במבוק בפנים המטבח: דוגמאות של עיצוב אקולוגי לחיות בהרמוניה עם הטבע

במבוק בפנים המטבח: דוגמאות של עיצוב אקולוגי לחיות בהרמוניה עם הטבע

בעיצוב הפנים, אופנה עבור חומרים טבעיים לאחרונה נצפתה. אחרי הכל, הדיור המודרני צריך לא רק להיות יפה ונעים, אלא גם ידידותי לסביבה. בין חומרים אחרים ממוצא טבעי משמש לעתים קרובות במבוק בפנים המטבח, חדרי אמבטיה וחדרי מגורים.

בשנת פנים מודרני אתה יכול לעתים קרובות למצוא במבוק - חומר מעניין וחדש

במבוק בפנים המטבח נראה רענן ויוצא דופן

כיצד להחיל במבוק בעיצוב המטבח

במבוק בפנים משמש בצורות שונות. הוא מייצר ריצוף הרצפה (פרקט במבוק), טפטים ולוחות עבור קירות, וילונות תריסים, רהיטים. השימוש בחומר זה מוגבל רק על ידי דמיון האפשרויות הפיננסיות שלך. במבוק הוא ידידותי לסביבה, כי הוא גדל כל כך מהר, כי אין צורך להשתמש דשנים כימיים לטיפוח שלה. חומרים מזיקים פשוט אין לי זמן לצבור בגבעולים של הצמח.

על חזיתות המטבח נראה תמונות מסוגננות של במבוק

במבוק לרהט ניתן להשלים עם תמונות צמח מסוגנן על חזיתות

אם אתה משתמש ריצוף במבוק על הקירות והרצפות, תבטיח בידוד תרמי טוב בידוד קול. הציפוי עמיד, עמיד בפני לחות גבוהה, אינו מעוות ואינו סופג ריחות. לא משנה איך במבוק משמש הפנים של המטבח, קל לטפל במוצרים. זה מספיק כדי לנגב אותם מעת לעת עם ספוג ספוג פתרון סבון עדין. אין צורך דטרגנטים מיוחדים, כי האבק אינו סופג את הטפט במבוק.

טפט במבוק בפנים המטבח

זה קישוט הקיר חומר יקר, אבל הוא זול יותר לוחות קיר עשוי ממנו. לייצור של טפט להשתמש רק אלה סוגים של במבוק, אשר לא לשנות צבע כאשר הצטמקות. אז הטפט יישאר טבעי במשך זמן רב, ואת הפנים של המטבח שלך יהיה מראה טרי מטופח, כאילו רק לאחר תיקון.

כדי לקשט את המטבח בסגנון מזרחי, טפט של במבוק

טפטים במבוק נראה יוצא דופן ולהתאים היטב לתוך הפנים של המטבח בסגנון מודרני או מזרחי

הטכנולוגיה להכנת טפטים היא כדלקמן: דק לוחות במבוק מודבקים על נייר אורז או בסיס בד. סדר היישום יכול להיות כאוטי או יש דפוס מסוים. צבע הטפט במבוק יכול להיות ירוק, לבן, אבל לרוב יש טפטים חומים של גוונים שונים.

כמובן, לא כל סגנון של פנים המטבח מאפשר שימוש במבוק. אז, אם יש לך מטבח היי טק, טפט במבוק לא סביר שיתאים לתוכו.

אנחנו דבק טפט במבוק במטבח

הקירות שבהם אתה דבק הטפט חייב להיות נקי ויבש. אבל בקירות חלקים לחלוטין אין צורך, ולכן הכנת השטח הוא מינימלי. חוסר אחידות מוסתר, כי הטפט הוא צפוף. אבל עדיף לחסל את הפגמים החיוניים של הקירות.

צבעים חמים ומרקם חמים הם היתרונות העיקריים של טפט במבוק

טפטים מן במבוק נבדלים על ידי גוונים חמים ונעימים, כמו גם מרקם יוצא דופן, חוזר על תכונות של חומר טבעי

למדוד את רוחב רצועת טפט לצייר קו אנכי על הקיר. אז אתה יכול בדיוק דבק את הרצועה הראשונה של טפט. עבור הדבקה להשתמש דבק מיוחד (הרכב ויניל או מסמרים נוזליים). הדבק מוחל על החלק הפנימי של הטפט אל הקיר. הוא מפולס עם מרית. דבק חייב להיות מיושם על פני השטח של הטפט, לחכות 5-10 דקות, ולאחר מכן לצרף את הקיר ולחץ קלות למטה. ואז לחכות עוד 3-5 דקות, עד דבק תופס, לרסק את הטפט יותר. סיים להדביק את הרצועה עם החלקה מסודרת. בין התקרה לקיר הדבקה חבלים או תקרה דבק מודבק.

קישוט חלונות עם במבוק

במבוק הוא עשוי תריסים וילונות. הם יעלו לך הרבה יותר זול מאשר חומרי הגמר על הקירות. אם אתה רוצה להשתמש במבוק בפנים המטבח, ואת האוצר אינו מאפשר לך לקנות פרקט או לוחות עבור גימור הקיר, ואז תריסים או וילונות עשוי במבוק הם בדיוק מה שאתה צריך. תריסים הם משני סוגים – רול ורומא. היתרונות שלהם הם לא לשרוף, גם אם החלונות מול הצד שמש. רול וילונות רומית עשוי במבוק במשך זמן רב לשמור על צבעם.

וילונות במבוק ניתן להשתמש בהצלחה עבור חלונות ודלתות לקשט

קישוט עם חלונות במבוק והקירות היא אחת הדרכים הנפוצות ביותר של שימוש בחומר זה הגמר

וילונות במבוק רול ורומא

וילונות רומיים עשויים במבוק נראים נהדר במטבח. הם מאפשרים את החדר להיות מעומעם לחלוטין, בתנאי שהוא מסופק עם בטנה של בד. וילונות רומיים מנוהלים של במבוק, כמו גם כל הווילונות הרומיים – באמצעות שרשרת או כבל ימינה או שמאלה. במבוק הרומית וילונות שונים מ לחמניות רק כי הראשון מקופלים לקפלים מסודרים כי הם שווים רוחב אחד לשני, ואילו השני מתקפל לתוך גליל כאשר הרים. וילונות רומיים בצורת התאספו תופסים 24 ס”מ מעל פתיחת החלון, ולחמניות – רק 17 ס”מ.

פונקציה דקורטיבית של וילונות במבוק מוערך מאוד על ידי מומחים

וילונות במבוק יכול להיות ירוק, חום ולבן, בשילוב מושלם עם צבעים אחרים של הפנים בהצלחה לבצע פונקציה דקורטיבית

אריגה מעניין של אלה בווילונות במבוק יש ערך דקורטיבי מובהק

וילונות במבוק חום עם אריגה המקורי יכול להיות אלמנט דקורטיבי חשוב

וילונות עשוי במבוק – זה בד, אשר מורכב רצועות במבוק, מחוברים זה לזה. הם יכולים להיות משולבים עם חומרים אחרים. סוגים שונים של אריגה משמשים, כך שתוכל ליצור עיצוב מקורי של תריסים רומית רולר למטבח, סלון, ילדים וחדרים אחרים.

וילונות רומיים הם מהודקים אל כרכוב, אשר, בתורו, מחובר לקיר מעל החלון או לתקרה. זה יכול להיות מכוסה lambrequins דקורטיביים או וילונות. אתה יכול גם להדק את הווילונות הרומית במבוק בסוגריים עם הכניסה מהקיר.

אור השמש יהיה קשה לפרוץ דרך וילונות במבוק הרומית

וילונות במבוק הרומית יהפוך צנוע, אבל דרך נחמדה כדי להגן על עצמך מפני אור שמש ישיר

אם בחרת במבוק הרומית או רולר תריסים למטבח, יש לזכור כי חייב תמיד להיות שולי גובה. עבור רולר עיוור, מלאי של לא פחות מ 17-20 ס”מ נדרש, ועל וילון הרומית, לא פחות מ 24 ס”מ.

תכונות של העיצוב של וילונות רומית עשוי במבוק הוא כי בד ניתן להרכיב הן על כרכוב הממוקם על גבי (מערכת roll-up) ואת כרכוב הממוקם בתחתית (roll-down).

וילונות במבוק הרומית מדגישים תכונות פנים בסגנון כפרי

וילונות רומיים עשויים במבוק לא רק משלימים את הפנים המזרחי, אלא גם אחד האירופי בסגנון כפרי

איזה סוג של וילונות במבוק הוא הטוב ביותר עבור המטבח – רול או רומן? זה עניין של טעם, אבל רגעים כאלה יש לקחת בחשבון. ראשית, כאשר curling את הווילונות על גליל, החלק התחתון יהיה גלוי. זה יכול להיות שונה בצבע מהחזית. אם אתה לא אוהב את זה, עדיף לתת עדיפות תריסים הרומית. שנית, תריסי רולר לא תמיד להתכרבל בצורה חלקה, במיוחד אם עובי שלהם הוא קטן. הווילונות הרומיים ממילא מקופלים באותה קפל.

הקצה התחתון של הווילונות של הווילונות הרומיים או פאנל דקורטיבי המכסה את מנגנון נעילה של חוט יכול להיווצר בדרכים שונות. יפה נראה cutouts דקורטיביים.

גוונים בצבע בז 'וחום של וילונות במבוק משתלבים בצורה מושלמת לכל טווח צבע

וילונות מגולגלים עשויים במבוק הם מעשיים, נוחים ויש להם צבע נעים, לא פולשני, אשר מתאים הפנים, מעוטר בכל טווח צבע

הוראות ההתקנה עבור וילונות מחוברים לכל מוצר, כך שתוכל לתלות את וילון רול או וילון במטבח עצמך. הדבר החשוב ביותר הוא נכון לחשב את גובה הידוק ולתקן היטב את מנגנון הרמה על הקיר.

בתוך המטבח, במבוק הוא בשילוב מושלם עם חומרים טבעיים אחרים: יוטה, הפקק, בדים טבעיים. נסו לשמור על זה בסגנון אחד, ואז המטבח שלך יהיה יפה ונעים.

decor

Leave a comment