עם שתי קערות: סוגים וגדלים

בין כיורי המטבח Polygran - מוצרים עם שתי קערות. דגם F-150 מצויד בשני טנקים בגודל מלא. מתאים להתקנה במטבח שבו אין מדיחי כלים, לתחזוקת חדרי אוכל למטבח בבתים גדולים, בתי מלון.

לשקוע

לשקוע ללא כנף עם שתי קערות

המערבל מותקן באופן מרכזי בחלקו העליון של הקונכייה, בין קירות הקערות. עומקם של שני הטנקים הוא 20 ס"מ, גודל הקערות הוא 41.5x33.5 ס"מ, הגודל הכולל של הגוף הוא 80 ס"מ אורך 50 ס"מ רוחב.

לשקוע

דיור קל

על המחיצה חלוקת הטנקים, יש שוקת הצטברות חלקה. המחיר הוא 5,900 רובל.

לשקוע

מידות ותצורה של דגם הדיור F-150

עבור משפחה קטנה, היצרנית מציעה כיורי שתי כיורים עשויים פוליגרן מלאכותי עם קערות בגדלים שונים. מודלים מעניינים: F-21 ו- F-18. המוצרים שונים בגיאומטריה של הקערות: אתה יכול לבחור מכולות עם זוויות ישרות או קווים מעוגלות.

לשקוע

F-21: כיור גדול נוח

מעטפת קטנה בגודל 15x28 ועומק של 14 ס"מ מיועדת לשטיפה והפשרה של ירקות, פירות ובשר. לנוחות רבה יותר, ניתן לרכוש סל מתכת בהתאם לגודל המכולה.

לשקוע

מידות המבנה

עבור ההתקנה יש צורך להקצות אתר של טבלה הדף באורך מ 80 לראות את העיצוב יהיה אידיאלי להיכנס מטבח בסגנון מודרני.

לשקוע

סינק הותקן על הדלפק

מודלים לא סטנדרטיים לטבלאות גדולות ולחתכים בפינה

פוליגרן F-14 נועד להקיש על משטח העבודה מעל ארון הפינה. רוחב הגוף הוא 55 ס"מ, אורך - 96 ס"מ, עומק המיכל הראשי הוא 19 ס"מ המבנה מצויד בשתי פלטפורמות עבור כלים שטף עם מרזבים לניקוז לחות.

לשקוע

סינק הותקן על הדלפק

לשקוע

F-14 עם אביזרים: קרש חיתוך וסל

בנוסף, ניתן להשלים את סט עם מיקסר עשוי אבן או מתכת עם סיום כרום.

מערבל מצופה כרום

צבע ניגודיות ומערבב מצופה כרום

המודל הוא אוניברסלי, מתאים לכל פנים. המחיר הוא 6.2 אלף רובל.

כביסה בצבע "אוניקס"

כיורי אמבטיה מפוליגרניט

בקטלוג באתר הרשמי של Polygran - שני דגמים של כיורים לחדרי אמבטיה: F-29 ו- F-30.

לשקוע

חדר אמבטיה

מוצרים - Mortise, מיועדים הרכבה בארון השולחן. הטופס הוא סגלגל קלאסי. מספר גוונים הוא 12. מידות: אורך המבנה הוא 50 ס"מ, עומק 17 ס"מ, רוחב הוא 44 ס"מ.

קוורץ מוצרים: מגוון של כיורים Tolero

כיור קוורץ למטבח מורכב קומפוזיציה מורכבת של חול קוורץ מילוי אקרילי. נפח קוורץ בהרכב הוא 80%. החומר חזק יותר מאבן מלאכותית. עלות מוצרי אבן קוורץ גבוה יותר.

לשקוע

קוורץ לשטוף

כיורים עגולים לתנאים סטנדרטיים

בשורה של מוצרים עשויים קוורץ מרוכבים - 8 דגמים של כיורים Tolero. מספר גוונים שממנו אתה יכול לבחור הוא רק 8. המחיר המינימלי של קבוצה עם שזיף הוא 4,600 רובל. מילוי קוורץ שונה צבע אחיד יותר ואת היכולת לשכפל על פני השטח של ברק האופייני "מתכתי".

לוח צבעים

לוח צבעים של כיור קוורץ

משטחים שונים של מבני אבן יש מידה שונה של ליטוש. קירות אנכיים הם מלוטשים ברק וחלקות מוחלטת, כך מים ורוד לא מצטברים על פני השטח. החלק התחתון של הקליפה ואת החלקים האופקי של האגף נשארים עם חספוס מינימלי. פתרון זה מונע את המראה של שבבי ו מתיז של טיפות.

לשקוע

דגם R-108E

מוצרים קוורץ התקציב הם מודלים עגולים R-108. ישנם שני שינויים: עם קוטר גדול יותר ויותר של קיבולת. בחלק העליון של הגוף יש פתח לקשר של המערבל. הקוטר החיצוני של הגוף הוא 51 ס"מ עומק הוא 19 ס"מ.

דגם R-108

דגם R-108

כיורים עם פלטפורמה לייבוש

עבור אלה המעדיפים כיורים עם אגף ייבוש, לשטוף את טולרו R-122 מתאים. המחיר הוא 4,900 רובל. צורת הגוף היא אליפסה, הקערה עגולה, בקוטר של 37.5 ס"מ ועומק של 20 ס"מ, הכנף מיוצרת בעזרת מרזבים.

מודל עם כנף R-122

דגם קומפקטי עם כנף R-122

לגוף יש 2 חורים. לכן, הכיור יכול להיות נפרש על השולחן 180 הדףo. החור השני יכול להיות מעומעם עם מכסה מיוחד או להתקין מתקן.

דגם מרובע עם קערה אחת ויבשן ייבוש - R-107. מידות - 60h50 ס"מ מימדי המיכל הם 33x43 ס"מ, הערכה תעלה 5,900.

לשקוע

Tolero R-107: דגם קומפקטי ומסוגנן

מודלים פינה עם שתי קערות

כיור קוורץ עם שתי קערות - R-109. מידות הגוף הן 62x50 ס"מ, עומק המיכל הראשי הוא 17 ס"מ, הקערה הנוספת היא 14 ס"מ, על הלוח העליון יש 2 חורים. הכביסה הפיכה.

גביע

שתי קערות למטבח גדול

יכולת נוספת להפשרה ושטיפה מסופקת במודל הדגל של קוורץ - R-114. העלות היא 7.9 אלף רובל ללא אביזרים.

קוורץ R-114

קומפוזיציה קוורץ R-114

אורך המבנה הוא 1 מ 'הקערה הנוספת היא צורה לא סדירה. העיקרי הוא בגודל 34x42.5 ס"מ ו 19 ס"מ עמוק.

אביזרי מטבח ואביזרים

גם עבור מודלים התקציב בקטלוג של היצרן, אתה יכול להרים סט שלם של טריוויה הדרושים. זה נוח: אתה לא צריך לחפש סל מתאים ירקות ומנות, מסננת להפשרה.

מיקסרים עשויים נירוסטה ופרטים אבן: המשך הרמוני של כביסה

היצרן מציע לבחור מערבל מתאים משתי שורות מודל:

 • עם רירית אבן מלאכותית.
 • כרום וכלי ברונזה.

מיקסרים בצבע הכיור מיוצרים בטווח הסטנדרטי של Polygran. העיצוב של מוצרים - מתוך דגימות של מעמד הכלכלה עם ברז קצר כדי מערבבים גבוהה מסוגנן עם מנוף מסתובב מקלחת טלסקופינג השקייה יכול.

מנוף

ב 4.9 אלף רובל יעלה מנוף התקציב עם ראש מקלחת

מודל "Duo" ימשוך את אלה שמחליטים להתקין מסנן נוסף למי שתייה מתחת לכיור. המיקסר מצויד לחיבור למסנן. העלות היא 8,500.

מנוף

Duo: שילוב של כרום ו poligranite

מודל מסוגנן של "Quadro" יעלה 6,800 רובל. אבל הבחירה של צבעים - רק 4.

מיקסר "Quadro"

תוספת שימושית לערכה היא מגרסת פסולת. רכוב מתחת לכיור. יהיה להיפטר ריחות לא נעימים מן הכיור, חסימות.

המגרסה

מסוק בפעולה

אבקת כביסה וסוללות עבור כיורי פוליאתילן

פתרון מעניין לאחסון חומר הניקוי: מיכל המכיל נוזל כלים או סבון נוזלי מותקן מתחת לכיור, ומפזר עם חיבור משורשר ואטם קבוע למארז. Polygran מציעה מכונות עם שכבת גימור כרום או בצבע של קערה. העלות היא 1 300 רובל.

לשקוע

המעבד והמערבל מותאמים לקליפה

שמור את הטבלה העליונה בסדר מושלם יעזור חיתוך הלוח, אשר ניתן להתקין ישירות על הכיור. בקטלוג "Polygran-M" - לוחות חיתוך מעץ אשור מוצק לכל הדגמים של אבן מלאכותית וקוורץ.

לוח

לוח אשור

להגן על פני השטח מפני ההשפעה של מנות, צ 'יפס ושריטות המוצעים עם כרום מצופה בסלים כרום, שהם אידיאליים בגודל של מכולות.

עגלה

מחזר ויבש

עבור 1,3 אלף רובל אפשר להשלים את סט עם פלסטיק או מתכת kolanderom: קיבולת עם תחתית מחורר. הקערה מונחת בקערה. משמש לשטיפה, הפשרה של מוצרים.

מסננת

נירוסטה מסננת

עבור כל המוצרים של אבן מרוכבים - כיורים, כיורים - היצרן מספק ערבות. מונח - שנה. משוב מבעלי מוצרי החברה מעיד כי בעלות דמוקרטית מאוד, הפגזים אינם גרועים מאנלוגים מיובאים יקרים. היצרן משלם תשומת לב לסימון של המוצרים המקוריים: החבילה חייבת להיות לוגו המותג, מספר סידורי. אתה יכול לקנות מוצרים קמעונאיים ישירות מהיצרן, באתר הרשמי Polygran, במשרדים אזוריים.

סקירה וידאו של מרוכבים שוטף Polygran

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 14 = 21

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map